NEWS
Like

Mein Kampf

28/08/2013
1407 Wyświetlenia
3 Komentarze
2 minut czytania
Mein Kampf

W dziesiątce najlepiej uzbrojonych państw świata są Rosja, Chiny, Niemcy, Turcja i Izrael. Państwo polskie nie zostanie jednak rozebrane ponownie militarnie. Rozgrabią nas łotry ekonomicznie przy pomocy volksdeutschów. Przy bezmyślnej i egoistycznej kolaboracji głodnych rodzimych baronów partyjnych i próżnych prokuratorskich oraz sędziowskich funkcjonariuszy. Klienteli władzy, opryszków i żuli z prymitywnego układu zamkniętego i państwa w państwie. Niemcy mają wiele wspólnego z Żydami. Nie tylko Adolfa Hiedlera (Rothschilda). Niemcy umieją robić interesy. Sprzedawali np. stal i budowali w Imperium Osmańskim kolej bagdadzką przed i w trakcie rzezi chrześcijańskich Ormian. Tak. „Tureckim” sojusznikom z I wojny światowej. Niemcy mówią, że przegrali wojnę, ale i tak Polacy będą im dupy podcierać. Gdyby Polacy mieli większy przyrost naturalny, to mogli byśmy zastąpić Turków w […]

0


5f8acafa933e39fa2322e4173dac831d,14,19,0

W dziesiątce najlepiej uzbrojonych państw świata są Rosja, Chiny, Niemcy, Turcja i Izrael. Państwo polskie nie zostanie jednak rozebrane ponownie militarnie. Rozgrabią nas łotry ekonomicznie przy pomocy volksdeutschów. Przy bezmyślnej i egoistycznej kolaboracji głodnych rodzimych baronów partyjnych i próżnych prokuratorskich oraz sędziowskich funkcjonariuszy. Klienteli władzy, opryszków i żuli z prymitywnego układu zamkniętego i państwa w państwie.

Niemcy mają wiele wspólnego z Żydami. Nie tylko Adolfa Hiedlera (Rothschilda). Niemcy umieją robić interesy. Sprzedawali np. stal i budowali w Imperium Osmańskim kolej bagdadzką przed i w trakcie rzezi chrześcijańskich Ormian. Tak. „Tureckim” sojusznikom z I wojny światowej. Niemcy mówią, że przegrali wojnę, ale i tak Polacy będą im dupy podcierać. Gdyby Polacy mieli większy przyrost naturalny, to mogli byśmy zastąpić Turków w Niemczech.

Jeśli wybuchnie jakaś wojna militarna to nie należy mordować najeźdźców. Należy strzelać do tych, co do niej doprowadzą. Do twórców biedy. Do bezkarnych dewastatorów majątku narodowego i zabójców narodu. Do masonów i wyśledzonych przestępców w togach. Do tych gangsterów z polskimi paszportami co mają immunitety. Do liderów I, II i III władzy. Nie powinno być grubej kreski i kontraktów dla bolszewickich zbrodniarzy. Na ich szczęście nie mam pozwolenia na broń.

Nie Ruski, nie Niemiec, nie Żyd nas wykańcza. To są tylko rybacy. Źli Polacy i sprzedajne służby specjalne dają im wędki. Może nie wszyscy są oprawcami, ale za milczenie i akceptację zła trzeba ponieść odpowiedzialność zbiorowo. Ani prośby, ani groźby, ani modły ich nie nauczą pokory. Trzeba im pomóc wykończyć się ekonomicznie. Nie bać się emigracji, Brata Alberta i więzień. Trzeba stworzyć państwo podziemne. Współczesne AK. Własny IPN. Adresy, kontakty. I na barykady, a potem demokracja. Nie słuchać bolszewickiej propagandy banksterów o pluralizmie.

socjolog

0

Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

160 publikacje
9 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758