Media Watch i recenzje
Like

Prymitywne Piractwo Prawne

13/03/2014
2756 Wyświetlenia
9 Komentarze
19 minut czytania
Prymitywne Piractwo Prawne

Zapłacę 18.500 zł temu kto dostarczy mi dowód z akt sprawy II K 467/07 świadczący o tym, że zniesławiłem FM „Ligęza” Sp. z o.o. w Jeleniej Górze za pomocą środka masowego komunikowania http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

0


607px-Irena_Lipowicz_052 Andrzej-Seremet2 Marek-Biernacki2 2402

 

Tusk: wszystkie najokropniejsze systemy są ufundowane na bezczelnym kłamstwie i propagandzie

– Wszystkie najokropniejsze systemy są ufundowane na bezczelnym kłamstwie i propagandzie. Kłamstwo używane jest jako argument…

Władzę w Polsce mają tyrani

Zapłacę 18.500 zł temu kto dostarczy mi dowód z akt sprawy II K 467/07 świadczący o tym, że zniesławiłem FM „Ligęza” Sp. z o.o. w Jeleniej Górze za pomocą środka masowego komunikowania http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

Bezpieka reżimu czuwa

Okoliczności są takie, że skazano Grzegorza Niedźwieckiego bez okoliczności, z rażącym nadużyciem prawa. Nikt nie jest w stanie wyjaśnić czego dotyczył art. 212 § 2 k.k. ws II K 467/07. Skazano G.N. fałszywie, bez dowodów czynu zabronionego, oszukańczym sposobem, na podrobionym dokumencie. To taka wczesna ukraińska sprawiedliwość. Do czasu. Nie muszę stawiać się w dniu 25-03-2014 r. na posiedzeniu Sądu w przedmiocie odroczenia wykonania kary 94 dni pozbawienia wolności, bo to dotyczy bezpodstawnych represji. Hannibalizmu. Ciekawe czy mi doliczą te trzy miesiące internowania do emerytury? Za te ośmioletnie prześladowania odpowiecie kiedyś jak bokser Wiktor Janukowycz, co najmniej moralnie przed sądem, albo zawałem. W uczciwym kraju nie rozpatrywano by kwestii odroczenia barbarzyństwa tylko umorzono by szykany. Irena Lipowicz, Andrzej Seremet i Marek Biernacki mają własne zasady. Chłopiki, bezpieka i polscy berkutowcy w d…. mają podstawy oraz fakty. W d…. mają ludzkie życie1. Muszę być bardzo ważny. Na mojej rodzinie układ zamknięty się nie dorobi. Jeśli mnie internujecie to po Pawiaku emigrujemy z tego państwa w państwie. Może o to wam chodzi. Osiem lat flekowania mnie wystarczy. Niech robią na was frajerzy. Tam dom mój gdzie szacunek jest. Złoczyńcy zgotowali moim dzieciom przykry los. Nie ja Polskę hańbię. Eksterminacja to krótkotrwały orgazm fanatyków. Zemści się na Kom-Klux-Klanie jak na Adolfie Hitlerze. Będą ukrywać się dyktatorzy w ziemiankach jak Saddam Husajn. Będą błagać o litość przed śmiercią jak Muammar Kadafi.

Powinno się wysłać listy gończe za rządzącymi despotami

W jakim ustroju można represjonować i zamykać niewinnego człowieka na przeszło trzy miesiące do ciupy? Była kiedyś Polska Partia Przyjaciół Piwa, nie obrażając Bubla. Wasze potrójne P, Prymitywne Piractwo Prawne – jest upublicznione. Brak dowodów i sfingowane procesy 2007-2014 (wokół II K 467/07 i I C 1062/08) nie przeszkadzają póki co funkcjonariuszom w jawnych zbrodniach. W oszustwach sądowych. Kto niszczy naród, ten rujnuje państwo. Obyście nie musieli uciekać do Izraela.

Wniosek o wyrażenie zgody na zrzeczenie się obywatelstwa polskiego

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK po art. 212 k.k.

Rotary Club – pomoc przez rujnowanie

Układ zamknięty – Roman Kryże żyje

Pokłosie”

Pieniądz i demokracja – niektórzy lubią być niewolnikami, a inni walkę o prawa człowieka nazywają gównem. Pies ogrodnika sam nie weźmie, drugiemu nie da.

