Globalnie i Lokalnie
19

Odezwa II RP

12/08/2019
2018 Wyświetlenia
1 Komentarze
8 minut czytania
Odezwa II RP

Alternatywą dla Polski jest Partia II Rzeczpospolita, która opiera swoje działanie na Konstytucji Kwietniowej z 1935 roku. Konstytucja ta obowiązuje do dziś.

0


POLACY!

Do wielu z Was nie dociera fakt, że rok 1989 w którym miało nastąpić obalenie komunizmu to w rzeczywistości fikcja polegająca na porozumieniu pomiędzy wówczas będącymi u władzy a przedstawicielami nacji, która nigdy nie była i nie jest Polsce przychylna. Porozumienie to polegało na wprowadzeniu fałszywej prywatyzacji i podziale interesów pomiędzy tymi grupami zgodnie z zasadą „wy nie ruszacie naszych my nie ruszamy waszych”. Grupy te zajęły się rządzeniem państwem, przekazywaniem wybranym majątku narodowego a później także karygodną jego wyprzedażą za bezcen w obce ręce cukrowni, cementowni, stoczni, fabryk samochodów. Za dochodzenie prawdy w tych tematach stracił życie Andrzej Lepper.

Dramat Polski polega na tym, że część osób z tego układu do dziś rządzi w Polsce, utrzymując społeczeństwo w złudnym przekonaniu o panującej KONSTYTUCYJNY PREZYDENT II RP JAN ZBIGNIEW POTOCKI wolności politycznej i gospodarczej dzięki wykorzystaniu mediów służących tylko im za które płacimy my wszyscy. Jest to tak zwana cenzura prewencyjna polegająca na blokowaniu dostępu do mediów osobom myślącym inaczej niż przedstawiciele nacji rządzącej. Przedstawiciele PIS,PO,PSL są w mediach prezentowani czyżby tu stosowano starą zasadę „wy nie ruszacie naszych my nie ruszamy waszych?”.

Celowa polityka rozdawnicza,na którą nie ma pokrycia służąca głównie do zdobycia głosów społeczeństwa, powoduje, że sytuacja w naszym kraju staje się coraz gorsza a ciągłe zadłużanie Polski w bankach zagranicznych prowadzić ma do przejęcia przez obcych wpływów w naszym kraju i zepchnięcia nas do rangi obywateli drugiej kategorii gdy tamci całkowicie opanują sferę gospodarczą.

Temu samemu celowi służy także zatajanie przed społeczeństwem amerykańskiej „ustawy 447″, w sprawie roszczeń żydowskich, które w przypadku ich spełnienia spowodują powstanie w Polsce „szlachty żydowskiej” w stosunku do której będziemy pełnić funkcje służebne. Celem obcej nacji jest likwidacja polskich przedsiębiorstw, zmuszanie do emigracji milionów wykształconych Polaków poszukujących godziwego życia. Polityka wyludniania kraju ma na celu przygotowanie przestrzeni życiowej dla nachodźców.

Jak można ocenić rząd, który:

 • powoduje wyjazd milionów Polaków, sprowadzając w ich miejsce zupełnie obce kulturowo nacje wisłiwywołania chaosu w kraju
 • milczy nie informując społeczeństwa o ustawie 447 zmuszającej Polskę do płacenia Izraelowi odszkodowań za tzw. mienie bez spadkowe
 • sprowadza obce wojska stacjonujące na terenach największych złóż tytanu na świecie
 • kupuje za miliardy przestarzały sprzęt wojskowy
 • milczy w sprawie handlu dziećmi, które są sorzedawane za granicę
 • milczy na temat nie reprezentatywnej konstytucji z 1997 roku na której oparta jest władza ustawodawcza , wykonawcza i sądownicza – milczy na temat swoich przedstawicieli uwikłanych w aferę SKOK Wołomin
 • _ tworzy cenzurę prewencyjną nie dopuszczając opozycji do mediów
 • ukrywa swych członków pod zmienionymi nazwiskami
 • milczy na temat bilansu otwarcia państwa za okres od 1945 do 2019, który pozwoliłby na ocenę majątku narodowego zdobytego pracą Polaków i utraconego po ustaleniach okrągłego stołu przez polityków działających na szkodę Polski do dziś jeszcze obecnych w życiu publicznym

-_ określa nasz kraj ustami Prezydenta jako POLSKA POLIN – szykuje nam wprowadzenie podatku katastralnego (po wygranych wyborach)

 • wydaje licencje firmom zagranicznym, na poszukiwanie i wydobywanie bogactw naturalnych których nam nie wolno wydobywać
 • głosami swoich ministrów aktualnych i byłych oraz głosami posłów obozu rządzącego odrzuca projekt ustawy Partii Kukiz, w sprawie ochrony Polski przed bezczelnymi i bezprawnymi roszczeniami zawartymi w amerykańskiej ustawie 447.

Należy w tym momencie zadać sobie pytanie – czyich interesów chronią osoby tak głosujące, czy dbają o Polaków, którzy ich wybrali, czy może o interesy innej nacji?

oraz następne pytanie czy na takich ludzi oddać swoje głosy w nadchodzących wyborach, czy też może skreślić te nazwiska, eliminując ich na zawsze z życia politycznego.

Ocena takiego rządu i wszystkich poprzednich działających na szkodę Polski może być wyłącznie negatywna.

Alternatywą jest Partia Il Rzeczpospolita, która opiera swoje działanie na Konstytucji Kwietniowej z

1935 roku, która to w porównaniu z obecną przewidywała kary dla najwyższych urzędników państwowych, takie jak powołanie przed Trybunał Stanu a w przypadku zdrady stanu karę śmierci.

Obecna konstytucja natomiast przewiduje odpowiedzialność partyjną a więc w praktyce bezkarność.

Konstytucja z 1935 roku obowiązuje do dziś, ponieważ nigdy nie była zmieniona przez Polaków w referendum.

Może ona po wprowadzeniu kilku korekt nadal służyć dobru Polski i Polaków.

Prezes Partii II Rzeczpospolita Jan Zbigniew Potocki zachęca wszystkich Polaków, którzy rozumieją w jakiej sytuacji znalazła się obecnie Polska, aby wstępowali w szeregi tej partii próbując uratować nasz kraj. Zwraca si że do wielu małych organizacji o stworzenie jednego komitetu wyborczego pod szyldem II RP, co pomoże w przekroczeniu progów wyborczych i spowoduje wykorzystanie energii wszystkich środowisk, którym naprawdę zależy na losie Polski.

Prosimy o przekazywanie tej ulotki swoim bliskim i znajomym, aby treści w niej zaledwie dotknięte dotarły do jak największego grona osób dając możliwość oceny sytuacji i przemyśleń dotyczących sprawy najważniejszej – naszego kraju POLSKI.

Ze względu na stosowaną wobec II RP blokadę możliwości dostępu do mediów, prosimy aby Państwo odwiedzali nasz kanał TVinfo2rp. Pozdrawiamy wszystkich Polaków w kraju i za granicą.

 

Jan Zbigniew Potocki

https://www.druga-rzeczpospolitapolska.pl/

TVinfo2RP  https://www.info2rp.pl/

https://www.youtube.com/channel/UCHTmjWjAuO4l0viv4ll1g1Q

 

 

0

Stan Rzeczy

Opracowanie Stan Rzeczy-Mieczysława Kowalskiego

72 publikacje
13 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758