NEWS
Like

Rządzą nami ludobójcy

29/08/2013
1298 Wyświetlenia
13 Komentarze
4 minut czytania
Rządzą nami ludobójcy

„W Polsce życie odbiera sobie ponad 6 tys. osób rocznie. W wyniku samobójstw umiera więcej osób niż w wypadkach drogowych. Na 1 samobójstwo kobiety przypada aż 5,5 mężczyzn. Samobójstwa są wskaźnikiem kondycji społeczeństwa. Największą grupę samobójców stanowią bezrobotni. Potem rolnicy, ludzie osamotnieni, dyskryminowani i prześladowani. Od 1951 roku liczba samobójstw wzrosła o ponad 300 procent, w przeliczeniu na jednego mieszkańca.”

0


 

2 1

Samobójstwa często poprzedza sięganie do kieliszka czy jakiegoś narkotyku. Uzależnienie się od nałogu. W nałogi wpadają z reguły ludzie wykluczeni społecznie. Taki obraz dał nam awans do Unii Europejskiej. Propaganda oszustów i Goebbelsów o gruszkach na wierzbie i wolnym rynku. Dlaczego tak mało się o tym mówi? Bo obaliło by to teorię obecnego ustroju, rzekomą demokrację, i utwierdzało by społeczeństwo w przeświadczeniu, że socjalizm był lepszy.

Za samobójstwa odpowiada system sterowany przez konkretnych ludzi. Polityków i funkcjonariuszy. Baronów partyjnych, prokuratorów i sędziów. Bezkarną I, II i III władzę. Za zabicie człowieka w wypadku drogowym odpowiada się karnie i czasem idzie nawet do więzienia. Może należało by zacząć urealnić przepis art. 151 kk. Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Układ zamknięty i państwo w państwie ma się póki co dobrze. Mają swoje mafijne prawa, media i uzbrojoną obstawę. Kryją się wzajemnie i prześladują obywateli prowokacjami. Represjami ekonomicznymi lub gorszymi jak za Stalina. Do czasu. Nie są łotry tacy mocni. Ludzie przestaną się masowo wieszać i emigrować. Zmaleją rozpaczliwe protesty w pojedynkę i powstanie prawdziwa solidarność. Zaczną wychodzić globalnie na ulice i będzie wojna domowa. Rozwalą specsłużby i wymiar niesprawiedliwości.

Co robi reżim? Odwraca kota ogonem. Zamyka rzekomych planistów zamachu na Sejm zamiast naprawić się. Wprowadza bramki do wykrywania metalu i strażników do sądów zamiast tworzyć państwo prawa. Zabiera dzieci ubogim matkom zamiast dać im pracę. Rujnuje rodziny zamiast dbać o socjal. Wprowadza niebieskie linie zamiast budować państwo moralne. Wydłuża wiek emerytalny ludziom zamiast zaniechać dotowania partii. Wysyła ludzi do ziemianek i zmusza do samobójstw zamiast karać urzędników.

W ciągu niespełna 40 lat w Polsce ubędzie od 6 do nawet 8 mln ludzi – wynika z najnowszej prognozy demograficznej ZUS. To w przybliżeniu tyle, ile łącznie zginęło w dwóch wojnach światowych.” Nie pomogą stołówki dla głodujących prowadzone przez „filantropów”. Nie pomogą schroniska Brata Alberta zarządzane przez VIP-ów. Na pewno nie mieszkania socjalne dla bezdomnych. Też nie emigracja za chlebem dla bezrobotnych. Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Za 6 tys. ofiar ktoś musi odpowiedzieć. To zbrodnia.

Zapaść w III RP

socjolog

*

Opolance zabrano dzieci za 2 tys. zł długów

Hipokrytom odpowiem ad vocem pytaniem i przewrotnymi odpowiedziami. Za długi w urzędzie skarbowym odpowiadała w pierwszej kolejności Opolanka. Co miały dzieci do 2 tys. zł długu ich matki? Za zabranie dzieci odpowiadała policja. Widocznie sąd tak chciał. Oto przykładowa równość wszystkich wobec prawa w Polsce.

http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,12743061,Opolanka_miala_2_tys__dlugu_wobec_US__odebrano_jej.html

http://www.fakt.pl/Zabrali-matce-dzieci-za-dlugi,artykuly,183944,1.html

Inne zapisy autora:

0

Socjolog61
Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

122 publikacje
9 komentarze
 

 1. Socjologu! To co wypisujesz jest narzekaniem na chłód i komary… Może jakiś konstruktywny wniosek? Powiedzmy taki – zapraszam wszystkich wkur…… Polaków na piknik (adres, termin, kontakt). Przypominam, że Hitlerowi wystarczyło na początek 182 zdeterminowanych kozaków SS.

