Komentarze dnia
Like

Zmarł Robert Larkowski

22/07/2013
741 Wyświetlenia
2 Komentarze
42 seconde czytania
Zmarł Robert Larkowski

Robert Larkowski, publicysta narodowo-radykalny, nie żyje. Informację opublikowaną na jednym z blogów katolickich[1] potwierdzają krewni Zmarłego oraz Redaktor Naczelny tygodnika “Tylko Polska” (periodyku, z którym Larkowski był przez wiele lat związany).

0


Jestem wstrząśnięta, gdyż Robert Larkowski był moim Przyjacielem i Redakcyjnym Kolegą. Znaliśmy się od roku 2009, utrzymywaliśmy ze sobą kontakt internetowy i telefoniczny. Larkowski napisał o mnie w swoim artykule zatytułowanym “Tańcząca z hienami”[2]. Ja zaś przeprowadziłam z Nim wywiad na temat Jego warsztatu dziennikarskiego[3].

Wielki szok, ogromna strata.

Robercie, spoczywaj w pokoju.

Natalia Julia Nowak,
22 lipca 2013 roku

[1] http://glostradycji.blogspot.com/2013/07/zmar-robert-larkowski.html

[2] http://www.goldenline.pl/forum/1268324/robert-larkowski-tanczaca-z-hienami-przedruk-za-zgoda-autora/

[3] http://lubczasopismo.salon24.pl/prawica/post/254612,rozmowa-z-robertem-larkowskim

Inne zapisy autora:

0

Natalia Julia Nowak
Natalia Julia Nowak https://njnowak.wordpress.com/

Przyszłam na świat 19 lutego 1991 r. w Starachowicach. Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach (Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, studia licencjackie), zdobyłam absolutorium na Uniwersytecie Warszawskim (Socjologia Stosowana i Antropologia Społeczna, studia magisterskie). Posiadam dyplom higienistki stomatologicznej (ukończyłam jedną z niepublicznych szkół policealnych w Skarżysku-Kamiennej). Opiekuję się śliczną suczką grzywacza chińskiego, której pełne imię brzmi WERA Exotic World FCI. Zapraszam serdecznie na moje blogi: njnowak.blogspot.com njnowak.wordpress.com njnowak.tumblr.com njnowak.livejournal.com njnowak.altervista.org njnowak.tnb.pl

74 publikacje
10 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758