Bez kategorii
Like

GŁÓWNI WYKONAWCY PRZEWROTU IDEOLOGICZNEGO część2

12/07/2011
958 Wyświetlenia
0 Komentarze
182 minut czytania
no-cover

OD ETATU DEMORALIZACJI DO ETAPU KRYZYSU W “III RP’:
IDENTYFIKACJA GŁÓWNYCH SZEFÓW I WYKONAWCÓW PRZEWROTU
IDEOLOGICZNEGO W POLSCE CZĘŚĆ 2

0


 

OD ETATU DEMORALIZACJI DO ETAPU KRYZYSU W “III RP’:
IDENTYFIKACJA GŁÓWNYCH SZEFÓW I WYKONAWCÓW PRZEWROTU
IDEOLOGICZNEGO W POLSCE CZĘŚĆ 2
 
Więcej o etapach i celach przewrotu ideologicznego patrz
-fragmenty wykładu Jurija Bezmienowa z 1984 w Stanach Zjednoczonych:
 
http://www.google.pl/#q=przewr%C3%B3t+ideologiczny&hl=pl&prmd=ivns&source=univ&tbm=vid&tbo=u&sa=X&ei=GuXdTfmODpDpOa-YtfQJ&ved=0CEAQqwQ&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=a1e89368be7acc46&biw=1899&bih=941
 

 
Bertold Kittel,ur. 19 czerwca 1975 w Zakopanem    –   polonofob,dywersant, jako prowokator medialny postkomuchowych służb występował na etacie tzw. dziennikarza śledczego 1-szej koszer gadzinówki "Rzeczpospolita”, Medliniarz obecnie na tym tle kolaboruje z żydo-liberalnym tygodnikiem "Newsweek Polska" i stacją TVN. Autor bardzo trafnej własnej charakterystyki i mu podobnych jacy zdominowali polskojęzyczne środki masowego przekazu I i II PRL oraz przeważają na niniejszej liście: „Dziś pytam siebie, gdzie są nasze ideały? Dlaczego dziennikarstwo stało się zawodem prostytutki władzy? Dlaczego określenie “dziennikarz śledczy” staje się etykietką pudla warującego na progu sekretariatu ministra, czekającego na ochłap z rządowego biurka? Dlaczego praca w prorządowych mediach dla tak wielu ludzi staje się powodem nie do wstydu, ale do dumy? Dlaczego głównym osiągnięciem dziennikarzy staje się puszczenie w internecie często zmanipulowanej informacji wyłącznie w celu osiągnięcia cytowalności? Dlaczego nie mówimy głośno o wstrzymywaniu materiałów, manipulowaniu, przewalaniu tekstów, o promowaniu uzależnionych miernot? O tym, co czujemy, kiedy mówimy informatorom o ochronie źródeł, o zachowaniu tajemnicy zawodowej w firmie, w której kierownictwo popija aperitify z władzą, a bezpośredni zwierzchnicy płacą raty mafijnym lichwiarzom”.Nic dodać ,nic ująć
.

Irena Kleniewska,ur. 30 sierpnia 1952 r. w Chełmie, członek Rady Nadzorczej Polskiego Radia SA

Edmund Klichur. w 1946pułkownik rez. pilot Ludowego Wojska Polskiego, od 2006 szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych (PKBWL) przy ministrach infrastruktury Jerzym Polaczku (20062007) i Cezarym Grabarczyku (od 2007). 5 dni po “katastrofie smoleńskiej” , 15 kwietnia 2010 objął funkcję przewodniczącego Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego (KBWLLP), powołanej przez ministra obrony narodowej Bogdana Klicha w celu zbadania katastrofy[1]. 28 kwietnia 2010 zrezygnował z funkcji przewodniczącego Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego, pozostając akredytowanym przedstawicielem Polski przy mieszanej rosyjskiej komisji cywilno-wojskowej.

Andrzej Kneifel , ur. 1956 w Chrzanowie   –   polonofob,dywersant,agentKGB; Absolwent Moskiewskiego Instytutu Stosunków Międzynarodowych – rocznik 1979 – Uczelnia ta [ MGIMO] byla i jest wylęgarnią światowej sowieckiej agentury.  Członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizjiz ramienia SLD.Jako wieloletni agitator komunistyczny już w okresie I PRL podjął pracę w krakowskim ośrodku Telewizji Polskiej awansując za swą agitkę w ciągu kilkunastu lat do stanowiska zastępcy redaktora naczelnego w 1994 r. Za zasługi utrwalaniu komunizmu w latach 1995-1999 był delegowny przez Kwachokomunę na radcę do spraw politycznych i zastępcę Ambasadora w Ambasadzie RP w Pradze. Po powrocie do kraju oddelegowany do redakcji Warszawskiego Ośrodka Telewizyjnego, gdzie pełnił funkcję szefa programowego! W 2001 r. został zastępcą dyrektora ds. programowych     TVP 3. W maju 2005 r. został wybrany przez Sejm RP do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z rekomendacji Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Socjaldemokracji Polskiej oraz Polskiego Stronnictwa Ludowego (właśc. ZSL). Ponieważ jego kadencja miała trwać sześć lat, ale wygasła już w grudniu 2005 r. po przyjęciu ustawy o przekształceniach i zmianach w podziale zadań i kompetencji organów państwowych w sprawach łączności, radiofonii i telelwizji delegowany na posadkę pracownika Ambasady „RP” w Pekinie.
 
Krzysztof Knittel, urodzony 1 maja 1947 w Warszawce    – w I i II PRL na etacie „kompozytor muzyki współczesnej”; Dyrektor festiwalu ‘Warszawska Jesień’ ; Członek Rady Nadzorczej Telewizji Polskiej S.A.; Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Telewizji Polskiej S.A. w latach 2003-2006.Od 2004 jest członkiem Rady Programowej Narodowej Galerii Sztuki Zachęta, od 2006 członek –cenzorsko –lichwiarskiej instytucji: Rady Stowarzyszenia ZAiKS.

prof. Jacek Kochanowicz- brak daty urodzenia i foty osobnika w necie !
bierze na etacie profesora ekonomii, kierownik Katedry Historii Gospodarczej na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, wykładowca i kierownik programu studiów doktorskich Wydziału Historii oraz na pierwszych w Polsce tzw. „studiach gejowsko-lesbijskich”!Dyżurny sygnotariusz tzw. „listów otwartych” służących utrzymaniu przywilejów sitwy i nomenklatury bolszewickiej nabytych w okresie I PRL, zażarty przeciwnik dekomunizacji systemu edukacyjnego i uczelni w Polsce Członek Zarządu Fundacji Batorego.

Krzysztof Koczurowski – wysokolokowany osobnik aparacie propagandy II PRL Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „sondażowniach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .Bierze jako- Prezes manipulatorni: Pracownia Badań Społecznych (PBS)
.

Lena Kolarska-Bobińska ur. ok.1947r – Absolwent głównej wylęgarni agitatorów- manipulatorów Instytutu Socjolgii Uniwersytetu Warszawskiego .Wysoko lokowanaw aparacie dezinformacji i propagandymanipulatorka: Dyrektor Centrum Badania Opinii Społecznej(1991-1997), a od 1997 r. dyrektor Instytutu Spraw Publicznych.Dotąd bierze na etacie profesora socjologii UW. A także na etacie pracownika Instytutu Filozofii i Socjologii PAN . Aktywistka Fundacji Batorego. Dyżurna sygnotariusz tzw. „listów otwartych” służących obecnemu utrzymaniu przywilejów sitwy i nomenklatury bolszewickiej nabytych w okresie I PRL..

Katarzyna Kolenda-Zaleska ur. 21 listopada 1967 –wywodząca się peerelowskiej sitwy medliniara obecnie na etacie teleszczekaczki Faktów TVN oraz preparatorki bolszewickiej propagandy uprawianej notorycznie w TVN24. Od 1993 pozostawała w dyspozycji na etacie w głównej telegadzinówce: Wiadomościach TVP1. 25 lutego 2003 roku delegowana z TVP na „reporterkę” TVN24 oraz prowadzącą programu Gość poranny na antenie tejże stacji. Od styczniu 2005 roku bierze na etacie reporterki Faktów w TVN. Dodatkowo dorabia uprawiając propagandę na łamach Tygodnika Powszechnego oraz Przekroju, a także w Radiu TOK FM .

Mariusz Max Kolonko– Urodzony ur.6 maja 1965 w Bydgoszczy (w Lublińcu?) , medliniarz-manipulator, syjonista -antysemita ,agent bezpieki .absolwent głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów Wydz. Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Już jako adept medliniarstwa, prowadził agitację na rzecz komunistycznego reżimu w okresie stanu wojennego w „Zapraszamy Do Trójki” i „Lato z Radiem”. W latach 80-tych , w okresie stanu wojennego delegowany prawdopodobnie przez bezpiekę wyjechał legalnie(!) do Stanów Zjednoczonych. Od 1992 roku na etacie korespondenta TAI w USA wspierał dezinoformację na rzecz Panoramy (TVP2) i Wiadomości (TVP1). Szczegónie gorliwy w robieniu polskojęzycznej wersji szopki medialnej nt. tzw. „Zamachów”( a właściwie prowokacji MOSAD-CIA ! ) 11 września 2001r.! Od 2003 r. figuruje jako producent telewizyjny Media 2000 Communications, która była preapratorem propagandowych materiałów, programów i filmów m.in. dla Telewizji Polskiej za potężną publiczną kasę. Od 2006 r. ponownie jako medliniarz kolabouruje z TVN oraz z Super Expressem.

Leszek Kołakowski , ur. 23 października 1927 w Radomiu, polonofob,komuch,dywersant, fanatycznie i zajadle nienawidzi polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego, fałszerz historii na etacie agitatora „autorytetu naukowego”. Jako pomiot bolszewicki , oczywiście też nie był ochrzczony… „Mój ojciec – wyjaśnia – uważał, że chrzest dzieci jest niewłaściwy. Więc co za tym idzie , wyrósł z tego obsesyjny tropiciel „polskiego antysemityzmu”! .Aktywista- stalinizator polskiego szkolnictwa wyższego: ".  Już pod koniec 1945 roku wstąpił do PPR.W tamtych czasach Kołakowski prezentował się jako jeden z najgorszych stalinowskich hunwejbinów, który gromko atakował filozofię tomizmu i personalizmu chrześcijańskiego jako rzekomy wyraz obskurantyzmu i narzędzia ucisku mas w interesie imperializmu.  Oto próbka ówczesnej stylistyki Leszka Kołakowskiego (Anno Domini 1953): "Tzw. personalizm chrześcijański stanowi zbiór kłamliwych sloganów, które pod pozorami dbałości o godność ludzką i prawa człowieka mają za zadanie usprawiedliwiać teoretycznie wszelkie najbrudniejsze praktyki polityczne imperializmu i wysługującego mu Watykanu oraz podstawy dla najbardziej reakcyjnych doktryn politycznych".  W latach 19471966 był aktywnym i (nad-)gorliwmymczłonkiem PZPR. Został za to m.in. pracownikiem Instytutu Kształcenia Kadr Naukowych przy KC PZPR.Jeden ze współtwórców bolszewickiej szkoły bezgranicznych zakłamańców określanych jako „historyków idei” w Warszawce. W swych oszczerczych oskarżeniach pod adresem Kościoła katolickiego Kołakowski nie wzgardził sięgnięciem do najohydniejszych nawet kłamstw antykościelnych, skrajnie fałszując obraz zachowania Kościoła katolickiego w czasie wojny. Oto próbka „wspak-naukowości” owego „historyka idei”: „ filozofia tomistyczna, a w szczególności personalizm tomistyczny ma stworzyć mistyfikujące i załgane usprawiedliwienie tego choćby, że Watykan pierwszy wystąpił z poparciem dla oprawców hitlerowskich, gdy objęli władzę w Niemczech, że sprzyjał hitlerowskiej agresji na Związek Radziecki, a wielu biskupów polskich z lokajską służalczością wysługiwało się hitlerowskim okupantom"
 „Profesor” komunistycznego awansu nadania od 1966r , na etacie kierownika katedry marksizmu-leninizmu na Uniwersytecie Warszawskim. Znany do dziś agitator marksizmu-leninizmu. W 1968r. legalnie na własne życzenie emigrował z PRL ! Po krótkim pobycie w Paryżu osiadł ostatecznie w Anglii, gdzie mieszka do dziś i pluje publicznie znieważając Polskę i Polaków. Członek Rady naczelnej Fundacji Batorego.

Witold Kołodziejski ur. 5 maja 1966 w Warszawce , przewodniczący KRRiT od 23 października 2007r Pseudo prawicowiec (jeżeli faktycznie prawicowiec, to swą działalnością racej z Poalej Syjon Prawica) Związany z Prawem i Sprawiedliwością. Z ramienia tej partii w latach 20022006 zasiadał w radzie m.st. Warszawy, od grudnia 2005 jako jej przewodniczący. W styczniu 2006 został wybrany z rekomendacji PiS przez Senat w skład Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, a 23 października 2007 objął stanowisko jej przewodniczącego, utrwalając dotychczasowy zastany stan braku dostępu Polaków do posiadania własnych masowego przekazu

Tadeusz Kononiuk –,Doktor nauk humanistycznych(1988), absolwent Akademii Teologicznej(1974) i Uniwersytetu Warszawskiego(1979), Bierze na etacie kierownik Zakładu Prawa Prasowego w głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.Funkcjonariusz Rady Etyki Mediów (REM)- instytucja cenzorska II PRL samozwańczo tworzona w większości przez byłych agitatorów bolszewickich I PRL.
.

 

Andrzej Jerzy Koraszewski (po lewej)- urodzony się 26 marca 1940 roku w Szymbarku. dywersant, medliniarz, mason .Absolwent głównej wylęgarni agitatorów- manipulatorów Instytutu Socjolgii Uniwersytetu Warszawskiego. W 1971 r. wyjechał leganie z PRL na tzw. emigrację do Szwecji ! Ewenement czy agent bezpieki: w latach 70. ubiegłego wieku jego teksty pojawiały się okazjonalnie w niby opozycyjnych do PRL zagranicznych : paryskiej "Kulturze" i w wydawanym przez Smolarów "Aneksie" (Uppsala-Londyn) a równocześnie publikowano jego teksty także w kraju peerelowskich gadzinówkach "Polityce", "Rzeczpospolitej", "Tygodniku Powszechnym", "Przeglądzie Politycznym"!? Od 1986 r. mieszkał w Londynie, gdzie pracował jako dziennikarz BBC i wiceszef polskiej sekcji BBC. W 1998 wrócił do Polski i zamieszkał w Dobrzyniu nad Wisłą. Od 2004 roku związany się z masońskim portalem Racjonalista.pl, gdzie pełni funkcję redaktora i jest jednym z jego głównych publicystów. Jest także współzałożycielem i członkiem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów.

