Bez kategorii
Like

GŁÓWNi WYKONAWCY PRZEWROTU IDEOLOGICZNEGO

12/07/2011
2389 Wyświetlenia
2 Komentarze
178 minut czytania
no-cover

OD ETATU DEMORALIZACJI DO ETAPU KRYZYSU W “III RP’:
IDENTYFIKACJA GŁÓWNYCH SZEFÓW I WYKONAWCÓW PRZEWROTU IDEOLOGICZNEGO W POLSCE CZĘŚĆ 1

0


 

OD ETATU DEMORALIZACJI DO ETAPU KRYZYSU W “III RP’:
IDENTYFIKACJA GŁÓWNYCH SZEFÓW I WYKONAWCÓW PRZEWROTU
IDEOLOGICZNEGO W POLSCE CZĘŚĆ 1
 
Więcej o etapach i celach przewrotu ideologicznego patrz
-fragmenty wykładu Jurija Bezmienowa z 1984 w Stanach Zjednoczonych:
 
http://www.google.pl/#q=przewr%C3%B3t+ideologiczny&hl=pl&prmd=ivns&source=univ&tbm=vid&tbo=u&sa=X&ei=GuXdTfmODpDpOa-YtfQJ&ved=0CEAQqwQ&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=a1e89368be7acc46&biw=1899&bih=941
 

Michał Adamczyk- medliniarz telewizyjny. Robotę dezinformatora rozpoczął w 1997 roku w TVN, gdzie był gdańskim korespondentem "Faktów" i prowadzącym "Faktów Północ". W 2000 roku oddelegowany do TV Puls, gdzie prowadził "Wydarzenia". W 2001 roku zaczął robotę agitacyjną w "Wiadomościach" TVP –  początkowo jako reporter, trzy lata później już prowadzący wydania o 19.30. Pod koniec 2005 roku został prowadzącym program interwencyjny "Na Celowniku". Od lutego 2006 roku preparuje dezinformację w redakcji "Teleexpressu". Obecnie także agituje propagandę rozbiorową dla TVP na etacie korespondenta w Brukseli.

Agata Adamek -ur. 1979 r. –medliniara telewizyjna . Jest agitatorką polityczną stacji TVN24. Zanim rozpoczęła robotę dezinformacyjną w telewizji, brała na etacie w Polskiej Agencji Prasowejoraz agitowała w żydo-bolszewickiej gadzinówce „Rzeczpospolita”.
Absolwentka kierunku dziennikarstwa i komunikacji społecznej Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Daniel Adamski- ur. 1976 r. w Poznaniu , ojropejczyk ,polonofob ,kolaborant na etacie propagandzisty ds. dezinformacji. Wcześniej terminował agitkę w radioogłupiaczu RMF FM. Następnie koszerogłupiaczu Radiu ZET .1 kwietnia 2009 zastąpił Kamilę Ceran na miejscu szefa informacji. Szef Informacji Radia ZETdyrektor (dez-)Informacji Grupy Eurozet

Mariusz Agnosiewicz – wł. – Mariusz Gawlik   , ur. 4 stycznia 1979 w Bolesławcu –   polonofob,dywersant,mason, medliniarz i redaktor internetowy oraz wydawca propagandy masońskiej: założyciel i redaktor naczelny portalu Racjonalista.pl – magazyn racjonalistów, gnostyków, sceptyków i ateistów; Autor kilkuset publikacji – głównie z zakresu oszczerstw i fałszerstw nt. stosunków wyznaniowych, religioznawstwa, historii kościoła, wolności obywatelskich i prawa – w prasie internetowej i zwykłej (m.in. marksistowski miesięcznik Dziś, kwartalniki: Forum Klubowe i ordynarnie antykatolickie i antyreligijne czasopismo ateistów, żydów, masonów i wszelkiej maści bluźnierców – Bez Dogmatu, tygodniki: ordynarnie antykatolickie – Fakty i Mity i Przegląd, dwutygodnik Monitor Prawniczy, miesięcznik Jurysta – Magazyn Prawniczy). Od września 2006 członek redakcji dwumięsięcznika Res Humana. Współzałożyciel Stowarzyszenia Dziennikarzy i Mediów Internetowych, założyciel i prezes Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów. Współorganizator Polskiej Federacji Humanistycznej, skupiającej organizacje o profilu propagandowo-bolszewickim. Członek zarządu żydomasońskiej Fundacji Sapere Aude. Mieszka w Warszawce.

Andrzej Ajnenkiel    –   polonofob,komuch,dywersant, fanatycznie i zajadle nienawidzi polskości, Polaków i Polski, peerelowski fałszerz historii na etacie „profesora”.W II PRL brał na etacie dyrektora Wojskowego Instytutu Historycznego (09.1999-06.2001); obecnie profesora Instytutu HistoriiPolskiej Akademii Nauk w Warszawie członek tzw. "komisji Michnika", która działała na terenie MSW mając dostęp do najtajniejszych materiałów w okresie od 12 kwietnia do 27 czerwca 1990 roku; W jej skład weszli: Andrzej Ajnenkiel, Jerzy Holzer, Adam Michnik i Bogdan Kroll. Współpreparator Konstytuty utrwalającej „zdobycze” PRL i władzę bolszewii po bankructwie I PRL. 1W lutym 2000 r. odznaczony za to przez, agenta KGB i SB prezydenta II PRL Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Henryk Andracki członek KRRiTVwrzesień 1994 – kwiecień 1997 –brak danych w necie. Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjecia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Marcin Antosiewicz – medliniarz radiowy i telewizyjny, z wykształcenia tzw. politolog czyli agitator bolszewicki. Agitację medialną rozpoczął w wieku 17 lat w „Polskim Radiu – RDC”. Od 2004 roku związany z redakcją "Panoramy" TVP2, gdzie agitował jako reporter krajowy. We wrześniu 2007 roku dołączył do newsroomu Polskiego Radia Londyn. Od 2007 roku bierze na etacie korespondenta Telewizji Polskiej w Wielkiej Brytanii.

Agnieszka Arnold– reżyserka ok. 20 paszkwilanckich filmów ,,dokumentalnych’’ dla TVP ,szkalujących Polskę i Polaków . Wysoko lokowany i dotowany osobnik w hierarchii aparatu propagandy II PRL Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

B

Klaus Bachmann  ur. w Bruchsal, W okresie I PRL 1988 r. osiadł (oddelegowany) na stałe w Polsce !! –   dywersant, medlliniarz , demagog kilku niemieckich gazet, i polskojęzycznych gadzinówk: Gazecie Wyborczej, Rzeczpospolitej, Polityka, Tygodnika Powszechnego. Od roku 2000 jest członkiem powiązanej ze światową żydomasonerią i żydofinansjerą, żydomasońskiej i antypolskiej Fundacji im. Stefana Batorego" – W 2006 roku został profesorem nadzwyczajnym w instytucie politologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawce. Mieszka we Wrocławiu., w latach 2004-2006 kierownik katedry politologii w Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego, Uzyskał stopień doktorski na wydziale historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Zarządu Fundacji Batorego.

 Jerzy Baczyński ur. 1950 w Otwocku, wysokolokawny wszechstronny agitator bolszewicki , redaktor naczelny tygodnika "Polityka", Absolwent głównej wylęgarni sitwy komunistycznej Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego (1972). W latach 1973-81 agitował bolszewicką propagandą w "Życiu Warszawy" jako dziennikarz Działu Ekonomicznego, a w 1980 r. został zastępcą kier. dodatku "Życie i Nowoczesność". Był także członkiem kolegium redakcji. 1975 legalnie wyjechał z PRL do USA!( jako agent bezpieki /KGB!?) Po powrocie do kraju w stanie wojennym (!)w 1984 trafił do "Polityki" jako redaktor działu publicystyki gospodarczej; w 1990 został zastępcą redaktora naczelnego i wiceprezesem Spółdzielni Pracy Polityka, a cztery lata później objął stanowisko redaktora naczelnego. Jednocześnie współredagował telewizyjne Listy o Gospodarce i uczestniczył w innych audycjach: Gorąca Linia, Tylko w Jedynce i Coś za coś – wszystkie na antenie TVP Podobnie jak jego poprzednik na tym stanowisku, Jan Bijak, odpowiedzialny za rolę odgrywaną przez "Politykę" jako jednego z czołowych centrum lobby filosemickiego w prasie, za ciągłe podważanie i ośmieszanie polskich tradycji narodowych i wartości chrześcijańskich. Za paszkwilanckie teksty R.M.Grońskiego i L.Stommy, za nagonkę S.Podemskiego na ks. H.Jankowskiego etc.
 
Jerzy Bajdor  –prezes TVP i Radiokomitetu   od grudnia 1982 do marca 1983 , W styczniu 1982 roku władze stanu wojennego rozpoczęły akcję nazwaną “weryfikacja dziennikarzy” . Szczególnie ostry przebieg miała ona w radiu i telewizji . Przewodniczącym tej komisji był J. Bajdor .Według przybliżonych danych pracę w radiu i telewizji w całej Polsce straciło od 800 do ponad 2 tys. osób.

Katarzyna Bajszczak – Wiek: co najmniej 33 lata ,absolwentka głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów : Wydział Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim,Dla głównej telegadzinówki: „Wiadomości TVP1” preparuje propagandę od października 2004 roku. Obecnie bierze za uprawianie bolszewickiej propagandy jakowydawca Wiadomości i Telexpressu
 

Magdalena Bajerur. 7 lipca 1934 we Lwowie. Od 1996 roku jako członek Fundacji Batorego oddelegowana przewodniczącą tzw. Rady Etyki Mediów (REM)- instytucji cenzorskiej samozwańczo tworzonej w większości przez byłych agitatorów bolszewickich I PRL . Członek-założyciel kolejnej samozwańczej instytucji cenzorskiej: stowarzyszenia" Otwarta Rzeczpospolita", tworzonej przez biologiczny pomiot bolszewicki przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL.

Edwin Bendyk , ur. 1965   –  agitator-medliniarz, antymoralista- peerelowskiego żydokomunistycznego szmatławca dla ćwierć inteligentów- tygodnika "Polityka". Współpracownik komunistycznej internetowej gadzinówki:„Krytyki Politycznej”.Członek Rady Programowej Centrum Politycznych Analiz.

Tomasz Berezowski – ur. 1959r . Wysokolokowany osobnik w aparacie propagandy bolszewickiej II PRL. Członek Zarządu TVN ,pełni w Spółce funkcje Dyrektora ds. Technicznych od początku 2003 r. W latach 1997-1999, Tomasz Berezowski był zatrudniony na stanowisku Wiceprezesa i Dyrektora ds. Technicznych w TV Wisła oraz Dyrektora ds. Techniki Zewnętrznej w TVN. Przedtem zajmował stanowisko Dyrektora ds. Technicznych w rozgłośni radioogłupiaczu RMF FM. Bierze także jako członek Rady Nadzorczej Spółki Grupa Onet S.A.

                                                      
Robert Bernatowicz, ur. 1967   –   polonofob, dywersant, radioszczekacz w koszerogłupiaczu Radiu ZET .Od 2003 do 2006 roku uprawiał agitkę w Radiu TOK FM w swojej autorskiej audycji kontynuował tematy omawiane w programie NAUTILUS, od listopada 2006 do czerwca 2007 jego audycja została przeniesiona na antenę Programu I Polskiego Radia. Współzałożyciel i aktualny prezes Fundacji Nautilus. Nieznane data miejsce urodzenia, i wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta


 Marek Beylin    – Urodził się w 1957 r. zadeklarowany wróg Polskości, Narodu Polskiego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob,dywersant, medliniarz żydobolszewickkiej gadzinówki: "Gazeta Wyborcza". Członek samozwańczej instytucji cenzorskiej: stowarzyszenia" Otwarta Rzeczpospolita"– tworzonej przez biologiczny pomiot bolszewicki przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL.


Robert Biedroń    – urodził się w 1976,  polonofob,komuch,dywersant,sodomita, pederasta i działacz gejowski; prezes Kampania Przeciw Homofobii – stowarzyszenie zainicjowane w roku 2001 przez grupę lesbijek i gejów. Jest bolszewickim aktywistą w Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a wcześniej jako komuszek-świntuszek w SdRP, członek Krajowego Komitetu Wykonawczego SLD.Występuje blisko głównego partyjnego koryta komuchów: jest współautorem Statutu SLD, ordynansem i podręcznym lokajem liderów partii.Dodatkowo jest również funkiem komunistycznej bojówki: Federacji Młodych Socjaldemokratów


Mirosława Bielecka  wieloletni agitator pionu propagandy bolszewickiej w I i II PRL : od 1969 roku związana z „Polskim Radiem” Kielce, w którym przeszła wszystkie szczeble kariery agitatora od redaktora, poprzez kierownika redakcji po zastępcę redaktora naczelnego i prezesa zarządu .Członek Rady Nadzorczej „Polskiego Radia”. Wysoko lokowany osobnik w hierarchii aparatu propagandy II PRL .Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta.


             
Anna Bikont ur. w1954r pomiot bolszewicki jako córka Wilhelminy Skulskiejnajbardziej chyba wpływowej agitatorki w stalinowskiej prasie: była współzałożycielką głównego organu partii komunistycznej "Trybuny Ludu" oraz medliniarą tego szmatławca w latach 1948-1956. – Córkami Skulskiej i byłego redaktora komunizujących "Sygnałów" w latach 30. Andrzeja Kruczkowskiego są dwie redaktorki "Gazety Wyborczej": Anna Bikont i Maria Kruczkowska. Córeczki nie ustępują zakłamaniem mamusi :Anna Bikont , paszkwilantka ,polonofob,dywersant,oszczerca,medliniara żydowskiego pisma "Midrasz" i związana z żydobolszewicką gadzinówką "Gazeta Wyborcza"od jej powstania. Współpreparatorka kłamstwa o Jedwabnem (autorka ,,My z jedwabnego’’) .Szczególnie wyspecjalizowała się w niszczeniu osób inaczej myślących niż redakcja "Wyborczej". Była autorką napaści na Wojciecha Cejrowskiego w artykule pt. "Brunatny kowboj RP" Zarzuciła mu rzekome propagowanie antysemityzmu i faszyzmu. Atak Bikont rozpoczął długotrwałą nagonkę na Cejrowskiego i ostatecznie spełnił swoje zadanie, bo jego program zniknął z małego ekranu.
Szczególnie skandaliczna była jej rola w wybielaniu przeróżnych stalinowskich twórców. Służył temu cykl artykułów w "Wyborczej" napisanych wspólnie z Joanną Szczęsną, a później wydana przez nie obszerna księga zakłamań i fałszów pt. "Lawina i kamienie. Pisarze wobec komunizmu", Warszawa 2006. Konkubent ,dawca nazwiska: Piotr Bikont, tłumacz osławionego antypolskiego paszkwilu żydowskiego "Maus".

Michał Bilewicz   ur. 30 sierpnia 1980 pomiot bolszewicki-   polonofob, dywersant, ,etatowy tropiciel „polskiego antysemityzmu” na publicznej posadce tzw. Koordynatora Centrum Badań nad Uprzedzeniami na Uniwersytecie Warszawskim oraz wykładowcy na Wydziale Psychologii UW. W swoich „badaniach” służących antypolskiej agitce koncentruje się na problematyce tzw. uprzedzeń, konfliktu międzygrupowego, antysemityzmu i dehumanizacji. Były redaktor naczelny pisma młodzieży żydowskiej "Jidełe" oraz medliniarz "Słowa Żydowskiego" publikował agitkę bolszewicką m.in. w "Krytyce Politycznej", "Kulturze i Społeczeństwie", "Lewą nogą", "Midraszu", "Polityce" i na portalu lewica.pl. Obecnie bierze także jako wiceprzewodniczący tworu zwanego na wspak do działań:Forum Dialogu Między Narodami.

Andrzej Bilik ur. 1939 r. Polonofob ,ojropejczyk, wysokopostawiony aparatczyk w pionie propagandy bolszewickiej I i II PRL :był m.in. szefem Dziennika Telewizyjnego, szefem Informacji TVP w latach 1987-89, ambasodorem Polski w Algierii. oraz stałym korespondentem Polskiego Radia i Telewizji w Brukseli i Paryżu, brał również czynny udział w mistyfikacji tzw. obrad Okrągłego Stołu przy podstoliku ds. środków masowego przekazu. W II PRL Był redaktorem prowadzącym „Gazety Prawnej” do 17.01.2006. Tajny współpracownik GRU-WSI ps. "GORDON" został współpracownikiem komunistycznego wywiadu wojskowego od lipca 1965 roku. W latach 1967-1984 wielokrotnie znajdował się także w zainteresowaniu Departamentu I MSW.

                                  
Józef Birka– Wysokolokowany osobnik w hierahii finasowo-propagandowej II PRL Nieznane data i miejsce urodzenia, tego osobnika pełniacego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .Absolwent wylęgarni bolszewickiej nomenklatury Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 1993 r. związany z Telewizją Polsat., pełnił funkcję Prezesa Zarządu Telewizji Polsat S.A. w okresie pierwszego procesu koncesyjnego. Uczestniczył w pracach rad nadzorczych: Telewizja Polsat S.A., PAI-Media S.A., Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. ,członek Rady Nadzorczej Elektrim

Paweł Blajer    –   były medliniarz żydolewackiej gadzinówki "Rzeczpospolita" Paweł Blajer, ostatnio był kierownikiem działu prawa tej gazety (czyli żółtych stron). Obecnie na etacie wydawcy na tzw. kanale biznesowym TVNu,

                                                
Seweryn Blumsztajn ur. 2 maja 1946 we Wrocławiu pomiot bolszewicki , polonofob, dywersant, ,etatowy tropiciel „polskiego antysemityzmu” .W młodości sowiecki pionier, tzw. Walterowiec, w latach 60-tych. Członek Klubu Poszukiwaczy Sprzeczności. Koncesjonowany przez reżim PRL „opozycjonista”: w 1968 jako jeden ze świadomych uczestników komunistycznej prowokacji tzw. wydarzenia marcowe, współorganizator wiecu w Warszawie. Wkrótce po nich , amnestionowany w 1969. Od 1976 oddelegowany na redaktora „Biuletynu Informacyjnego KOR", od 1977 na członeka KSS "KOR". W 19811989 na legalnej emigracji (!) we Francji. Od 1989 medliniarz żydobolszewickiej Gazety Wyborczej, W latach 20022006 był szefem krakowskiego dodatku Gazety Wyborczej, a od 2006 jest redaktorem naczelnym warszawskiego dodatku lokalnego ("Gazeta Stołeczna"). Autor szeregu polakożerczych stwierdzeń: Przez setki lat Żyd nie był traktowany w Polsce jak bliźni i przez ogromną część społeczeństwa nie był też tak traktowany w czasie okupacji (“Gazeta Wyborcza” z 8 marca 1991 r.)

