HYDE PARK
Like

Pożyczki ratalne sposobem na rozwiązanie problemów finansowych?

13/11/2018
651 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Pożyczki ratalne sposobem na rozwiązanie problemów finansowych?

Różne nieprzewidziane sytuacje skłaniają nas do nadprogramowych wydatków, które powodują, że nasz domowy budżet staje się coraz szczuplejszy. Niekiedy wręcz zostajemy „pod kreską”. Wówczas często sięgamy po różnego rodzaju produkty finansowe. Jednak trzeba rozbić to rozważnie, aby nie wpaść w tak zwaną pętlę kredytową. Jedną z ciekawszych propozycji w tym zakresie jest możliwość skorzystania z pożyczki ratalnej udzielanej online. Czym właściwie jest taka pożyczka i na jakich zasadach jest udzielana?

0


Pożyczka ratalna online – co to takiego?

Pożyczka ratalna tego typu udzielana jest przez firmy pozabankowe. Są to produkty skierowane do osób, które szukają szybkich i pewnych rozwiązań, które dostępne są praktycznie od ręki. W odróżnieniu od popularnych chwilówek mają wydłużony okres spłaty kredytu i można je zaciągnąć na większe kwoty. Od produktów bankowych różnią się tym, że są dostępne dla szerszego grona klientów i można je zaciągnąć przy minimalnych formalnościach. Nie trzeba nawet wychodzić z domu. Z takiej pożyczki mogą korzystać nie tylko osoby zatrudnione na umowę o pracę, ale także na umowy cywilnoprawne czy emeryci i renciści, którzy niekiedy mają trudności z uzyskaniem pożyczki czy kredytu w tradycyjnym banku.

Jak zaciągnąć pożyczkę ratalną online?

W pierwszej kolejności należy wyszukać interesującą nas ofertę na dogodnych warunkach. Dużym ułatwieniem są porównywarki tego typu pożyczek (np. pozyczkowy-portal.pl), gdzie często przedstawione są ogólne symulacje kredytowe. Gdy któraś z ofert nas zainteresuje, możemy przejść na stronę firmy np. na pozyczkowy-portal.pl. Wówczas przy pomocy specjalnych suwaków ustawiamy wysokość pożyczki oraz okres spłaty. Następnym krokiem jest wypełnienie wniosku. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji na mail przychodzą podstawowe informacje dotyczące spłaty pożyczki, a na adres korespondencyjny wysyłana jest umowa do podpisania. Przy kurierze należy ją podpisać i oddać mu. Kiedy kurier dostarczy umowę do siedziby firmy, wnioskowane pieniądze są przelewane na wskazane we wniosku konto lub można je pobrać na poczcie przy pomocy czeku GIRO.

Inne zapisy autora:

0

kampanieonline
kampanieonline

320 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816