Janusz Kostecki,naprzemiennie :komuch-ojropejs ,zadeklarowanywrógPolaków iNiepodległego Państwa Polskiego,dywersant- paszkwilant,prowokator, należy do najgorliwszych niszczycieli polskiego patriotyzmu i najfanatyczniejszych wrogów Kościoła katolickiego. Absolwent wylęgarni sitwy komunistycznej Uniwersytetu Warszawskiego-wydział nowomowy tzw. Filologii Polskiej (1971); doktor nauk humanistycznych w zakresie filologii polskiej (stopień uzyskany na podstawie rozprawy obronionej na UW w dopiero co wprowadzonym stanie wojennym 1982 r.!). Od 1971 r. zasiedziały na etatach w Bibliotece Narodowej. Członek "Otwarta Rzeczpospolita” – -samozwańcza instytucja cenzorska tworzona przez biologiczny pomiot przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL. Jako jej funkcjonariusz szkaluje rozgłaszając publicznie bzdury np., że: w Polsce już samo nazwanie kogoś Arabem czy Żydem jest nacechowane negatywnie.” Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego niezmiennie w I i II PRL tę samą ważną funkcję publiczną sugerują przybrane nazwisko i pomiot bolszewicki .
 .

          
Wiesław Kot , ur. 1959   –   polonofob,komuch,dywersant, fanatycznie i zajadle nienawidzi polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego, fałszerz historii na etacie medliniarza agitatora , etatowy tropiciel „polskiego antysemityzmu” w bolszewickich gadzinówkach koszernej "Gazecie Wyborczej" i "Wprost".Autor licznych oszczerczych antypolskich i antyreligijnych tekstów na łamach postkomunistycznego "Wprost", przedstawiających Polaków jako grabieżców mienia żydowskiego, antysemitów i ciemniaków. Od lutego 2007 zastępca redaktora naczelnego żydokmunistycznego tygodnika "Wprost". Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego publiczna rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Roman Kotliński    ur. 15 marca 1967r w Kole.   polonofob,dywersant, prowokator, bolszewicki medlinarz . komuch SLD ,były ksiądz katolicki; redaktor naczelny i właściciel antyklerykalnego tygodnika Fakty i Mity; 9 marca 2000 promował swą gadzinówkę wspólnie z przebywającym na przepustce zbrodniarzem SB Grzegorzem Piotrowskim oficerem PRL-owskiej Służby Bezpieczeństwa, który odbywał wówczas karę więzienia za udział w zwyrodniałym morderstwie księdza Jerzego Popiełuszki. Był jednym z inicjatorów utworzenia Antyklerykalnej Partii Postępu "Racja" (2002).

Helena Kowalik-Ciemińska , Absolwent głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.Czterdzieści lat babrania się w medliniarstwie czyli także w okresie bolszewickiej agitacji I PRL. Sprawowała wszystkie funkcje w pionie bolszewickiej propagandy : od młodszego redaktora do naczelnego. Najdłużej terminowała agitkę bolszewicką w redakcjach "Życia Warszawy",
"Prawa i Życia", "Przeglądu Tygodniowego", "Przeglądu". Od jesieni 2005 roku sekretarz Rady Etyki Mediów (REM)-instytucja cenzorska II PRL samozwańczo tworzona w większości przez byłych agitatorów bolszewickich I PRL.

Sergiusz Kowalski    –   polonofob,komuch,dywersant, fanatycznie i zajadle nienawidzi polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego, fałszerz historii na etacie medliniarza agitatora . Aktywista-tropiciel „polskiego antysemityzmu” , medliniarz żydobolszewckiej "Gazety Wyborczej"; Członek Rady Programowej żydowskiego pisma "Midrasz";  Współzałożyciel -członek żydomasońskiego lobby „Otwarta Rzeczpospolita”- Stowarzyszenia Przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii-samozwańcza instytucja cenzorska tworzona przez biologiczny pomiot bolszewicki przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL, Autor książek antypolskich paszkwili „Krytyka solidarnościowego rozumu” i „Narodziny III Rzeczypospolitej”. Współautor „Rytualnego chaosu. Studium dyskursu publicznego” oraz (z Magdaleną Tulli) „Raportu o mowie nienawiści” Podobno bierze na etacie w Instytutcie Studiow Politycznych PAN .Brak nazwiska na liście pracowników naukowych Instytutu. Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę opluwacza i paszkwilanta Polski i polaków w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .
.

Tadeusz Kowalski ur.1955r. zam. Warszawka.Hipermanipulator ds. środków masowego przekazu:Wysokolokowany osobnik w hierahii finasowo-propagandowej II PRL .Bierze jako członek Rady Programowej TVP i i przewodniczący Rady Nadzorczej TVP w latach 2003-06 -, na etacie profesora głównego wychówku bolszewickich agitatorów :Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, na funkcji kierownika Pracowni Ekonomiki i Zarządzania Mediami, Instytut Dziennikarstwa. Z dniem 1 marca 2008 minister Bogdan Zdrojewskipowołał go na stanowisko dyrektora Filmoteki Narodowej ! W czerwcu tego samego roku stanął na czele powołanego w „Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego” zespołu do spraw przygotowania projektu nowej ustawy medialnej.Nieznane data miejsce urodzenia, i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Grzegorz Kozakur. 11 listopada 1961 w Warszawce . Wysoko lokowany osobnik w aparacie propagandy i dezinformacji II PRL. W I PRL telemedliniarz od 1986 roku kolaborujący z Telewizją Polską: najpierw agitator Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego, później wydawca programu i sekretarz redakcji Teleexpresu, za co uznaniu zasług na polu dezinformacji w dobie tzw. „transformacji” delegowany wicedyrektorem programów informacyjnych TAI TVP (1991). W II PRL w latach (19911997) kolaborował na etacie wydawcy, teleszczekacza i szef działu krajowego Panoramy TVP2, a od 1997 jako prezenter i wydawca Wiadomości. W 2007 został z-cą kierownika głównej telegadzinówki:„Wiadomości TVP1” Od listopada 2007 jest szefem wydawców i producentów "Wydarzeń" Polsatu. Grzegorz Kozak bierze także na etacie instruktora propagandy w głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Robert Kozyra  ur. 1968 w Koszalinie, na Etacie Prezesa i Redaktor Naczelny koszer-głupiacza Radia ZET kieruje nim od 1995 r. Jest pomysłodawcą wielu programów i kampanii robienia wody z mózgu Polkom i Polakom , w których to szczególnie ws®ód stacji radiowych wyspecjalizowało się Radio ZET .W 1999 roku podpisał z globalnym dezinformacyjnym ,koncernem CNN kontrakt, na mocy którego Radio ZET stało się radioszczekaczką CNN na Polskę.

Maciej Koźmińskiur.1937r we Lwowie pomiot bolszewicki.Polonofob,wróg,Niepodległego Państwa Polskiego,komuch -ojropejs,dywersantpaszkwilant na etacie „historyka ”występujący na etacie profesora w Instytucie Historii PAN, przez lata “wyróżniający się” demaskowaniem rzekomego polskiego i węgierskiego “nacjonalizmu” i “faszyzmu”. "Internacjonalista" – spec od dyplomatycznych "czystek"
Delegowany na ambasadorem Polski w Budapeszcie “wyróżnił się” głównie skrajną czystką ludzi o poglądach patriotycznych, usuwając ich z ambasady i z różnych ośrodków polskich. W pierwszym rzędzie usunął ze stanowiska dyrektora Ośrodka Kultury Polskiej w Budapeszcie, najpopularniejszego polskiego mieszkańca Węgier, poetę i inżyniera Konrada Sutarskiego, odznaczonego medalem Gabora Betlena za zasługi dla węgierskiej kultury, medalem przyznanym dotąd niewielu cudzoziemcom.W przeciwieństwie do wielu innych ambasadorów z poręki Geremka i Skubiszewskiego miał nawet istotny atut – pojechał na Węgry jako "fachowiec" (znał jęz. węgierski i miał za sobą naukowe publikacje na temat historii Węgier). Były jednak również pewne "ale" w związku z jego osobą. O paru z nich napisał Krzysztof Górecki w tekście "Antypolonizm polskiego MSZ", część 2 ("Nasza Polska" z 16 października 1996 r.), stwierdzając m.in.: "Maciej Koźmiński, ambasador RP na Węgrzech, internacjonalistyczny historyk. W swych informacjach, przesyłanych do MSZ szczególny nacisk kładzie na zagrożenie demokracji węgierskiej ze strony prawicy i nacjonalizmu węgierskiego (…). Stosunkowo mało znanym wątkiem jego życiorysu jest, że ojciec wymienionego, kadrowy pracownik SB, był tuż po wojnie attaché handlowym w Budapeszcie i operacyjnie rozpracowywał węgierską Polonię, denuncjując i przekazując wszystkie dane i charakterystyki o niej NKWD i miejscowym stalinowcom". .

Robert Krasowski, ur. 1966) – polskojęzyczny medliniarz -demagog antypolskich gadzinówek.Z wykształcenia jest historykiem filozofii, Redaktor Naczelny antykatolickiej niemieckiej gadzinówki DER „Dziennik” .Tropiciel „polskiego antysemityzmu” Związany i jeden z założycieli obok Marka A. Cichockiego, Dariusza Gawina, Dariusza Karłowicza Warszawskiego Klubu Krytyki Politycznej, Aktywista –propagandzista na usługach Fundacji Batorego. Nieznane data miejsce urodzenia, brak wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .
Nina Kraśko    –   polonofob,komuch,dywersant, fanatycznie i zajadle nienawidzi polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego, socjolog, medliniara -paszkwilant dyżurny autorytet żydobolszewickiej gadzinowki "Gazeta Wyborcza". Dodatkowo bierze na etacie wykładowcy głównej wylęgarni agitatorów- manipulatorów Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta.

                                  
Piotr Kraśko, ur. 11 lipca 1971 w Warszawce pomiot bolszewicki ,wysoko lokowany teleszczekacz i medliniarz głównych telegadzinówek. Jest wnukiem Wincentego Kraśki, agitatora komunistycznego i bolszewickiego aparatczyka z czasów PRL– członka KC PZPR .

Marcin Król – 19 V 1944r w Warszawie ,polonofob,komuchwróg,Niepodległego Państwa Polskiego,ojropejczyk,dywersant- medlinarzpaszkwilant,prowokator, należy do najgorliwszych niszczycieli polskiego patriotyzmu i najfanatyczniejszych wrogów Kościoła katolickiego. Jeden z czołowych współczesnych przedstawicieli narodowego nihilizmu i masochizmu. Od wielu lat jednym z filarów zawłaszczonego nadal przez bolszewików "Tygodnika Powszechnego" .Członek jego zespołu redakcyjnego, a zarazem redaktor naczelny "Res Publiki" obecnie "Res Publiki Nowej" dofinansowywanej przez Ministerstwo Kultury oraz przez G. Sorosa. Jego publicystyka i eseistyka może się "poszczycić" w ostatnich kilkunastu latach niebywałym nagromadzeniem absurdów, a nawet otwartych, antypolskich kłamstw. Zarazem to jeden z najbardziej fanatycznych tropicieli rzekomego "polskiego antysemityzmu". 9 lutego 1996 roku "wsławił się" publikowanym na łamach "Tygodnika Powszechnego" stwierdzeniem: "Jakąkolwiek, choćby najbardziej zniuansowaną formę antysemityzmu lub wszelkiej maści ksenofobii uważam po prostu za skandal, który powinien kończyć się w sądzie (…)".Król, tropiciel "polskiego antysemityzmu", przy każdej okazji uderza w polskie tradycje narodowa. W "Życiu Warszawy" z 11 marca 1994 roku pisał: tradycja narodowe to rezerwuar mitów, co więcej, polskie mity narodowe są to w większości mity martwe. Któż z nas przejmuje się choćby przez moment Kościuszką pod Racławicami (…). Król wsławił się również skandalicznym porównaniem "Myśli nowoczesnego Polaka" Romana Dmowskiego z Mein Kampf Hitlera. Swoistym ukoronowaniem antypolskich absurdów publicystyki Marcina Króla stało się konsekwentne wyrażanie przez niego całkowitego braku szacunku dla polskości, patriotyzmu, naszych tradycji narodowych. Wypisywał teksty o "niezgułowatej Polsce". W 1995 roku Król popisał się kolejnym skandalicznym tekstem na łamach "Res Publiki" (nr 22, s. 6): "Istotne jest jednak nie zagrożenie nacjonalizmem, ale zagrożenie, jakie niesie ze sobą tak zwany Polak-katolik, czyli cichy nacjonalizm. Szczególnie skrajnie antypolską propagandą zdrady było wydrukowane w "Res Publice" (nr 3 z 1991 r.) stwierdzenie Marcina Króla, głoszące wprost, bez ogródek, że "Polska nigdy w swojej najnowszej historii liczącej dwieście lat krajem normalnym nie była, a więc po to, żeby stać się krajem normalnym – Polska musi zapomnieć samą siebie". W sprawie narzucenia Anschlussu Polski za pomocą Traktatu Lizbońskiegow swojej książce "Patriotyzm przyszłości" przewiduje konieczność użycia "pewnych form przemocy" wobec "grupy" niepodatnej na "perswazję", chociaż pragnąłby, aby ta decyzja była "w miarę możności prawnie podbudowana".Dodatkowo bierze z publicznej polskiej kasy na etacie profesora Uniwersytetu Warszawskiego– m.in. jako dziekan Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji tejże uczelni. „historyk idei”, , Członek Rady Naczelnej Fundacji Batorego. Marcin Król, „polski profesor” (rodem z PRL-u), poproszony został o napisane matury podstawowej z języka polskiego. Nie zaliczył.

Marek Król    –   ur. 24 lutego 1953 w Poznaniu , polonofob, komuch, dywersant, Członek ZSMP w okresie PRL, od 1979 członek PZPR; wysoko lokowany w aparacie partyjnym w Poznaniu, Od lipca 1989 do stycznia 1990 był członkiem i sekretarzem Komitetu Centralnego PZPR.Pełnił mandat poselski w latach 1989-1991, był rzecznikiem Klubu Poselskiego PZPR. Po rozwiązaniu partii został członkiem Polskiej Unii Socjaldemokratycznej. Medliniarz bolszewicki: od 1984 związany z żydokomunistycznym tygodnikiem "Wprost"- następnienie do 2006r redaktor naczelny- tej jednej z głównych trybun prożydowskich racji i ciągłego oskarżania Polaków o antysemityzm. Skrajny filosemityzm "Wprost" współgra z ciągłymi atakami na Kościół katolicki w Polsce, podważaniem i ośmieszaniem polskości i patriotyzmu.Obecnie nadal medliniarz owego komuchowego szmatławca.

