Konstytucyjny

Czy Trybunał Konstytucyjny może procedować poza nową ustawą?
29 grudnia, 2015
Artykuły redakcyjne

Czy Trybunał Konstytucyjny może procedować poza nową ustawą?

Niedouczonemu Rzeplińskiemu i reszcie manipulantów prawnych: Art. 8 ust. 2 Konstytucji RP: "Przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej" Sprawdzamy czy stanowi... i... tadam: Art. 197 Konstytucji RP "Organizację Trybunału Konstytucyjnego oraz tryb postępowania przed...

1407
17
Like
6 lat temu
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816