Mirosław Błaszczyk– Nieznane data miejsce urodzenia, i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .Bierze jako Prezes Zarządu Telewizji Polsat S.A.

Dariusz Stanisław Bohatkiewicz ,ur. 3 lutego 1972r, telemedliniarz , manipulator , antysemita –bajarz -agitator nt. "Nowgo wymiaru terroryzmu" . Swoją karierę medlinarza rozpoczynał w krośnieńskim Radiu Fakty. Agitował także w Radiu Plus, RMF FM, TVN, TV Puls..Następnie na etacie „reportera wojennego” Telewizji Polskiej , m.in. „uwiarygadniał publicznie” konieczność okupacji Iraku po dokonaniu zbrojnej agresji tego kraju przez USA i ich sojuszników, w tym Polskę. Od marca 2006 propagandzista Panoramy” TVP2. Od niedawna jego agtitkę propagandową można oglądać w Wiadomościach TVP1. W.Łysiak:” Gdy prawicowa członkini Rady Miejskiej w Brzesku oponowała (2006) przeciwko projektowi nazwania ulicy imieniem dygnitarza peeselowskiego , postulując, by takie decyzje były badane pod kątem patriotycznym media od TVP (złośliwy reportaż Dariusza Bochatkiewicza ) do gazet michnikowskich , jak również „Trybuny” , „Nie”, „Wprost”, sprzedały milionom kłamliwą informację ,że kretynka z Brzeska chcelustrować Chopina, Sienkiewicza , Mickiewicza ,Słowackiego, i Kościuszkę”.


                
Marcin Bochenek wiceprezes TVP. Wiek: 44 lata. Od 2004 roku kierował działem public relations i komunikacji wewnętrznej w TVP S.A. od 2006r podlegał mu Ośrodek Techniki Telewizyjnej, Biuro Technologii i Inwestycji, Ośrodek Nowe Media, Ośrodek Informatyki i Telekomunikacji, Ośrodek Emisji i Ośrodek Serwisu. W latach 2003 – 2004 brał jako rzecznik prasowym Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawce, w latach 1998 – 2000 jako członek Rady Nadzorczej Orbis S.A. Współautor „Słownika historii Polski”. Dodatkowo bierze jako agitator bolszewicki na etacie wykładowcy na podyplomowym Studium PR przy Uniwersytecie Jagiellońskim i Podyplomowych Studiach PR w Wyższej Szkole Europejskiej im Tischnera w Krakowie.

 

 
Henryka Bochniarz ur. 29 października 1947 w Świebodzinie użyteczna idiotka-agitatorka to przykład jak kręta (od krętactw) jest droga od komunizmu do "prywatnego biznesu". -od PZPR do kandydatki na prezydentkę RP . W 1978 r. Wstąpiła do PZPR, w 1980 była już II sekretarzem OOP PZPR w IKC HZ, a w 1981 roku objęła funkcje I sekretarza. W II PRL jako aktywistka Fundacji Batoregowyznaczona zostałaprezydentem Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, prezes Boeing International na Europę Środkową i Wschodnią),Czternaście osób, w tym liderzy polskiej gospodarki, m.in. prezes Krajowej Izby Gospodarczej Andrzej Arendarski i szefowa Polskiej Konfederacji Pracowników Prywatnych "Lewiatan" Henryka Bochniarz, podpisało w Warszawie apel do przedsiębiorców o finansowe wsparcie powstającego w stolicy Muzeum Historii Żydów Polskich.Henryka Bochniarz podkreśliła, że powstanie Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie jest niezbędne. "W takiej inicjatywie nie może zabraknąć środowisk gospodarczych" – oceniła. (…Kariera Henryki Bochniarz różni się znacznie w ocenie jej byłych współpracowników od oficjalnego życiorysu pani minister). Nigdy nie pełniła żadnej funkcji we władzach NSZZ Solidarność , a po 13 grudnia 1981 r. zadeklarowała swoje wystąpienie ze związku. Wiecej przekrętów H.B.http://www.asme.pl/bochniarz/bochniarz.shtml


Teresa Bochwic vel Pochwic– ur. 1947r, Wiceprzewodnicząca pierwszej i piątej kadencji Rady Etyki Mediów (REM)- instytucja cenzorska II PRL samozwańczo tworzona w większości przez byłych agitatorów bolszewickich I PRL.Zastępca dyrektora Dyrekcji Programowej Polskiego Radia , dodatkowo bierze na etacie wykładowcy Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Od 28 lipca 2006 członek Rady Programowej TVP S.A. Członek Naczelnego Sądu Dziennikarskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i Stowarzyszenia Wolnego Słowa


Teresa Bogucka   ur. 5 kwietnia 1945 –   polonofob,dywersant,komuch, publicystka, medliniaraipaszkwilant żydobolszewickiej gadzinówki "Gazety Wyborczej"; Członek zarządu powiązanej ze światową żydomasonerią antypolskiej Fundacji im. Stefana Batorego

Michał Bogusławskiur. 1931. 12. 01 w W-wie, były rektor –egzekutor Wyższej Szkoły Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza , Jako spec bolszewickiej propagandy brał w I i II PRL w TVP od 1953 do 2000 roku kolejno na etatach:reżyser, dziennikarz, kierownik Działu Realizacji TVP, zastępca głównego reżysera TVP, zastępca naczelnego redaktora Publicystyki Kulturalnej, zastępca naczelnego redaktora Teatru Telewizji, Dyrektor Ośrodka Szkolenia i Doskonalenia Kadr TVP i redaktor naczelny Studia im. Andrzeja Munka. Od 1965 roku brał także jako wykładowca sztuki telewizyjnej w Studium Dziennikarskim Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1978 do 1989 roku kierownik Zakładu Reżyserii Filmowej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. W Radzie Etyki Mediów (REM)- instytucja cenzorska II PRL samozwańczo tworzona w większości przez byłych agitatorów bolszewickich I PRL- od 2001 r., przez dwie kadencje pełnił funkcję wiceprzewodniczącego.

Nikodem Bończa-Tomaszewski (ur. 1974) – agitator bolszewicki na etacie „historyka” po ukończeniu wylęgarni bolszewickiej nomenklatury: Uniwersytetu Warszawskiego, na którym się również doktoryzował. Od jesieni 2006 roku członek Rady Programowej TVP S.A..Bierze także jako pełnomocnik Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych ds. informatyzacji, członek Rady Informatyzacji MSWiA, Rady Archiwalnej oraz Zespołu ds. digitalizacji MKiDN.

Beata Borocka – medliniara na etacie Polskiego Radia. Pracę rozpoczynała w RMF FM, gdzie prowadziła Fakty. W 2000 roku przeniosła się do TVN24, gdzie agitowała ponad dwa lata jako gospodarz serwisów (dez-)informacyjnych. Poprowadziła pierwszy serwis w historii TVN24. Razem z Justyną Pochanke dezinormowała widzów o „zamachu” na World Trade Center. Agitację bolszewicką uprawiała także w "Magazynie 24 Godziny". W 2003 roku, w związku z problemami finansowymi w stacji, delegowana na etat do "Panoramy" TVP2. Obecnie w radiowej Jedynce uprawia dezinformację prowadząc tzw. "Wiadomości".

                                            
Włodzimierz Borodziej ur. w 1956r pomiot bolszewicki ,absolwent wylęgarni bolszewickich fałszerzy historii Wydziału historycznego UW –polonofob, ojropejs, dywersant-oszczerca , łagarz ,agitator komunistyczny fałszerz historii Polski na etacie „doktora” w okresie I PRL następnie na etacie „profesora –historyka” w wylęgarni bolszewickiej nomeklatury :Uniwersytetu Warszawskiego w okresie II PRL. W latach 1999-2002 m.in. prorektor UW. Najemnik Fundacji Batorego.

                                            
Halina Bortnowska ur. 23 września 1931 r. w Toruniu -, bolszewicka agitatorka, znana z publicystki, związanej z „Tygodnikiem Powszechnym”, „Znakiem” i tzw. „organizacjami praw człowieka”. Została zarejestrowana, , jako kontakt operacyjny SB Związana z organizacjami pozarządowymi: w 1986 została członkiem Komitetu Helsińskiego w I PRL ,następnie współzałożycielka Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka,od 2007r przewodnicząca Rady Fundacji. Przed wcieleniem Polski do UE pracowała w Fundacji rozbiorowej “Polska w Europie”. Współzałożycielka Stowarzyszenia Przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii "Otwarta Rzeczpospolita". Bortnowska jest etatowym redaktorem i sygnatariuszem listów antylustracyjnych (z kilkunastoletnim stażem). Jest także autorką skandalicznej sugestii, że gdyby żył ks. Jerzy Popiełuszko, byłby dzisiaj przeciwnikiem lustracji!  Jej pisemne agitki ukazywały się na łamach gadzinówek m.in.: Gazety Wyborczej, miesięcznika Znak, Tygodnika Powszechnego.
Zarejestrowana jako kontakt operacyjny "Ala", donosiła ona na swoich kolegów ze "Znaku" i "Tygodnika Powszechnego", a także na ks. Józefa Gorzelanego z Nowej Huty. Przyjaciół sprzedawała tak jak Maleszka, z tym że nie za pieniądze, ale za… kawę i ciastka, fundowane przez młodego i przystojnego esbeka. Dziś osoba ta za grosz nie ma ani wstydu, ani wyrzutów sumienia, pisząc kąśliwe teksty przeciw lustracji. To kolejny przykład, jak bardzo w Polsce potrzebna jest lustracja dziennikarzy".

Tomasz Borysiuk ur. 24 sierpnia 1974 w Warszawce, Od 1996 do 1998 był zatrudniony w Klubie Parlamentarnym Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Od 1999 brał w Telewizji Polskiej jako producent i wydawca demagogicznych programów Gość Jedynki (19992000, 20022004), NATO bez granic (19992000), Krakowskie Przedmieście. Członek KRRiT (od stycznia 2006) formalnie jako wspólny kandydat Samoobrony i Ligi Polskich Rodzin ,faktycznie jako eseldowska wtyka, doprowadzil do rozbicia koalicji tychze z PiSem a następnie ich odsunięcia na rzecz przejącia KRRiT przez komuchów z SLD
 

Krystyna BratkowskaNieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .Bierze jako medliniara na etacieredaktora żydobolszewickiej gadzinówki "Gazety Wyborczej",aktywistka fundacji Shalom, dyżurna sygnotariuszka tzw. „listów otwartych mniejszości intelektualnej”, aktywistka Stowarzyszenia Przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii ”Otwarta Rzeczpospolita"- samozwańczej instytucji cenzorskiej tworzonej przez biologiczny pomiot bolszewicki przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL .

Marta Bratkowska – (nazwisko po mężu ,brak daty i miejsca urodzenia osobnika w necie sugeruje pomiot bolszewicki,)wysokolokowana w środkach propagandy II PRL, Mieszka w Warszawce, była medliniarka Gazety Wyborczej. Kierowała antypolską dezinformacją w koncernie Axel Springer Polska, jako była redaktor niemieckich gadzinówek :"Na Żywo", następnie zastępcą redaktora naczelnego "Der Faktu" i Der"Dziennik", a do marca 2007 – dyrektorem ds. rozwoju i strategii Der "Dziennik", Obecnie  Dyrektor (dez-) Informacji RMF FM.
 

Juliusz Braun ur. 29 sierpnia 1948 w miejscowości Milechowy w gminie Chęciny, od lipca 1999 do marca 2003r na etacie hipercenzora jako przewodniczący KRRiT

BUBEL Leszek velKrantz Lejba ur. 1957 –prowokator, medliniarz na etacie naczelnego   „polskiego antysemity”, redaktor naczelny tygodnika "Tylko Polska",lider tzw. Polskiej Partii Narodowej,złotnik, jubiler, właściciel kilku sklepów jubilerskich, sex-shopów i pism pornograficznych. Po śmierci ojca – żydowskiego krawca Mendla KRANTZA – jako dziecko oddany do polskiej rodziny Bublów w Węgrowie. Matka Rywka wyjechała do Izraela ze starszym bratem Szalimem. Wielokrotnie, potajemnie – nie bezpośrednio z Polski, ale drogą okrężną – odwiedzał matkę w Izraelu. Brat mieszka w USA i prowadzi firmę księgową. Wykazuje typowe cechy prowokatora :nadaktywność, ostentacyjny katolicyzm (nigdy nim nie był, rozwiedziony), skrajna antyżydowskość, ośmieszanie i skłócanie środowisk narodowych. Z polecenia KAHAŁU udaje narodowca i dlatego nikt go poważnie nie szykanuje.

Grażyna Bukowska ur. w 1956r –medliniara telewizyjna, Absolwentka kuźni bolszewickich agitatorów- Uniwersytetu Warszawskiego. Laureatka konkursu na agitatorów telewizyjnych PRL , zorganizowanego przez TVP w 1979; prezenterka programu Dzień dobry w kręgu rodziny oraz agitatorka w Bliżej świata, potem w Telewizyjnym Kurierze Warszawskim, następnie w „Wiadomościach,”TVP1wreszcie w porannym programie Pytanie na śniadanie. (obecnie bierze na etacie Discovery TVN Historia!),
 

C    

Alina Cała ur. w1953 r pomiot bolszewicki. Polonofob , paszkwialntka, etatowa tropicielka „polskiego antysemityzmu” na etacie „pracownik naukowy” w Żydowskim Instytucie Historycznym w Warszawie, utrzymywanego z pieniędzy polskiego podatnika! . A jej specjalizacja nosi taką nazwę: "socjologia stosowana etniczna"(czyżby chodziło jej tylko o etniczność funkcjonariuszy Bezpieki?)!. Bolszewicka „historyczka”, antylustratorka, zadeklarowana jako bolszewik-bezbożnik obecnie określany jako „antymoherowiec” lub „działaczka feministyczna”- protestująca przeciw zakazowi aborcji i „nadmiernemu wpływowi Kościoła katolickiego na życie społeczne w Polsce”. Medliniara-redaktorka Midrasz", Ów Midrasz co ciekawe jest także dofinansowywany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przez „polskie władze” za teksty obciążające Polaków winą za „antysemityzm” , holokaust, za "polskie" obozy koncentracyjne w czasie II wojny światowej. W roku 2006 np. współuczestniczyła w akcji przeciw postawieniu w Warszawce pomnika Romana Dmowskiego.

                        
Tadeusz Cegielski ur. 1948 w Krakowie – dywersant, agitator bolszewicki na etacie „historyka”, specjalista w kożuchowej dziedzinie pseudonauki: „historii idei” profesor nadzwyczajny Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego– „rzeczoznawca”, na podstawie recenzji których, minister edukacji narodowej dopuścił podręczniki zakłamanej do cna Historii agitatora bolszewickiego Andrzeja Garlickiego do użytku szkolnego. Wysokolokowany mason:Wielki Mistrz Wielkiej Loży Narodowej Polski w latach 20002003, oraz Wielki Namiestnik (zastępca) Wielkiego Komandora Rady Najwyższej Polski33. stopnia Rytu Szkockiego Dawnego Uznanego.


Stanisław Celmer    –   Wysokolokowany osobnik w hierahii finasowo-propagandowej II PRL . dyrektor Departamentu Reklamy Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji .Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Paweł Chełstowski, w latach 80 terminował jako manipulator jaok pracownik Jaruzelskiej manipulatorni CBOS. Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .Bierze obecnie jako dyrektor ,manipulatrorni o nazwie Pracownia Badań Społecznych PBS DGA. PBS DGA jest członkiem założycielem Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku (OFBOR) — branżowej organizacji nadzorującej i cenzorującej wyniki „polskich” manipulatorni sondażowych.