Maria Kruczkowska(na zdjęciu po prawej)- medliniara agitatorka w żydobolszewickiej gadzinówce Gazeta Wyborcza, stała funkcjonariuszka Fundacji Batorego. Pomiot bolszewicki: jej matka Wilhelmina Skulska, najbardziej chyba wpływowa agitatorka w stalinowskiej prasie, była współzałożycielką głównego organu gadzinowego partii komunistycznej "Trybuny Ludu" oraz medliniarą tej gazety w latach 1948-1956.Córkami Skulskiej i byłego redaktora komunistycznych "Sygnałów" w latach 30. Andrzeja Kruczkowskiego są dwie redaktorki-bolszewickie agitatorki "Gazety Wyborczej": Anna Bikont i Maria Kruczkowska. Obie siostry redaktorki, przeprowadziły w "Gazecie Wyborczej" z 6-7 marca 1999 r. atak na podręczniki znanego, rzetelnego historyka dr Andrzeja Leszka Szcześniaka. Publikacja ta zapoczątkowała nagonkę zmierzającą do wycofania jego niewygodnych bolszewii podręczników ze szkół i księgarń.


Krzysztof Borys Kruszewski –urodzony 1966r w Warszawce pomiot bolszewicki wysoko lokowanego komunistycznego aparatczyka Krzysztofa Kruszewskiego: politruka od 1973 był związanego z aparatem partyjnym PZPR: jako sekretarz Komitetu Warszawskiego PZPR, następnie minister w komunistycznych dyktaturach Edwarda Babiucha ,Józefa Pińkowskiego i Wojciecha Jaruzelskiego. Od 1979 brał dodatkowo na etacie profesora Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wojskowej Akademii Politycznej. Synek za to absolwent głównej wylęgarni agitatorów- manipulatorów Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, nomenklaturowo-automatycznego awansu dyrektor a następnie prezes manipulatorni SMG/KRC,któraw ramach uwiarygodnienia mistyfikacji transformacji ustrojowejzostała uruchomiona przez bolszewicki pomiot w 1989 r. Kto np. zorganizował dziwny sondaż dla Faktów, pokazujący gwałtowny spadek notowań PiS przed wygranymi wyborami w 2005 r ? To właśnie manipulatornia SMG/KRC! Od roku 2001 osobnik ten jest prezesem Rady Reklamy owej manipulatorni a dodatkowo bierze na etacie akademickiego wykładowcy na UW.

 Edward Krzemień – Wolf    –   polonofob,dywersant, medliniarz   i wysoko lokowany kierownik propagandy i manipulacji w żydobolszewickiej gadzinówce "Gazeta Wyborcza", Agent- agitator na usługach WSI/GRU. Pomiot bolszewicki – z Maksymiliana Wolfa,karanego w Polsce Niepodległej przed wrześniem 1939 roku 10-letnim więzieniem za działalność prze­ciwko suwerenności i niepodległości Państwa Polskie­go, po wojnie oddelegowanego z Sowietów do okupacji Polski zbrodniarza okresu stalinowskiego na szefa gabinetu Bieruta w randze pułkownika NKWD, pełnomocnika do spraw pobytu wojsk sowieckich w Polsce; za te zasługi Wolf-Krzemien dosłużył się stopnia „polskiego" generała. Edward Krzemień z antypolską agitką "Gazety Wyborczej" związany jest od początku jej powołania -był m.in. wieloletnim kierownikiem w  działach kraj i opinie tej gadzinówki. Następnie redaktor naczelny serwisu wyborcza.pl (Agora SA).

Adam Krzemiński –   ur. 27 stycznia 1945 r. w Radecznicy ,folksdeutch , polonofob, dywersant,paszkwilant ioszczerca, Od 1973 r. wysoko lokowany agitator żydokomunistycznego tygodnika "Polityka" . „Ojropejczyk” Krzemiński w antypolskiej robocie kolaboruje ponadto m.in. z niemiecką gazetą "Die Zeit". na której łamach przy różnych okazjach wyraźnie dąży do zacierania szczególnej odpowiedzialności Niemiec za zbrodnie w czasie II wojny św. i wzywa polskich czytelników do zbiorowej amnezji w tej sprawie. Zdaniem Krzemińskiego taka pamięć, to tylko jakieś niepotrzebne niepoprawne i „nieeuropejskie” urazy uznając- zgodnie z “poprawnością polityczną”- tylko Żydzi mają patent na męczenników. 

Ireneusz Krzemiński ur. 22 czerwca 1949 w Ciechanowie –polonofob, na etacie „profesorsocjolog” Uniwersytetu Warszawskiego wyspecjalizowany w tropieniu tzw. „antysemityzmu w Polsce”..Jego „badania” na ten temat finansuje Komitet Badań Naukowych (KBN) , ponadto propagator dewiacji seksualnych i dewiantów – Od 1972 r. związany zawodowo z Instytutem Socjologii UW. Członek Zarządu Polskiego PEN-Clubu Był „redaktorem naukowym” ksenofobicznie antypolskich książek "Czy Polacy są antysemitami?" i Antysemityzm w Polsce i na Ukrainie raport z badań”. Ciekawa jest w ogóle stosowana przez „profesora” „metoda badawcza” – najpierw zaatakowanie publiczne w czasie osób pod zarzutem antysemityzmu, a potem szukanie na to dowodów.(patrz np. sprawa T. Wołka) Publikował anty-polskie paszkwile w bolszewickich gadzinówkach : "Tygodniku Powszechnym", "Gazecie Wyborczej", "Rzeczpospolitej". Aktywista-agitatator Fundacji Batorego. Bierze także na etacie wykładowcy na UWM w Olsztynie.


Renata Kubińska-Sieradzka- Wysokolokowany osobnik w hierahii finasowo-propagandowej II PRL Sekretarz Rady Nadzorczej Polskiego Radia z rekomendacji LPR, , kandydatka LPR w ubiegłorocznych wyborach do Sejmu, bierze dodatkowo w Banku Zachodnim i jako członekRady Nadzorczej Szczecińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Waldemar Kuczyńskiur. 22 listopada 1939 w Kaliszu. Polonofob,paszkwilant,oszczerca i kłamca,dywersantgospodarczy i medialny, był wieloletnim członkiem PZPR i "pracownikiem naukowym" Wyższej Szkoły Nauk Społecznych przy Komitecie Centralnym Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. po której formalnym rozwiązaniu został asystentem na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego. Od1981 do 1982 oddelegowany do opozycji był zastępcą redaktora naczelnego "Tygodnika Solidarność"! W stanie wojennym jako „koncesjonowany opozycjonista” wyjechał legalnie do Francji, gdzie robił agitkę bolszewicką w Szkole Zaawansowanych Studiów Społecznych w Paryżu. Powrócił do Polski w lipcu 1989. We wrześniu tego roku został mianowany podsekretarzem stanu w Urzędzie Rady Ministrów jako szef Zespołu Doradców premiera. We wrześniu 1990 stanął na czele nowo powołanego Ministerstwa Przekształceń Własnościowych– odpowiedzialnego za grabież polskiego majątku narodowego . Rozpoczął tzw. prywatyzację przedsiębiorstw państwowych, sprzedając w ofercie publicznej akcje pięciu pierwszych firm. W kolejnych latach działał we władzach krajowych Unii Demokratycznej, następnie w Unii Wolności, a w 2005 (do czerwca) w Partii Demokratycznej. Agitację uprawia m.in. w "Gazecie Wyborczej" i "Rzeczpospolitej. Oto typowy przykład antypolskiej agitki W. Kuczyńskego :” Życzę także porażek gospodarczych, choć za to płacą ludzie. Ale tylko one mogą wstrząsnąć bazą wyborczą tej wstecznej władzy i uniemożliwić dalsze hodowanie chwasta zwanego IV RP. Tylko one mogą przerwać wciąganie Polski w przedwczorajszy matecznik. Nasi partnerzy za miedzami i trochę dalej patrzą, przecierają oczy ze zdumienia i nie wierzą, a uwierzywszy zaczynają pukać się w czoło i pękać ze śmiechu. A ta Nasza Polska, spod Naszego Dziennika i Koalicji, pewnego dnia powie im; jak się wam nie podoba to mamy Was w dupie, występujemy z tej Waszej Łże-Europy. Prawdziwa Europa to my i my sobie ją tutaj sami stworzymy nad Wisłą.”Zadeklarowany antysemita:na zamieszczone przez Galbę na jego blogu jego(tu zamieszczone) zdjęcie, ściągnięte z zasobów Gazety Wyborczej, zareagował że owa fotka sugerowała jego żydowskie pochodzenie, co wskazuje że uznanie go za Żyda jest dla niego uwłaczające!

 

Przemysław Kula , kolaborant na etatach agitatora i producenta dezinformacji radiogadzinówce RMF FM od 1996 roku. Przez pierwsze cztery lata terminował agitka bolszewicką w Agencji Informacyjnej, następnie jako wydawca programowy, a przez następne dwa jako sekretarz redakcji. Obecnie zastępca Dyrektora Programowego radioogłupiacza RMF FM.


Jarosław Kulczyckiur. 23 marca 1967 r. – Absolwent głównej wylęgarni nomenklatury bolszewickiej: Uniwersytetu Warszawskiego. Ojropejczyk ,teleszczekacz od 1994r. w Polsacie ,następnie ok. rok później delegowany do Telewizji Polskiej . Prowadził tam wiele propagandowych programów na temat dobrodziejstw wcielenia Polski do Unii Europejskiej. W latach 2004- 2006 był telszczekaczem programu informacyjnego „Panorama”. Jeszcze w 2006 delegowany z powrotem do stacji Polsat. Obecnie jest prowadzącym „Interwencji”c i telszczekacz „Wiadomości TVP1” .

Kaja Kuleszabrak daty i miejsca urodzenia ,zam w Warszawce, rzecznik prasowy Amnesty International. Krzewicielka i propagatorka wykonywania aborcji , Do lutego 2008 r. Kulesza pełniła funkcję rzeczniczki prasowej i specjalistki ds. PR w polskiej sekcji Amnesty International(AI) do 2008-02-13. Wcześniej w organizacji pełniła też funkcje: lobbystki oraz asystentki koordynatora ds. Unii Europejskiej i kontaktów z organizacjami międzyrządowymi.  Od lutego 2008 koordynator ds. informacji i promocji. w Fundacji im. Stefana Batorego.

Mikołaj Kunica -kolaborant, manipulator na etacie radio i tele-medliniarza . Typowy proreżimowy kabareciarz (dość banalne połączenie najgorszego gatunku żydowskiego szmoncesu z politycznym koniunkturalizmem, staraniem, by być zawsze “na fali”). i spec do komuchowego (wyssanego z palca) paszkwilanctwa . Antypolską działalność agitacyjną rozwijał biorąc jako
 „ reporter” programu RTL7 Wydarzenia Dnia – 7 minut. Następnie uprawiał medialną manipulację jako reporter w „Faktach TVN”, skąd w 2005 roku został delegowany do tej samej funkcji w Wiadomości” TVP1. Od 2007 roku bierze na etacie w redakcji TVN CNBC Biznes, w której jest szefem zespołu reporterów i prowadzi sześciogodzinne pasmo "Dzień na rynkach". Wysoko lokowany osobnik w hierarchii propagandowej II PRL Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Jacek Maria Kurczewski: (brak foty osobnika w necie ) ur. 11 stycznia 1943 w Edynburgu.Absolwent głównej wylęgarni agitatorów- manipulatorów Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego 1965r. Bierze na etacie „profesor socjologii” UW Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW, aktywista w Fundacji Batorego, Funkcjonariusz  Rady Etyki Mediów (REM)- instytucja cenzorska II PRL samozwańczo tworzona w większości przez byłych agitatorów bolszewickich I PRL. Członek Rady manipulatorni CBOS, specjalista od publicznego uprawiana paszkwilanctwa –np.obrzucania pomówieniami dot. Radia Maryja ,członek polskiego Komitetu Helsińskiego.    Obecnie bierze jako Kierownik Katedry Socjologii Obyczajów i Prawa w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW.

Jarosław Kurski   ur. 18 lipca 1963r. w Gdańsku –  rodzony brat Jacka –„pseudo-prawicowca”. polonofob,dywersant, medliniarz. W latach 19941997 prowadził Rozmowy Jedynki w TVP oraz agitację w żydobolszewickiej gadzinówce "Gazeta Wyborcza" , Od 25 stycznia 2007 zastępca redaktora naczelnego owej Gazety Wyborczej, a od czerwca 2007 pierwszy zastępca redaktora naczelnego.

Hanna Kurzawa – kierownik produkcji tzw. „Wiadomości” w TVP1. Wysokolokowany osobnik w hierahii propagandowej II PRL Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta.

Iwona Kutyna    –   ur. 19 kwietnia 1975r w Tarnobrzegu– polonofob, medliniara bolszewicka, wysoko delegowana teleszczekaczka ,główna odpowiedzialna za dezinformację telegadzinówki "Panorama" TVP 2 i PR I PR.


Robert Kwiatkowski  ur. 7 listopada 1961 w Przemyślu pomiot bolszewicki płk Stanisława Kwiatkowskiego, bolszewickiego agitatora, twórcy CBOS i doradcy ds. propagandy Wojciecha Jaruzelskiego. R. Kwiatkowski polonofob,komuch,dywersant, to były członek Zrzeszenia Studentów Polskich i PZPR. od 1993 członek rady nadzorczej Polskiego Radia, od 1995 członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W 1995 zaangażowany w reżyserowanie tzw. kampanii prezydenckiej Aleksandra Kwaśniewskiego, co wpłynęło na to iż w 1998 został prezesem Telewizji Polskiej zajmując miejsce Ryszarda Miazka z PSL-u. Odegral główną rolę w utrwaleniu tzw. „telewizji publicznej” do funkcji bolszewickiej telegadzinówki, jaki miała w okresie I PRL.

Jarosław Kuźniar – Urodził się 29 stycznia 1978 roku w Bielawie.  Radioszczekacz ,medliniarz , agitator bolszewicki , polonofob , dyżurny tropiciel „polskiego antysemityzmu”. Najpierw terminował w kuźni największych manipulatorów radiowych Programie III PR . Następnie przez 5 lat uprawiał ogłupiającą propagandę w redakcji koszer-ogłupiacza Radia ZET. Przygotowywał popołudniowe serwisy dezinformacyjne oraz radiogadzinówkę "Wydarzenia Dnia".  6 stycznia 2007 roku przeszedł do TVN24. Prowadzi agitkę w "Poranek TVN24" oraz inne serwisy dezinformacyjne.

L

 
Witold Laskowski Wysoko lokowany osobnik w hierarchii aparatu propagandy II PRL. Wieloletni tzw. korespondent „Telewizji Polskiej” w Moskwie, dyrektor wspak-radio –radiomanipulatorni; Pr III „Polskiego Radia w okresie 1 października 20017 lipca 2006. Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Wiktor LegowiczUrodzony się w 1949 roku w Tomaszowie Mazowieckim.
medliniarz, agitator bolszewicki w Pr. III PR od 1970 roku. Brał w stanie wojennym jako Dyrektor Programowym Programu III PR w latach 1983-1991, a od 16.01.1998 roku do 20.06.2000 roku jako wicedyrektorem. Przygotowuje oraz prowadzi audycje "Informator ekonomiczny"

Włodzimierz Lengauer.ur.w 1949r Dewiant i antymoralista, antylustrator, mason. Bierze na etacie komuchowgo nadania „profesor” Uniwersytetu Warszawskiego . Miłośnikom antyku jest on znany jako specjalista od dziejów starożytnej Grecji, ale to nie jedyne pole zainteresowań tego naukowca. Był on współzałożycielem antykatolickiego Stowarzyszenia na rzecz Humanizmu i Etyki Niezależnej, znany jest również jako propagator homoseksualizmu (pod maską seksualności antycznej). Od 15 lat należy do warszawskiej loży masońskiej "Kopernik", której przez pewien czas nawet przewodniczył, pełnił też ważne funkcje w Wielkiej Loży Narodowej Polski, która skupia wszystkie loże rytu "szkockiego". Od 1996 r bierze jako kierownik Zakładu Historii Starożytnej UW a w latach 20052008 jako Dziekan Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiegokuźnikadr agitatorówbolszewickich traktujących historię wg wytycznych sowieckich. Od2008 prorektor UW ds.Badań Naukowych i Współpracą z Zagranicą.