Prawo w Polsce jest niezależne i bezstronne inaczej niż na Ukrainie. Tam sądy wydają prawomocne wyroki siedmiu lat pozbawienia wolności, które można zamienić nagle na dwa i pół roku. Niezawisłość obala się w „demokracji” w jeden dzień. Może powinno się ścigać listem gończym Radosława Sikorskiego i wierchuszkę za próbę odwrócenia rewolucji za pomocą gróźb zabicia? Są trzy rzeczy, które rzutują na to, aby nie było pierestrojki w Polsce. Pieniądz, reżim i propaganda. Trzeba zmienić mentalność ludzi. Udział w polityce nie może być powodowany biznesem tylko służbą. Polityka nie może być sposobem na życie. Do tego potrzebna jest zwykła uczciwość. Demokracja. Tylko złodziej, świnia lub idiota akceptuje okradanie. Tylko idiota karmi przez trzydzieści lat tych samych darmozjadów i kłamców. Tylko zbrodniarz wykorzystuje niewolników. Demokracja leży w waszych rękach Polacy. Polska jest własnością narodu, a nie oligarchów. Albo dobro, albo zło. Albo naród, albo SS i partie. Nie jesteśmy wyspą Islandią. OBURZENI to wy.

Należy zapewnić społeczeństwo (wyborców), że jak „Platforma Oburzonych” dojdzie w przeważającej sile do władzy, to wprowadzi żelazne zasady minimalnej płacy (diet i uposażeń) samorządowcom, władzom wojewódzkim, urzędnikom politycznym i ministerialnym oraz administracji państwowej. Sejm, senat, europosłowie. Niezależnie od wyniku będzie się tego domagać. Trzeba zabrać argument korzyści z władzy. Jednocześnie gwarantować urealnienie demokracji poprzez zniesienie immunitetów, progów wyborczych i dofinansowywania partii politycznych. Musi być społeczne nominowanie i kontrolowanie członków organu zarządzającego i nadzorczego, czynnika społecznego i funkcjonariuszy publicznych. Wówczas przekona się ludzi do udziału w solidarnej socjalizacji. Obywateli generalnie nic nie różni w podstawowych oczekiwaniach. Każdy normalny człowiek chce równości wszystkich wobec prawa i sprawiedliwości społecznej. Władza nie ma zakodowanej moralności. W czym problem? Zintegrować się, zabrać pieniądze partiom i fory. Przejmijcie media. Wobec ACTA potrzebne jest Radio Wolna Polska. Weźcie w tej rewolucji mentalnej udział masowy. Polska jest jedna. Tylko dyktatorzy i kolaboranci szukają różnic. Niepodległość i tak nadejdzie, nawet jeśli będzie kosztować kolejne ofiary. Nie powstrzymają jej dywersanci bojkotujący wybory społeczne jako rzekomo jedyny sposób zwycięstwa, a w rzeczywistości będący wodą na młyn żniwiarzy.

Faszyści jak przegrywali wojnę, to pakowali do bydlęcych wagonów mieszkańców wschodniego frontu i wywozili do Rzeszy na roboty. Głównie kobiety. Kombinowali, żeby rolnictwo i fabryki niemieckich okupantów całkiem nie upadły. Moją mamę z czterema siostrami i ich matką też Wehrmacht wywiózł w 1944 r. z Brodów do bawarskiego Bobingen. Babka była taka przezorna, że zaniżyła wszystkim córkom daty urodzenia o równo dwa lata. Jak moja mama umrze przede mną to na nagrobku napiszę jej właściwą datę urodzenia. Faszyści byli źli, ale swój kodeks pracy mieli i Ordnung muss sein. To uratowało moją mamę przed pracą. Każda mafia wykorzystuje niewolników. Gdyby większość Polaków miała godność, honor i odwagę to szybko współczesny reżim by upadł. Nie trzeba karabinów. Można ich zniszczyć ich własną bronią. Mamoną. Ich represje ekonomiczne obróciły by się przeciwko nim jeśli by nikt nie dał się okraść. Należy jeszcze wyciągnąć miski do nich to szybko się zreformują. Nie bać się bezpieki i prześladowań. Niech się międzynarodowa mafia pseudo inteligentów boi, żeby sama nie musiała wziąć łopat do ręki jak będą tak szybko eksterminować siłę roboczą. Gdyby faszyści wszystkich wymordowali to sami by zdechli z głodu. „Demokratyczni” szubrawcy szukają ofiar na podstawie negatywnej opinii delikwenta i myślą, że publikę przekonają na zasadzie „recydywy skazanego”. Przykład Leppera. Najpierw go gnębili, a potem szli na jego pogrzeb. Konserwatywne Prawo i Sprawiedliwość jest teoretycznie narodowe i anty banderowskie, ale dzisiaj jej liderzy jeżdżą na Ukrainę i reklamują się u boku Oleha Tiahnybok. Taki show – biznes. Przyjdzie czas, że wykasują te czyny. Ja jestem takim współczesnym żołnierzem wyklętym. Jestem w niedzielę urodzony i z terrorystami mi nie po drodze. Jedno co Hannibalom Lecter wyszło dobrze, to otwarcie granic. Wymiar niesprawiedliwości.

