WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy:

info@kampanieonline.pl

 

Zarabiaj prowadząc bloga na 3obieg.pl

Należy się zarejestrować i zalogować w systemie AdTaily czyli tutaj http://www.adtaily.pl/pomoc/przewodnik-dla-wydawcow/ gdy zapytają was o adres bloga nie podajecie adresu http ostatniej notki tylko wchodzicie w cały blog poprzez swój nick (lub imię i nazwisko) znajdujące się w stopce pod waszym artykułem. Zobaczycie miejsce gdzie znajduje się spis wszystkich waszych notek, to jest właśnie wasz blog. Po rejestracji w systemie AdTaily uzyskacie link, który należy skopiować i wkleić w miejsce na waszą reklamę znajdujące się na dole po otwarciu edycji waszego profilu. Potem tylko podłączacie się do systemy paypal poprzez który będzie się dokonywało rozliczenie oraz do facebooka, jeśli macie tam konto i chcecie by było kojarzone z waszym blogiem. To łatwe.

 

W ten sposób po kilku tygodniach aktywności pisarskiej zaczną wam dochodzić reklamy. Znakomicie to zrobił bloger Aleksander Degrejt, zobaczcie jak to u niego wygląda https://3obieg.pl/ole-ole-ole-czyli-strach-establiszmentu

 

Podłączenie się do tego systemu finansowego ze swoim blogiem ma jeszcze jedną ważną użyteczną cechę, otóż liczy on i podaje średnią ilość dzienną odsłon waszych tekstów. Czym ona wyższa tym można będzie ustalić wyższą cenę dzienną za jedną małą reklamę, których może być 4, 6, 8 a nawet więcej. Warto wtedy będzie także z powodów finansowych zwiększać ilość publikacji u nas i starać się by były one maksymalnie ciekawe dla czytelników. Warto też teksty kolegów autorów promować poprzez Facebook, Twitter czy Wykop, z pewnością zrewanżują się oni wam tym samym. Ze strony redakcji 3obieg.pl macie gwarantowaną promocję wartościowych artykułów poprzez nasz fanpage oraz aktywność naszych dziennikarzy. Także dziennikarzy obywatelskich.

 

Mam nadzieję, że możliwość zarabiania na blogach w Trzecim Obiegu uatrakcyjni nasz portal dla tych osób, które już u nas publikują a także dla przyszłych autorów. Może to nie żadne odkrycie dla znawców blogosfery ale też nie każdy serwis daje taką opcję komercyjną swoim blogerom.

 

Serdecznie zachęcam do skorzystania i do propagowania w Internecie naszego portalu.

 

Zostań dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową

Wszystkich zaintteresowanych zbieraniem informacji (np. pytania prasowe do instytucji, posłów, radnych, członów rządu; rejestracja kamerą procesów sądowych, fotoreporterka, prowokacje dziennikarskie i łapanie funkcjonariuszy na łamaniu prawa) i akredytaowaniem się na imprezach jako dziennikarz obywatelski 3obieg.pl z ważną legitymacją prasową oraz szlifowaniem warsztatu dziennikarskiego i kontaktami w całej Polsce zapraszamy do złożenia wniosku mailem na adres redakcja@3obieg.pl

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758