26052018Nowości:
   |    Rejestracja

Jest kolejne nagranie. Nie tylko dźwięk ale i obraz.


Ujawniamy kolejne sensacyjne nagranie. Możecie nie tylko słuchać ale i zobaczyć bohaterów nagrania. Informacje zawarte na taśmie zapewne mają wartość dla następnych pokoleń. Zresztą możecie sprawdzić sami.


Zbieżność osób, stanowisk, wydarzeń, zjawisk, określeń z obecnymi przypadkami jest całkowicie przypadkowa…  Stwierdzenie „To wy sami wywindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! I z was się śmieje głupcy.” – to nie tylko fragmenty filmu „Kariera Nikodema Dyzmy”. To ciągle powtarzająca się, powracająca rzeczywistość.

Cholerny Oxford. Mówi wam to coś?

 

 

„I z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!”  Z bohaterów Martwych Dusz śmiała się cała Rosja. Dziś z bohaterów taśm śmieje się cała Polska. Różnica polega na tym że tym razem  rozbawieni Polacy mają „martwe swoje dusze”. To te martwe dusze powodują że ludzie dbają głownie o potrzeby ciała i dla własnej wygody pozwalają by coraz to inne kanalie wdrapywały się na piedestał.

I jeśli śmiejecie się z tergo fragmentu filmu, to sami z siebie się śmiejecie. Wkrótce wybory i cała ta heca zmierza do tego że ma nastąpić kolejna zmiana chętnych na piedestał. Już za chwileczkę już za momencik i świat się w kółko kręci , bo właśnie leci (kolejny) kabarecik.

 

 

Wówczas gdy pojawił się ten program wydawało się ze to satyra z tamtych czasów. A o dziwo, dziś okazuje się że nic się w mentalności (na lepsze) nie zmieniło. Że rzeczywistość przerosła najgorsze obawy i wyobrażenia. Powie ktoś że to antypolska propaganda Osieckiej i Lipińskiej. Pewnie tak. Ale powiedziano Polakom ze  państwa już nie ma ,wszyscy pochrząkali i przeszli   nad tym do porządku dziennego i czekają na nowe taśmowe sensacje z pijackich poczęstunków.

Więc pytam raz jeszcze. I z kogo się śmiejecie?

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

1 komentarz dla artykułu "Jest kolejne nagranie. Nie tylko dźwięk ale i obraz."

  1. Jakub Szaper napisał(a):

    Tak właśnie jest – MARTWE DUSZE! MARTWY NARÓD! A prawnuk Sienkiewicza dla nich pragmatycznym Wernyhorą.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

210724