Wróg – ktoś o nieprzyjaznym stosunku do kogoś, działający na jego szkodę lub deklarujący podjęcie takiego działania. Nie jest sztuką zniszczyć wroga jeśli jesteś silniejszy. Prawdziwą sztuką jest dać mu taką przestrogę i nauczkę, by więcej nawet nie pomyślał o powrocie. Kiedyś jeden baron (od Anastazji P.) powiedział, że prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy. Twierdzenie jest prawdziwe. Nie pracuj na wroga i nie płać mu pieniędzy to zbankrutuje. Jeśli mniej wyciągnie niż włoży to przestanie gwałcić. Trzeba chyba czekać na Majdan, albo na wojnę i wysłać legalną mafię na front. Najlepiej do Ruskich. Zobaczcie jak kibole polityczni się jednoczą i mobilizują naród na cudze problemy zamiast posprzątać swój burdel. Wyślą naród jeszcze na wojnę, a sami pójdą na szwedzki stół okrągły. Propaganda zwycięży. Czerwoni z czarnymi, niebieskimi i zielonymi są razem, a prymitywny naród będzie umierał za hipokrytów. Polska się wyludnia. Ma już tylko 38 mln ludzi. W Niemczech jest 80 mln obywateli. Kraj jest podobnej wielkości, ale tam szanują obecnie ludzi. Tam nie ma takiej korupcji, nepotyzmu, głupoty, biurokracji i niesprawiedliwości.

Na koniec się jeszcze narażę. Świętsi od księży w Polsce załatwili, na potrzeby m.in. byłego mordercy Mariusza Trynkiewicza, który odsiedział 25 lat więzienia zamienione na mocy amnestii z kary śmierci, przepis pozwalający izolować w ośrodku zamkniętym ludzi stwarzających zagrożenie. To takich, którzy zdolni są do dokonania groźnych przestępstw zagrożonych karą przynajmniej 10 lat więzienia, czyli prawie każdego. Zdecyduje psycho… W 1989 roku zamienili pedofilowi i zabójcy czterech chłopców karę śmierci (na którą obowiązywało już moratorium) na 25 lat więzienia, bo nie było jeszcze dożywocia. Dożywocie weszło do obiegu w 1997 r., ale prawo nie mogło działać wstecz. Podobnie nie można ponoć wielokrotnie karać skazanych za ten sam czyn. Według mojej oceny i doświadczeń prawo działa wstecz i karze się wielokrotnie jakkolwiek skazanych. Trynkiewicz odsiedział wyrok zaklepany dwadzieścia sześc lat wcześniej, ale musi być jeszcze zamknięty wedle podpisu z 13 grudnia 2013 r., bo nie przeszedł resocjalizacji w więzieniu. Trynkiewicz ma obecnie areszt domowy (dwóch policjantów) i będzie siedział w psychuszce w Gostyninie, więc ma praktycznie dożywocie. Nasi świętsi od księży dostosowują prawo polskie do europejskiego przebiegle. Nie można zabijać, ale można być radykalnym inaczej. Za podatników pieniądze. Coś tutaj jest nie tak. Moim zdaniem powinni co najmniej zwolnić z pracy dyrektora więzienia, w którym siedział Trynkiewicz lub rozliczyć ostatnich ministrów sprawiedliwości za brak terapii dla Trynkiewicza przez 25 lat. Za brak szczelności w celach więziennych. Karze się niewłaściwych ludzi za nie ich bezczynność. Nie bronię Trynkiewicza, ale metody postępowania są chyba bolszewickie. Po tym asertywnym elaboracie świętsi od księży wymyślą pewnie na moje potrzeby przepis zabraniający mi opuszczania kraju. Nie uratuje mnie chyba nikt, żadna partia, bo nie oszczędziłem nikogo, potencjalnych nawet przyjaciół. Bo takich nie ma. Putin to anioł przy naszych świętych. Moje dzieci muszą się uczyć, że UB to nie tylko historia.