  0
  • Avatar Sebastian

   Przy mojej determinacji i wkurwi..niu stu osiemdziesięciu dwóch ss-manów to milutkie pluszaki. Każdy znas czeka na zdecydowane kroki innych, wypatrujac wiadomości że w końcu cos sie ruszylo. Tym czasem rewolucje musimu zacząć od nas samych. Musimy wycięzyc własna słabość, niezdecydowanie i brak wiary że mozemy mieć wpływ na to co sie dzieje wokół nas. Oprawcy naszego narodu nie pytaja “co mam robić” oni po prostu działają nie ogladajac sie na innych. Jeśli celem jest dobro Twoich dzieci, rodziny i naszej Polski to po prostu działaj !!!

   0
 2. michal michal

  mizeria panie dziejku

  0
 3. Avatar sceptissimus

  Socjolog ma rację. A Polaków nie trzeba nigdzie zapraszać. Wszak biorą udział w wyborach. To ich wybory doprowadziły kraj do obecnego stanu. Należy im życzyć zdrówka i wytrwałości w wygrzebywaniu się z łajna w jakie się sami zagrzebali.

  0
  • Święta racja. Naród głosuje jak połamany, a potem się dziwi. Ze swojej strony dodam, ze pokolenie głupoli musi wymrzeć, a mądra młodzież dorosnąć. Uczyć młodych historii na tajnych kupletach nam przjdzie. Jak za okupacji.

   0
 4. dbanie o socjał a zniesienie dotacji na partię, partia, która ma bogatych sponsorów typu Kulczyk, Krauze itp. zadba o biednych? niby jakim cudem, już fakt, że sponsorzy utrzymują poszczególne partie nie tylko zegarkami, daje w efekcie to co tu opisano.

  W pierwszej kolejności odebrać władzę lichwiarzom świata, tak wygodnie urządzonym w Polsce.

  0
 5. Avatar AS

  Nie wiem o co chodzi? Każdy ma co 4 lata kartkę do głosowania. Ci, którzy jej użyli, pretensji nie mają. Największe pretensje mają ci co jej nie użyli. To o co im chodzi?

  0
 6. Avatar Krzywousty

  Najbardziej spodobało mi się zdanie: ” zabiera dzieci ubogim matkom zamiast dać im pracę…”

  Czy autor postuluje wprowadzenie komunizmu? Takiego prawdziwego, jak w Korei Północnej? Proszę się nie krępować tylko śmiało walić: obalamy reżim, wprowadzamy komunę, upaństwawiamy burżuji i każdemu Polakowi dajemy pracę…
  Paradoksalnie to ten reżmi dał pracę większej ilości ludzi niż ktokolwiek przed nim. Tylu na państwowym garnuszku jeszcze nigdy nie było…

  0
 7. Avatar hh

  wybory parlamentarne byly sfalszowane spytajcie Krzysztofa Puzynę. Jedyna droga ku wolnosci prowadzi przez krew i poswiecenie inaczej tak jak bys zgodzil sie ciagac 20 tonowy kamien za miske ryzu dziennie, to nadciaga to nas czek ato nieuniknione…

  0
 8. Avatar hh

  a ród pięknych , miłujących pokój sprawiedliwość i dobro słowian zniknie bez śladu w odmetach historii pisanej przez ich najeżdźców, to poważna sprawa nie cierpiąca lenistwa ani tchórzostwa, chcecie byc niewolnikami nic nie robcie, chcecie rzadzic samymi soba przygotujcie sie na krwawa jatke bo nikt wam wolnosci nie da jesli sami jej nie wywalczycie i nie bedziecie jej strzegli…

  0
 9. Polacy widac zyjacy w nedzy,wybory sfalszowane , czyli rzadzeni jestesmy przez rezim lub dyktature, I co na to mozna poradzic w Polsce , bylem w Polsce I wam powiem wy nic nie poradzicie ,rzeczy same zaczynajom sie prostowac, konflik na bliskim wschodzie ,rozwiaze wszystkich problem , WOJNA-USA- Izrael-Anglia-Francja przeciwko -Arabom I reszcie Swiata, Wojna przeciwko BOGU , u wrut Palestiny Ziemi Swietej, Syri– kto wygra ?, to bedzie najwieksza porazka koalicji przeciwko BOGU w historii ludzkosci za 10 lub 12 dni losy sie rostrzygnom, a Polska rzady w Polsce upadnom , zydzi beda z Polski wyrzucani na sile ich majatki rozdane I bedzie zakaz wjazdu zydow do Polski I takze mieszkania , rzadzacy teraz stanom przed sadem w Polsce , zostanie przedtem wprowadzona kara smierci , stracom wszystko co posiadajom, I pdziela losy zebrakow dzisiejszych, Polska zadnych dlugow dla innych krajow nie bedzie splacac ,dzieci polskie za nie nie odpowiadajom.

  0
 10. Avatar Jan Kochanowski (Can.)

  Odezwa do tak zwanych Polakow w kraju nad Wisla:

  90 % z was odstrzelic, a z pozostalym przy zyciu 10 % zaczac budowac od nowa.

  P.S.
  Polacy nad Wisla to sowieckie pustaki w Europie.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816