POLSKA
Like

Prawda, czy kłamstwo wyborcze?

21/05/2014
563 Wyświetlenia
0 Komentarze
28 seconde czytania
Prawda, czy kłamstwo wyborcze?

Czy ta odpowiedź to prawda, czy następne kłamstwo wyborcze? Na adres Państwowej Państwowej Komisji wyborczej oraz Komitetu Wyborczego Platformy Obywatelskiej wysłałem kilka pism z wnioskami o usuniecie spotów wyborczych z Sekretarzem stanu, pełnomocnikiem Prezesa Rady Ministrów ds. dialogu międzynarodowego, panem Władysławem Bartoszewskim  jako aktorem naturszczykiem imitującym profesora, czyli autorytetem. Odpowiedź:

“Państwowa Komisja Wyborcza, odpowiadając na e-mail z dnia 21 maja 2014 r., po raz kolejny wyjaśnia, że nie jest uprawniona do nadzorowania sposobu prowadzenia kampanii wyborczej przez komitety wyborcze, w tym do kontroli treści materiałów wyborczych komitetów wyborczych.

0


 

Jednocześnie Państwowa Komisja Wyborcza informuje, że następne Pana pisma w tej sprawie zostaną złożone do akt bez odpowiedzi.

Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej

Stefan J. Jaworski”

Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej nie udzielił mi odpowiedzi.

http://pl.scribd.com/doc/225438763/PKW-21-05-2014

http://pl.scribd.com/doc/224303507/Komisja-Wyborcza-PO-15-05-2014

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816