Elżbieta Lenczewska-Gryma -współpracownica płk Kwiatkowskiego w jaruzelskiej manipulatorni CBOS.Bierze jako na etacie Lidera Sektora Badań Medialnych wOBOP. terminowała manipulację i oszustwo medialne w okresie stanu wojennego :np. w ówczesnych biuletynachCBOS pisała o nastrojach wśród nauczycieli, podkreślając ich poparcie dla władzy: "Spośród instytucji i grup funkcjonujących w życiu publicznym nauczyciele skłonni byli obdarzyć największym zaufaniem Sejm, wojsko, rząd i Radę Państwa (3/4 badanych), następnie związki zawodowe, PRON i PZPR (2/3 badanych), nieco rzadziej Kościół i milicję (w obu przypadkach po 57%) i najrzadziej opozycję polityczną (co 10 badany)" (Biuletyn CBOS 7/86, test pisany razem z Elżbietą Kościesza-Jaworską). Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta.

Marcin Leśkiewicz medliniarz bolszewicki , manipulator medialny , polonofob były teleszczekacz głównej polskojęzycznej telegadzinówki „Wiadomości”TVP1. W 1997 roku delegowany do tzw. polskiej sekcji BBC a w 2001 roku d do koszernego radioogłupiacza: Radia ZET, na stanowisko sekretarza redakcji i szefem tzw. działu depeszowców. W sierpniu 2004 roku przeniesiony do roboty propagandowej wTVN. Był preparatotorem i teleszczekaczem programu "Uwaga!". W styczniu 2006 roku delegowany powtórnie doTelewizji Polskiej S.A Początkowo robił za wydawcę i teleszczekacza"Panoramy" TVP2. W październiku tego samego roku pełnił te same funkcje w redakcji"Wiadomości" TVP1. Od listopada 2007 bierze ponownie na etacie wydawcy wTVN24 . Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta.

 Dariusz Libionka– Ur. 1963 w Bielsku-Białej. Polonofob, agitator bolszewicki na etacie „historyka”. Absolwent kuźni kadr bolszewickich: Szkoły Nauk Społecznych przy IFIS PAN. Bierze na etacie w Pracowni Dziejów Polski po 1945 r. Instytutu Historii PAN(od 1994) i Biurze Edukacji Publicznej IPN w Lublinie (od 2000r)-etatowy fałszerz historii najnowszej, tropiciel „polskiego antysemityzmu” za państwowe pieniądze .„Specjalista” od zagadnienia: „znaczącej roli Kościoła katolickiego na wzrost antysemityzmu” z czego to zagadnienia w 1998 r. wysnuł swą rozprawę doktorską! Libionka to.„taki lubelski kieszonkowy Gross. za spodziewane srebrniki przywalać nielubianym Polakom, których jak tylko może oskarża o antysemityzm. Swoje paszkwialanctwo publikował m.in. w „Dziejach Najnowszych”, „Biuletynie ŻIH”, „Polsce 1944/1945-1999”, „Yad Vashem Studies”.       

Grzegorz Lindenberg  ur. 1955 pomiot bolszewicki. Medliniarz ,agitator na etacie „socjologa”.
W 1985 doktoryzował się w wylęgarni agitatorów- manipulatorów Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jest jednym ze współzałożycieli hipergadzinówki "Gazety Wyborczej oraz założycielem i pierwszym redaktorem naczelnym gadzinówki dla nierozgarniętych : "Super Expressu", Od 1996 do 2004 r. członek zarządu Fundacji Stefana Batorego w Warszawie.” – cenzor na etacie  „konsultanta ds. mediów” od 2001."

Olga Lipińska vel Fajga Lippman   ur.6 kwietnia 1939 w Warszawie.Zadeklarowany wrógPolskości, Narodu Polskiego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob,komuchdywersant, ubecki kapuś.  Typowy proreżimowy kabareciarz (dość banalne połączenie najgorszego gatunku żydowskiego szmoncesu z politycznym koniunkturalizmem, staraniem, by być zawsze “na fali”). i spec do komuchowego (wyssanego z palca) paszkwilanctwa. Kierowany przez nią Kabaret Olgi Lipińskiej od lat przewodzi w atakach na domniemany polski antysemityzm i nacjonalizm, polski ciemnogród, agresywność i panoszenie się Kościoła. W czasach jaruzelszczyzny Lipińska przodowała w próbach przełamywania bojkotu telewizji przez aktorów. W podziemnym czasopiśmie “Kraj” (nr 2 z lutego 1984 r.) powołano się na informacje z Teatru Narodowego stwierdzające, że Lipińska poinformowała kogo trzeba o nazwiskach inicjatorów akcji wyklaskiwania aktorów-kolaborantów. I dodano: złożyła donos na aktorów, którzy odmówili udziału w przygotowanym przez nią programie TVP. Lipińskiej zarzucano w owym czasie również, że sugerowała Rakowskiemu, aby zabrać kartki bojkotującym aktorom.

\Marek Lipiński: Agitator bolszewicki, szef bloków dezinformacyjnych a potem Dyrektorem Programu I w okresie I PRL. Następnie wysoko lokowany osobnik w pionie bolszwickiej propagandy II PRL. Jeden z prezesów I Zarządu Polskiego Radia S.A. w II PRL. Szef Informacyjna Agencja Radiowa(IAR) od 1999 roku. Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta.

Henryk Lipszycur. 1941 –,delegowany przez na „specjalistę” od kultury japońskiej, tłumacza i dyplomatę.W 1964 ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim, były ambasadorem RP w Tokio, Etatowy sygnatariusz „listów otwartych” służących utrzymaniu przywilejów sitwy komunistycznej w Polsce . Członek stowarzyszenia "Otwarta Rzeczpospolita". Nieznane data miejsce urodzenia, i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w na stanowiskach publicznych sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta.

Tomasz Lis  – ur. 6 marca 1966 w Zielonej Górze, Najgorszy typ kolaboranta –medlinarz zaprzedaniem , głoszonym publicznie zakłamaniem i bezczelnością stanowiący nowe wcielenie : Stefana Martyki! Pierwszy bolszewicki agitator bezczelnie publicznie propagujący w środkach masowego przekazu cenzurę internetu ponieważ rzekomo: „ polski internet zamienił się w rynsztok w którym zawistnicy opluwają bezkarnie kogo i jak chcą”. Jak widać: na złodzieju czapka gore.

                                         
Hanna Lis z domu Kedaj, primo voto Smoktunowicz ur. 13 maja 1970 w Warszawce, Absolwentka głównej wylęgarni nomenklatury bolszewickiej: Uniwersytetu Warszawskiego.Teleszczekaczką i preparatora dezinformacji i propagandy ,manipulację medialną terminowała w TVP1, odszczekując program: "Teleexpress". Oddelegowana do "Dziennika" TV 4 na etat prezenterki, dodatkowo została kierownikiem zespołu redakcyjnego. Od października 2004 do 19 września 2007 była prowadzącą teleszczkaczką "Wydarzeń" w Polsacie. Następnie uprawiała agitację bolszewicką w głównej bolszewickiej telegadzinówce: kontynuacji Dziennika Telewizyjnego TVP emitowanego w II PRL pod szyldem: „WiadomościTVP1”.                                     

Mikołaj Lizut    –   ur. 1973 ,polonofob,komuchwróg,Niepodległego Państwa Polskiego,ojropejczyk,dywersant- medlinarzpaszkwilant,prowokator, należy do najgorliwszych niszczycieli polskiego patriotyzmu i najfanatyczniejszych wrogów Kościoła katolickiego. Aktywista –tropiciel „polskiego antysemityzmu”.Głoszonym publicznie zakłamaniem i bezczelnością stanowiący niemal nowe wcielenie patrona listy: Stefana Martyki– wieloletni agitator żydobolszewickiej gadzinówki "Gazeta Wyborcza" .Mikołaj Lizut z "Gazety Wyborczej" był w latach 2004-2005 autorem lub współautorem największej liczby kłamliwych artykułów m.in. na temat Jana Kobylańskiego. Jego reportaże i komentarze rozpoczęły całą tę bolszewicką kampanię oszczerstw . Wydelegowany został przez Redakcję GW do Mercosuru (Urugwaj, Paragwaj, Argentyna) w celu uwiarygodnienia tezy, że ktoś kto daje pieniądze na Radio Maryja i popiera o. Rydzyka, musi być antysemitą, nazistą i kanalią. Tym kimś był Jan Kobylański, filantrop, działacz polonijny i jeden z najbogatszych Polaków na świecie Pojechał za Ocean, by "tropić" tam Jana Kobylańskiego, by już w pierwszym artykule przedstawić go jako byłego współpracownika hitlerowców, który wspiera dziś ojca Tadeusza Rydzyka i prezesa Andrzeja Leppera… "Nie ma na to dowodów" – pisał red. Lizut – "ale wszystko wskazuje" na to, że… Po czym insynuował, że Kobylański współpracował z hitlerowcami, twierdząc, że tzw. siatka OdeSSa (tajna hitlerowska organizacja chroniąca zbrodniarzy wojennych przed wymiarem sprawiedliwości i umożliwiająca im ucieczki z Europy do Ameryki Południowej) mogła ułatwić Kobylańskiemu po wojnie wyjazd z Europy do Ameryki. Już w pierwszym, rozpoczynającym kampanię artykule red. Lizut sceptycznie wyrażał się na temat informacji o pobycie Jana Kobylańskiego w obozach w Mauthausen, Gusen i Dachau. Napisał, że próżno szukać w obozowej dokumentacji potwierdzenia tych faktów. Wniosek narzucał się sam: Kobylański to oszust bez czci i wiary, skoro twierdzi, że był w obozach, choć – jak twierdzi red. Lizut – nie był. Tyle, że byłby to wniosek fałszywy.
Nieprawdziwe było bowiem stwierdzenie redaktora "Gazety Wyborczej" o braku dokumentów na temat pobytu Jana Kobylańskiego w obozach. Wystarczająco wiele tych danych zachowało się w archiwach – i są dziś one powszechnie dostępne.  Red. Lizut rozpisywał się o tym, z jakim wysiłkiem tropił Jana Kobylańskiegow dalekiej Ameryce, ale nie zadał sobie trudu lub nie umiał sprawdzić w europejskich archiwach prawdziwości informacji na temat obozowego rozdziału biografii bohatera artykułu. Nietrudno uwierzyć, że mógł znać prawdę, lecz świadomie zataił ją przed czytelnikami – bo nie byłaby to największa dziennikarska niegodziwość w jego wykonaniu. Człowieka ciężko doświadczonego przez hitlerowski system przemocy przedstawił jako oszusta i kłamcę. Zarzucił mu też sfałszowanie dokumentów. Absolwent kierunku dziennikarstwa przy amerykańskiej fundacji Centrum Dziennikarstwa w Warszawie. W 2005 r. współpracował z Programem Trzecim Polskiego Radia – prowadził "Salon prasowy Trójki". Od września 2007 bierze na etacie w Radiu TOK FM Od czerwca 2008 bierze także za tzw. magazyn reporterski Ostatnia instancja w kanale informacyjnym Polsat News. Jego teksty wykrzywiają na wspak do rzeczywistości tematykę: polityki, religii, Kościoła katolickiego oraz kultury popularnej, tzw. kontrkultury. Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta

                                       
Krzysztof Luft-Urodzony 5 stycznia1958 roku w Warszawce. Od 1990 roku do 1998 roku brał medliniarz i tele-szczekacz w TVP, Od lutego 2008 roku do lipca 2010 roku brał na etacie członka Rady Nadzorczej Rozgłośni Regionalnej Polskiego Radia „Radio Gdańsk” S.A. ,.Jako członek PO bez powodzenia kandydował z jej list w wyborach parlamentarnych w 2007, mimo to od 1 lipca 2008 dostał etat dyrektora Biura Prasowego Kancelarii Sejmu. Załapał się jednak na posła PO nie wskutek wyboru, ale wskutek zamachu 10 kwietnia 2010r za wypełniając tzw. wakat po marszałku Komorowskim, który przejął urząd prezydencki. Stanowisko Członka KRRiT, objął w wyniku sowiecko –PO-lszewickiego zamachu stanu przeprowadzonego w Polsce wraz z zagładą rządowego Tupolewa 10 kwietnia 2010 w Siewiernym.: 7 lipca 2010 został powołany do KRRiT z rekomendacji Bronisława Komorowskiego, który tymczasowo przejął urząd prezydencki. Jako członekKRRiT-jeden z ekipy medialnych „polskich” opryczników – za sprawą których dokonano całkowitego zawłaszczenia tzw mediów publicznych m.in. na rzecz zablokowania wszelkich przecieków ws. „katastrofy” podważających wiarygodność II kłamstwa katyńskiego oraz wdrożenia z pomocą owych mediów rozpoczętego etapu destabilizacji i zaplanowanej euro-bolszewickiej „normalizacji”już w byłej Polsce.

Ł

Małgorzata Łaszcz -wysoko lokowana w pionie bolszewickiej propagandy medliniara mega- manipulatorka, syjonistka –antysemitka (Arabofobka) ,antylustratorka , – szefowa zespołu agitatorów i producentów TVN24. Prowadzi programy "Loża prasowa" i "Skaner polityczny". Z TVN24związana od początku istnienia stacji. Wcześniej przez ponad 10 lat agitowała w koszernym radiogłupiaczu: Radiu Zet. Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta
 
Włodzimierz Ławniczak ur. 1958 w Koninie. Funk złożonego głównie z byłych warszawkowych działaczy ZSP stowarzyszenia postkomunistycznej oligarchii ds. obsadzania spółek nomenklaturowych i państwowych: „Ordynacka”. Szef Biura Reklamy kwaśniewskiej TVPza czasów prezesury tow. Kwiatkowskiego w latach 19982004 ,a w latach 20052007 członek zarządu postkomunistycznej nomenklaturowej spółki Polkomtel, gdzie brał na stanowisku Dyrektora Departamentu Rozwoju Korporacyjnego, Od grudnia 2009 roku oddelegowany przez SLD na członka zarządu TVP. Stanowisko Prezesa Zarządu TVP S.A objął w wyniku sowiecko –PO-lszewickiego zamachu stanu przeprowadzonego w Polsce wraz z zagładą rządowego Tupolewa 10 kwietnia 2010 w Siewiernym.. Osadzony na tym stanowisku dla przeprowadzenia sowieckiej czystki kadrowej owej instytucji w celu zablokowania występujących nielicznych przecieków podważających wiarygodność II kłamstwa katyńskiego oraz wdrożenia z pomocą owych mediów rozpoczętego etapu destabilizacji i zaplanowanej euro-bolszewickiej „normalizacji” już w byłej Polsce.