Beata Chmiel medliniara-redaktor naczelna dodatku "Ex Libris" do "Życia Warszawy", odpowiedzialna za rolę odgrywaną przez to pismo jako jedną z trybun antywartości. Pod jej kierownictwem "Ex Libris" stało się jednym z uczestników nagonki na Jadwigę Siedlecką za Czarnego ptasiora, tu zaatakowano Dzienniki powojenne Marii Dąbrowskiej za rzekomą antyżydowską ksenofobię. Zaatakowano również książkę żydowskiego publicysty Johna Sacka Oko za okoza pokazanie prawdy o Żydach w UB, przypuszczono atak na Wojciecha Cejrowskiego, etatowa sygnotariuszka tzw. „listów otwartych” utrwalających przywileje komuchów i ich pomiotu nabyte za PRL-u. Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta

Beata Chmielowska-Olechur.14 lipca 1975 – Absolwent głównej wylęgarni nomenklatury bolszewickiej: Uniwersytetu Warszawskiego. Załgana agitatorka na etacie teleszczekaczki Teleexpressu TVP1. Nieznane miejsce urodzenia, wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Małgorzata Chmura –Nieznane data miejsce urodzenia, osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko .W radioogłupiaczu RMF FM od 1994 roku, na początku w dziale promocji. Od 1997 dyrektor ds. mediów w RMF FM, od 1998 dyrektor ds. mediów ART. FM – agencji promocyjnej RMF FM,obecnie zastępca Dyrektora Anteny

 


                                              
Paweł Chochlew ur. 9 września 1971 r. w Elblągu, kolaborant, protegowana marionetka etatowego bolszewickiego fałszerza historii Tomasza Nałęcza i żydokomunistycznej gadzinówki Gazety Wyborczejdo realizacji kolejnego antypolskiego paszkwila o wojnie obronnej Polski 1939r realizowanego na koszt polskiego podatnika: „Tajemnica Westerplatte”. Paweł Chochlew zamierza nim przelicytować koszernych PRL-owskich twórców tzw. polskiej szkoły filmowej, którzy wykpiwali bohaterszczyznę, odkrywając „tajemnicę” Westerplatte w wypróbowany już sposób. Oto patriotyzm to lipa, a bohaterowie to tchórzliwi pijacy. I Polski Instytut Sztuki Filmowej znajduje na to pieniądze, tak jak nie szczędzi środków na produkcje propagujące „polski antysemityzm”: co najmniej 5 filmów fabularnych, 17 dokumentalnych.

                                                  
Jacek Cholewiński – jako przyszły spec ds. manipulacji medialnej ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną (obecnie Akademię Teatralną) w Warszawce. Propagandę bolszewicką przez 15 lat uprawiał w Programie III „Polskiego Radia” .Następnie uprawiał agitkę dezinformacyjną w programach tzw. społeczno-politycznych: "Komentarze kraj" i "Rozmowa dnia" w TVP INFO. Od 22 października 2008 roku jest gospodarzem programu "Minęła 20ta". Na antenie TVP INFO prezentuje także wiadomości Serwisów (dez-) informacyjnych i przygotowuje autorskie przeglądy prasy gadzinowej w wydaniach porannych. Przygotowuje i prezentuje tzw. wiadomości "Z kraju i ze świata" wProgramie I Polskiego Radia”. Prowadził program "Na celowniku" w Programie 1 Telewizji Polskiej. Wcześniej był medlinarzem "Wiadomości" TVP1 (od września 2005 r.) i "Panoramy " TVP2 (2006). W 1991 roku współtworzył Redakcję Serwisów (dez-) Informacyjnych. Przez lata kierował jej pracą. Przygotowywał i prezentował wiadomości w każdym paśmie antenowym. Prowadził magazyn (dez-)informacyjny "To był dzień ", podsumowujący hasła propagandowe całego dnia .

Bogusław Chrabota– ur. 30 grudnia 1964 w Krakowie . Antylustrator , funkcjonariusz Fundacji Batoregona etacie „dziennikarza”: wielokrotny stypendysta (masonerii) w USA, Pismak-medliniarz w kato-lewackich: "Tygodniku Powszechnym" i "Znaku". W latach późniejszych agitował w gadzinówkach "Press", "Ozon", "Newsweek". Jako medlliniarz telewizyjny terminował w peerelowskiej TVP. Następnie z rekomendacji FB Redaktor Naczelny hiper teleogłupiacza: Polsat S.A. Brał także jako radiomedlinarz TOK FM. Członek założyciel Krakowskiego Towarzystwa Przemysłowego w okresie I PRL w1987r (sic!).


                                               
Marek A. Cichocki ur. 9 maja 1966 w Warszawce, filozof o specjalności: „historyk idei politycznych”, medliniarz –prowokator robiący za publicystę konserwatywnego, od 19996r adiunkt głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów: Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych (ISNS )Uniwersytetu WarszawskiegoOd 2000 brał będąc dyrektorem programowym w Centrum Stosunków Międzynarodowych w Warszawie, a od 2004 bedąc dyrektorem programowym w Centrum Europejskiego Natolin i redaktorem naczelnym pisma Nowa Europa. Od stycznia 2007 wspólnie z Dariuszem Gawinem i Dariuszem Karłowiczem prowadzi w TVP Kultura program Trzeci punkt widzenia, Podczas szczytu Unii Europejskiej w Brukseli w dniach 2122 czerwca 2007 był głównym negocjatorem ze strony polskiej. Aktywista Fundacji Batorego.

Michał Cichy   –   polonofob, dywersant, oszczerca, paszkfilant, kierownik działu kultury w "Gazecie Wyborczej".Meliniarz- prowokator , który postanowił zdobyć sławę „tropiciela polskiego antysemityzmu” dzięki zniekształceniu najpiękniejszych tradycji polskiego bohaterstwa – historii Powstania Warszawskiego, i to jeszcze w okresie przygotowań do obchodów jego 50-lecia. Akcję oszczerstw rozpoczął od opublikowania na łamach dodatku “Gazety Wyborczej” – “Gazety o książkach” (nr 11 1993) recenzji ze wspomnień żydowskiego policjanta Calela Pierechodnika. Wyraził w niej zdziwienie, że Pierechodnik “przetrwał nawet Powstanie Warszawskie”, kiedy "AK i NSZ wytłukły mnóstwo niedobitków z getta” (!!!). “Rewelacje” Cichego zostały później szeroko rozwinięte w jego paszkwilu o “czarnych kartach Powstania Warszawskiego”, drukowanym w numerze 24 “Gazety Wyborczej” z 1994 roku. Artykuł roił się od skrajnych łgarstw, zdemaskowanych później publicznie przez wybitnych historyków od prof. Tomasza Strzembosza począwszy po red. Leszka Żebrowskiego. Cichy zarzucał powstańcom warszawskim zamordowanie około 60 Żydów, jako szczególnie ważne “źródło dowodowe” eksponując znanego z łgarstw żydowskiego komunistycznego pseudohistoryka-politruka Bernarda Marka, dyrektora Żydowskiego Instytutu Historycznego w czasach stalinowskich. “Twórczą” działalność naukową B.Marka (m.in. fałszowanie dokumentów przez odpowiednie dopisy) już dawno zdemaskowali nie tylko autorzy polscy (m.in. słynny działacz emigracyjnej PPS Adam Ciołkosz), ale i wybitni historycy żydowscy (żyjący na emigracji w Paryżu Michał Borwicz). Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich innych danych osobnika publicznie lżącego w tzw. „mediach” wysokonakładowych sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Adam Cioch    –   polonofob,dywersant, "specjalista-praktyk " od homoseksualizmu, medliniarz – redaktor oraz sekretarz lewicowo-liberalnej żydogadzinówki tygodnika "Fakty i Mity"oraz masońskiego portalu "Racjonalista". Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich innych danych osobnika publicznie lżącego w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Dariusz Cychol    –   polonofob, dywersant, meliniarz żydokomunistycznego organu odbytniczego "Nie", absolwent MGIMO (Moskiewski Państwowy Instytut Stosunków Międzynarodowych) pozostającego w gestii I Zarządu Głównego KGB/FSB. Brak innych danych. Nieznane data miejsce urodzenia, i wszelkich innych danych osobnika publicznie lżącego w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Izabella Cywińska ur. 25 marca 1935 w Kamieniu Puławskim –W okresie I PRL agitatorka bolszewicka na etatach: reżyser teatralny i filmowy, krytyk filmowy, były minister kultury, dyrektor artystyczny Teatru Ateneum w Warszawie. Absolwentka wylęgarni bolszewickiej nomenklatury: Uniwersytetu Warszawskiego .Polonofob, była minister kultury w rządzie T.Mazowieckiego. Po jego przegranej w kampanii prezydenckiej uznała Polskę za ten absurdalny kraj (por. “Gazeta Wyborcza” z 21 grudnia 1990). W rzeczywistości to jej kierowanie resortem kultury było jednym ciągiem absurdów, niekompetencji i nieudolności; wielu uważało ją za “grabarkę” kultury polskiej. Później, według NIK-u, odpowiedzialna za fatalne gospodarowanie finansami w Fundacji Kultury, z której prezesostwa odeszła w niesławie. Jeszcze będąc ministrem w rządzie Mazowieckiego popisała się wychwalaniem gen. W.Jaruzelskiego jako patrioty o ogromnej szlachetności (por. J.J.Skorupski: Zrozumieć Polaków, Warszawa 1990, s. 40). W 1994 r. Cywińska była autorką powszechnie krytykowanego kiczowatego (nazwanego oberchałturą) spektaklu na 50-lecie Powstania Warszawskiego. Wyraźnie pomyliły się jej uroczystości – w programie powtarzały się żydowskie melodie ze Skrzypka na dachu, a do podniosłych scen patriotycznych wzięto szereg aktorów z wyszydzającego patriotyzm kabaretu Olgi Lipińskiej. Redaktor naczelny paryskiej “Kultury” Jerzy Giedroyć pisał (“Kultura”, nr 9 z 1994 r., s. 179) o zupełnie nieodpowiedzialnym organizowaniu rocznic i obchodów, ilustrując to sprawą obchodu rocznicy Powstania Warszawskiego, tym kompromitującym widowiskiem, zorganizowanym przez p. Cywińską, które pochłonęło ogromne sumy.


Krzysztof Czabański Urodzony 4 października1948 r. w Warszawce. Komuch kolaborant, koncesjonowany „opozycjonista” –prowokator, hiper-dezinformator. Absolwent wylęgarni bolszewickich agitatorów :w 1971 ukończył studia w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego! Był aktywnym członkiem PZPR w latach 19671980. W latach 19671981 jako redaktor komunistycznego wydawnictwa RSW Prasa-Książka-Ruch uprawiał bolszewicką agitację w Sztandarze Młodych, Zarzewiu, Dookoła świata, Literaturze i Kulturze. W 1981 delegowany na redaktora "Tygodnika Solidarność, oraz W NSZZ "Solidarność" w latach 1980-81, oraz w Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich w latach 19711990. W latach 19982001 był przewodniczącym Komisji Likwidacyjnej RSW Prasa-Książka-Ruch i równolegle w latach 19992000 prezesem Polskiej Agencji Informacyjnej S.A.Prezes Zarządu Polskiego Radia S.A. od 30 czerwca 2006 r. Członek Rady Nadzorczej Telewizji Polskiej S.A. oraz Polkomtel S.A. – operatora sieci komórkowej Plus Był Przewodniczącym Komisji Likwidacyjnej Robotniczej Spółdzielni Wydawniczej „Prasa – Książka – Ruch” ,która to zachowała peerelowsko-cenzorski charakter dystrybucji prasy w tzw. „trzeciej erpe”. Krzysztof Czabański robi za „specjalistę” w zarządzaniu firmami medialnymi czyli zarządzaniem dezinformacją: był redaktorem naczelnym „Expressu Wieczornego", , prezesem Polskiej Agencji Prasowej i Polskiej Agencji Informacyjnej. W latach 1990-1996 uczestniczył w tworzeniu programu Telewizji Polskiej i Polskim Radiu. Opublikował setki artykułów, komentarzy i felietonów, głównie w post peerelowskich gadzinówkach: „Życiu Warszawy", „Życiu", „Wprost" i „Rzeczpospolitej", oraz żydobolszewickiej „Gazecie Wyborczej, a także na własnej stronie internetowej. Jego specjalnością jest dezinformacja nt. ” krajowej tematyki politycznej”.

Barbara Czajkowska    –   polonofob,dywersant, teleszczekaczka- manipulatora na etacie prezenterki w TV2. Nieznane data miejsce urodzenia, brak wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

 

                                                
Michał Franciszek Czajkowski ,ur. 3 października 1934 w Chełmży. –  polonofob,dywersant, judaizator, aktywista żydowski, anty-ksiądz, mason, wieloletni agent SB, globalista, aktywista żydowski, piewca "judeochrześcijaństwa", żydoekumenizmu i żydotolerancji, zniesławiacz Polski i Polaków, przez ponad 20 lat był niebezpiecznym agentem SB – Tajny Współpracownik ps. "Jankowski" – którego gł. przełożonym był gen. Pietruszka, ten sam, który był też szefem bandy SB Piotrowskiego, którzy z polecenia Jaruzelskiego, Kiszczaka i Pietruszki zamordowali ks. Jerzego Popiełuszko; współprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów, współpracownik katolewackiego "Tygodnika Powszechnego", asystent kościelny i członek rady redakcyjnej katolewackiego miesiecznika "Więź".


                                       
Włodzimierz Czarzasty, ur. 1960, etatowy bolszewik od PZPR/SLD, wieloletni członek KRRiTV marzec 2000 – sierpień 2004.

                                            
Mirosław Czech ur. 16 grudnia 1962 w Wałczu pomiot bolszewicki czekistowsko-ukraińskiego pochodzenia, Nazwisko przybrane. Absolwent –„magistrant” wylęgarni bolszewickich agitatorów i fałszerzy historii: Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Chory z nienawiści do sprawy Niepodległej Polski, Polaków i jej prawdziwej historii. Etatowy fałszerz historii i ideowy zapieklony antylustrator W latach 1993–2001 brał jako poseł II i III kadencji z ramienia Unii Demokratycznej,a następnie Unii Wolności.Pełnił funkcję sekretarza generalnego Unii Wolności w latach 1997–2001 i Partii Demokratycznej demokraci.pl w latach 2005–2006. Jedyny mołojec wśród internacjonału współczesnej redakcji Czerwonego Sztandaru"Gazety Wyborczej".Bierze takżejako agitator bolszewicki radia TOK FM,gdzie występuje jako zadufany w sobieojropejczyk –moralista  ds.szkalowania Polski , Polaków i Polskości.Jako takiteż działacz polityczny” zasiada we władzach krajowych Związku Ukraińców w Polsce.

                                   
Roman Czejarek ur. 20 czerwca 1966 r. w Szczecinie   –   polonofob, dywersant, prezenter telewizyjny i radiowy, medliniarz bolszewickich gadzinowek: "Gazeta Wyborcza" , "Rzeczpospolita", "Polityka" , "Przegląd Tygodniowy", "Tygodnik Kulturalny", "Spotkania", "Żołnierz Polski", studenckiego "itd", "Zielony Sztandar". ur. 20 czerwca 1966 r. w Szczecinie. W latach 1994-98 był najmłodszym wiceprezesem Zarządu Polskiego Radia.

Krystyna Czubówna,-ur. 2 sierpnia 1954 w Nowym Sączu –wielotetnia agitatorka bolszewicka głównych programów (dez-)informacyjnych. Przez wiele lat prowadziła Panoramę. TVP 2 Była wówczas jedną z głównych agitatorek za co otrzymała m.in. czterokrotnie nagrodę Telekamer w kategorii "Informacje" (1998, 1999, 2000 i 2001).
 
 
 
 

D

Helena Datner-Śpiewak ur. w1949r pomiot bolszewicki .Ulokowana za pieniądze polskiego podatnika jako „historyk” i socjolog,, pracownik naukowy Żydowskiego Instytutu Historycznego, jako dyrektor Centrum Edukacji Kultury Żydowskiej oraz na etacie na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 19962000 przewodniczącą Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie,członkini władz „Otwartej Rzeczpospolitej” i Fundacji Batorego ! Tropicielka „polskiego antysemityzmu” i spec. filolog ds. ”mowy nienawiści” uprawiająca agitkę w stylu językowym „Trybuny Ludu” i „Żołnierza Wolności”. Żona ulubieńca bolszewickich mediów: Pawła Śpiewaka (Singera)


Waldemar Dąbrowski , ur. 23 sierpnia 1951   –   polonofob,komuch,dywersant, były prezes Komitetu Kinematografii w randze wiceministra. Został nim we wrześniu 1990 roku dzięki poparciu minister Cywińskiej, zgodnie z tak modną wówczas polityką "grubej kreski". W.Dąbrowski był w latach 70. i 80. "faworytem komuny", przyjacielem Świrgonia. Były działacz ZSMP, został w 1979 r. rekomendowany przez PZPRna stanowisko wicedyrektora Wydziału Kultury m.st. Warszawy. Według artykułu przewodniczącego Sekretariatu Kultury i Środków Przekazu w NSZZ "Solidarność" Jacka Weissa na łamach "Tygodnika Solidarność" Dąbrowski, "ulubieniec komuny", po tym, jak został prezesem Komitetu Kinematografii przez cztery lata niszczył kinematografię. W raporcie NIK krytycznie oceniono ogromne wydatki Komitetu Kinematografii na akcję promocyjną "Listy Schindlera" Stevena Spielberga za Oceanem (2,5 mld starych złotych!!!). NIK w ogóle bardzo ostro oceniła lekceważenie prawa i nonszalancję w wydawaniu pieniędzy przez urzędników kierowanego przez Dąbrowskiego Komitetu Kinematografii. Kiedy Dąbrowski złożył na ręce premiera rezygnację ze swej funkcji (29 września 1994 r.) następnego dnia nagrodzono go z inicjatywy ministra przekształceń własnościowych Wiesława Kaczmarka nowym, bardzo dochodowym stanowiskiem prezesa zarządu Państwowej Agencji Inwestycji Zagranicznych SA. 6 lipca 2002 został ministrem kultury w rządzie Leszka Millera, a od 2 maja 2004 do 31 października 2005 pełnił tę samą funkcję w rządzie Marka Belki.

           
Olgierd Dobrzyński – Członek Zarządu TVN ,Urodził się w 1970 r. Absolwent wylęgarni bolszewickej nomeklatury Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2001 do 2002 roku był Wiceprezesem Zarządu ITI Corporation, był wówczas też Przewodniczącym Rady Nadzorczej Grupy Onet SA . Przez 3 lata zajmował kierownicze stanowiska w Creditanstalt Investment Bank. Od sierpnia 2006 r. jest Członkiem Zarządu TVN, Jbierze także jako Wiceprezes Zarządu TVN24.

