POLSKA
Like

AUSCHWITZ – Zniszczyć wszystkich Polaków!

19/01/2014
1224 Wyświetlenia
8 Komentarze
2 minut czytania
AUSCHWITZ – Zniszczyć wszystkich Polaków!

. !!! PAMIĘTAJ NARODZIE POLSKI !!! KL AUSCHWITZ WZNIESIONO jako OBÓZ ZAGŁADY dla POLAKÓW !!! ***** . 14 czerwca, na pamiątkę przybycia do Auschwitz pierwszego transportu więźniów politycznych – 728 Polaków, obchodzimy z ustanowienia Sejmu Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych. Ta rocznica każdego roku przypomina, jak zaczęła się historia KL Auschwitz, wzniesionego jako obóz zagłady dla Polaków. . Pociąg z Tarnowa wjechał na rampę Auschwitz w piątek, 14czerwca, 1940 roku. Nastroje były fatalne, tego dnia Niemcy wkroczyli do Paryża. Polskie nadzieje, pokładane we Francji, legły w gruzach. . Z uchwały Sejmu RP z 8 czerwca 2006 roku: . „Sejm Rzeczypospolitej Polskiej składa hołd pamięci wszystkim ofiarom nazistowskich zbrodni. Łączymy się w uczuciach ze słowami Papieża Benedykta XVI o […]

0


auschwitz zniszczyć Polaków

.

!!! PAMIĘTAJ NARODZIE POLSKI !!!

KL AUSCHWITZ WZNIESIONO jako OBÓZ ZAGŁADY dla POLAKÓW !!!

*****

.

14 czerwca, na pamiątkę przybycia do Auschwitz pierwszego transportu więźniów politycznych – 728 Polaków, obchodzimy z ustanowienia Sejmu Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych. Ta rocznica każdego roku przypomina, jak zaczęła się historia KL Auschwitz, wzniesionego jako obóz zagłady dla Polaków.

.

Pociąg z Tarnowa wjechał na rampę Auschwitz w piątek, 14czerwca, 1940 roku. Nastroje były fatalne, tego dnia Niemcy wkroczyli do Paryża. Polskie nadzieje, pokładane we Francji, legły w gruzach.

.

Z uchwały Sejmu RP z 8 czerwca 2006 roku:

.

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej składa hołd pamięci wszystkim ofiarom nazistowskich zbrodni. Łączymy się w uczuciach ze słowami Papieża Benedykta XVI o nauce, która dla przyszłości ludzkości płynie z miejsca, gdzie nienawiść do ludzi doszła do swych najdalszych granic (…) Sejm RP ustanawia Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych”.

.

Byłoby roztropniej, gdyby Sejm ustanowił narodowy dzień pamięci ofiar niemieckich obozów zagłady,a nie „nazistowskich”.

.

Auschwitz-Birkenau pracował pełną parą na rzecz gospodarki niemieckiej i był państwowym koncernem przemysłowym zbudowanym przez niemieckie państwo.

.

15 marca 1940 r., na zebraniu komendantów obozów w okupowanej Polsce, Heinrich Himmler powiedział:

.

Wszyscy fachowcy polskiego pochodzenia mają być wykorzystani w naszym przemyśle wojennym. PÓŹNIEJ POLACY ZNIKNĄ ZE ŚWIATA. (…) Godzina każdego Niemca się zbliża. Dlatego JEST RZECZĄ KONIECZNĄ, by WIELKI NARÓD NIEMIECKI WIDZIAŁ SWE GŁÓWNE ZADANIE w ZNISZCZENIU WSZYSTKICH POLAKÓW”.

.

Wbrew tym słowom, Auschwitz jest dziś często wykorzystywany w propagandzieeuropejskiejPRZECIWKO POLAKOM, których zrównuje się z „nazistami”!

.

Piotr Szubarczyk

.

za: http://komitetnarodowy.pl

.
.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/19/auschwitz-zniszczyc-wszystkich-polakow/

.

.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816