Maciej Łętowski-ur. w 1949r. Kolaborant, ojropejczyk ,mason , delegowany na funkcję „dzienikarza prawicowego” .Od 1981 roku specjalista-agitator ds.cenzury i robienia tematów zastępczych: w latach 19911995 redaktor naczelny "Ładu". Od 1995 roku agitował propagandę rozbijacką polskich środowisk w Radiu Polonia, a od 1998 do 2002 był jego dyrektorem. W latach 20042005 zastępca redaktora naczelnego w wołkowej gadzinówce "Życie". W latach 20052006 redaktorem naczelnym Informacyjnej Agencji Radiowej. Były szef programów dla zagranicy Polskiego Radia i członek Rady Nadzorczej PAP. Aktualnie bierze jako „komentator” "Tygodnika Solidarność" i równocześnie w gadzinówkach bolszewickich :"Gazecie Wyborczej" i "Rzeczpospolitej" ! Bierze też jako wykładowca KUL i UKSW .

                                              
Sławomira Łozińskaur. 8 kwietnia 1953 w Warszawce członkini KRRiTV w okresie kwiecień 2003 – grudzień 2005r.

Aleksander Łuczak vel Dawid Lachman    –  ur. 10 września 1943 w Legionowie, polonofob,komuch,dywersant, w latach 1966-2001 był członkiem Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego –pseudopartyjna sojusznicza przybudówka PPR a potem PZPR, używająca bezprawnie od 1990r nazwy Polskiego Stronnictwa Ludowego. W latach 1988-1990 był wiceministrem edukacji w rządzie. W 1989 roku był uczestnikiem mistyfikacji obrad Okrągłego Stołu po stronie rządowej – PZPR i SB. Od 4 marca 1995 do 17 października 1997 był ministrem nauki oraz przewodniczącym Komitetu Badań Naukowych w rządach Józefa Oleksego oraz Włodzimierza Cimoszewicza. Od listopada 2001 roku był członkiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, a od 5 czerwca 2003 był jej wiceprzewodniczącym.

                                         
Helena Łuczywo vel Chaber    –   ur. 18 stycznia 1946 w Warszawce pomiot bolszewicki: polonofob,komuchwróg,Niepodległego Państwa Polskiego,ojropejka,dywersant medliniarapaszkwilant,prowokator, należy do najgorliwszych niszczycieli polskiego patriotyzmu i najfanatyczniejszych wrogów Kościoła katolickiego.Córka jednego z bardziej wpływowych funków (funkcjonariuszy) Komunistycznej Partii Polski, faktycznej partii zdrady narodowej w czasach II Rzeczypospolitej, a po wojnie zbrodniarz stalinowski ,od kwietniu 1945 roku wysokolokowany osobnik w cenzurze prasowej PRL a po jej wydzieleniu z Wydziału Propagandy został kierownikiem wydziału w Centralnym Biurze Kontroli Prasy w II Departamencie Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, członek KC PZPR, absolwentka liceum im. Klementa Gottwalda przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie (dzis nosi ono imie Staszica). Uczęszczał do niego wyłącznie pomiot bolszewicki ,stalinowskich aparatczyków, prokuratorów wojskowych, oficerów politycznych, zamieszkujacych pobliskie wojskowe bloki w rejonie ulic Nowowiejska, Piekna, Filtrowa. Aktywistka ZSMP .Uczestniczyła w mistyfikacji „obrad Okrągłego Stołu”, za co przejęła zasponsorowane przez reżim I PRL wydawnictwo Agora; w 1989 z Michnikiem przejmuje "Gazetę Wyborczą", w której już jako żydobolszewickiej gadzinówce objęła stanowisko zastępcy redaktora naczelnego Adama Michnika. Do 2004 była wiceprezesem zarządu Agory.

Dariusz Łukasiewicz    –   polonofob, dywersant, oszczerca, zapluty z nienawiści do Kosciła Katolickiego antyklerykał, kalumniator zohydzający i hańbiący dobre imię Polski i polskich patriotów; propagandzista postkomunistycznego ogłupiacza dla ćwierćinteligentów- tygodnika "Wprost". Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego rolę publiczną w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta.

                                               
Paweł Łukasik ur. 23 stycznia 1973 roku w Lublinie. Kolaborant – medliniarz, radio-teleszczekacz obecnie na etacie telewizji TVN24. Absolwent głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów: Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Terminowanie na medliniarza rozpoczął już w czasie owych „studiów”. W 1993 roku był agitatorem Radia Bis, następnie terminował w kuźni największych manipulatorów radiowych Programie III PR jako „reporter”, później jako „wydawca” –preparator tzw. „faktów madialnych” . 15 sierpnia 2000 roku skierowany do koszernego radiogłupicza : Radia ZET, gdzie przez trzy miesiące był na etacie wydawcy programów, a następnie reportera. Od 1 kwietnia 2004 roku skierowany do telewizji TVN24, w której robi za „warszawskiego reportera”. Na kanale informacyjnym zajmuje się przygotowywaniem propagandy i dezinformacji dotyczącej głównie polityki i spraw społecznych

Marcin ŁukawskiUrodzony się w 1976 roku.Agituje bolszewicka propagandą od 1996 roku w Programie III „Polskiego Radia” -"Zapraszamy do Trójki", który zajmuje się preparowaniem i prowadzeniem iście koszerno-bolszewickiej agitki rozwijającej myślenie na wspak do rzeczywistości:Prowadził. m.in. "Przegląd prasy". Był także wydawcą porannej audycji "Zapraszamy do Trójki". Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego rolę publiczną w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta

M

 
Paweł Machcewicz– ur. 1966 ,bolszewik -„historyk”, polonofob, fałszerz historii najnowszej itropiciel „polskiego antysemityzmu” na etacie państwowym, absolwent Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego kuźnikadr agitatorówbolszewickich traktujących historię wg wytycznych sowieckich , obecnie robi za docenta w Instytucie Studiów Politycznych PAN; w latach 2000-05 kierował pionem badawczo-edukacyjnym Instytutu Pamięci Narodowej! , redaktor
i współautor paszkwilu „Wokół Jedwabnego”.W 60. rocznicę mordów wołyńskich – Machcewicz z Grzegorzem Motyką napisali obszerny artykuł, w którym dwie trzecie objętości stanowił mord na Żydach w Jedwabnem, a tylko jedna trzecia dotyczyła zbrodni wołyńskich. Zrównali w ten sposób Polaków z mordercami z UPA. (s. 274). Współtwórca nowej czarnej legendy AK preparowanej już w II PRL.

Jerzy Sławomir Mac velJakub Diamant , ur. 30 października 1949r. w Łodzi pomiot bolszewicki . Absolwet głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów :Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego polonofob, komuch, dywersant, chory z nienawiści do polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego i Kościoła Katolickiego, fałszerz historii, schizofrenik na tle „polskiego antysemityzmu” na etacie medliniarza agitatora żydokomunistycznego „Wprost” ipostubeckich Faktów i Mitów” oraz w piśmie "Słowo Żydowskie – Dos Jidisze Wort".; porno-gwiazda, alfons i dewiant seksualny,ekshibicjonista.

 wyłączając kwestię publicznego obnoszenia się ze zboczeniami ,podobny w/w MacowiStanisław Janecki-medliniarz i zastępca redaktora naczelnego a następnie red. naczelnyżydokomunistycznegotygodnika "Wprost"

                       
Dorota Macieja Wysoko lokowany osobnik w aparacie propagandy II PRL. Agitację
i dezinformację terminowała m.in. w żydokomunistycznym tygodniku „Wprost", i (DER) „Dzienniku" oraz kolaborowała przy produkcji programu Tomasza Lisa „Co z ta Polską”.następnie delegowananakierownika redakcji głównej bolszewickiej telegadzinówki: „Wiadomości”TVP1, Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta . Obecnie bierze jako dyrektor Programu I Telewizji Polskiej.

                                        
Janusz Andrzej Majcherek  ur.1955 r –   polonofob,dywersant,oszczerca, medliniarz –paszkwilant,kłamca,fałszerz historii,na etacie „filozof i socjolog kultury”, publicysta; W latach 1993-1995 uprawiał medliniarstwo w żydolewackim "Życiu Warszawy" i takowej "Rzeczpospolitej" -od 1995 r. stały komentator tej gazety, od 1989 r. kolaboruje również z żydo-katolewackim "Tygodnikiem Powszechnym". Za swą bolszewicką hałaśliwą demagogię szczególnie hołubiony przez nomenklaturę TVP . Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego bezkarnie publicznie antypolską dywersję w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

 

                                      
Szymon Majewski, ur.01.06. 1967r w Warszawce, medialna ciota i dewiant- prowokator. W latach 19902005 promował bezmózgowie w koszer-ogłupiaczu Radiu ZET, Typowy proreżimowy kabareciarz -dość banalne połączenie najgorszego gatunku żydowskiego szmoncesu z politycznym koniunkturalizmem i staraniem aby by być zawsze “na fali”- i agitator bolszewickiego (wyssanego z palca) paszkwilanctwa w TVN.

Wit Majewski ur. 21 lipca 1943 w Janowie, zawodowy bolszewicki agitator i aparatczyk PZPR -specjalista od środków przekazu m.in. członek: Rady Programowej TVP Polonia, działacz komunistycznych atrap związków zawodowych: w latach 90. pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych i członka zarządu głównego Związku Nauczycielstwa Polskiego. . Absolwent głównej wylęgarni nomenklatury bolszewickiej: Uniwersytetu Warszawskiego gdzie w 1974 uzyskał komunistyczny awans na stopień doktora nauk politycznych. Od 1967 bierze na etacie w Instytucie Nauk Politycznych UW, w latach 19741980 jako wicedyrektor, następnie na stanowisku adiunkta. Pod koniec lat 70. był drugim sekretarzem POP PZPR na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Sprawował mandat posła na Sejm I, II i III kadencji wybranego z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

                                    
Stanisław Sławomir Majman ur. ok. 1949r pomiot bolszewicki. Typowy przedstawiciel komunistycznej nomenklatury pasożytującej na najwyższych stanowiskach publicznych.  Agent KGB: 1968-1973 – Moskiewski Państwowy Instytut Spraw Międzynarodowych przy MSZ ZSRRoraz Wydział Stosunków Międzynarodowych – specjalizacja Wielka Brytania i byłe dominia, 1987-1988 – Studium Organizacji i Zarządzania, Centrum Doskonalenia Kadr Kierowniczych
1990 – 1993 – Radio ESKA, członek Rady Nadzorczej, 1994 – 1997 – Orbis, członek Rady Nadzorczej, 1994 – 1997 – Polska Agencja Inwestycji Zagranicznych, Członek Rady Nadzorczej, 1994 – 2001 – Agpol Promocja, Przewodniczący Rady Nadzorczej,
1991 – 1993; 1994 – 2002 – Rada Promocji przy Min. Gospodarki, członek,
1998 – 2002 – Radio Dla Ciebie, Obecnie bierze także na etacie członek Rady Programowej Polskiego Radia SA .

                               
Lesław Maleszka ur. 15 listopada 1952 w Krakowie – prowokator ,ubecki donosiciel , wieloletni były agitator medliniarz i „autorytet moralny” żydobolszewickiej gadzinówki Gazeta Wyborczej, jej etatowy antylustrator i tropiciel „polskiego antysemityzmu”. Tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa o pseudonimach "Ketman", "Return", "Tomek", "Zbyszek". Szczególnie ciekawy jest źródłowy tekst Lecha Stępniewskiego: Publicystyka
i szmalcownictwo (Najwyższy Czas z 17 listopada). Autor zadał sobie trud przejrzenia "dorobku publicystycznego" "Maleszki na łamach Gazety Wyborczej i wyciągnął rzeczy szokujące. Szeroko cytuje przede wszystkim teksty pokazujące, jak b. kapuś pouczał innych z pozycji "autorytetu moralnego", wielce zasłużonego działaniami opozycyjnymi: Oto np. taki cytacik z tekstu Maleszki Tu nie chodzi o Jedwabne (Gazeta Wyborcza z 25 maja 2001 r.): "W czasach powszechnej ucieczki w prywatność, przekonania, że władza wszystko może, my uczyliśmy zachowań obywatelskich i głośnego mówienia o polityce. Pokazaliśmy, że można walczyć o ważne dla ludzi sprawy podpisując się pod żądaniami, petycjami". Dziś wiemy, że Maleszka najgłośniej mówił w czasie spotkań z esbekami, donosząc na swoich przyjaciół, cóż to była za walka! Z tekstu Stępniewskiego dowiadujemy się m.in. o żelaznej konsekwencji, z jaką Maleszka gromił na łamach Gazety Wyborczej wszystkich zwolenników lustracji i dekomunizacji, oskarżając ich o "inkwizytorską pasję", piętnując za brak "myśli o przebaczeniu". Inną ze specjalności Maleszki było atakowanie różnych prawicowych autorów o rzekomy antysemityzm czy gromkie piętnowanie rzekomego zacierania domniemanych "win" Polaków. Maleszka 18 stycznia 2000 r. zaatakował np. o. Salija, za wypowiedź o pogromie kieleckim z 1946 r. jako prowokacji, akcentując: "Niezależnie od intencji o. Salija, jego wypowiedź spodoba się politykom, którzy dziś wkładają wiele wysiłku w rozgrzeszanie Polaków". Skrytykował również "błędne" zachowanie ludzi AK w stosunku do PRL, pisząc w Gazecie Wyborczej z 20 czerwca 2000 r.: "Odmowa zaangażowania w sprawy publiczne, wyrastająca z pragnienia, by nie ubrudzić się w kontaktach z ‘czerwonymi’ – prowadziła do coraz większej izolacji od dokonujących się w Polsce przemian, do zamknięcia w ‘okopach św. Trójcy’. Jak dziś wiemy, Maleszka nie dał się izolować, on dzielnie ‘współpracował’ z ‘czerwonymi’, nie bał się ‘ubrudzić’!".

Piotr Marciniak ur. 6 marca 1967 r.– Absolwent bolszewickiej kadrówki Uniwersytetu Warszawskiego.Teleszczekacz, Kolaborację rozpoczynał jako radio-szczekacz w koszernym radiogłupiaczu: Radiu Zet a następnie w w kuźni największych manipulatorów radiowych Programie III PR .W 2001 delegowany na podobne stanowisko do TVN24 gdzie odszczekuje serwisy (dez-)informacyjne, Magazyn 24 Godziny i Raport Wieczorny. Od czerwca 2005 prowadzi weekendowe Fakty (medialne).