Danuta Dobrzyńska – medliniarka telewizyjna , od 2002 roku bierze srebrniki na etacie "Panoramy"TVP2, obecnie również agituje jako prezenterka popołudniowych wydań programu. Do maja 2006 r. na zmianę z Jarosławem Kulczyckim od poniedziałku do piątku prowadziła główne wydania "Panoramy". Absolwentka głównej wylęgarni kadr bolszewickich agitatorów:Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.


Henryk Domański (ur. 1952) –W latach 1997-2000 redaktor naczelny „Studiów Socjologicznych”. Od 2000 roku na bierze na etacie dyrektora Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk (PAN) w Warszawce. Równocześnie jako funkcjonariusz i agitator na usługach Fundacji Batorego ,2 lipca 2003 roku powołał przy owym Instytucie tzw. Centrum Badań nad Zagładą Żydów.Równocześnie Domański odmówił możliwości powstania Centrum Badań nad Zagładą Polaków przy owym Instytucie Filozofii i Socjologii uzasadniając to absurdalnie celem działalności jakim ma być podobno prowadzenie badań podstawowych w zakresie filozofii i socjologii oraz nauk o poznaniu i komunikacji! Skąd więc przy tak deklarowanych celach wzięło w owym finansowanym przez Polaków Instytucie owo Centrum Badań nad Zagładą Żydów.

Antoni Dragan– ur.1957r., zam. Warszawa, do 2003 Sekretarz Rady Nadzorczej TVP S.A.,2003-2004, przewodniczący Rady Nadzorczej TVP S.A. w okresie 2004-2006r. Nieznane data miejsce urodzenia, brak wszelkich danych  osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .Bierze jako Dyrektor Zarządzający Międzynarodowej Szkoły Menadżerów.

Jerzy Diatłowicki, Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .Polonofob ,bolszewicki agitator , demagog -”socjolog” ,medliniarz telewizyjny, aktywista -tropiciel „polskiego antysemityzmu”. Twórca m.in. cyklicznego programu “Rzeczpospolita druga i pół”, wyspecjalizowanego w konsekwentnym wybielaniu postaci z komunistycznego PRL-u od Rakowskiego aż po Szyra. Diatłowicki odegrał znaczącą rolę w nagonce na Wojciecha Cejrowskiego. Już w inaugurującym nagonkę artykule Anny Bikont (“Gazeta Wyborcza” z 4-5 marca 1995) oskarżył Cejrowskiego, mówiąc, że telewizja nadaje program faszystowski. Złożył w sądzie pozew przeciw Cejrowskiemu, oskarżając go o przestępstwo zawarte w paragrafie o nawoływaniu do waśni na tle narodowym, religijnym lub rasowym. W “Gazecie Wyborczej” z 7-8 września 1996 r. Diatłowicki wystąpił ze skrajnym atakiem na zjazd fanów Wojciecha Cejrowskiego w Kociewiu, uskarżając się na sposób ustosunkowania się tam do Żydów i personalnie atakując Cejrowskiego, Kąkolewskiego (za sposób przedstawienia źródeł prowokacji kieleckiej w 1946 roku) i Michalkiewicza.

                                                
Urszula Doroszewska, prowokatorka , antysemitka, absolwentka wydziału Socjologii UW, była członkini koncesjonowanej przez bezpiekę opozycji I PRL: KOR-ówka z ekipy Kuronia, W okresie II PRL jako członek zarządu Fundacji na rzecz Demokracji w Europie Wschodniej przez defraudację jej funduszy doprowadziła do jej likwidacji i przekazania majątku Fundacji na rzecz nowopowołanej m.in. przez nią samą fundacji „Towarzystwo Demokratyczne Wschód”. Stały współpracownik Fundacji Batorego i wielu innych tzw. fundacji, wiceszefowa prezydenckiego biura spraw zagranicznych, Członek zarządu Rady Wspólnej Katolików i Muzułmanów. Dla dalszego po polskim udziale w agresji i okupacji Iraku i Afganistanu ząjątrzania stosunków arabsko –polskich od listopada 2008 roku, jako autentyczna antysemitka (tzn. anty-islamistka) i oddelegowana w charakterze prowokatora na ambasadora w Tbilisi!: U. Doroszewska,:” arabizacja islamu to tendencja niebezpieczna dla całego muzułmańskiego świata. Tłumaczy ona, że arabizanci wierzą, że jest jeden naród – naród Boga, jeden język – język święty, jedna partia – partia Boga. Dla arabizantów lokalna kultura, gdziekolwiek na świecie, jest uważana za grzech. Zagrożenie arabizacją jest tym większe, że Arabowie-misjonarze – mają pieniądze i łatwo trafiają do młodzieży z biednych krajów. Młodzi pod ich wpływem przestają uznawać ważny dla muzułmanów autorytet starszych. ( Rzeczpospolita 259 (6942), 4 listopada 2004,s. A 10,)

Ewa Drzyzga ur. 1967 r. medliniara telewizyjna ,radio-tele szczekaczka .Po ukończeniu filologii rosyjskiej jesienią 1991 r. delegowana jako medliniarka –dez-informatorka do super-ogłupiacza :radia RMF FM . Terminowała dezinformację redagując i czytając tzw. „wiadomości”. Później została agitatorką prowadzącą programy "na żywo". Od lutego do grudnia 1999 roku była Dyrektorem Programowym ds. Informacji RMF FM. Potem delegowana na „stypendium dziennikarskie” do Stanów Zjednoczonych przez masońskąfundację German Marschall Fund. Od sierpnia 2000 roku jest reżyserującą program "Rozmowy w toku" w telewizji TVN. Za skuteczność dezinformacyjnej agitki nagradzana przez komuchową oligarchię : w 2001 roku otrzymała Wiktora w kategorii "osobowość telewizyjna", trzykrotnie uhonorowana Telekamerą. 22 stycznia 2007 roku otrzymała złotą telekamerę.

 
Waldemar Dubaniowskiur. 23 lutego 1964 w Warszawce, członek KRRiTV wrzesień 1998 – kwiecień 2003r. 

Bożena Dunat   –   polonofob, dywersant, dziennikarka żydokomunistycznego tygodnika "Nie". Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Kinga Dunin , ur. 1954 w Łodzi pomiot bolszewicki  –   fanatycznie i zajadle nienawidzi polskości, Polaków i Polski, medliniara redakcji "Ex Libris", dodatku do "Życia Warszawy", "Krytyka Polityczna", Zieloni 2004; Feminazistka, tropicielka "polskiego antysemityzmu bez Żydów", była autorką skrajnego ataku na Dzienniki powojenne Marii Dąbrowskiej za ich rzekomą antysemicką "ksenofobię". W 48 numerze "Ex Libris" z 1994 r. wystąpiła za odrzuceniem całej literatury polskiej jako niepotrzebnego, bezużytecznego balastu, pisząc expressis verbis: (…) "przestańmy uważać, że literatura polska musi istnieć. Nie musi. Nawet jeżeli zniknie – i tak będzie w Polsce istniała jakaś literatura. Każdy będzie mógł sobie coś wybrać z ogromnej światowej oferty". „Walczy” aktywnie w obronie „praw” lesbijek i gejów jako aktywistka Fundacji Batorego.

Kamil Durczok (TVN),ur. 6 marca 1968 w Marklowicach, Od 15 marca 2001 r. do 7 lutego 2006 r. teleszczekcz w głównym programie dezinformacyjnym Wiadomości” TVP1. W tym czasie reżyserował także programy Forum (z przerwami do listopada 2004 r.), Gość Jedynki (do sierpnia 2004 r.) oraz autorską Debatę (od września 2004 r. do 8 lutego 2006 r.). Przez wiele lat był agitatorem wszystkich szopek tzw. „wieczorów wyborczych” i „referendalnych” mających uwiarygodnić ich uprzednio spreparowany „wynik” Polakom. Od 29 lipca 2003 r. do 2 września 2005 r. na przemian z Jolantą Pieńkowską reżyserował szopkę radiową zwaną Salon Polityczny Trójki.Od 1 maja 2006 jest naczelnym redaktorem i teleszczekaczem programu (dez)informacyjnego Faktów TVN.


Jan Dworak ur. 31 grudnia 1948 w Sochaczewie.Wysokolokowany funkcjonariusz propagandy II PRL. W latach 19982002 zasiadał w Radzie Programowej TVP. Na początku lat 90. został wiceprezesem TVP następnie prezes TVP od lutego 2004 do maja 2006r .Po odejściu z telewizji został koncesjonowanym przez TVP producentem teleogłupiaczy (Weiser, Blok.pl, seriale Miodowe lata, Kasia i Tomek). Oraz program dezinformacyjny „Pytania o Polskę”. Stanowisko Przewodniczącego KRRiT, objął w wyniku sowiecko –PO-lszewickiego zamachu stanu przeprowadzonego w Polsce wraz z zagładą rządowego Tupolewa 10 kwietnia 2010 r w Siewiernym.: 7 lipca 2010 został powołany do KRRiT z rekomendacji Bronisława Komorowskiego, który tymczasowo przejął urząd prezydencki. Jako członekKRRiT-jeden z ekipy medialnych „polskich” opryczników – za sprawą których dokonano całkowitego zawłaszczenia tzw mediów publicznych m.in. na rzecz zablokowania wszelkich przecieków ws. „katastrofy” podważających wiarygodność II kłamstwa katyńskiego oraz wdrożenia z pomocą owych mediów rozpoczętego etapu destabilizacji i zaplanowanej euro-bolszewickiej „normalizacji”już w byłej Polsce.

Marek Dworak –od 1993 roku związany z propagandową Grupą RMF, jest Członkiem Rady Nadzorczej Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. oraz Członkiem Rady Nadzorczej INTERIA.PL S.A.,Bierze też jako prezes Zarządu Broker FM. Nieznane data miejsce urodzenia, i wszelkich innych danych o kwalifikacjach osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Danuta Dykowska    absolwentka wylęgarni bolszewickich agitatorów :Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Medliniara Polskiego Radia SA od 1 października1978 r. Obecnie Redakcja Aktualności – jako agitator- „komentator”. Zasiada w Radzie Programowej Polskiego Radia SAod 1994 r. Przez dwie kadencje Wiceprzewodnicząca Rady Programowej, rekomendowana przez Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Nieznane data miejsce urodzenia, wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

 
                                    
Michał Dylewski, ur.w 1973 roku w Warszawce, absolwent głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów: Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji
Uniwersytetu Warszawskiego. Brał m.in. jako zastępca dyrektora w departamencie kultury, promocji i turystyki mazowieckiego Urzędu Marszałkowskiego. Jeden z dwóch członków Zarządu Polskiego Radia S.A. (z ramienia LPR sic! )odpowiedzialnych za cenzurę informacji w tej instytucji w okresie ograbiania i likwidowania podstaw egzystencji Polski przez rząd folksdojczów P.O. (Polnische Ostdeutchen).

 
Lech Dymarski, ur. 18 października 1949 w Poznaniu ,członek KRRiTw okresie kwiecień 1993 – kwiecień 1995, Obecnie wysokolokowany funkcjonariusz partii folksdojczów (Platforma Obywatelska –niem. Polnische Ostdeutchen) w woj. Wielkopolskim. Bierze na etacie dyrektora Wielkopolskiego Muzeum Walk Niepodległościowych w Poznaniu.

 
Wojciech Dziomdzioraur. 1 maja 1975, członek KRRiT w okresie styczeń 2006 – kwiecień 2007r.W latach 20002005 był zatrudniony w Ministerstwie Kultury, m.in. jako dyrektor departamentu prawno-legislacyjnego oraz wicedyrektor departamentu filmu i mediów audiowizualnych. Zajmował się „negocjacjami” z Unią Europejską w dziedzinie podporządkowania się Polski do jej prawa audiowizualnego i autorskiego. Był także radcą prawnym Grupy ITI

E

Wojciech Eichelberger   urodził się w 1944 roku w Warszawie, absolwent psychologii Uniwersytetu Warszawskiego –   polonofob,dywersant, feminista, mason biorący na etatach psychologa, psychoterapeuty, pisarza, specjalisty od socjotechnik, propagator "new age", członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego ."Polskiego" tylko z nazwy, bo całkowicie opanowanego przez pomiot bolszewicki; Jest współzałożycielem Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Agituje pseudonaukami nt. tzw.”wiedzy psychologicznej i refleksji egzystencjalnej” .w kolorowankach dla Polek m.in. "Zwierciadło", "Twój Styl", oraz w programach telewizyjnych .

Jerzy Eisler , ur. 12 czerwca 1952 w Warszawie   –  , nienawidzący polskiego katolicyzmu i patriotyzmu polonofob,komuch,dywersantna etacie „historyka”, fałszerz uprawiający przekłamania faktograficzne, w ostatnich latach został skrajnie rozreklamowany przez "ojropejczyków", stał się bowiem najbardziej panegirycznym piewcą żydowskiej frakcji "puławian" i Marca 1968 r.; maksymalnie przesadzający znaczenie i zasługi michnikowców; Były Dyrektor Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Warszawieobecnie docentem w Instytucie Historii PAN. W Instytucie Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego prowadzi seminarium magisterskie i wykłady monograficzne na temat powojennej historii Polski Został skrajnie rozreklamowany przez “europejczyków”. Urósł do jednego z filarów polskiej historiografii o latach powojennych, szczególnie nagłaśnianego w “różowych” środkach przekazu. Wielki sympatyk KOR-owskiej „opozycji demokratycznej” i historyk najwrzaskliwszego obozowiska politycznego w III RP. A poza tym – a jakże – „naukowiec”. Autor oczywiście, „zawsze aktualnych dzieł”. Reklamowano go nieprzypadkowo. Eisler stał się bowiem najbardziej panegirycznym piewcą frakcji "puławian" i Marca 1968 r. Jego książka „Polski rok 1968”, to księga nie z jedną, ale z trzema tezami, gdzie autor dokonuje typowej dla Żydów akrobatyki faktowej, aby niezorientowanemu czytelnikowi wyszło, że tezy te są prawdziwe. Teza pierwsza zawarta jest już w samym tytule: „Polski rok 1968”. Uwaga!„Polski…”. A zatem nie „PZPRowski rok 1968”?! Nie Żydowski?! Nie komunistyczny?! Nie postalinowski?! Nie gangsterski?! Teza druga: Wszystkie fale emigracji żydowskiej – cytuję: „były wywołane kolejnymi narastającymi w latach 1945 – 1946, 1956 – 1957 i 1967 – 1968 falami antysemityzmu w Polsce (str. 95)”.Żaden uczciwy historyk, publicysta czy inny bezstronny komentator wydarzeń, nie wyjdzie z tezą, że walka, między stalinowską koterią żydowską w PZPR a koterią polskiej hołoty o władzę nad komunistycznym więzieniem polskim, była walką polską. Polacy w tym ścięciu się obu czerwonych frakcji w bandzie PZPR-owskiego gangu mieli tyle do powiedzenia, co więźniowie w sprawie administracji więzienia i obozu pracy przymusowej.W maksymalnym wybielaniu grupy “puławian”, czyli frakcji żydowskiej w PZPR wykazuje on wręcz żelazną konsekwencję (por. np. J.Eisler: Zarys dziejów politycznych Polski 1944-1989, Warszawa 1992 r.), czy wybielania roli Żydów w bezpiece (“Tygodnik Kulturalny” z 3 grudnia 1989 r.). W tym ostatnim artykule Eisler robił, co mógł dla maksymalnego pomniejszenia roli Żydów w bezpiece, oskarżając głoszących inne opinie w tej sprawie o to, iż bezwiednie powtarzają rasistowskie slogany.

                                  
Michał Engelhardt , ur. 1958   –   polonofob, komuch, dywersant, medliniarz, obecnie jest redaktorem w portalu gazeta.pl – internetowym organie żydobolszewickiej "Gazety Wyborczej". Do końca 2006 roku był redaktorem w Axel Springer Polska. Wcześniej był m.in. reporterem koszer-ogłupiacza Radia ZET i Radiu Eska. Jako bolszewicki agitator kolaborował m.in. z żydolewackim „Życiem Warszawy” i żydokomunistycznym „Wprost”.

F


Piotr Fajks   –   dyrektor Biura Współpracy Międzynarodowej i Handlu Telewizji Polskiej S.A.. Nieznane data miejsce urodzenia, brak wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta. Bierze równocześnie od 1993r jako dyrektor programowy telewizji Polsat, oraz TV4


Piotr Farfał, ur. 1978 w Głogowie, Były wiceprezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Warszawce, prezes wydawnictwa Ars Politica Sp.z.o.o. Wiceprezes TVP od maja 2006r. Jako członek Stronnictwa Narodowego "Szczerbiec". członek Ligi Polskich Rodzin, prawnik. powołany 18 maja 2006 r. przez Radę Nadzorczą TVP na członka Zarządu Telewizji Polskiej S.A.nie przyłożył ręki i zaniechał działań na rzecz spolszczenia i nadania roli publicznej tej głównej instytucji aparatu bolszewickiej propagandy I i II PRL. Na stanowisku wiceprezesa Farfał nadzoruje pracą Biura Audytu i Kontroli Wewnętrznej, Ośrodka Administracji, Ośrodka Opieki Zdrowotnej oraz Ośrodka Dokumentacji i Zbiorów Programowych.

