SPORT
Like

Zakłady bez ryzyka i freebety – to gracze lubią najbardziej

01/08/2022
6 Wyświetlenia
2 Komentarze
7 minut czytania
no-cover

Bonusy bukmacherskie – czym są? Promocje u bukmacherów to nic innego, jak środki, które zostają przyznane graczom za wykonanie określonych akcji. Czasami wystarczy rejestracji, czasem wpłata własnych środków, a innym razem obstawienie zakładu. Z reguły bonusów nie można od razu wypłacić na prywatne konto bankowe, a trzeba nimi zagrać określoną ilość razy. Wyróżniamy trzy typy bonusów bukmacherskich: Zakład bez ryzyka Bonus od depozytu Freebet bez depozytu Większość bukmacherów proponuje co najmniej jeden z nich formie oferty powitalnej dla nowych graczy. Inni operatorzy decydują się na przyznawanie wszystkich na raz, co oczywiście jest dla klientów korzystne. Powyższe bonusy występują też w ofertach dla stałych klientów, okolicznościowo. Zakład bez ryzyka u bukmachera To najbardziej lubiany bonus powitalny przez graczy. Zakład bez ryzyka […]

0


Bonusy bukmacherskie – czym są?

Promocje u bukmacherów to nic innego, jak środki, które zostają przyznane graczom za wykonanie określonych akcji. Czasami wystarczy rejestracji, czasem wpłata własnych środków, a innym razem obstawienie zakładu. Z reguły bonusów nie można od razu wypłacić na prywatne konto bankowe, a trzeba nimi zagrać określoną ilość razy.

Wyróżniamy trzy typy bonusów bukmacherskich:

  • Zakład bez ryzyka

  • Bonus od depozytu

  • Freebet bez depozytu

Większość bukmacherów proponuje co najmniej jeden z nich formie oferty powitalnej dla nowych graczy. Inni operatorzy decydują się na przyznawanie wszystkich na raz, co oczywiście jest dla klientów korzystne. Powyższe bonusy występują też w ofertach dla stałych klientów, okolicznościowo.

Zakład bez ryzyka u bukmachera

To najbardziej lubiany bonus powitalny przez graczy. Zakład bez ryzyka u bukmachera występuje w różnych kwotach i formach. Jeden typ tej promocji jest bardziej korzystny od drugiego.

Zakład bez ryzyka bez obrotu

To bonus, który polega na tym, że pierwszy zakład gracza u bukmachera jest „ubezpieczony”. Operator określa kwotę, z reguły od 50 do 300zł, która jest objęta promocją. Po zarejestrowaniu konta pierwszy kupon jest bez ryzyka, czyli klient otrzyma zwrot w gotówce, jeśli jego zakład okaże się przegrany. Niektórzy bukmacherzy zwracają stawkę z podatkiem inni bez. Jeśli jednak nie ma konieczności obrotu, to znaczy że porażka oznacza możliwość wypłacenia stawki na prywatne konto bankowe

Zakład bez ryzyka z bonusem

Ten rodzaj zakładu bez ryzyka jest mniej opłacalny dla klientów. Działa na podobnych zasadach, ale największa różnica polega na formie przyznawania zwrotu. Stawka będzie wypłacona w formie bonusu, który trzeba obrócić. Oznacza to, że gracz jest zobligowany do kilkukrotnego zagrania za zwrot przed jego ewentualną wypłatą.

Freebet bez depozytu

Promocja która nie wymaga wkładu finansowego graczy to właśnie freebet. Jest bardzo lubiana przez klientów, którzy chcą np. przetestować danego bukmachera, bez wpłacania własnych środków.

Freebety bez depozytu są z reguły przyznawane już za samo zarejestrowanie konta. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nie są to duże kwoty bonusów. Maksymalnie do 50zł można dostać całkowicie za darmo.

Jedną z form promocji freebetowych jest także ich doładowywanie za obstawianie zakładów, ale wtedy nie są to już bonusy bez depozytu. Bukmacherzy często decydują się na darmowe zakłady także wtedy, gdy uruchamiają nowe produkty, gry, czy zakłady. Pozwalają je testować graczom za darmo, przyznając im freebety.

Gracz powinien pamiętać, że wygrane z freebetów są uszczuplane o stawkę. Zatem grając za freebet w postaci np. 20zł, otrzymamy tylko wygraną netto, nie wliczając w to wartości darmowego zakładu.

Legalni bukmacherzy w Polsce

W 2016 roku w Polsce weszła w życie nowelizacja ustawy hazardowej. Spowodowało to odpływ znacznej liczby bukmacherów. Tacy giganci jak lider światowego rynku Bet365, zdecydowali się na zakończenie przyjmowania zakładów stawianych przez Polaków.

Co było i jest tego powodem? W Polsce obowiązuje bardzo wysoki podatek od każdej stawki, którą wnosi gracz, dokładnie aż 12%. Na bardziej rozwiniętych rynkach hazardowych obowiązuje podatek od zysku bukmachera, a nie od każdej stawki.

W takiej sytuacji rynkowej niektóre firmy zobaczyły jednak okazje. Przyniosło to otworzenie i licencjonowanie już ponad 15 bukmacherów w Polsce. Liderami rynku są STS, Fortuna, forBET, Betclic.

Legalnie działające firmy przynoszą korzyść dla sportu w kraju nad Wisłą. Niemal wszystkie kluby piłkarskiej Ekstraklasy mają bukmacherskiego sponsora. To samo tyczy się PZPN, czy Polskiego Związku Narciarskiego.

Ambasadorami bukmacherów są np. Marcin Gortat, Jan Błachowicz, Mateusz Borek, Michał Pol, czy Krzysztof Stanowski. Na sponsoringu przez zakłady bukmacherskie korzystają także media online, tradycyjne, a w tym głównie telewizje. Żadna bardziej popularna transmisja nie jest realizowana bez udziału bukmachera.

Nie tylko najbardziej popularne sporty zyskują, jeden z bukmacherów (eWInner) jest sponsorem żużlowej PGE Ekstraligi oraz eWinner 1. Ligi. Ta firma jest tytularnym partnerem piłkarskiej eWinner 2.ligi.

Bukmacherzy pomagają również charytatywnie, jak Fortuna z akcją „Znokautuj Raka” we współpracy z KSW, w której dotuje fundacje na rzecz walki z rakiem. Popularna jest ostatnio również akcja na Twitterze pod #MurowanePomaganie, gdzie swoją obecność postanowił zaznaczyć bukmacher Superbet oraz eWinner.

Bonusy bukmacherskie na Obstawiamy

Obstawiamy.info to jedna z kilku stron, które rzetelnie opisują bonusy bukmacherskie w Polsce. Oddzielne działy są poświęcone właśnie zakładom bez ryzyka, czy freebetom bez depozytu. Na Obstawiamy można znaleźć tylko oferty u legalnych bukmacherów w Polsce, bez obawy o konsekwencje prawne wynikające z obstawianiu u operatorów bez licencji.

Hazard może uzależniać. Zakłady bukmacherskie są przeznaczone tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Obstawiaj tylko u legalnych bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów.

0

kampanieonline

239 publikacje
0 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758