Dorota Margas. medliniara -specjalista od uprawiania prolichwiarskiej propagandy,folksdojczka .Absolwentka bolszewickiej kadrówki:Uniwersytetu Warszawskiego. Jako medliniara terminowała w "Gazecie Wyborczej" oraz "Życiu Warszawy". W latach 1993 – 2000 agitowała w "Rzepie" w dziale tzw. ekonomicznym. Od 2000 r. kolaboruje z „Telewizją Polską”, gdzie obecnie jest preparatorką i wydawcą programów filo-lichwiarskich. Od 2003 r. preparuje programy propagandowe i dezinformacyjne o „dobrodziejstwach” bycia w Unii Europejskiej dla wielu redakcji – także dla państw niemieckojęzycznych. Jako lokaj zagranicznej finasjery otrzymała nagrodę ‘Business Centre Club" za rozpowszechnianie wiedzy (czyt. dezinformacji) z ekonomii. Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego bezkarnie publicznie antypolską dywersję w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Marek Markiewicz    –   ur ur.16 marca 1952r w Łodzi, polityczny klakier na etacie „prawicowego”posła, medliniarz, Były członk Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji od początku jej istnienia (19 kwietnia 1993-23 września 1994), a także jej pierwszy przewodniczący (do marca 1994). Zasiadał w Radzie z nominacji prezydenta Lecha Wałęsy. Równocześnie jako lobbysta Telewizji Polsat w KRRiT doprowadził do podpisania dla niej koncesji. Obecnie prowadzi program Bumerang w telewizji Polsat.

Mirosława Renata Marody (ur. 1947) –polonofob, etatowa tropicielka „polskiego antysemityzmu” i stała sygnotariuszka antypolskich paszkwili tzw. „listów otwartych”. Aktywistka Fundacji Batorego i członek władz jej przybudówki : stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita” – samozwańcza instytucja cenzorska tworzona przez biologiczny pomiot przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL. Od 1996 roku członek tzw. interdyscyplinarnej „grupy roboczej” nadzorującej proces wcielenia Polski do Unii Europejskiej. Bierze z polskich funduszy publicznych na etacie „profesor- socjolog” w Instytutcie Socjologii PAN oraz głównej wylęgarni agitatorów- manipulatorów Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego– jako kier. Zakładu Psychologii Społecznej Inst. Socjologii UW!
Anna Marszałek, meliniara –paszkwilantka ,specjalistka od preparowania dezinformacji absolwetka głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów :Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego , jako prowokator medialny postkomuchowych służb występowała na etacie tzw. dziennikarza śledczego "Rzeczpospolitej", obecnie kontynuuje ową działalność na etacie zastępczyni kierownika działu śledczego polskojęzycznej niemieckiej gadzinówki Der „Dziennik”. Polonofobka – ojropejka za co m.in. otrzymała gratyfikację jako „Europejski Dziennikarz” Roku 2005 w konkursie wydawanego w Brukseli magazynuEuropean Voice. Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego bezkarnie publicznie antypolską dywersję w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

                                            
Rafał Maszkowski,ur. 8 czerwca 1967 w Szczecinku. E-medliniarz prowokator paszkwilant i aktywista w tropieniu „polskiego antysemityzmu”. Obecnie podobno pomieszkuje w Piasecznie ,Polonofob,mason , agitator ,,Otwartej Rzeczpospolitej„samozwańcza instytucja cenzorska tworzona przez biologiczny pomiot przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL, zajmująca się szkalowaniem Polski pod pozorem tropienia antysemityzmu – jej naczelny informatyk i preparator antypolskich www-paszkwili, Współredaktor Kwartalnika Historii Żydów oraz twórca stronki paszkwila- „Badacz” Radia Maryja. Okrzyczany „Największy ekspertem od o. Rydzyka” przez wysokonakładowe polskojęzyczne masono-bolszewickie gadzinówki.
 

Paweł Mathia tzw. doradca zarządu, Naczelny Inżynier, Polskiego Radia S.A.-brak innych danych w necie. Nieznane data i miejsce urodzenia osobnika pełniacego kluczową rolę w tzw. „mediach publicznych” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Małgorzata MelchiorPolonofobka, dywersant , prowokatorka chora z nienawiści polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego, bolszewicka agitatorka biorąca na etacie profesora głównej wylęgarni nomenklatury bolszewickiej: Uniwersytecie Warszawskim . „Naukowa” tropicielka „polskiego antysemityzmu” za polskie fundusze państwowe: oficjalnie prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim, Specjalizacja: ”socjologia polskiego antysemityzmu” Socjolog, adiunkt w głównej wylęgarni sitwy komunistycznej Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego .Także jakotzw.społeczna tropicielka „polskiego antysemityzmu” udziela się jako członek władz „Otwartej Rzeczpospolitej” – samozwańcza instytucja cenzorska tworzona przez biologiczny pomiot bolszewicki przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL, Fukcjonariuszka Unii Wolności jakoSenator UW (kadencja 2002-2005). Etatowa sygnatariuszka „listów otwartych” służących utrzymaniu przywilejów sitwy i agentury komunistycznej w Polsce.

Marcin Meller   ur. w 1968 r . – pomiot bolszewicki od Stefana Mellera, byłego komunistycznego aparatczyka –ambasadora I i II PRL w Paryżu i Rosji , antymoralista , prowokator ,medliniarz- redaktor naczelny polskojęzycznej wersji "Playboya". Od lat kolaboruje z telewizją TVN, w której prowadził agitkę dla programu „Agent”, „Dzień dobry TVN, wiele lat robił za reportera w żydokomunistycznym tygodniku "Polityka". Zajmował się głownie dezinformacją nt. międzynarodowe, polityczne i dywersją obyczajową. Etatowy sygnatariusz tzw. „listów otwartych” służących utrzymaniu przywilejów sitwy i agentury komunistycznej w Polsce.

                                                
Andrzej Mencwel, ur. 11 września 1940 r. w Tarnobrzegu pomiot bolszewicki , polonofob,komuch,dywersant chory z nienawiści do polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego, ubecki kapuś. Etatowy „autorytet moralny” Gazety Wyborczej i zaangażowany tropiciel „polskiego antysemityzmu” m.in. propagator pojęcia „antysemityzmu bez Żydów”. Występuje publiczne jako ”historyk-karykator” na etacie profesora w na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent wylęgarni sitwy komunistycznej Uniwersytetu Warszawskiego-wydział nowomowy tzw. Filologii Polskiej.„Prof. Mencwel udaje Greka. Świadczy o tym treść jego artykułu, w którym obszerne podsumowanie stanowi dogłębny rozbiór treści i przekazu społecznego głośnej przed stu laty pracy Romana Dmowskiego pt. "Myśli nowoczesnego Polaka", nie ma natomiast ani słowa o napisanym w wiezieniu mokotowskim w lecie 1968 roku na zamówienie społeczne uboli z Biura Śledczego MSW znakomitego skądinąd eseju "Sprawa komandosów".” Uwięziony po spacyfikowanym przez ZOMO wiecu studentów Andrzej Mencwel odciął się w swym błyskotliwie napisanym eseju od żydowskich spiskowców i zyskując poklask przesłuchujących go uboli, został zwolniony z więzienia do domu.” Więcej patrz http://www.asme.pl/106846673924666.shtml

                       
Ryszard Miazek ur. 18 maja 1945 w Kocierzewie k. Łowicza, zastępca przewodniczącego KRRiTV w okresie styczeń 1996 – maj 1996, prezes TVP od kwietnia 1996 do czerwca 1998 W 2000 objął funkcję prezesa Polskiego Radia.

Eliza Michalik – (ur. 1976 r.) polonofbka , medliniara dyżurna tropicielka „polskiego antysemityzmu”, medliniara- plagiatorka , jako pismaczka wcześniej terminowała agitkę w żydokomunistycznym tygodniku "Wprost" i "Ozon i z "Życiem Warszawy". ", a od 1 lutego 2001 r. do 30 sierpnia 2005 r. w czasach red. naczelnego prowokatora na etacie „prawicowca”: Piotra Wierzbickiego delegowana do "Gazety Polskiej". Tele , radio- szczekaczka na etacia „komentatorki” w TVN 24 i radia Tok FM.

Anna Michalska– nieznane data i miejsce urodzenia osobnika pełniacego kluczową rolę w tzw. „mediach publicznych” sugerują przybrane nazwisko. Dyrektor Polskie Radio SA, wcześniej na etacie dyrektora biura zarządu dzielnicy Praga Południe. W latach 1992-2000 na etacie w Polskiej Agencji Prasowej, a od 2000 do 2002 roku pisząc banialuki była na etacie dziennikarki ”Tygodnika Solidarność”.
 

Krzysztof Michalski –wieloletni agitator – medliniarz I Programu Polskiego Radia. Jest absolwentem głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów :Wydział. Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. W roku 1990 roku został dyrektorem programu I PR, a w 1993 roku prezesem Polskiego Radia S.A. Sprawował tę funkcję do 1998 r. W Polskim Radiu agituje propagandę bolszewicką do dziś i prowadzi "Wieczory z Jedynką" oraz sobotni "Wieczór odkrywców". Wysoko lokowany osobnik w hierarchii finansowo-propagandowej II PRL Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Krzysztof Michalski , ur. ok. 1948, Uczeń komunistycznej kuźni kadr demagogów Leszka Kołakowskiego, Absolwent głównej wylęgarni nomenklatury bolszewickiej: Uniwersytetu Warszawskiego,gdziezostał doktorem nauk komunistycznego awansuw 1974r. Od 1994 bierze na etacie profesora wylęgarni agitatorów bolszewickich: Instytutu Stosowanych Nauk Spolecznych UW, gdzie kieruje szopką zwaną „Katedrą Erazma z Rotterdamu”[Sic!],dużurny sygnatariusz tzw „listów otwartych” w obronie zachowania przywlejów komunistycznej nomenklatury . Członek Rady Naczelnej Fundacji Batorego.

Bronisław Michałek    –   wrógPolskości, Narodu Polskiego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob,dywersant,oszczerca i fałszerz, “odbrązowiacz historii Polski”, „krytyk filmowy”, protegowany Geremka, szwagier Tadeusza Mazowieckiego zrobił niespodziewaną karierę dyplomatyczną, , był ambasadorem polskim we Włoszech, nie mający pojęcia o polityce i nie znający się na gospodarce, miał za to inną zaletę – przez lata jako krytyk filmowy popierał jak najskrajniejsze rozrachunki z polskimi powstaniami narodowymi i polską historią, polską “bohaterszczyzną” i atakował obrońców naszych dziejów. Można sobie wyobrazić jak taki demaskator “mitów” o polskiej historii troszczył się o obraz Polski i Polaków będąc ambasadorem.” Wysoko lokowany osobnik w hierarchii finansowo-propagandowej II PRL Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę publiczną sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Adam Michnik vel Aaron Szechter    ur. 17 października 1946 w Warszawce pomiot bolszewicki –   polonofob,dywersant,komuch,prowokator,oszczerca i paszkwilant wrógPolskości, Narodu Polskiego i Niepodległego Państwa Polskiego,;   w szkole podstawowej członek "czerwonego harcerstwa" tzw. "walterowców" Jacka Kuronia;   agent-prowokator UB i SB od 1968 roku, bliski współpracownik gen. SB Kiszczaka;   Absolwent liceum im. Klementa Gottwalda gdzie była niespotykana w zwykłych polskich szkołach specyficzna jednolitość społeczno-materialno-światopoglądowa środowiska uczniowskiego: większość dzieci była z domów komunistycznych, związanych rodzinnie lub środowiskowo ze stalinowskim i z komunistycznym establishmentem. Członek koncesjonowanej i kontrolowanej przez bezpieką opozycji "komandosi", KOR . W II PRL red. naczelny uruchomionej decyzją szefa bezpieki Kiszczaka antypolskiej żydobolszewickiej gadzinówki redagowanej przez bolszewicki pomiot „Gazeta Wyborcza”. Protegowany i pozostający pod szczególną ochroną aparatu sprawiedliwości II PRL.
brat: Stefan Szwedowicz – zbrodniarz UB, sądowy morderca, wielokrotnie wydawał wyroki śmierci na polskich narodowych bohaterów, żołnierzy AK, WiN, NSZ.
ojciec: Szechter agent NKWD i UB, stalinowiec, fanatyczny komunista, jeden z przywódców Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. Komunistyczna Partia Zachodniej Ukrainy konsekwentnie dążyła do rozbicia Polski, oderwania wielkiej części jej ziem i przyłączenia do już rusyfikowanej skrajnym sowieckim terrorem wschodniej Ukrainy. Aresztowany i skazany w tzw. procesie łuckim za szpiegostwo na rzecz Związku Sowieckiego. Hiper –zdrajca: sygnotariusz petycji złożonej do Stalina o wcielenie Małopolski Wschodniej z Lwowem do Związku Sowieckiego w 1939r. Po wojnie w I PRL członek kierownictwa Komitetu Organizacyjnego Żydów w Polsce. Wysoko lokowany osobnik w aparacie cenzury- m.in. główny odpowiedzialny za zdjęcie ze sceny przedstawienia „Dziadów” reżyserii Dejmka ,co stanowić miało impuls do realizacji ruchawki „komandosów” tzw.„wydarzeń Marca 1968” ,którą kierował Adam Michnik!

Grzegorz Miecugow-ur. 22 listopada 1955 w Krakowie , polonofob, bolszewicki pomiot. Absolwent głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Medliniarz- hipermanipulator wydawca
i preparator dezinformacji głównej telegadzinówki Wiadomości wTVP1, Wcześniej w okresie stanu wojennego zaczynał jako agitator bolszewicki oddelegowany do radiowej audycji „Zapraszamy do Trójki” gdzie teminował jako adept radiomanipulatorni. Potem w II PRL twórca i prezenter Faktów TVN.Jako dziennikarskie dno wykazał się m.in. biorąc do prowadzenia pierwszą „polską edycję” ogłupiacza tzw. reality show Big Brother. Obecnie szef zespołu wydawców w TVN24 , bolszewicką łże-agitkę uprawia dodatkowo na żydomasońskiej platformie onet.tv.