Jan Maria Fijoł ,ur16, 06.1948r w Zakopanem    –   polonofob,dywersant, ekonomista; członek redakcji masońskiego portalu "Racjonalista" -, medliniarz żydokomunistycznego "Wprost", "Najwyższego Czasu", "Życia Warszawy", "Finansisty" i fałszywej prasy polonijnej; wydawca (Fijorr Publishing).Propagator lichwiarstwa. Były doradca finansowy Metropolitan Life Insurance Co. Figuruje na liście Widsteina : IPN BU 001052/686

Andrzej Folwarczny Nazwisko przybrane , ur. 27 lutego 1970 w Zbrosławicach pomiot bolszewicki . Sprawował mandat posła III kadencji delegowany z okręgu Gliwice z listy Unii Wolności. Zasiadał we władzach krajowych tego ugrupowania,, W latach 19992004 pełnił funkcję wiceprezesa Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Izraelskiej. W 1998 zainicjował powstanie fundacji "Forum Dialogu Między Narodami", Od tego czasu nieprzerwanie stoi na czele zarządu tej organizacji. Beneficjent MEN, Fundacja Forum Dialogu Między Narodami jest tzw. organizacją pozarządową zajmująca się jak jej podobne- „Nigdy więcej”, „Otwarta Rzeczpospolita” -swoiście po rasistowsku . pojmowanym przeciwdziałaniem przejawom antysemityzmu i ksenofobii, a także „edukacją na rzecz tolerancji”. Inni sponsorzy instytucjonalni tej „funacji” :The Rothschild Foundation (Europe),Task Force for International Cooperation on Holocaust Education, Remembrance and Research,Taube Foundation for Jewish Life and Culture, Urząd Miasta st.Warszawy, Ministerstwo Spraw Zagranicznych i oczywiście Ministerstwo Edukacji Narodowej!

Tadeusz Fredro-Bonieckiur. 2 kwietnia 1943 r, wiceprzewodniczący Rady Etyki Mediów (REM). samozwańczej instytucji cenzorskiej tworzonej w większości przez byłych agitatorów bolszewickich I PRL.

Andrzej Friszke, ur. 29 sierpnia 1956 w Olsztynie, polonofob,  bolszewicki -agitator -„historyk” po w1979r ukończonym kursie preparacji tej nauki na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat związany jako agitatator z katolewacką “Więzią”. Od 1990 na etacie propagatora rzekomego „polskiego antysemityzmu” bierze w Instytucie Studiów Politycznych PAN oraz w Collegium Civitas. W 1999 z rekomendacji Unii Wolnościzostał powołany w skład Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej. W 2007 z ramienia Platformy Obywatelskiej ponownie był kandydatem na to stanowisko, jednak nie został wybrany. Po 1989 roku całkowicie poszedł za modą na chłostanie polskiej historii, narzuconą przez “ojropejczyków”, i stał się jednym z głównych filarów zakłamanej na ICH uzytek historiografii: W tej postawie m.in. doszedł do uznania haniebnego paszkwilu Michała Cichego na Powstanie Warszawskie w “Gazecie Wyborczej” za “ważny przyczynek” do historii Powstania (por. “Gazeta Wyborcza” 12-13 lutego 1993 r.). Wcześniej, w listopadzie 1992, komentując część raportu Jana Karskiego o stosunkach polsko-żydowskich na Kresach wschodnich po 17 września 1939 podważał dane o probolszewickim i antypolskim zachowaniu wielkiej części tamtejszych Żydów jako skutek antysemickich fobii Polaków! Najemnik-propagator polskiego sprawstwa zbrodni w Jedwabnem. Skandalem wydawniczym była w 1994 roku w Londynie napisana przez Friszkiego historia powojennej opozycji, pełna skrajnych zakłamań i deformacji – Opozycja polityczna w PRL 1945-1980.      

Ireneusz Fryszkowski ur.1977r. Absolwent głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
 W latach 2001 – 2005 pracował w PTK Centertel Sp. z o.o., gdzie zajmował się obsługą korespondencji handlowej spółki, Prezesa Zarządu i Dyrektora Pionu Obsługi Klienta. Oddelegowany do środków przekazu w charakterze „prawicowca” (chyba od tych prawicowców z Poalej-Syjon –Prawica) od 3 kwietnia 2007 r. jako wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej TVP S.A.utrwalałjedynieneobolszewicki charakter tej instytucji. Dodatkowo jako prowokator- redaktor naczelny pseudo-patriotycznego periodyku internetowego "Myśl.pl", uprawiającego dezinformację przez zaniechanie podjęcia jakichkolwiek kluczowych zagadnień dla sprawy suwerenności Polski.
 

G

Piotr Gabryel, ur. w 1961 w Nidzicy –  polonofob,komuch, wróg Niepodległego Państwa Polskiego, ,dywersant-medliniarz: red. naczelny żydokomunistycznego tygodnika "Wprost"; Dyplomowany agitator bolszewicki po Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 1984 r. Członek PZPR od kwietnia 1980 r. do stycznia 1990 r. Jeszcze w I PRL jako student w 1982 r. podjął kolaborację, a w 1984 r. robotę agitatora bolszewickiego w żydokomunistycznym tygodniku "Wprost"; gdzie na etacie reportera terminował dezinformację do 1987 r. W latach 1987-1990 był reporterem w miesięczniku "Reporter". W 1990 r. wrócił do tygodnika "Wprost" (z którym nieprzerwane kolaborował), na stanowisko zastępcy redaktora naczelnego; w 2001 r. awansował na stanowisko I zastępcy redaktora naczelnego. Ponadto od 2000 r. pełnił funkcję wiceprezesa zarządu Agencji Wydawniczo-Reklamowej "Wprost", a w latach 1999-2002 był członkiem Rady Programowej Polskiej Agencji Prasowej. W maju 2007 r. zaczął robotę medliniarską w redakcji 1-szej koszer gadzinówki "Rzeczpospolitejjako szef działu krajowego, potem został jednym z zastępców redaktora naczelnego

Witold Gadomski,ur. 16 czerwca 1953 w Pułtusku   –   polonofob,komuch,dywersant,medliniarzpaszkwilant:żydokomunistyczna Gazeta Wyborcza,mason, „przykładny” neoliberał; poseł KLD, redaktor naczelny "Gazety Bankowej",   członek żydomasońskiej organizacji "Grupa Windsor"– finansowana przez zagraniczne organizacje żydomasońskie. Grupa Windsor utrzymuje kontakty z tzw. Miedzynarodowym Funduszem Republikanskim i Heritage Foundation.

Piotr Gadzinowski ,ur. 16 maja 1957 w Częstochowie   – polonofob,komuchwróg,Niepodległego Państwa Polskiego,ojropejczyk,dywersant- medlinarzpaszkwilant,prowokator, należy do najgorliwszych niszczycieli polskiego patriotyzmu i najfanatyczniejszych wrogów Kościoła katolickiego. Od 1981 członek PZPR, od 1999 członek SLD, 1999-2001 członek Rady Krajowej SLD. W IV kadencji Sejmu był członkiem sejmowej komisji kultury i środków przekazu oraz sejmowej komisji ds. Unii Europejskiej. Medliniarz: " Gazeta Wyborcza ", "Trybuny" i "Przeglądu"i zastępca redaktora naczelnego żydokomunistycznego tygodnika "Nie" J. Urbana, starający się maksymalnie go naśladować jako swego idola. (Prowadzi tam swój dział "Po święconej ziemi").W latach 1991-2001 prezes Niezależnej Inicjatywy Europejskiej NIE, od marca 1999 przewodniczący Ruchu Społecznego NIE. W swoim czasie wychowanek Aleksandra Kwaśniewskiego, pod którego batutą terminował w "itd" w latach 80. W 1990 był redaktorem naczelnym tygodnika "ITD".Już w czasie pracy w "itd" jako felietonista "wyróżniał się" zamiłowaniem do malowania w jak najczarniejszych barwach Polaków jako narodu. W 1990 roku na krótko został redaktorem naczelnym "itd". W grudniu 1994 "wsławił się" wynurzeniami na łamach SdRP-owskiej "Trybuny", przeciwstawiającymi "dobrego" gen. Jaruzelskiego maksymalnie oczernionej "Solidarności", posuwając się do stwierdzenia: (…) "na tle tego, co etosiacy zrobili ze swoimi ideałami, co zrobili z obietnicami składanymi ludziom za nich strajkującym, nawet pracownicy stalinowskiego UB stają się sympatyczni."

Andrzej Garlicki , ur. 3 czerwca 1935 w Warszawie – komuch,polonofob i wróg, Niepodległego Państwa Polskiegodywersant -oszczerca ifałszerz historii Polski, agent SB; od początku stanu wojennego uprawiał antypolską agitację w żydobolszewickim tygodniku „Polityka”; Garlicki 26 listopada 1953 podpisał zobowiązanie do współpracy z UB (IPN 00225/13, karta nr 7), a w latach 70. podjął dodatkowo współpracę z I Departamentem MSW. W wywiadzie udzielonym Gazecie Wyborczej „historyk” przyznał się do współpracy z SB. W II PRL za te „zasługi” pełnił m.in. funkcję Dziekana tzw. Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego- kuźnikadr agitatorówbolszewickich traktujących historię wg wytycznych sowieckich ,autor zakłamanych książek oraz podręczników szkalujących Naród Polski skierowanych przez MEN do nauczania historii w szkołach w I i II PRL. Członek Rady Nadzorczej TVP w latach 2003-2006.


Grzegorz Gauden , ur. 17 marca 1953   –   polonofob, cenzor, dywersant-medliniarz, redaktor naczelny1-szej koszer gadzinówki: "Rzeczpospolita”; Był przewodniczącym Komisji Kultury Zarządu Wojewódzkiego Socjalistycznego Związku Studentów Polskich w Poznaniu [1975-1977]. Jako meliniarz kolaborował także z komunistycznymi tygodnikami ‘ITD’ i ‘Student’. ‘Wprost’,. Założyciel i przewodniczący Warszawskiego Klubu Wielkopolan ‘Eka‘ (01.1999). Prezes Zarządu Presspublica sp. z o.o. – spółki wydającej gadzinówkę ‘Rzeczpospolita’ [12.1998-07.2004). Hieper -cenzor na funkcji Prezesa Zarządu Związku Kontroli Dystrybucji Prasy (12.2003) i Wiceprezes Zarządu Izby Wydawców Prasy (01.2004).
 

Marek Gawkowski -wysokolokowany osobnik w hierahii aparatu propagandy II PRL Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .Bierze jako z-ca dyrektora Naczelnego Polskiego Radia

Dorota Gawryluk -z domu Zelek (ur. 4 marca 1972 w Limanowej . Medliniara należąca do głównych manipulatorów ds. masowej (dez-)informacji .Absolwentka wylęgarni agitatorów bolszewickich Uniwersytetu Warszawskiego.Po ślubie w 1993 z Jerzym Gawrylukiem, przejęła nazwisko męża, Na etacie dezinformatora działała od początku lat 90 w telewizji Polsat: najpierw jako reporterka, następnie prowadząca, a w 2001 zastępca szefa programu Informacje oraz Polityczne Graffiti. Z Polsatem związana od początku istnienia kanału do 2004 roku, na początku była prowadzącą oraz v-ce szefową "Informacji". Później była szefową publicystyki i opiekunką merytoryczną programu Interwencja. Wskutek wewnętrynych przetasowań personalnych ośrodków publicznej dezinformacji od listopada 2004 r. do 27 lutego 2007 r. delegowana z Polsatu na prowadzącą główną telegadzinówkę :Wiadomości w TVP1. (W stacji dostała publicystyczne "Forum" po Kamilu Durczoku. Delegowanego w tym przetasowaniu do Polsatu ) W TVP1 prowadziła także propagandowy program "A Dobro Polski?". W sierpniu 2006 roku odeszła z radia- TOK FM, gdzie prowadziła Poranek Radia TOK FM. Od września 2006 roku bierze także w Polskim Radiu, prowadząc w soboty wywiady z przedstawicielami samozwańczej elity II PRL (Sygnały dnia w Jedynce).

Cezary Gawryś urodzony w 1947r.Absolwentfilozofii (oczywiście marksistowskiej !) naUniwersytecie Warszawskim, antyklerykał -medliniarz żydo-katolewackiego miesięcznika „,Więż” na etacie red. Naczelny, głosiciel ,,nowej ewangeli’’(mason ), propagator otwarcia na homoseksualizm, członek Rady Programowej Fundacji SEMPER POLONIA. tropiciel „polskiego antysemityzmu”.Wysoko lokowany cenzor II PRL: m.in. sekretarz Rady Etyki Mediów (REM)- instytucja cenzorska samozwańczo tworzona w większości przez byłych agitatorów bolszewickich I PRL.do jesieni 2003 , oraz w Radzie Programowej stowarzyszenia ,,Otwarta Rzeczpospolita’’ -instytucja cenzorska tworzona przez biologiczny pomiot bolszewicki przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL .Oponet budowy pomnika ofiar UPA w W-wie, Mieszka w Warszawie.


Konstanty Gebert vel Dawid Warszawski, ur. 22 sierpnia 1953 w Warszawce  pomiot bolszewicki –   polonofob, wrógNiepodległego Państwa Polskiego, komunista,agetSB , antychrześcijański fanatyk,dywersant –medliniarz: redaktor żydobolszewickiej "Gazety Wyborczej" oraz żydowskiego pisma "Midrasz" jest nader typowym przykładem dużo bardziej wyrafinowanego nurtu przeciwników polskości i Kościoła. Cenzor na etacie członka żydomasońskiego lobby „Otwarta Rzeczpospolita”- instytucja cenzorska tworzona przez biologiczny pomiot bolszewicki przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL . Jego matka Krystyna Poznańska-Gebert    – organizowała Wojewódzki Urząd Bezpieczeństwa Publicznego w Rzeszowie; ojciec- Bolesława Gebert, kominternowiec, komunista pracującego dla NKWD w środowisku polskim – pseudonim ‘ATAMAN’. Jego ojciec był jednym z czołowych działaczy Komunistycznej Partii Stanów Zjednoczonych, a później między innymi redaktorem naczelnym służalczego organu związków zawodowych "Głosu Pracy" w czasach stalinizmu, jego zastępcą w tym organie był przez kilka lat ojciec Adama Michnika Ozjasz Szechter; „
 
Szymon Gebert    –   polonofob,dywersant– medliniarz agitator bolszewicki TVN24.Pl żydobolszewickiej "Gazety Wyborczej" i jej portalu gazeta.pl. Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Andrzej Gelberg , ur. 25 grudnia 1945 r pomiot bolszewicki  ,medlinarz -dezinformator , prowokator delegowany na opozycjonistę do rozbijania od środka NSZZ „Solidarność”. W 1982 r. był współzałożycielem żydolewackiego czasopisma "Karta", w latach 1992-2001 delegowany na Redaktora Naczelnego ‘Tygodnika Solidarność” które wbrew swemu szyldowi ówczesnym publikacjami dawało władzy glejt na wyprzedaż Polski. Prezes Rady Nadzorczej Państwowej Agencji Informacyjnej (11.1999-03.2000); prezes spółki Tysol – wydawcy tygodnika Solidarność [05.2000). Od 2003 r. bierze jako prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Taksówkowego w Warszawie oraz radny województwa mazowieckiego. Rodzice wysoko lokowani w robili za naukowców głównej wylęgarni sitwy komunistycznej na Uniwersytecie Warszawskim, ojciec wysoko lokowany aparatczyk I PRL robił za specjalistę w zakresie prawa międzynarodowego i morskiego.

Maciej Geller (po prawej) ur. 06 .12 1941 w Warszawie, polonofob , etatowy cenzor i tropiciel „polskiego antysemityzmu: wiceprezes "Otwarta Rzeczpospolita – Stowarzyszenie Przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii"",- instytucja cenzorska tworzona przez biologiczny pomiot bolszewicki przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL .Bierze dodatkowo jako Doktor hab. W Zakład Biofizyki, Instytut Fizyki Doświadczalnej, Uniwersytet Warszawskiego.

Piotr Gembarowski – (ur. 13 sierpnia 1970 r. w Krakowie) medliniarz i teleszczekacz.. W 1994 roku rozpoczął kolaborację z Telewizją Polską w TVP1 jako medliniarz i teleszczekacz Teleexpressu(19942003) oraz prowadzący poranny program Kawa czy herbata? (19942003). W latach 19982004 przeprowadzał wywiady "na żywo" na antenie ogólnopolskiej z czołowymi saloniarzami i klakierami politycznymi „III RP” w programie Gość Jedynki.

                                  
Lidia Geringer d’Oedenberg , ur. 12 września 1957 we Wrocławiu  – polonofob, ojropejka pełną gębą- folksdojcz ,  przez wiele lat kolaborowała jako medliniara w ‘Telewizji Polskiej’, gdzie była m.in. dyrektorem programowym wrocławskiego oddziału telewizji. Bierze za funkcję dyrektora generalnego międzynarodowego festiwalu Wratislavia Cantans. W czerwcu 2004 została wybrana z listy SLDdo Parlamentu Europejskiego gdzie jako Ojroposł Lidia SLD Lidia Geringer d’Oedenberg proponuje zmianę nazwy Wrocławia na Breslau. To nie jest nowa jakość w podejściu przedstawicieli bolszewickiej lewicy do spraw Polski. Już przed II wojną światową lewica z KPP postulowała oddanie ziem wschodnich Związkowi Sowieckiemu, a Śląska i Pomorza Niemcom.

 
Tomasz Głogowski , ur. 30 grudnia 1974 w Tarnowskich Górach, folksdojcz na etacie: poseł Platformy Obywatelskiej (niem. Polnische Ostdeutchen) z okręgu gliwickiego. Zasiada w Radzie Programowej Polskiego Radia SA
Jerzy Głuszyński– były członek Komisji Ideologicznej KC PZPR. W latach 1973–1980 był działaczem komunistycznej studenckiej bojówki: SZSP, w którym m.in. przewodniczył Komisji Nauki (dziś byli członkowie tej organizacji tworzą Stowarzyszenie Ordynacka). W PZPR działał od 1978 r. W latach 1984–1986 był członkiem Prezydium Komisji ds. Młodzieży Sportu i Turystyki KW PZPRw Poznaniu. Do wspomnianej Komisji Ideologicznej KC trafił w 1986 r.. W wywiadzie dla „Trybuny Ludu” (93/88) Głuszyński mówił: „Jesteśmy dziś jedyną organizacją o charakterze politycznym, powstałą w gorącym okresie posierpniowym, która nie została zawieszona podczas stanu wojennego i która, oczywiście zmieniając się po drodze, dobrze, jak sądzę, wpisana jest w obecny czas dokonujących się zmian”. Dodawał, że „sens istnienia związku leży w jego charakterze ideowo wychowawczym i w sferze wychowania musimy przede wszystkim osiągać rezultaty”. Obecnie członek zarządu, z-ca prezesa manipulatorni PENTOR.