Ten materiał, w państwie prawa, nakazałby „Głównej Komisji Ścigania Zbrodni” co najmniej wnieść o zaprzestanie represjonowania Grzegorza Niedźwieckiego. Nie można tylko pociągnąć do odpowiedzialności zbrodniarzy, dopóki nadzorują ich zbrodniarze. Dopiero gdy skorumpowany parlament wymienią oburzeni obywatele, to można będzie zmienić gruntownie system i prawo. Kiedyś to nastąpi. Największą zbrodnią jest mordować obłudnie i bezczelnie własny naród. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Znam płaczących i błagających o Hilfe byłych faszystów.

Nasi zbrodniarze nie kochają Ukrainy. Boją się powtórki z rozrywki w Polsce i podzielenia losu Janukowycza.

Miłość trzeba mieć w sercu, dobrzy ludzie w pięć minut wprowadzili by sprawiedliwość.

Ostatni raz mnie bezpodstawnie aresztujecie (za pieniądze), zapewniam was.

Wymiar niesprawiedliwości – zapaść w III RP

Podmioty walczące z bezprawiem w prawie

Rządzący trudnią się czerpaniem korzyści z cudzego nie-rządu

Upaść może nawet człowiek wielki; podeptać go – tylko nikczemny

Prywata to nie ojczyzna – kto niszczy naród, ten rujnuje państwo

Czy w tej parodii prawa uczestniczą współcześni: Helena Wolińska – Brus (Fajga Mindla, Felicja Danielak, ps. Lena), Franciszek Jóźwiak, Aleksander Warecki (Warenhaupt), Mieczysław Widaj, Zygmunt Wizelberg, Józef Różański (Goldberg), Ludwik Serkowski, Kazimierz Górski, Wiktor Leszkowicz, Beniamin Wejsblech, Paulina Kern, Maria Gurowska (Maria Sand vel Genowefa Maria Danielak z domu Zand) vel Górowska, Bronisław Malinowski, Michał (Mieczysław) Szymański, Emil Merz, Gustaw Auscaler, Igor Andrejew, Witold Gatner, Alicja Graff…?

Mamy do czynienia z pełzającą wojną. Czy zawsze musi ktoś zginąć żeby zostać bohaterem i jeszcze świnie zrobiły na nim karierę? Gdzie są obrońcy praw człowieka w Polsce?

Premier Donald Tusk ma rację, że wszystkie najokropniejsze systemy są ufundowane na bezczelnym kłamstwie i propagandzie. Że kłamstwo używane jest jako argument. Zapomniał tylko powiedzieć, że dotyczy to Polski. Prokurator i sędzia powinien być wzorem sprawiedliwości i moralności. Te funkcje powinni otrzymywać ludzie w ramach nagrody a nie monarchii. Dożywotnie zaszczyty nikomu się nie należą. Warto sprawdzić jakie majątki mają polscy „stróże prawa”. Może takie jak ukraińscy. Znam sposób na zmianę systemu mafijnego, kumoterskiego na sprawiedliwy. Wkrótce go zaprezentuję.

Grzegorz Niedźwiecki, ul. Działkowicza 19, 58-506 Jelenia Góra, tel. 791830093, lew1@poczta.fm

Rok więzienia w zawieszeniu za publiczne znieważenie prezydenta RP rozbitym jakiem.

1Nie bardzo wiem co mam zrobić, jakie przestępstwo przypisać sobie, jak wytłumaczyć dzieciom, że zabierają mnie do pierdla gdy to nastąpi. Przecież nie uwierzą, że jestem zły. Nawet zbrodniarze nie mieli formalnych i materialnych podstaw do skazania mnie, więc jak mam wyjaśnić to małym dzieciom? Odeślę ich chyba do prezesa SR.

0

Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

160 publikacje
9 komentarze
 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758