Mieszkowska Mirosława na etacie tzw. doradcy Zarządu Polskie Radio SA –  brak innych danych w necie. Nieznane data i miejsce urodzenia osobnika pełniacego kluczową rolę w tzw. „mediach publicznych” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Andrzej Mietkowski – urodzony ok. 1956r jak można sądzić po sławetnym i nie spotykanym „polskim” nazwisku jako pomiot biologiczny Mieczysława M. ? Ojropejczyk , wysoko lokowany osobnik w pionie bolszewickiej propagandy II PRL, prowokator delegowany na etat „antykomunisty”: latach 19811989 nadawał korespondencje z Paryża w Radiu Wolna Europa!- W 1996 roku był kierownikiem działu zagranicznego w dzienniku Życie, W latach 19971998 został dyrektorem programowym Inforadia. Dla TVP produkował cykl propagandowych programów i filmów poświęconych m.in. „dobodziejstwom” wcielenia Polski do Unii Europejskiej. W 2006 roku Andrzej Mietkowski delegowany przez prezesa TVP Bronisława Wildsteinana stanowisko kierownika redakcji głównej polskojęzycznej telegadzinówki Wiadomości TVP i na dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, którą następnie przekształcono w Agencję Informacji. Jest członkiem cenzorskiego Stowarzyszenia Wolnego Słowa oraz bierze dodatkowo jako doradca Zarządu Polskie Radio

Ewa Milewicz – urodzona 04.12 1947 w Warszawce .Polonofob, chora z nienawiści do polskości, Niepodległego Państwa Polskiego i Kościoła Katolickiego. Medliniara -manipulatorka w masono-bolszewckiej gadzinówce „Gazeta Wyborcza”, Dywersantka propagująca rozkład moralny edukacji w Polsce. Medialna adwokat sprawy nietykalności ubeckich kapusiów i agentów –analogicznie jak jej kolega z redakcji gadzinówki Lesław Maleszka obsesyjna gotowa każdego zagryźć antylustratorka. Stanęła na czele akcji obywatelskiego nieposłuszeństwa przeciw składaniu oświadczeń lustracyjnych. Wraz z Wojciechem Mazowieckim i Jackiem Żakowskim, zapowiedziała, iż nie złożą oświadczeń lustracyjnych, które nakładała ówczesna nowa ustawa również na panie i panów redaktorów. Uzasadniają to przekonaniem, iż taka konieczność uwłacza godności ludzkiej dziennikarza i opozycjonisty. Nie jest to przekonujące, bo w oświadczeniu lustracyjnym należy jedynie odpowiedzieć na pytanie: czy się było, czy też się nie było tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa.?Dywersantka propagująca kolektywizację i rozkład moralny edukacji w Polsce. Absolwent głównej wylęgarni nomenklatury bolszewickiej:Uniwersytetu Warszawskiego. W I PRL w latach 1969-1980 redaktor w Wydawnictwie Prawniczym. Związana z koncesjonowaną przec bezpiekę opozycją przez działalność w KOR. Ewa współpracowała wówczas z Biuletynem Informacyjnym KSS „KOR"..Podczas strajków 1988 roku zbierała (nie wyjaśniona do końca kwestia: dla kogo) informacje ze strajkujących zakładów w całej Polsce.

Anna Milewska , ur.1960r. zam. Warszawka , Absolwent głównej wylęgarni nomenklatury bolszewickiej: Uniwersytetu Warszawskiego Dwie kadencje brała jako członek zarządu TVPdo3 kwietnia 2007 r. Była m.in. za eksperta podkomisji sejmowej ds. finansów publicznych. Członek Rady Nadzorczej TVP S.A. dwóch kadencji. Dodatkowo na etacie Wykładowcy w Szkole Wyższej im. Kudlińskiego. Jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego i Wydziału Prawa I Administracji UW .

Elżbieta Misiak-Bremer, członek Rady Programowej TVP ,z ramienia PO, Wysoko lokowany osobnik w hierarchii finansowo-propagandowej II PRL . Nieznane data miejsce urodzeniai wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Edward Miszczakur.18 marca 1955 r. w Jaśle. Kolaborant ,producent antypolskiej dezinformacji. Był jednym z organizatorów radioogłupiacza RMF FM. Pełnił tam funkcję dyrektora anteny, a następnie również wiceprezesa zarządu radia. W 1997 r. delegowany do telewizji TVN. Rok później został dyrektorem programowym tej stacji. W TVN prowadził 2 debilanckie programy – "Celę" oraz talk-show "Urzekła mnie twoja historia".. Wiceprezes Zarządu TVN,

Ewa Miszczak urodzona 17.12.1966 Kołaczyce koło Jasła, praca: odpowiedzialna za zawartość programową radioogłupiacza RMF FM od 1994 roku, robiąc agitację na etatach odwydawcy programów, sekretarza redakcji, dyrektora anteny, od 1997 roku pełniła funkcję sekretarza redakcji, w listopadzie 2000 roku została dyrektorem anteny,. ObecnieWiceprezes radio-hiperogłupiacza RMF FM

Roman Młodkowski – ur. w Krakowie, Absolwent wylęgarni bolszewickich agitatorów Wydz. nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Medliniarz -dywersant . Swoją karierę bolszewickiego agitatora rozpoczynał na początku lat 90. pracując w w radiogłupiaczu RMF FM jako radioszczekacz prezentując „Fakty RMF FM i współtworząc agitkę p.t. Radio, Muzyka, Fakty. W latach ’90 prowadził Wiadomości TVP, W 1997 rozpoczął kolaborację meliniarską w TVN, najpierw pracował na etacie agitora z terenu (tzw. korespondenta) , później jako preparator (dez-)informacji zagranicznych. Następnie delegowany w TVNdo uprawiania propagandy prolichwiarskiej na rzecz „światowej finansjery”. Od lutego 2001 bierze jako szef „redakcji biznesowej” a od 2 maja 2006 jest głównym preparatorem polskojęzycznego magazynu ekonomiczno (dez–)informacyjnego Fakty, ludzie, pieniądze.

Łukasz Marek Moczydłowskib. członek Rady Nadzorczej TVP S.A. w latach 2006-09,Absolwent głównej wylęgarni nomenklatury bolszewickiej: Uniwersytetu Warszawskiego., agitatator netowy-współtwórca portali internetowych o tematyce tzw społecznej i kulturalnej, publicysta, fundator i członek Zarządu Fundacji Habitat for Humanity – Warszawa. Dodatokowo dorabia jako adwokat prowadzący kancelarię adwokacką. Wysoko lokowany osobnik w hierarchii aparatu propagandy II PRL Nieznane data miejsce urodzenia, brak wszelkich danych osiągnięć owego pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” „prawicowca” na rzecz debolszewizacji TVP sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta.

Karol Modzelewski vel Fiszer ur. 23 listopada 1937 w Moskwie pomiot bolszewicki jako syn Zygmunta Modzelewskiego(nazwisko przybrane).wieloletniego agenta sowieckiego a następnie ministra Spraw Zagranicznych ZPP /PRL współodpowiedzialnego za główne zbrodnie komunistyczne na Narodzie Polskim. K. Modzelewski robi za „historyka”, prof. dr hab., wykładowcę w głównej wylęgarni nomenklatury bolszewickiej:Uniwersytecie Warszawskim, Wysoki funkcjonariusz Fundacji Batorego ,jak jego ojciec posługuje się nielegalnie „obywatelstwem polskim” uzyskanym dekretem Stalina. Jeden z mieszaczy-„komandosów” podczas prowokacji ubeckiej na UW określanej w propagandzie bolszewickiej „wydarzeniami marcowymi 1968r”.

Grzegorz Motyka (ur. 1967) – polonofob „historyk paszkwilant” ukraińskie wcielenie J.T. Grossa . Współtwórca nowej czarnej legendy AK preparowanej już po 1990r w II PRL. W 60. rocznicę mordów wołyńskich – Motyka z obecnym na liście Pawłem Machcewiczem napisali obszerny paszkwil, w którym dwie trzecie objętości stanowił mord na Żydach w Jedwabnem, a tylko jedna trzecia dotyczyła zbrodni wołyńskich. Zrównali w ten sposób Polaków z mordercami z UPA.
(s. 274).    W 1992 ukończył studia historyczne na KUL-u(!) i rozpoczął pracę w Instytucie Studiów Politycznych PAN. „Historyk” na etacie kieresowskiego Biura Edukacji Publicznej IPN w Lublinie. Autor wielu pseudohistorycznych publikacji i artykułów prasowych. hagiograf UPA ,szkalujący działalność AK i podważajacy publicznie polskość Lwowa i Małopolski wschodniej. W referacie "Polskie podziemie w południowo-wschodnich powiatach dzisiejszej Polski w latach 1939-1946" – Motyka zarzuca polskiemu podziemiu mordowanie Ukraińców! Stosuje przy tym terminologię nie historyka lecz nacjonalisty ukraińskiego. Polskie podziemie nie wykonywało bowiem wyroków na Ukraińcach jako takich, lecz na kolaborantach niemieckich OUN-UPA-SKW. Motyka kreśli przy tym mit, jakoby Polacy z Ukraińcami w czymś się nie zgadzali i w rezultacie wzajemnie się mordowali… Motyka zarzuca Polakom udział w masowych niemieckich akcjach karnych, np. na wieś Malin w łuckim (624 zabitych Czechów i 124 Ukraińców) oraz na wieś Tuliczów w rejonie turzyńskim – gdzie zginęło jakoby ponad tysiąc osób – przede wszystkim starców i dzieci. Tymczasem co do Maliny przeczą temu zeznania czeskich świadków, które Motyka uparcie pomija. Według nich, wśród pacyfikujących był tylko jeden policjant niemiecki o polsko-brzmiącym nazwisku: Martin Levandowsky. U Grzegorza Motyki Polacy występują nawet na pierwszym miejscu; według niego to Polacy i Niemcy wymordowali Czechów. Dla poprawy obrazu UPA jest zainteresowany robieniem z Polaków morderców.
więcej: "http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Motyka_%28historyk%29"

                                           
Andrzej Morozowskiur. 13 czerwca 1963 w Warszawce, agitator bolszewicki ,na etacieprześmiewcy -prowokatora. Absolwent akademii teatralnej -typowy probolszewicki kabareciarz :dość banalne połączenie najgorszego gatunku żydowskiego szmoncesu z politycznym koniunkturalizmem, staraniem, by być zawsze “na fali” i spec od typowego komuchowego (wyssanego z palca) paszkwilanctwa . Jako agitator terminował dezinformację w koszerogłupiaczu Radiu ZET i głównej telegadzinówce TVP. Obecnie na etacie w TVN wraz z podobnym mu Tomaszem Sekielskim prowadzi gniot pod tytułem Teraz my!. Bierze też jako szef tzw. „sekcji politycznej” w TVN24

Krzysztof Mroziewicz ur. 1945 w Kadzidle, zrobił doktoratu nt. myśli Ernesta Che Guevary (Sic!). Agitator bolszewicki w "Polityce" i programie TVP "7 dni świat" . współpracownik WSI-KGB ps. "SENGI" zwerbowany w 1983 r. jako tajny współpracownik w Indiach. Współpracował jeszcze na przełomie 1991 i 1992 roku. Ostatnio na kontakcie płk. Mirosława Kosierkiewicza (lata 1988-1991). Ambasador Polski w Indiach, Sri Lance i Nepalu w latach 19962000! Wykładowca Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Witold Mysyrowicz    –  , ur. 30.05.1947 w Warszawce . polonofob, dywersant W I PRL proreżimowy grafik od karykatur bolszewickich gadzinówek: Szpilki, Karuzela, Trybuna., w II PRL kontynuuje poprzednią działalność w redakcji żydokomunistycznego odbytu "Nie".

Aleksander Myszka – Członek Rady Nadzorczej Telewizji Polsat S.A.
Z Telewizją Polsat związany od początku istnienia;  jest jednym z współszefów stacji.  Funkcję Prezesa Zarządu Spółki pełnił od sierpnia 1995 r. Wysoko lokowany osobnik w hierarchii finansowo-propagandowej II PRL Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

N

      
Piotr Najsztub , ur. 1962 w Żninie pomiot bolszewicki   –   polonofob,komuch,chory z nienawiści do polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego,,dywersant,; Od 1991 roku kolaborował jako meliniarz w masonobolszewickiej "Gazecie Wyborczej"; od 2002 roku redaktor naczelny żydolewackiego tygodnika „Przekrój”;dewiant-aktywista wspierający inicjatywy pederastów i sodomitów, zadeklarowany aktywista uczestnik "parad równości".

                                      
Tomasz Nałęcz ur. 29 października 1949 w Gołyminie   –   polonofob, komuch, dywersant, komunistycznego awansu „profesor –historyk ”spec. powielanie kłamstw bolszewickiej propagandy . Oszczerca -autor szeregu paszkwili nt. Marszałka J. Piłsudskiego. Członek -aktywista PZPR/SLD; W latach 1970-1990 był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Od 1990 został jednym z wiceprzewodniczących Socjaldemokracji Rzeczpospolitej Polski.. Były wicemarszałek Sejmu II PRL. Dewiant-aktywista wspierający inicjatywy pederastów i sodomitów, zadeklarowany aktywista uczestnik "parad równości".Od 1998 uprawia agitkę bolszewicką dla żydokomunistycznego tygodnika "Wprost". Bierze na etacie profesora nadzwyczajnego w głównej szkółce fałszerzy historii: na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego.

Janusz Niedzielaur. 1962 w Warszawie – prowokator delegowany na „prawicowca”-były sekretarz Rady Nadzorczej TVPz namaszczenia PiS.. Były wiceminister sprawiedliwości i członek zespołu prowadzącego wcielenie Polski do UE. Wcześniej dyrektor Biura Prawno – Organizacyjnego w PLL LOT SA. W latach 1991-1993 dyrektor biura kadr w Urzędzie Rady Ministrów. Obecnie bierze jako wiceprezes spółki doradczej Centrum Zamówień Publicznych, Wysoko lokowany osobnik w hierarchii finansowo-propagandowej II PRL

                                       
Andrzej Nierychło (brak daty i miejsca ur.w necie)  –  wieloletni agitator bolszewicki –w składzie redakcji "Kuriera Polskiego" i redaktor naczelny "Przeglądu Tygodniowego"polonofob,dywersant,agentSB zwerbowany w 1978 roku jako TW „Sąsiad”. –następnie Tajny Współpracownik KGB-WSI, ps. "SĄSIAD" agitator propagacji globalnego lichwiarstwa a także były wydawca – "Puls Biznesu" iredaktor naczelny wydawnictwa,Bonnier Business Polska.

                       
Dorota Nieznalska  ur. 1973 w Gdańsku –  zaprzedana moralnie prostytuta, sztandarowa najemna aktywistka- „artystka” na bolszewickim froncie wojującego ateizmu i anchrześcijanstwa, profanatora feminazistka, bluźnierca, prowokatorka, obrazoburca, autorka pseudo-artystycznych bluźnierstw, protegowana i nagłaśniana w swej antymoralnej działalności przez masono-bolszewicką „Gazetę Wyborczą” i jej podobne polskojęzyczne gadzinówki.