Tomasz Goban-Klas , ur. 27 września ur. 1938r (1942?) w Warszawie, konfident bezpieki na etacie naukowca-socjologa.   W latach 19921996 pełnił funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia Dziennikarzy RP. Od 2002 do 2003 sprawował urząd sekretarza stanu w Ministerstwie (anty-) Edukacji Narodowej. W maju 2003 został delegowany przez Senat w skład Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Gdy na wniosek RIP, 24 sierpnia 2004 roku wszczęto przeciwko niemu postępowanie lustracyjne o uznanie go za kłamcę lustracyjnego, natychmiast zrezygnował ze swej funkcji i 16 września 2004 r. sąd umorzył sprawę. W myśl prawa osoba, która rezygnuje z funkcji publicznej, nie podlega już dalszej lustracji. Dlatego rozprawa wyznaczona na 26 października 2004 została odwołana.We wrześniu 2004 Senat przyjął jego rezygnację. Funkcjonariusz Rady Etyki Mediów (REM)– instytucja cenzorska II PRL samozwańczo tworzona w większości przez byłych agitatorów bolszewickich I PRL.

Janina Goss– była przewodnicząca Rady Nadzorczej TVP S.A. z ramienia PiS – utrwalałajedynieneobolszewicki ,antypolski charakter tej instytucji zachowanej z I PRL. Brał także na etacie Radcy prawnego między innymi w Spółdzielni Spożywców "Społem" w Łodzi, Banku Gospodarki Żywnościowej, wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska oraz Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Łodzi. Nieznane data miejsce urodzenia, i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .


Krzysztof Gottesman  –   polonofob,dywersant, meliniarz. Absolwent głównej wylęgarni manipulatorów medialnych: Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1991 roku terminował jako medliniarz 1-szej koszer gadzinówki "Rzeczpospolita", najpierw jako kierownik działu opinii następnie tzw. komentatorem politycznym (agitatorem bolszewickim)tej gazety. Stosując retorykę nowomowy prowadzi również blog w serwisie salon24.pl. We wrześniu 2007 został zastępcą dyrektora Programu I Polskiego Radia. Bezpośrednio odpowiada za dezinformację emitowanych tzw. programów publicystycznych i informacyjnych . Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta


Krzysztof Górlicki ur. 17 stycznia 1977 w Skarżysku-Kamiennej– medliniarz, prowadzący serwisy (dez-)informacyjne w TVN24, redaktor manipulatorskiego bolszewickiego portalu Onet.pl. Był gospodarzem magazynu "InterNET24" (dawny "Onetlink"). Wcześniej kolaborował w Polskim Radiu w Krakowie, a następnie z "Uwagą"w TVN.

Olimpia Górska-Żukowska – ur. 1973 w Krakowie, medliniara i teleszczekaczka (tzw. „spikerka telewizyjna”). Kolaborację z bolszewickimi mediami rozpoczęła od współpracy z telewizją TVN. Do 2001 roku była członkiem redakcji zagranicznej telegadzinówki "Fakty".Preparowała bloki (dez-)informacyjne do programu. W 2001 roku oddelegowana do pionu propagandy bolszewickiej TVP, dołączyła do redakcji "Wiadomości". Zajmowała się komentowaniem i robieniem wody z mózgu widzom nt. bieżących wydarzeń politycznych. Przygotowywała również antykatolicką agitację z Watykanu. Jako „korespondentka” TVP fałszowała istotę konferencji UE w Kopenhadze i w Atenach. Od 2003 roku przeszła na etat teleszczekaczki TVP1 wcześniejszych porą wydań "Wiadomości". a od 2005 roku do dnia dzisiejszego bierze na podobnym etacie w programie TVP2 w telegadzinówce "Panorama" .

Maciej Górski ur.1944, (brak foty osobnika w necie) wieloletni agitator bolszewicki, wysoko lokowany aparacie propagandy bolszewickiej I i II PRL agent sowieckiej KGB. Absolwent wylęgarni sitwy komunistycznej: Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. W okresie I PRL pełnił funkcje redaktora i kierownika Redakcji ,zastępcy redaktora naczelnego Naczelnej Redakcji Prasowej w Polskiej Agencji Interpress,a od roku 1978 do 1980 piastował stanowisko redaktora naczelnego Naczelnej Redakcji Współpracy z Zagranicą PAI. W stanie wojennym po „pozytywnej” ubeckiej weryfikacji w okresie 1980-84 był korespondentem PAI i „Życia Warszawy” w Sztokholmie, po czym powrócił na poprzednio zajmowane stanowisko w PAI, następne korespondentem tej agencji w Rzymie i Watykanie. Od 1991 roku pełnił kolejno funkcje sekretarza, wiceprezesa oraz prezesa Polskiej Agencji Informacyjnej S.A.Przez ponad pięć lat (1996–2001) był delegowany na ambasadora Polski we Włoszech. W styczniu 2002 roku został doradcą Kwaśniewskiego ds. tzw. problematyki międzynarodowej i Unii Europejskiej. W dniu 2103.2003 . prezes Rady Ministrów Leszek Miller mianował Macieja Górskiego na stanowisko podsekretarza stanu w MON . Maciej Górski tajny współpracownik KGB-WSIps. "GUSTAW" (wiceprezes PAI SA); teczka personalna Oddziału 2. zawiera notatkę z 24 I 1995 r. (podpisaną przez płk. Ryszarda Nieczypora i zaakceptowaną przez płk. Marka Dukaczewskiego), z której wynika, że "GUSTAW" (wiceprezes PAI) Maciej Górski otrzymał zadanie "lobbowania" tematyki związanej z wojskiem w środkach masowego przekazu.
 


 Beata Grabarczyk – ur. 1969r, medliniara , agitatorka bolszewicka ,radio,tele-szczekaczka , absolwentka głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów : Wydz.Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1993 roku na etacie w Polskim Radiu IAR, następnie delegowana do koszerogłupiacza Radiu ZET ,stamtąd w 2000 roku do radioogłupiacza RMF FM. Od 2004 roku w Telewizji Polsat ,uprawia kłamliwą propagandę polityczną . Od 2004 na etacie reporterki telegadzinówki "Wydarzenia " – głównego programu dezinformacyjnego Polsatu. W 2006 roku zastąpiła delegowaną do pionu propagandy TVP Iwonę Kutynę na stanowisku prowadzącej "Wydarzenia".

Witold Graboś, ur. 15 lutego 1952 w Strzyżewie, wysoko lokowany kolaborant- komuch PZPR/SLD brał m.in. jako Prezes Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty ,zastępca przewodniczącego KRRiTV w okresie październik 1998 – lipiec 1999r.

Roman Graczyk, ur. 1958r pomiot bolszewicki   –   polonofob,zadeklarowanywróg Niepodległego Państwa Polskiego meliniarz kościoła katolickiego, dywersantmedliniarz terminował bolszewiką agitację jako sekretarz redakcji żydolewackiego "Tygodnika Powszechnego" i cenzor m.in. Kisiela, któremu uprzykrzył ostatnie lata w "TP" następnie do 2005r medliniarz żydobolszewickiej gadzinówki "Gazety Wyborczej"z werwą dokładający Kościołowi, by za to tym mocniej idealizować PRL-owską przeszłość. Stanowi sobą szczególnie widomy przykład symbiozy duchowej redakcji "Tygodnika Powszechnego" i "Gazety Wyborczej". Spełniwszy swą rolę w boju o odpowiednie umocnienie progeremkowskiej i michnikowskiej lewicowej linii w “TP”, Graczyk wylądował w “GW”, stając się tam głównym specjalistą od czarnej roboty na odcinku walki z Kościołem katolickim: bez ogródek i zahamowań wciąż atakował w sążnistych tekstach i to niejednokrotnie w bardzo ostry sposób, Prymasa Polski i biskupów katolickich in gremium, liczne katolickie autorytety intelektualne, a w razie potrzeby i Ojca Świętego. By przypomnieć choćby wystąpienia Graczyka z krytyką “Słowa biskupów” z 27 listopada 1992 (“GW” z 19-20 grudnia 1992 r.), atak na list pasterski Episkopatu z 27 grudnia 1992 (“GW” z 21 marca 1993), ataki na komunikaty z kilku Konferencji Plenarnych Episkopatu Polski w latach 1990 i 1991 roku (“GW” z 14 listopada 1992 r.), atak na “Słowo z Jasnej Góry” z 26 sierpnia 1995 r. (“GW” z 8 listopada 1995 r.). Nie stronił przed żadnym kłamstwem. W artykule w “GW” (nr 2 z 1995 roku), Graczyk twierdził, że wprowadzenie religii do szkół spotkało się jakoby z powszechnym oporem. Znamienne jest, za co Graczyk najostrzej zaatakował redaktora dodatku “Słowa” Janusza Olejnika, za to, ten powoływał się na prawa polskiej mniejszości narodowej na Wileńszczyźnie do zachowania własnej tożsamości narodowej z racji tego, że są to Polacy żyjący na własnej ziemi, na ojcowiźnie, od pokoleń. Graczyka obruszyło, że Olejnik żąda praw dla Polaków na Wschodzie.

                         
Łukasz Grass , ur. 20 lutego 1976 w Resku   –   kolaborant na etacie agitatora, od 2 stycznia 2005r na etacie teleszczekacza TVN24. Prowadzi serwisy dezinformacyjne, Magazyn 24 Godziny i Cały ten świat. Wcześniej był szefem redakcji komentarzy i reporterem politycznym radiomanipulatorni TOK FM. Agitował także w Radiu Plus Poznań.

Bernadetta Gronek    –   polonofob, dywersant, dotychczasowa dyrektor-cenzor dostępu do Archiwum IPN, związana z Kieresem. Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę na stanowiskach publicznych sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

                                      
Ryszard Marek Groński ur. 20 lutego 1939 w Łańcucie , polonofob ,prowokator, chory z nienawiści do Polaków aktywista-tropiciel „polskiego antysemityzmu” , wieloletni agitator bolszewicki –medliniarz w okresie I i II PRL-u: pismak żydokomunistycznych gadzinówek : Szpilki, Polityka, NIE, Typowy proreżimowy kabareciarz (dość banalne połączenie najgorszego gatunku żydowskiego szmoncesu z politycznym koniunkturalizmem, staraniem, by być zawsze “na fali”). i spec do komuchowego (wyssanego z palca) paszkwilanctwa . Dowiódł tego już wyraźnie w najgorszych czasach jaruzelszczyzny, gdy w felietonach na łamach “Polityki” zajadle bolszwicko gromił przeciwników reżimu. Groński ch znany jest ze skrajnie fanatycznej zajadłości w tropieniu domniemanych antysemitów polskich. Nawet po dziesięcioleciach potrafi wykryć domniemane ślady “antysemityzmu”. W wydanej w 1991 roku w Łodzi Puszce Pandory w rozdziale: Kartki z dziejów antysemityzmu (s. 73), oskarżył o antysemityzm nawet dawną inscenizację Lalki Prusa, dokonaną przez jego ziomka Adama Hanuszkiewicza (Sic!).

Kazimierz Gródekur. 4 marca 1970r – kolaborant medliniarz ,organizator ds. dezinformacji i agitacji bolszewickiej związany z radiogłupiaczem RMF FM od 1995 roku, a będąc za jego treści w pełni odpowiedzialny na etacie ,prezesa owego radiogłupicza RMF FMod marca 2004. Za swą krecią działalność hipermanipulatora Kazimierz Gródek bierze na etatach Prezesa Zarządu Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. oraz dodatkowo bierze jako Prezes Zarządu TEAM FM Sp. z o.o.

Henryk Grynberg ur. 4 lipca 1936 w Warszawie, ubecki kapuś ,polonofob ,dywersant. prowadzący antypolską agitację za granicą .Ze względu na swoje żydowskie pochodzenie, lata 1942-44 przeżył ukrywany na aryjskich papierach przez Polaków w Warszawie! W latach 1954-58 studiował na głównej wylęgarni bolszewickich agitatorówWydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1959-69 był aktorem Teatru Żydowskiego w Warszawie, z którym w 1967 roku wyjechał na występy do USA, skąd zdecydował się nie wracać i gdzie mieszka tam do dzisiaj. W licznych książkach wydanych w Polsce w ostatnich latach (m.in. Dziedzictwo), artykułach i wywiadach, dawał wyraz fanatycznej, zapiekłej nienawiści do Polski i Polaków. Teraz w jego książkach, artykułach i wywiadach wyraźnie dominuje krańcowe przyczernianie obrazu Polski i Polaków. Grynberg kreśli wizje krwiożerczych Polaków, którzy zawsze zdradzali Żydów, rabowali ich i mordowali. W amerykańskim czasopiśmie "Midstream" z kwietnia 1991 r. Grynberg postawił już nawet znak równania między AK i stalinowską bezpieką.1 grudnia 2006 "Życie Warszawy" podało informację, że Henryk Grynberg został zarejestrowany 11 października 1956 roku przez Wydział VII Dep. I jako tajny współpracownik SB o pseudonimie "Reporter". Zdaniem gazety przekazywał informacje na temat rodziny i znajomych

Janusz Grzelak urodzny: 1941.07.12. Absolwent wylęgarni sitwy komunistycznej Uniwersytetu Warszawskiego. W okresie I PRL od 1966 na etacie pracownika naukowy Uniwersytetu Warszawskiego i PAN; od 1970 doktor, (od 2001 profesor), Od 1982 członek Komitetu Helsińskiego (potem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka). 1988-1990 członek KO przy Lechu Wałęsie i uczestnik mistyfikacji okrągłostołowej, za co w okresie 1989-1991 brał jako wiceminister MEN , 1996-1999 prorektor UW. W 2000 współzałożyciel Stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita” – instytucja cenzorska tworzona przez biologiczny pomiot bolszewicki przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL- gdzie jest członkiem jego Rady Programowej.

Jarosław Grzelak urodzony w 1964r.Absolwent głównej wylęgarni sitwy komunistycznej Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego Nietykalny wysoko lokowany osobnik w aparacie propagandy II PRL ds. dezinformacji i manipulacji głównych telegadzinówek :w latach 19941996 kierował zespołem ”Panoramy” (za czasów prezesury Wiesława Walendziaka), w latach 19961997 zespołem ”Wiadomości” TVP1. Od 1997 do 2001[1] roku był szefem publicystyki w Pierwszym Programie TVP, następnie p.o. dyrektora Agencji Informacji: zespół „Wiadomości ,Obecnie bierze na etacie doradca Zarządu TVP

Jarosław Gugała– ur. 13 kwietnia 1959 w Młynarach, Medliniarz ,dywersant , agent bezpieki, wysoko lokowany osobnik w aparacie propagandy II PRL. Od 1989r terminował dezinformację w wywodzących się z „Dziennika Telewizyjnego”- "Wiadomościach TVP". Następnie reporter, potem także jako wydawca i teleszczekacz. W 1992 objął najpierw funkcję dyrektora programu TVP1, a następnie dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Brał na tym stanowisku do 1995r. Na początku 1997 roku był głównym odpowiedzialnym za treści jako prezenter i wydawca programu dezinformacyjnego "W centrum uwagi". W 1999r roku oddelegowany na stanowisko ambasadora Polski w stolicy Urugwaju – Montevideo. Piastował je do 2003 roku.W tym czasie jako „ambasador Polski” „ zajmował się działalnością dywersyjną i rozbijacką wobec organizacjach polonijnych: gdzie jak twierdzi bolszewicka propaganda II PRL: „doprowadził do ograniczenia wpływów miejscowego bossa Polonii latynoamerykańskiej Jana Kobylańskiego”, Po powrocie z bezpieczniackiej misji na placówce dyplomatycznej 24 grudnia 2003 delegowany do roboty agitatorskiej w jej resortowej stacji telewizyjnej Polsat jako teleszczekacz i reżyser programu "Informacje".

Marek Gumkowski (po prawej)- oficjalnie figuruje za tłumacza literatury. Jako członek instytucji cenzorskiej tworzonej przez biologiczny pomiot bolszewicki przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL: „Otwarta Rzeczpospolita” – Stowarzyszenie Przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii" specjalista od tworzenia polsko brzmiącej nowomowy: preparował swoiste wspak-definicje ważniejszych pojęć związanych z obszarem antypolskiej działalności „Otwartej Rzeczpospolitej” jak:„DYSKRYMINACJA RASOWA I ETNICZNA”, „KSENOFOBIA” „NIETOLERANCJA”, „RASIZM”. Nieznane data miejsce urodzenia, i wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę oskarżyciela Polaków w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Szymon Gutkowski ur. 1970, asystent Jacka Kuronia w sztabie wyborczym Unii Demokratycznej w 1991 roku, JakoCzłonek Zarządu Fundacji Batorego brał lub bierze jako właściciel agencji reklamowej; współzałożyciel (1991) i pierwszy dyrektor strategiczny agencji reklamowej Corporate Profiles, która w 1995 roku połączyła się z amerykańską firmą DDB International, obecnie współwłaściciel i dyrektor generalny Corporate Profiles DDB, jednego z największych holdingów w branży tzw. reklamy czyli produkcji płatnych tele-kłamstw stanowiących formę nieuczciwej konkurencji. Nieznane data miejsce urodzenia, i wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę oskarżyciela Polaków w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta.

