HYDE PARK
Like

NWO kontynuatorem nazizmu i komunizmu?

19/01/2014
881 Wyświetlenia
7 Komentarze
6 minut czytania
NWO kontynuatorem nazizmu i komunizmu?

Hitlerowski generał odwiedzający Rosję w latach ’30-tych zauważył, że komunizm to “lustrzane” nazizmu. Oba systemy były socjalistyczne. Jedyną różnicą było to że w jednym rządziła jedna rasa, w drugim jedna klasa. Znaczek za 57 centów przedstawia orła, który według niektórych jest inspirowany przez logo hitlerowskich   Waffen-SS. Wprowadzony przez pocztę w lutym 2001 r. po nieszkodliwe brzmiącą nazwą “art deco” . Aluzji jakie można znaleźć w symbolice jest więcej i to tych które łączą III Rzeszę  i New World Order. Oto symbolika jakiej używały hitlerowskie Niemcy i są używane przez Iluminatów wprowadzających NWO:      Czy to przypadek ? Należy wątpić. Faszystowskie Niemcy mogły się rozwinąć dzięki fuzji biznesu i bankierów. New World Order jak widać korzysta z tecgo samego schematu. Elity biznesu znowu wychodzą z ukrycia. Ekonomista Robert Brady […]

0


Hitlerowski generał odwiedzający Rosję w latach ’30-tych zauważył, że komunizm to “lustrzane” nazizmu. Oba systemy były socjalistyczne. Jedyną różnicą było to że w jednym rządziła jedna rasa, w drugim jedna klasa.

Znaczek za 57 centów przedstawia orła, który według niektórych jest inspirowany przez logo hitlerowskich   Waffen-SS. Wprowadzony przez pocztę w lutym 2001 r. po nieszkodliwe brzmiącą nazwą “art deco” . Aluzji jakie można znaleźć w symbolice jest więcej i to tych które łączą III Rzeszę  i New World Order. Oto symbolika jakiej używały hitlerowskie Niemcy i są używane przez Iluminatów wprowadzających NWO:

    

Czy to przypadek ? Należy wątpić. Faszystowskie Niemcy mogły się rozwinąć dzięki fuzji biznesu i bankierów. New World Order jak widać korzysta z tecgo samego schematu. Elity biznesu znowu wychodzą z ukrycia.

Ekonomista Robert Brady zdefiniował takie zjawisko jako “dyktatura kapitalizmu monopolistycznego”. Jest to swego rodzaju  “faszyzm”  oparty na przedsiębiorczości zorganizowanej na zasadzie monopolu, realizującej polecenia instytucji władzy państwowej z zakresie spraw: wojska, policji, prawa i propagandy. W komunistycznej Rosji monopol kapitału przebrano w formę własności państwowej.

Hitlerowskie Niemcy i komunistyczna Rosji zostały stworzone przez monopol kapitału pracy za pośrednictwem tajnych stowarzyszeń. Pewien hitlerowski generał  odwiedzający Rosję w latach ’30-tych zauważył, że komunizm jest  “lustrzanym odbiciem” hitleryzmu.  Jedyną różnicą było to że w Niemczech panowała jedna rasa, natomiast w Rosji panowała jedna klasa.  Obie sytuacje powstały w wyniku działania kartelu banków centralnych.
Hitlerowskie Niemcy był kapitalistycznym rajem. Było 60-godzinny tydzień pracy, niskie zarobki i nie było żadnych związków zawodowych . Hitlerowska ekspansja napędzana była globalnymi ambicjami niemiecki karteli, które rozpoczęły  przygotowania do wojny na długo przedtem, zanim rozpoczęły one finansowanie Hitlera. “Dla niemieckich firmy  II wojna światowa otwierała  szansę grabieży na skalę bez precedensu w historii świata.

Kluczem do zrozumienia elit, i kierunku wydarzeń na świecie, jest zrozumienie psychologii kartelu. Kartele z definicji to instytucje spiskowe. Ich celem jest uzyskanie nieuprawnionego zysku  przy użyciu  wysokich cen . Robią to poprzez kontrolowanie konkurencji, rynku, surowców i nowych technologii.

Jednym z najwcześniejszych karteli był J. D. Rockefeller Standard Oil.  Największym niemieckim kartelem był gigant farmaceutyczny, chemiczny i filmowy – IG Farben.  IG Farben wyprodukowała 85% niemieckich materiałów wybuchowych w II wojnie światowej. W 1926 roku Farben i Standard Oil weszła w porozumienie kartelowe.  Rezultat tego porozumienia było, że Standard Oil dostarczał hitlerowcom ropy naftowej, mimo jej braków w USA. Dostarczono specjalistyczne paliwo  bez którego Luftwaffe nie mogło latać.

Z kolei Rockefeller korzystał z “uprzejmości” IG Farben i innych przedsiębiorstw w których do niewolniczej pracy wykorzystywano więźniów w obozach koncentracyjnych takich jak Auschwitz. Korzystano z zysków uzyskiwanych z produkcji trującego gazu . Czy to nie był prawdziwy powód dla którego linie kolejowe i sam obóz nie były nigdy zbombardowane. Po wojnie CIA ustaliło że nieuszkodzony  we Frankfurcie nad Menem wieżowiec był siedzibą , a jakże, IG Farben.

W 1930 roku banki Wall Street uczestniczyły w “aryzacji”, co oznaczało, że przejmowano własność  browarów, banki, fabryk, domy towarowe itp.  za 30% ich prawdziwej wartości. Gdzie trafiało złoto z zębów ofiar Holokaustu  czy złoto z banków podbitych krajów łatwo ustalić. Można zainteresować się jaki był, udział  Bank of England w finansowaniu przedsięwzięć Hitlera albo czym zajmował się dziadek albo adwokat John Foster Dulles, członek Rady stosunków zagranicznych,  późniejszy sekretarz stanu.

