Bez kategorii
Like

PaleoLibertarianin chrześcijański libertarianin, tupet typowego Kalego

04/03/2015
465 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
PaleoLibertarianin chrześcijański libertarianin, tupet typowego Kalego

Kalego okraść to bandytyzm i złodziejstwo. Kali ukraść to sprawiedliwość i uczciwość co najmniej dziejowa.
Gratuluję tupetu i bezczelności. To postawa typowego chrześcijańskiego libertarianina ?

0


 

PaleoLibertarianin  zarzuca innym cenzurowanie  tekście Treść ukryta… odblokuj filtr”, czyli “wolność słowa” na S24 

I sam cenzuruje komentarze. Takie;

“Wypada dodać jeszcze typową cenzurę, która polega na tym że niewygodny tekst nie ma żadnych pojawienia się na stronie startowej. Nawet jak jest ważny i na czasie. Opublikowałem Patent Gwarantujący Uczciwe Wybory. http://braterstwo.org/index.php?option=com_content&view=article&id=157%3Apatent-gwarantujacy-uczciwe-wybory-2 Krótko po fałszerstwach wyborów samorządowych. Kiedy wszyscy o tym trąbili, I oczywiście przepadł. Tak samo jak u Karnowskich wSieci, Niezależnej.pl, Targalski na Naszych Blogach skasował moje komentarze itd Tu jest lista Bolków http://braterstwo.org/index.php?option=com_content&view=article&id=158%3Aw-polsce-nikt-nie-chce-uczciwych-wyborow To są same Bolki. I stosują UBeckie metody. Ta pseudo opozycja to fundament tego POstalinowskiego systemu okupacji i zaborów Polski. Ich zadaniem jest ochrona rządzących i uniemożliwienie powstanie prawdziwej opozycji.”

Co za bezczelność i tupet.

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Braterstwo.org
Braterstwo.org http://braterstwo.org

Ruch Wyzwolenia Budowy i Rozwoju Polski Oddolny niezależny wolny Ruch wolnych niezależnych osób i organizacji. Jednoczymy wszystkich i wszystkie organizacje chcące żyć w normalnym, uczciwym, sprawiedliwym kraju. Braterstwo to wyzwolenie bez walki, rewolucja bez konfrontacji i budowanie bez harowania.

19 publikacje
219 komentarze
 

2 komentarz

  1. Żadnych rzeczowych komentarzy na swoim blogu nie kasowałem (usunąłem tylko te, które już na samym wejściu się wyłącznie ograniczały do samych bluzgów, gdyż dawałem szanse wypowiedzi nawet tym Trollom, którzy przynajmniej zwracali swoimi epitetami uwagę na jakiś problem warty wyjaśnienia), także jak już się Pan bawi w obrońcę cenzury na salonie24, to niech Pan to chociaż czyni w zgodzie z prawdą, a nie z typowo oszczerczą “obłudą do nieba śmierdzącą”.

    0
  2. Człowieku, czytać ze zrozumieniem nie potrafisz?
    Przecież ten komentarz potwierdza cenzurowanie na S24. I opisuje inną technikę cenzurowania. Po prostu pomijanie i ignorowanie nawet ważnych bieżących jeżeli są niezgodne z linią programową S24. Tak jak było z moim tekstem Patent Gwarantujący Uczciwe Wybory opublikowanym w S24 http://braterstwo.org.salon24.pl/617695,patent-na-uczciwe-wybory-wzywam-prezydenta
    To jak zrozumieć cenzurowanie komentarza potwierdzającego tezę zawartą w artykule?

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217