H

Zygmunt Hajzer,ur. 1 maja 1954 w w Warszawie( w innej wersji życiorysu: w Poznaniu ?)   –   polonofob,dywersant medliniarz spec. propagandy telewizyjno-radiowej; Absolwent głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.Od kilkunastu lat na etacie agitatora w I Programie Polskiego Radia: "Cztery pory roku", "Sygnały dnia" i "Lato z radiem". Jako medliniarz telewizyjny brał w II Programie TVP, w Jedynce m.in. teleszczekacz „Dziennika Telewizyjnego TVP” . Od 2000 r. delegowany do TVN.

Adam Halber , ur. 7 listopada 1948 w Bydgoszczy   –   polonofob,dywersant, komuch PZPR/ SLD, medliniarz ,. Pełnił funkcję posła na Sejm I i II kadencji II PRL. W latach 1998-2006 pełnił funkcję radnego powiatu świdnickiego. Cenzor: od 1997 do 2003 był członkiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W 2004 podjął robotę bolszewickiego agitatora w Polskim Radiu Katowice.

 
 
 
 
Katarzyna Hall –z domu Kończa ur. 15 marca 1957 w Gdańsku . Polonofob, ojropejka pełna gębą- folksdojcz. Hiper-dywersant w dziedzinie rozkładu i całkowitej degradacji edukacji w Polsce: jako członek tzw. Rady Konsultacyjnej ds. Reformy Edukacji Narodowej w latach 1999–2001, a następnie jako minister MEN (Ministerstwo Edukacji Nieprawdy) w PO-lszewickim rządzie Donalda von Tuska od 16 listopada 2007. Głowna odpowiedzialna m.in. germanizację i judaizację programow naucznia oraz za przedstawine w opacowaniu przkręty MEN.

Krystian Hanke urodzony w 1975r.Agitator bolszewicki ,radioszczekacz w Pr III PR od 2002 roku.Prowadził m.in. audycje "Bez komentarza", "Trójka przekracza granice".
Obecnie przygotowuje oraz prowadzi propagandę blokach dezinforamcyjnych "8.30", "Przegląd prasy" oraz "Zapraszamy do Trójki". Dodatkowo w "Bez komentarza", Przegląd prasy, salon polityczny Trójki.

Józefa Hennelowa ur. 1 kwietnia 1925 r. w Wilnie.W 1948 roku przybyła do PRL Obecnie mieszka w Krakowie i pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego w "Tygodniku Powszechnym". Funkcjonariuszka Rady Etyki Mediów (REM)– instytucja cenzorska II PRL samozwańczo tworzona w większości przez byłych agitatorów bolszewickich I PRL.

 
Marek Henzler  –   polonofob,komuch,dywersant– medliniarz, zastępca Kierownika Działu Politycznego żydokomunistycznego tygodnika "Polityka". Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Irena Herbst Członek Zarządu Fundacji Batorego ,bierze na etaciew Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz jako tzw. doradca Zarządu Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, w latach 1992-1996 – wiceminister w resorcie planowania przestrzennego i budownictwa, Leszek Miller powołał z dniem 3 grudnia 2002 r. Irenę Herbstna stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Gospodarki. w latach 2003-2005 – jako Wiceminister gospodarki rządzie Leszka Milera współodpowiedzialna za tzw. restrukturyzację” czyli likwidację polskich kopalń i hut , w latach 1996-2002 i 2005-2006 – wiceprezes Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego; współautorka nic nie reformującej „reformy mieszkalnictwa” w Polsce, rządowego programu Kapitał dla przedsiębiorczych i ustawy o partnerstwie publiczno-prywatnym, dyżurna sygnotariuszka tzw. „listów otwartych” dotyczących zachowania nienaruszalności przywilejów bolszewickiej nomenklatury nabytych w okresie I PRL . Nieznane data miejsce urodzenia, i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę na najwyższych stanowiskach publicznych sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Ryszard Hińcza– Absolwent wylęgarni komunistycznych agitatorów Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Robotę bolszewickiego agitatora rozpoczął jako pewniak reżimu w Polskim Radiu w okresie wprowadzenia stanu wojennego 1982 r. Przeszedł przez wszystkie szczeble kariery agitatora do producenta bloków dezinforamcji włącznie . W uznaniu zasług na rzecz utrwalania „władzy ludowej” lat 80-tych, w II PRL były rzecznik prasowy Ministra Spraw Wewnętrznych II PRL Zbigniewa Siemiątkowskiego,w 2000 r. został zastępcą Dyrektora – Redaktora Naczelnego Programu 1 Polskiego Radia. 1 września 2004 r. delegowany na stanowiskoDyrektora – Redaktora Naczelnego Dyrekcji Informacji – Informacyjnej Agencji Radiowej. Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta.


Danuta Holecka-ur. 1966r. w Lidzbarku Welskim –kolaborantka ,medliniara na etacie teleszczekaczki . Kolaborację w antypolskiej propagandzie bolszewickiej podjęła telewizji TVP od 1993 roku gdzie przygotowywała „relacje” z obrad Senatu. ,następnie zaczęła prowadzić poranne i popołudniowe wydania telegadzinówki: Wiadomości TVP1. W styczniu 1997 zadebiutowała jako teleszczkaczka („prezenterka”) głównego wydania dziennika telewizyjego:"Wiadomości"TVP1, w których agitowała do października 2004r . 1 lutego 2005 delegowana na etat „prezenterki” Kuriera w TVP3. a natępnie do Serwisu informacyjnegoTVP Info

 
Jerzy Holzer  , ur. 1930  –   polonofob :wróg Polskości, Narodu Polskiego i Niepodległego Państwa Polskiego, poprzednio w I PRL PZPRowski „historyk” -profesor UW z komunistycznego nadania ds. fałszowania historii Polski okresu międzywojennego, obecnie w II PRL gorliwy ojropejczyk-folksdojcz -członek polsko-niemieckiej komisji podręcznikowej, bardzo ceniony jako kolaborant w Niemczech, ubecki kapuś , dywersant,; członek tzw. "komisji Michnika" – [skład – wszyscy żydzi: Andrzej Ajnenkiel, Jerzy Holzer, Adam Michnik, Bogdan Kroll w której było co najmniej dwu tajnych współpracowników bezpieczeństwa., która „działała” na terenie MSW mając dostęp do najtajniejszych materiałów w okresie od 12 kwietnia do 27 czerwca 1990 roku; mason- wg J. Korwiana Mikke członek loży Wielkiego Wschodu Francji

 
Jacek Hołub-medliniarz toruńskiej wkładki żydobolszewickiej gadzinówki: Gazety Wyborczej na etacie prowokatora i tropiciela „polskiego antysemityzmu”. Autor paszkwilanckej stronki <http://glosrydzyka.blox.pl/html>.Nieznane data miejsce urodzenia, brak wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Adam Hromiakma ok. 65 lat. Komnistyczny kolaborant, agent słuzb sowieckich .z wykształcenia „leśnik”. W czasach I PRL pracował m.in. w komitecie wojewódzkim PZPRw Pile, wcześniej w komitecie partyjnym w Wałczu jako etatowy działacz PZPR. Agent KGB: W okresie stanu wojennego w1981 r. był na szkoleniu w Wyższej Szkole Nauk Politycznych w Moskwiecałkowicie kontrolowanej przez KGBPotem w okresie II PRL pełnił funkcje kierownicze w Lasach Państwowych..co ciekawe ten komuch z wykształcenia niby „leśnik” do Rady Nadzorczej Polskiego Radia SAtrafił z rekomendacji Samoobrony. Choć przed objęciem stanowiska w Radzie nie miał żadnego doświadczenia związanego ze środkami masowego przekazu pozostał jej przewodniczącym. Hromiak widać jako etatowa szycha peerelowska bierze także jako członek rady nadzorczej Mennicy – Metale Szlachetne.

Paweł Huelle , ur. 10 września 1957 w Gdańsku   pomiot bolszewicki –   polonofob,dywersant,oszczerca i paszkwilant, tolerasta, medliniarz bolszewicki. W latach 1994-1999 dyrektor Ośrodka Gdańskiego Telewizji Polskiej; autor paszkwilu pt. "Zrozumieć diabła" dot. osoby oraz działalności ks. Henryka Jankowskiego;

I

Krzysztof Ibisz  , ur. 25 lutego 1965 w Warszawce  –   dywersant typowy proreżimowy kabareciarz (dość banalne połączenie najgorszego gatunku żydowskiego szmoncesu z politycznym koniunkturalizmem, staraniem, by być zawsze “na fali”). i spec do komuchowego (wyssanego z palca) paszkwilanctwa ,medliniarz. Obecnie kolaboruje w bezpieczniackiej stacji telewizji Polsat; Prowadził tu m.in. ogłupiacze dla niedokształconych przez bolszewizację Polaków . Bar, Dwa światy, Awanturę o kasę, Życiową szansę, Amazonki, Łysi i blondynki, Gladiatorów. Wcześniej uprawiał antypolską agitację w TVN, Telewizji Wisła oraz TVP; Bierze też jako właściciel firmy Ibisz Media Productions.

Maciej Iłowieckiur. 28 lutego 1935, Absolwent wylęgarni bolszewikiej nomenklatury Uniwersytetu Warszawskiego, 45 lat kolaborował jako meliniarz bolszewicki I i II PRL-u, Zastępca przewodniczącego KRRiTVw okresiekwiecień 1993 – wrzesień 1994 , wiceprzewodniczący Rady Etyki Mediów – instytucja cenzorska II PRL samozwańczo tworzona w większości przez byłych agitatorów bolszewickich I PRL.Obecnie bierze także w bezpieczniackiej stacji telewizji Telewizji Polsat

J

 
                                            
Piotr Jacoń – ur.1976 w Gdyni , kolaborant-medliniarz na etacie trójmiejskiego reportera i teleszczekacza serwisów dezinformacyjnych TVN24. Wcześniej praktykował antypolską propagandę jako agitator w niemieckiej gadzinówce "Dzienniku Bałtyckim" (Baltiker Zeitung !) i Radiu Plus. W roli prowadzącego serwisy dezinformacyjne w TVN24 zadebiutował 24 lipca 2005 r. Prowadził również magazyn "Prosto z Polski", a od 20 sierpnia 2007 jest gł. odpowiedzialnym także za zawartość programu "Dzień po dniu".

                                        
Wojciech Jagielski , ur. 12 września 1960   –   polonofob, dywersant, medliniarz. Absolwent głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W okresie I i II PRL latach 1986-1991 jako medliniarz w cenzurującej wiadomości Polskiej Agencji Prasowej. Obecnie jest redaktorem żydobolszewickiej "Gazety Wyborczej", bierze też z BBC i "Le Monde". Stały aktywista-agitator w Fundacji Batorego

                               
Wojciech Jagielski , ur. 1963 w Zduńskiej Woli   –   polonofob,dywersant, medliniarz radiowo-telewizyjny, typowy proreżimowy kabareciarz (dość banalne połączenie najgorszego gatunku żydowskiego szmoncesu z politycznym koniunkturalizmem, staraniem, by być zawsze “na fali”) i spec do komuchowego (wyssanego z palca) paszkwilanctwa specjalizujący się w prowadzeniu tzw. „interaktywnych programów talk-show”. Od 1990 roku terminował w koszerogłupiaczu Radiu ZET początkowo jako obsuga odtwarzacza zasilonego co dzień tą samą taśmą magnetofonową, a potem za dyrektora muzycznego owej taśmy Radia ZET. Następnie etatowy antypolski prowokator w TVPa potem w TVN.

Piotr JagiełłoZ rekomendacji Samoobrony w Radzie Nadzorczej Polskiego RadiaNieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

                                            
Aleksandra Jakubowska  z domu Sala ur. 15 marca 1954 w Pruszkowie –   polonofob,komuch,dywersant, aferzysta, złodziej, medliniara, feminazistka .Absolwent wylęgarni sitwy komunistycznej Uniwersytetu Warszawskiego-wydział nowomowy tzw. Filologii PolskiejPo studiach terminowała bolszewicką agitację w zetesempowskiej gadzinówce "Sztandarze Młodych"(19771981) a w okresie stanu wojennego: "Przyjaciółce" (19811987). W latach 19801990 należała do PZPR.Od 1987 do 1991 robiła za telszczekaczką i preparatora dezinformacji i propagandy w głównej bolszewickiej telegadzinówce Dzienniku Telewizyjnym, i późniejszej jego kontynuacji pod szyldem: Wiadomości.TVP1. Wpółstworzyła warszawkowe radio "Kolor", w którym była szefem działu propagandy i (dez)informacji. Później jako zadeklarowana feminazistka kierowała tytułami "Missland" (1993), "Femina" (1994)- dodatek ówczesnego "Życia Warszawy". W rocznicę 3 Maja w tekście na łamach żydopostkomunistycznego "Wprost" (3 maja 1992) stwierdziła z zadowoleniem: "Zużyte, skompromitowane słowa "patriotyzm", "polskość", "ojczyzna" nie odrodziły się w III Rzeczypospolitej. Nietykalna przez aparat sprawiedliwości choć bywała aresztowana m.in. za oszustwa, korupcję, łapówkarstwo i wpadek drogowy spowodowany po pijanemu.

Elżbieta Janicka – ur. w 1970r. Absolwentka wylęgarni nomenklatury bolszewickiej Uniwersytetu Warszawskiego .Zagorzała aktywistka w publicznym tropieniu „polskiego antysemityzmu”. Polonofobka ,etatowa sygnotariuszka „listów otwartych” służących utrzymaniu przywilejów sitwy i agentury komunistycznej w Polsce ,oficjalnie bierze na etacie wykladowcy na Uniwersytecie Warszawskim o specjalności „myśli awangardowej” XX-lecia międzywojennego”; Bierze też w Collegium Civitas oraz w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. „Janicka nie oszczędza w oskarżeniach o antysemityzm także Polaków. Artystka zatytułowała swą ekspozycję "Miejsce nieparzyste". To bezpośrednie nawiązanie do wprowadzonego w II Rzeczypospolitej (w 1937 r.) tzw. przez propagandę bolszewicką "getta ławkowego"- snucie wymysłów o „formach dyskryminacji” stosowanej wobec studentów pochodzenia żydowskiego, "Getto ławkowe" było konsekwencją zasady "numerus clausus" (łac. "zamknięta liczba") stosowanej głównie na wyższych uczelniach wobec mniejszości narodowych, przede wszystkim Żydów w Rosji (gdzie wprowadzono ją po raz pierwszy, już w 1887 r.), Niemczech, na Węgrzech, w Rumunii i Polsce. Tymczasem wbrew insynuacjom Janickiej nasze polskie uniwersytety przyjęły demokratycznie limit 10 % – zgodny z udziałem ludności żydowskiej w kraju.

Małgorzata Janiszewska – kierownik dezinformacji i propagandy w głównej bolszewickiej telegadzinówce Wiadomości.TVP1, kontynuacji Dziennika Telewizyjnego I PRL. Wysokolokowany osobnik w hierahii finasowo-propagandowej II PRL Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

                                          
Janina Jankowska -,ur. 1 maja 1939 r w Jadowie, Od roku 1961 agtiatorka w bolszewickim „Polskim Radiu”, Przez dwie kadencje Przewodnicząca Rady Programowej Polskiego Radia SA19942002. Obecnie Przewodnicząca Rady Programowej TVP (2006).Członek zarządu Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, członek zarządu Stowarzyszenia Wolnego Słowa. Bierze w Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. M. Wańkowicza i w Laboratorium Reportażu Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Robert Jaruga    –   polonofob,dywersant, dziennikarz, redakcja antypolskiego, szowinistyczno antykatolickiego, oszczerczego i polakożerczego żydokomunistycznego szmatławca "Nie" . Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

 Tomasz Jastrunvel Smecz) ur. 15 września 1950 w Warszawce pomiot bolszewicki Chory z nienawiści polonofob wobec Polaków i niepodległego Państwa Polskiego, aktywista w wymyślaniu i tropieniu „polskiego antysemityzmu. Dywersant –medliniarz notorycznie szkalujący Naród Polski w zagranicznych środkach przekazu  Syn Mieczysława Jastruna, jednego z poetów –bierutowskich przydupasów, najbardziej obciążonych “hańbą domową” w czasach stalinizmu. M. Jastrun był jednym z najbardziej wojowniczych członków redakcji “Kuźnicy”, pisma bolszewickich fanatyków, walczących z tradycjami narodowymi i wartościami humanistycznymi. Pomimo zaangażowania szeregu Polaków w ratowaniu Jastruna w czasie wojny, gdy ukrywał się “na aryjskich papierach”, po 1944 roku należał on do czołowych tropicieli “polskiego antysemityzmu”. Jego syn Tomasz wyróżnia się głównie pełnymi agresywnej hucpy felietonami, atakującymi narodowych i prawicowych “oszołomów”. Ataki na polski “Ciemnogród” przeprowadza Jastrun w stylistyce pełnej wyzwisk i epitetów w stylu: palanty patriotyczne, palanty martyrologiczne, patriotyczno-narodowe gnioty. Autor publikowanych dowodzeń typu, że wynik wyborów prezydenckich i w 1990 r. oraz usunięcie Mazowieckiego są dowodem na to, że Żydzi są ogólnie znienawidzeni., Tekst zamykało Jastrunowe podsumowanie: Mamy oto w Polsce antysemityzm bez Żydów. Nasze społeczeństwo zdaje się być ciężko chore, a ksenofobia to tylko jeden z tych objawów (…) prezydenckie wybory przedłużyły “życie” trupowi, który tak uparcie psuje się, a zamknięty w naszym narodowym tapczanie kompromituje nas we własnych i cudzych oczach. Osobnik ten jest m.in. jednym z inicjatorów protestu przeciwko budowie w Warszawie pomnika ofiar rzezi wołyńskiej dokonanej na polskiej ludności cywilnej przez ukraińskich zbrodniarzy z UPA.