Istnieje lista korporacji amerykańskich, które miały miliardy dolarów zainwestowane w hitlerowskich Niemczech; Standard Oil, General Motors, IBM, Ford, banki National City, ITT i wiele innych. Ludzie nie wiedzieli że General Motors i Ford budowały dla nazistów ciężarówki i czołgi. Nie wiedzieli, że łożyska kulkowe  mające zasadnicze znaczenie dla produkcji sprzętu wojennego hitlerowskich Niemiec zostały wyprodukowane w Filadelfii.

Podobnie dzisiaj New World Order,  w rzeczywistości współczesnej historii, jest produktem marzeń i pragnień karteli banków centralnych. Iluminaci posiadają monopol na kredyty, monopol na wszystkie bogactwa, sterują  polityką, kulturą i propagandą. Ostatecznym celem jest by wyrwać ludzkość od  Boga i dostarczyć Lucyferowi   ofiary za możliwość realizacji  zła.

Dziś niektórzy ich rzecznicy jak widać już się nawet nie kryją paradując oficjalnie z masońskimi symbolami choć całkiem niedawno paradowali mieniąc się rzecznikami konserwatyzmu.

Z inspiracji : makow.com

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

 1. Czy autor mógłby wyjaśnić co rozumie pod pojęciem “monopol kapitału pracy”? Czy chodzi o zmonopolizowanie możliwości zatrudniania, jak w socjalizmie? Jeśli tak, to co do tego ma “kapitalistyczny raj” jaki według autora był w nazistowskich Niemczech? Jedno z drugim się wyklucza. Lemingi co prawda łykną każdą bzdurę, ale 3Obieg czytają nie tylko oni. Dla przypomnienia, socjalizm to 100% monopolu (patrz Korea Płn.). Im mniej monopolu w gospodarce tym mniej socjalizmu, nazizmu itp. (a więcej kapitalizmu) – to chyba oczywiste.
  Globalizm, z kolei, to nic innego jak monopolizm w skali światowej. A im więcej monopolizmu tym więcej socjalizmu – “to elementarne Watsonie”.
  Żurek Janusz

  0
  • Avatar Robert

   Trzeba czytać dokładnie. Raj w Niemczech polegał na tym że pracodawca był carem i Bogiem. Państwo się nie wtrącało a związków zawodowych nie było. To prawie tak jak teraz jest w Polsce. Państwo utrąca kogo chce i marionetkowe ZZ.

   0
   • Ale dlaczego autor nazywa to kapitalistycznym rajem, a nie narodowym socjalizmem? Jaka jest różnica między bezpośrednim trzymaniem za mordę obywatela przez urzędnika państwowego, a delegowaniem zamordystycznych uprawnień na zarządców i właścicieli. Może jeszcze doda Pan, Panie Robercie, że w Niemczech nie było wtedy zamówień rządowych, planowej gospodarki, państwowego interwencjonizmu, a w to miejsce panowała równość podmiotów gospodarczych i swoboda gospodarowania dla obywateli (Żydów pomijam)! Rzetelni z natury Niemcy nie ukrywali i nie “obwijali w bawełnę” jaki ustrój widzi im się w Niemczech – narodowosocjalistyczny. Stąd skrót “nazi” jakby kto nie wiedział. A może uważa Pan, że w Polsce jest ustrój kapitalistyczny? Jeśli tak, to albo jest Pan człowiekiem bardzo młodym, albo na pensji płaconej z budżetu. Niech Pan spróbuje popracować sam na siebie (spróbuje wyprodukować kilka sztuk jakiegoś wyrobu), to się Panu wiele spraw w głowie rozjaśni. Dla Lemingów: Kapitalizm jest wtedy, gdy ludzie mają kapitał, z którym mogą zrobić co chcą (zakumulować, żeby założyć biznes, roztrwonić, podarować), a nie wtedy gdy tak jak w Polsce państwo zabiera im 80% w podatkach i parapodatkach, a urzędnicy decydują za nich jak mają żyć i na co mogą wydać pieniądze.
    Żurek Janusz

    0
    • Dla pracującego to wszystko jedno kto go trzyma “za mordę”. Doświadczylismy tego w Polsce, wpadając z deszczu pod rynnę.

     Zreszta zapraszam do obejrzenia video ( #4) w mojej notce pt: ‘ Przeszłość, przyszłość, twarda rzeczywistość” które wile wyjaśnia.

     PS. Czytałem niedawno artykuł gdzie autor wyjasnia iż ponad 50% Polaków nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Dociera do nich tylko krótka informacja wizualno słowna ogladana przez “szkło kontaktowe”.

     0
 2. Trylemat Lema zawsze aktualny:
  1. Nikt nic nie czyta.
  2. Jeśli czyta to nie rozumie.
  3. Jeśli czyta i rozumie, to zaraz zapomina!
  Niestety dotyczy większości Polaków. Nie dziwota zatem, że w ich pustych głowach telepie socjalizm wciśnięty tam przez merdia.
  Żurek Janusz

  0
  • Avatar aaa

   no wlasnie
   pisal o panu
   🙂

   0
   • Eee… to nielogiczne Panie aaa…nonimie. Gdyby to było o mnie to bym ani nie zrozumiał, ani nie zapamiętał (i zaraz zapomniał). Młody człowieku! Zrozum i zapamiętaj sobie, jeśli potrafisz. Żeby komuś “dopiec” trzeba być od niego inteligentniejszym.
    Żurek Janusz

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816