Beata Jaworska Rasowa manipulatorka: np okresie stanu wojennego w biuletynie CBOS opisywała badania „Młodzi o polityce”, z których wynikało, że oceniają oni korzystniej milicję niż opozycję polityczną. Jeszcze lepsze notowania miały wojsko i PZPR („Biuletyn CBOS” 3/87,). Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .Bierze jako dyrektor badań jakościowych w IPSOS. Wcześniej terminowała manipulacje sondażami w Pentorze. Przez dwie kadencje zasiadała z nadania SLD w zarządzie Polskiego Radia.

Lech Jaworski, ur. 16 stycznia 1966 w Warszawce, Absolwent głównej wylęgarni nomenklatury bolszewickiej: Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie nadal bierze na etacie adiunkta w Instytucie Prawa Cywilnego UW. Przez kilka lat kolaborował w Telewizji Polskiej S.A.gdziebrałm.in. na stanowisku kierownika obsługi prawnej programu satelitarnego TV Polonia. W latach 19931996 brał na etacie w biurze Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, pełnił funkcję naczelnika Wydziału Polityki Programowej, był p.o. dyrektora oraz wicedyrektorem Departamentu Prawno-Organizacyjnego oraz szefem Zespołu Koncesyjnego. W latach 19972001 zasiadał w Radzie Nadzorczej TVP S.A. Od 1998 do 2001 był dyrektorem Biura Prawno-Organizacyjnego oraz zastępcą ds. prawnych dyrektora biura zarządu Polskiej Agencji Informacyjnej S.A. Członek KRRiT (kwiecień 2001 – grudzień 2005). Następnie radny w Warszawce z ramienia PO (Polnische Ostdeutchen)

 

 

Piotr Jaźwiński – Wiek: ok. 45 lat .Preparatordezinformacji i antypolskiej propagandy na etacie wydawcyw głównej bolszewickiej telegadzinówce: kontynuacji Dziennika Telewizyjnego pod szyldem: „Wiadomości”TVP1 od listopada1991 roku. Początkowo terminował jako agitator polityczny. Od 1997 roku jest reżyserem spektaklu głównego wydania „Wiadomości”. Ma na swoim koncie około 3 tys. wydań. Nieznane data miejsce urodzenia, brak wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

                                       
Jerzy Jedlicki (ur. 1930), Przewodniczący Rady programowej Stowarzyszenia Przeciwko Antysemityzmowi i Ksenofobii Otwarta Rzeczpospolita, Stowarzyszenie" Otwarta Rzeczpospolita", – samozwańcza instytucja cenzorska tworzona w większości przez biologiczny pomiot bolszewicki przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL, z nielicznym bezpośrednim udziałem tych ostatnich do których należy niniejszy osobnik: aktywista komunistyczny w okresie stalinowskim , komunistycznego awansu profesor na etacie Instytutu Historii PANjako,, historyk idei”(czyli uprawiania demagogii masońsko- bolszewickiej)  .Dalsza kariera Jedlickiego jako bolszewickiego agitatora wiąże go z redakcja skrajnie filosemickiego miesięcz­nika „Res Publica". Pismo miało wąski zasięg czytelniczy, ale było bardzo wpływowe w kształtowaniu opinii polskich ćwierćinteligentów zapatrzonych bezkrytycznie w kłam­stwa żydowskich liderów – „demokratów". Redaktorem naczelnym „Res Publica" byl Marcin Król, członek władz sorosowskiej antypolskiej „Fundacji Batorego" -głównego sponsora „Otwartej Rzeczpospolitej”.

Mariusz Jeliński–Urodzony w Tarnowie w 1938 roku, Agitator bolszewicki I PRL i Cenzor środków przekazu w II PRL:funkcjonariusz Rady Etyki Mediów (REM)- instytucja cenzorska II PRL samozwańczo tworzona w większości przez byłych agitatorów bolszewickich I PRL. Karierę zawodową jako agitatora bolszewickiego rozpoczynał w Ekspozyturze Polskiego Radia w Lublinie w 1956 r. Przez wiele lat kolaborował z ogólnopolskimi programami „Polskiego Radia” – I, II i III. W 1969 r. przeniósł się do Wrocławia, gdzie pierwszy raz zetknął się z telewizją. Cztery lata później delegowany do Warszawy do Naczelnej Redakcji Programów Rozrywkowych TVP. Prezes Związku Zawodowego Dziennikarzy Radia i Telewizji. Obecnie na emeryturze i funkcjonariusz REM.

 
Sławomir Jeneralski ur. 28 lipca 1961 w Bydgoszczy, komuch ,ubecki kapuś ,dywersant –telemedlinarz .Kolaborację jako agitator bolszewicki rozpoczął w Telewizji Polskiej w Bydgoszczy. Współpracował też z centralą TVP w Warszawie, dokąd przeniósł się na stałe po kilkunastu miesiącach. W okresie prezesury Roberta Kwiatkowskiego prowadził w TVP1 główną antypolską telegadzinówkę :"Wiadomości" i "Monitor Wiadomości". Brał także na etacie szefa działu politycznego preparatorni „faktów medialnych” : TAI..W w 2005r delegowany z Okręgu Bydgoskiego do Sejmu jako poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W oświadczeniu lustracyjnym przyznał się do do kolaboracji z organami komunistcznej bezpieki.

Magda Jethon. Ur. w Polanicy Zdroju, w latach 1977-2006 związana z Programu III „Polskiego Radia”, w którym zajmuje się preparowaniem i prowadzeniem iście koszerno-bolszewickiej agitki rozwijającej myślenie na wspak do rzeczywistości: "Zapraszamy do Trójki". Od 25 lutego 2009 r. decyzją zarządu Polskiego Radia jej dyrektor zastępując na tym stanowisku Krzysztofa Skowrońskiego. Kolaborowała także między innymi z żydobolszewcką gadzinówką: Gazetą Wyborczą, i feminazistowskimi: Twoim Stylem i Zwierciadłem. Za zasługi a aparacie propagandy bolszewickiej w 2003 roku została odznaczona przez następcę na stołku Bieruta :Kwaśniewskiego Srebrnym Krzyżem Zasługi (PRL). Od czerwca 2007 do stycznia 2009 brała także jako szefowa Redakcji Kulturalno Naukowej w Programie I PR.

Stanisław Jędrzejewski ur. 18 lipca 1946, Absolwent głównej wylęgarni agitatorów- manipulatorów Instytutu Socjolgii Uniwersytetu Warszawskiego. Od stanu wojennego w 1984 kolaborował z tzw. Polskim Radiem. W II PRL nadal pozostawał w aparacie propagandy :pełnił m.in. funkcje członka zarządu PR (19941998) i dyrektora Programu I. PR.Członek KRRiT sierpień – grudzień 2005, z rekomendacji Kwaśniewskiego. Jego kadencja miała trwać sześć lat, wygasła jednak już w grudniu 2005 po przyjęciu ustawy o przekształceniach i zmianach w podziale zadań i kompetencji organów państwowych w sprawach łączności, radiofonii i tele­wizji. Zasiada w Komisji Radiowej Europejskiej Unii Nadawców(instytucji monitorującej i cenzurującej działalność nadawców krajów członkowskich UE). W czerwcu 2008 wszedł w skład powołanego w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego (mniejszości w Polsce) zespołu do spraw przygotowania projektu platforemersiarskiej ustawy medialnej. Kieruje Katedrą Teorii i Praktyki Komunikacyjnej Radia w Instytucie Socjologii KUL.

Andrzej Jonas (ur. 1940) – polonofob, komuch, dywersant, fanatycznie i zajadle nienawidzi polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego, agitator bolszewicki ,telemedliniarz I i II PRL. W latach I i II PRL był jednym z naczelnych agitatorów uprawiających kłamliwą propagandę w programach w TVP 1m.in. "Gorąc linia", "7 dni świat". W latach 1994-95 Prezes Unii Wydawców Prasy. Od 1995 r. Wiceprezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich ! Od 1996 r. Prezes Sekcji Polskiej Stowarzyszenia Dziennikarzy( jaki pan taki kram!). Obecnie redaktor naczelny tygodnika "Warsaw Voice". Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

K

Grzegorz Kajdanowicz – ur. 27 lipca 1972r. ojropejczyk, kolaborant-medliniarz, teleszczekacz "Faktów" TVN. Absolwent głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów:Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. W Faktach TVN uprawia antypolską propagandę od początku istnienia stacji, tj. od 1997 roku. Zaczynał jako „reporter” a obecnie „specjalizuje się” w robieniu propagandy nt. międzynarodowe: szczególnie agitował za bezwzględną likwidacją Polski i jej bezwarunkowym wcieleniem do Euro-Rzeszy .W roli prowadzącego w "Faktach Wieczornych" prowadzi dezinformacją od 4 czerwca 2004 roku. Dodatkowo bierze w TVN24 za robienie telegadzinówki "Gość poranny". W lipcu 2008 r. został szefem medlinarzy –agitatorów "Faktów" TVN!
.

 
Włodzimierz Kalicki   –   dywersant,polonofob,dywersant, fanatycznie i zajadle nienawidzi polskości, Polaków i Polski, oszczerca i paszkwilant historii na etacie medliniarza żydokomunistycznej “Gazety Wyborczej”. Etatowy tropiciel „polskiego antysemityzmu”. Debiutował jako medlinarz bolszewicki w I PRL w prasie studenckiej w latach siedemdziesiątych, w stanie wojennym współpracował z „prasą podziemną” wydawaną przez bezpiekę .; za co w II PRL został odznaczony Krzyżem Kawalerskim przez następcę na stołku Bieruta :Kwaśniewskiego.M.in.za szkalowanie Niepodległej Polski i Polaków otrzymał m.in. Polsko-Niemiecką Nagrodę Dziennikarską.’’ Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Robert Kantereit – urodzony 30 października 1970 roku. Radio- telewizyjny medliniarz manipulator i szczekacz , Od 1 marca 2004 roku został radioszczekaczem Programu III „Polskiego Radia”, w którym zajmuje się preparowaniem i prowadzeniem iście koszerno-bolszewickiej agitki rozwijającej myślenie na wspak do rzeczywistości: "Zapraszamy do Trójki". Polonofob- zadeklarowany ojropejczyk: pełnił m.in. funkcję współprowadzącego codziennej audycji zatytułowanej "Trzecie śniadanie" – Rajd Europejczyków, gdzie z Pawłem Homą agitował za rzekomymi korzyściami członkowstwa w Eurorzeszy (UE) . Obecnie bierze także na etacie teleszczekacza w programie TVP2 "Pytanie na śniadanie".

Jacek Karnowski –urodzony się w 1976 w Patrykach pod Olsztynem. Absolwent wylęgarni boldszewickich agitatorów- manipulatorów: Instytut Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim . Medliniarz , m.in. na etacie „reportera” głównej tele-gadzinówki : "Wiadomości" w TVP1. Dezinformacją, antypolską agitkę dodatkowo prowadził w programie "Kwadrans po ósmej" nadawany w TVP, a także w porannych dyżurach w Programie I „Polskiego Radia”. Następnie brał na etacie kierownikiem redakcji nadawanej w TVP 2 telegadzinówki :”Panoramy” .UWAGA! Ma brata bliźniaka, Michała Karnowskiego- agitatora m.in. niemieckiej gadzinówki DER "Dziennik”  

Michał Karnowski– ur. 1976r, w Patrykach pod Olsztynem. folksdeuch ,polonofob , ojropejsiarski agitator prasowo-radiowy . Od września 2006 r. dołączył do zespołu propagandowego Programu III PR , gdzie prowadzi szopkę dla politycznych analfabetów pod szyldem „Salon  Polityczny Trójki”. Jako ojropeski propagandzista agituje również w tygodniku "Newsweek Polska". oraz niemieckiej gadzinówce DER "Dziennik”.   Swoją praktykę medliniarską zaczynał jako agitator lokalnej niemieckiej gadzinówki „Allensteiner zeitung” bezprawnie używającej szyldu polskiej „Gazety Olsztyńskiej” „.Antypolską agitację uprawiał również w tygodniku „Nowe Państwo”. W latach  2001-2006 brał na etacie z tygodnika „Newsweek”. Jego brat bliźniak Jacek Karnowski pracuje jako reporter „Wiadomości” w TVP.

Nina Karsov-Szechter,wdowa po stryju Adama Michnika, która w niezrozumiały dla zdrowego rozsądku sposób i pojmowanego na wspak do swej istoty prawa zawłaszczywszy prawa autorskie Śp. Józefa Mackiewicza nie pozwala na żadne publikacje jego dzieł w Kraju. Szechterowie przybyli do Wielkiej Brytanii w wyniku wydarzeń marcowych 1968 roku, w glorii „wrogów ustroju”, bo wówczas każdy, kto był prześladowany przez władze PRL mógł się podawać nawet za… antykomunistę. Antykomunistami to oni jednak nie byli – wprost przeciwnie. Szymon Szechter (urodzony w 1920 roku we Lwowie), w II RP został skazany za szpiegostwo na rzecz sowieckiej Rosji, do 1957 roku przebywał w Związku Sowieckim. Był komsomolcem i członkiem komunistycznej partii sowieckiej, co w tej rodzinie nie było przecież czymś wyjątkowym. Pracował m.in. jako lektor w Komitecie Miejskim Komunistycznej Partii Związku Sowieckiego. Po przyjeździe do PRL otrzymał etat w Zakładzie Historii Partii przy KC PZPR. Później został dyrektorem w Związku Ociemniałych Żołnierzy PRL i za jakieś nadużycia gospodarcze został skazany (w 1964 roku) na karę więzienia w zawieszeniu. Odtąd rozpoczął starania o otrzymanie zgody na wyjazd stały do Izraela. Jego towarzyszką życia a później żoną była Nina Karsow (młodsza od niego o dwadzieścia lat). W 1966 roku władze bezpieczeństwa dokonały u nich rewizji, zatrzymując notatki, rękopisy itp. rzeczy, uznane za „materiały szkalujące PRL”. Nina Karsow-Szechter wyrokiem Sądu Wojewódzkiego dla m.st. Warszawy skazana została za to na trzy lata więzienia. Już po dwóch latach została jednak zwolniona, w związku „z wyjazdem do Izraela na pobyt stały”. Szymon Szechter wyjechał razem z nią.Emigranci z PRL nie mieli jakoś problemów ze zdobyciem środków materialnych na rozkręcenie niewielkiego choćby interesiku, jakim było wydawnictwo. Józef Mackiewicz, który przebywał na emigracji wówczas już ponad dwadzieścia lat, takich możliwości nie miał, zapewne więc skusiło go to, że jego książki będą wydawane i rozpowszechniane. Po 1989 roku zagarnęła wszelkie prawa do wydań krajowych tłumacząc to „wolą zmarłego” jej przekazaną i konsekwentnie wytacza procesy każdemu, kto chociażby publikował szersze fragmenty jego dzieł. W II PRL roku wbrew jakimkolwiek pokrewieństwu sąd potwierdził „prawo” Niny Karsov do zawłaszczenia spuścizny po pisarzu i odebraniu jej Narodowi Polskiemu!

Krystyna Kępska-Michalska na etacie tzw. doradcy Zarządu Polskie Radio . Osobnik wysoko lokowany w pionie aparatu propagandy IIPRL. W I PRL terminowała agitkę bolszewicką od początku lat 70 w PR III PR. Następnie w 1994 roku była delegowana na Dyrektora Programowego Radia Bis,SA,. Od 1 marca 2004 objęła stanowisko dyrektora programowego Polskiego Radia SA! Brak innych danych w necie. Nieznane data i miejsce urodzenia osobnika pełniacego kluczową rolę w tzw. „mediach publicznych” sugerują przybrane nazwisko i bolszewicki pomiot .

.

Leon Kieres    –   polonofob,dywersant,antylustrator ,utrwalacz sytemu bolszewii w II PRL. Będąc członkiem Klubu Parlamentarnego Akcji Wyborczej Solidarność oraz radnym Unii Wolności; delegowany jako główny bloker dostępu do upublicznienia akt ubeckich z inicjatywy sejmowych agentów bezpieki sprawował funkcję prezesa Instytutu Pamięci Narodowej od 2000r Główny odpowiedzialny za przerwanie prac ekshumacyjnych w Jedwabnem, których jedynie wstępne wyniki (liczba zwłok, obecność łusek niemieckiej amunicji) podważyły jednoznacznie jakąkolwiek wiarygodność paszkwilu J.T. Grossa „ Sasiedzi”

Bogusław Kiernicki- prowokator na etacie „katolickiego” wydawcy i publicysty. Wydawca serii „Najważniejsze książki chrześcijaństwa” oraz dwumiesięcznika „Christianitas”. Uczestnik koncesjonowanej przez bezpieką opozycji : Ruch Młodej Polski, następnie firmujący się jako jeden ze współzałożycieli pseudokatolickiej „partii politycznej” ośmieszającej i rozbijającej jedność katolików w Polsce :Zjednoczenia Chrześcijańsko – Narodowego. Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Polskiego Radia.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Kościesza

Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom za darmo: każdy użytkownik ma prawo darmowego ich kopiowania, powielania w internecie i linkowania do nich bez zmiany treści . Nie wyrażam zgody na żadną inną „ochronę praw autorskich” moich publikacji w Internecie.

73 publikacje
1 komentarze
 

2 komentarz

  1. Pingback: MARCIN ANTOSIEWICZ DZIENNIKARZ TELEWIZYJNY AKREDYTOWANY W BERLINIE | Aleszum

  2. Pingback: MARCIN ANTOSIEWICZ TELEWIZYJNY DZIENNIKARZ POLSKI AKREDYTOWANY W BERLINIE | Niepoprawne Radio PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816