Zbigniew Nosowski  ur. 6 listopada 1961 dywersant medliniarz-prowokator, polonofob, , dywersant chory z nienawiści do polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego, Zacięty orędownik zaprowadzenia cenzury wg kryteriów tzw. „poprawności politycznej” i zachowania monopolu medialnego bolszewii.Aktywista –tropiciel „polskiego antysemityzmu” .Medliniarz Absolwent głównej wylęgarni agitatorów- manipulatorów Wydziału Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Aktywista tzw. Katolewicy- środowiska miesięcznika "Więź", założonego do roboty rozbijackiej Kościoła nie bez wsparcia komunistycznych władz PRL w którym tajni współpracownicy SB "przetrwali" do czasów obecnych, czego dowiodły choćby przypadki Andrzeja Micewskiego czy ks. Michała Czajkowskiego. To właśnie ta redakcja, stworzona przez Tadeusza Mazowieckiego, dała o sobie znać, gdy pod koniec obrad soborowych komuniści zwrócili uwagę na zróżnicowanie tendencji i nurtów wśród ojców soborowych, ogłaszając "kryzys w Kościele". Ksiądz kardynał Stefan Wyszyński nie tylko skrytykował uczestników dyskusji w "Więzi", ale zabronił księżom pisania do tego miesięcznika, a w rozmowie z Tadeuszem Mazowieckim, jego redaktorem naczelnym, krytycznie odniósł się do całej działalności środowiska "Więzi", stwierdzając, że jest "bardziej rozkładowa, faworyzująca inne wyznania i prokuratorska wobec Kościoła rzymskokatolickiego". Od tamtego czasu niewiele się zmieniło. Te same cechy raz po raz dają o sobie znać na łamach "Więzi", której redaktorem naczelnym jest niniejszy osobnik. Jako publiczny oskarżyciel abp Stanisława Wielgusa z ramienia członka nielegalnie powołanej „komisji” rzecznika praw obywatelskich Janusza Kochanowskiego – (Rzecznik Praw Obywatelskich V kadencji od 2006 r.) winę księdza arcybiskupa pan Nosowski przyjął jako aksjomat, choć sam doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że dokumenty, które oglądał w IPN, nie mogły być podstawą do twierdzenia, że ks. Wielgus współpracował z SB. Ciekawe, że dla tego osobnika o podwójnych standardach moralności niespełna 60 stron dokumentów dotyczących ks. Wielgusa, wśród których brak jakichkolwiek podpisanych przez niego zobowiązań czy raportów, to dla pana Nosowskiego "mocne dowody", podczas gdy ponad 900 stron dokumentów, włącznie z podpisanymi własnoręcznie zobowiązaniami do współpracy i raportami, dotyczących ks. Czajkowskiego wcale takimi mocnymi dowodami nie było… Jeden z szeregu wojujących z Radiem Maryja głoszonym publicznie kłamstwem i paszkwilanctwem medliniarzy Zarzuca, np. że Radio Maryja "dzieli ludzi", a czy on przez zmianę nauki katolickiej i atak na miliony łączy? Promotor medialny paszwilanctwa J.T. Grossa. Bierze na etacie „Otwockiego Katolika Judeochrzescijanstwa” :przewodniczący żydowskiej Rady Chrześcijan i Żydów, publicysta oraz redaktor naczelny katolewackiej filii „Gazety Wyborczej”- żydo-katolewackiego miesięcznika "Więź".

Jerzy Marek Nowakowski ur. 5 lipca 1959r –medliniarz- agitator, prowokator donościel –agent postsowieckich służb specjalnych, oddelegowany na „prawicowca”. Absolwent głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów Wydziału Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Filoizraelski demagog i prowokator na Polskę i prawdziwy antysemita -chory z nienawiści w odniesieniu do Arabów agitujący publicznie za agresją na Iran. Do lutego 2007 r. był zastępcą redaktora naczelnego żydokomunistycznego tygodnika "Wprost". Na kilka dni przed publikacją „Raportu o Likwidacji WSI” został odwołany ze stanowiska zastępcy redaktora naczelnego tygodnika Wprost. Według raportu był tajnym agentem o pseudonimie "Falkowski", pracując w charakterze konsultanta Wywiadu Wojskowego WSI-GRU, w 2002 r. m.in. informował o swoim zaangażowaniu w działalność prawicowych organizacji politycznych, informował też o działalności PiS oraz o spotkaniach przedstawicieli PO i PiS w związku z wyborami samorządowymi w 2002 roku. Aktualnie medliniarz tygodnika "Newsweek Polska" i bierze jako Dyrektorem Polish Open University zlokalizowanej w Warszawce. Brał jako dyrektor Ośrodka Studiów Międzynarodowych Senatu, a w latach 1997-2001 jako podsekretarz stanu i główny doradca premiera ds. zagranicznych.

Piotr Nurowski    –  ur. 1945 w Sandomierzu polonofob,dywersant,wysoko lokowanykomuch aparatu partyjnego I PRL i postkomunistycznych spółek nomenklaturowych II PRL, agitator bolszewicki , wiceprezes Polsatu,agent postsowiekich tzw. specsłużb WSI-GRU jako kadrowy oficer pseud. "TUR";; teczka personalna współpracownika "TUR". Wynika z niej, że Piotr Jan Nurowski został zwerbowany do współpracy z sowieckim wywiadem wojskowym PRL w 1985 roku. Po 1990 r. kontynuował współpracę z jego kontynuacją pod szyldem Zarządem II WSI, Już w czasie studiów rozpoczął działalność komunistyczną w pezetpeerowskiej bojówce młodzieżowej Związku Młodzieży Socjalistycznej, na początku jako szef koła ZMS na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie kierownik wydziału propagandy i prasy Zarządu Głównego ZMS. Następnie wieloletni komnisyczny agitator -aktywista PZPR: w drugiej połowie lat 70-tych pełnił funkcję kierownika wydziału propagandy i kultury Komitetu Wojewódzkiego PZPR, nadzorował i cenzurował m.in. stołeczną prasę i telewizję. Od 1981 funcjonariusz podporządkowanego KGB Ministerstwa Spraw Zagranicznych PRL : I sekretarz ambasady w Moskwie (1981-1984), pracownik Departamentu Azji, Afryki i Australii w MSZ (1984-1986), radca ambasady w Rabacie (Maroko, 1986-1991).w międzyczasie brał także jako prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, od 1981 r. W II PRL brał. m.in. jako przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. – operatora sieci Era i Heyah, Prezes Rady Nadzorczej Telewizji Polsat S.A. Z Zygmuntem Solorzem związany tzw. działalnością biznesową w jego spółkach: w latach 1991-1992 był dyrektorem biura handlowego Przedsiębiorstwa Zagranicznego Solpol. W 1992 zaangażował się w tworzenie stacji telewizyjnej Polsat, członek Zarządu Polskiej Telewizji Satelitarnej Polsat S. A. (1992-1998), członek Rady Nadzorczej Telewizji Polsat S. A. (od 1998). Brał również za funkcję prezesa Zarządu Elektrimu.
Według "Raportu z likwidacji WSI" z 2007 r., jako OPP "TUR" kształtował program "Polsatu" zgodnie z wytycznymi przekazywanymi przez gen. Malejczyka. W lutym 2005 wybrany na stanowisko prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

O

Maria Ofierska-„redaktor od antypolskich paszkwili i socjolog bez tytułu , aktywistka Fundacji Batorego i członek władz „Otwarta Rzeczpospolita”- samozwańcza instytucja cenzorska uprawiająca antypolską dywersję propagandową na rzecz zagranicznych mocodawców tworzona przez biologiczny pomiot przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL.Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego bezkarnie publicznie antypolską dywersję w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta . 

    
Monika Olejnik    –  ur. 21 listopada 1956r nowe wcielenie medlinary Wandy Odolskiej , polonofob,komuch,dywersant chory z nienawiści do polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego, ubecki kapuś , agitatorka zakłamaniem dorównująca patronowi niniejszej listy S. Martyce.Jako absolwentka zootechniki ,rozpoczęła karierę agitatorki w radiu w czasie stanu wojennego, gdy szmaciani dziennikarze w mundurach wojskowych występowali w telewizji, gdy bardzo wielka część dziennikarzy bojkotowała jakże słusznie takie media jak radio i telewizję. Wtedy Monikę Olejnik wciśnięto do radia jako TW STOKROTKA. w pierwszym okresie stanu wojennego na polecenie komisarza wojennego. Za tą decyzją o jej przyjęciu do pracy w radiowej "Trójce" w 1982 roku stał jej ojciec: pułkownik SB, w najwyższym szefostwie MSW. Natychmiast po przyjęciu nawiązała współpracę z SB składając sprawozdania na swoich kolegów z pracy, praktycznie do końca lat 80tych. Współpraca z "Trójką", trwała do czasu informacji o tym, że będą weryfikować dziennikarzy mediów publicznych pod kątem współpracy ze służbami. Wtedy uciekła do koszer-ogłupiacza: Radia ZET , gdzie agituje publicznie kłamstwem i bezczelną manipulacją do dziś.W I PRL Monika funkcjonowała w gronie zaufanych dziennikarzy obsługujących konferencje prasowe Jerzego Urbana: bywało, że zadawała pytania podsuwane przez rzecznika rządu. Obecnie bierze za uprawianie bolszewickiej propagandy i antypolskiej dezinformacji w stacji TVN.Paszwilantka :Olejnik np.posunęła się w jednej z audycji „Kropi ma I” do nazwania Jana Kobylańskiego, przywódcy Polaków w Ameryce Południowej, "haniebną postacią". Wiadomo, że przeciw Kobylańskiemu wysuwano w swoim czasie różne niegodziwe, niesprawdzone oskarżenia, które zostały odrzucone zaraz po odejściu L. Kieresa z IPN.Szczególnie wymowny pod tym względem był dokonany przez nią dobór gości do dyskusji o tak kontrowersyjnej sprawie, jak odpowiedzialność za zbrodnię w Jedwabnem. Olejnik wyraźnie chciała maksymalnie spopularyzować oszczercze poglądy czołowego polakożercy – Jana Tomasza Grossa. Prezentując go w swojej "Kropce nad i", starannie "zadbała", aby nie miał żadnego przeciwnika znającego całą prawdę o wojennej historii Polaków i Żydów. Świadomie wybrała dla Grossa możliwie najbardziej ignoranckiego i zakłamanego jak autor paszkwilu uczestnika dyskusji – kapusia ubeckiego ,prowokatora i dyżurnego tropiciela „polskiego antysemityzmu” ks. Michała Czajkowskiego.

 
Maciej Orłoś– ur. 16 lipca 1960 r. w Warszawce –kolaborant ,medliniarski kpiarz, aktor grający „dziennikarza” w TVP Typowy proreżimowy kabareciarz -dość banalne połączenie najgorszego gatunku żydowskiego szmoncesu z politycznym koniunkturalizmem, staraniem, by być zawsze “na fali”.Najbardziej znany jako teleszczekacz wywodzacego się z I PRL-u Teleexpressu, w którym prowadzi agitkę bolszewcką od 1991r.

Andrzej Osękaur. w 1932r, polonofob, komuch, dywersant chory z nienawiści do polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego, fałszerz historii na etacie medliniarza agitatora -medliniarz żydobolszewickiej “Gazety Wyborczej”.Absolwentgłównej wylęgarni nomenklatury bolszewickiej: Uniwersytetu Warszawskiego. Będąc na państwowym polskim etacie „krytyka sztuki”, wyspecjalizował się w dorabianie Polakom gęby antysemitów, w publicznych atakach na “zdziczenie i ciemnotę” polskiej prasy patriotycznej etc. Szczególnie nienawidzi jakichkolwiek polskich odniesień do słowa “naród”; pragnie, by Polacy się wręcz wyrzekli tego słowa. W “GW” z 21 października 1991 pisał: wszystko niemal, co przedstawia się w polityce jako NARODOWE, jest ponure i syczące nienawiścią. W “GW” z maja 1993 (nr 106) Osęka wystąpił z felietonem pod wymownym tytułem: Boję się słowa naród, tłumacząc swe obawy tym, że słowo “naród” może być wykorzystywane do deprecjonowania “innych”, “obcych”. Członek Rady Programowej żydo-masońskiego antypolskiego stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita”– samozwańcza instytucja cenzorska uprawiająca antypolską dywersję propagandową na rzecz zagranicznych mocodawców tworzona przez biologiczny pomiot przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL. Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego bezkarnie publicznie antypolską dywersję w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

                                           
Marek Ostrowski ur.1949r. zam. Warszawka, hipermanipulator ds. środków przekazu: były zastępca Dyrektora Programu Pierwszego Polskiego Radia S.A. ds. ekonomicznych. Członek i wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej TVP S.A w latach 2003-2006r. Wysoko lokowany osobnik w hierarchii finansowo-propagandowej II PRL Nieznane data miejsce urodzenia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „publicznych mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Waldemar Ostrowski.Absolwent wylęgarni bolszewickich manipulatorów: Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Zarządu TVN ,zajmuje stanowisko Dyrektora Działu Badań od 1997 r. Przed zatrudnieniem w TVN agitator bolszewicki w żydobolszewickej gadzinówce „Gazecie Wyborczej”. Nieznane data i miejsce urodzenia, i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta

Jerzy Owsiak.  ur. 6 października 1953 roku w Gdańsku pomiot bolszewicki – ojciec wysoko lokowany funkcjonariusz SB/MO. Polonofob,dywersant, hiper-oszust medliniarz, anymoralista, tolerasta , degenerat polskiej młodzieży, piewca wszelkich patologii, anarchii, narkomanii i prostytucji, spec od deprawacji polskiej młodzieży …pod szyldem "róbta co chceta". Szerzenie w jego działalności medliniarskiej: alkoholizmu, narkomanii i seksu wiodących do uszkodzeń fizycznych, psychicznych i śmiertelnej choroby, jaką jest AIDS, powoduje oprócz degradacji także przyszłych pokoleń już w tej chwili nieobliczalne straty finansowe z puli ochrony zdrowia, Straty na pewno wielokrotnie przekraczające wartość darów przekazywanych szpitalom przez WOŚP. Owsiak swoimi działaniami także daje alibi wyrosłemu z I PRL bolszewickiemu państwu, które zamiast zreformować, czyli sprywatyzować służbę zdrowia, ciągnie datki jedynie na łatanie budżetowych dziur z kieszeni obywateli. Na ową sumę milionów zł zebranych podczas ostatniego finału WOŚP, 10% wartości sumy fundacja może przeznaczyć na „cele strategiczne”: plakaty, reklamy, czy imprezę muzyczną – „Przystanek Woodstock”. Po rozliczeniach wszystkich zebranych środków trwających do końca lutego są one wkładane na bankowe konta, a dopiero w listopadzie ogłaszane są przetargi mające na celu wyłonienie najlepszej oferty na sprzęt medyczny, który do szpitali trafia dopiero w następnym roku…a odsetki bankowe z nich lecą do prywatnych kieszeni tuzów WOŚP. Należałoby również zapytać i rozliczyć byłych i obecnych szefów TVP ,kto płaci telewizji za cały czas antenowy, jaki poświęciła na reklamy i pokazy związane z WOŚP. Pozostaje pytaniem retorycznym: czy Owsiak za darmo płynął okrętem Marynarki Wojennej, a następnie latał po Polsce helikopterem?…Tymczasem nieco bardziej dorosłe dzieci ten sam WOŚP Owsiaka z owych zebranych pieniędzy zachęca do udziału w narkomańsko- satanistycznym spędzie, gdzie taplające się w błocie i wymiocinach indywidua dokonują aktu samozniszczenia biologicznego i duchowego. Sprawa z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocysprowadza się więc tylko i wyłącznie do prostej idei:– pomoc maluchom, żeby nikt nie ważył się na słowa sprzeciwu wobec tak oczywistej szeroko zorganizowanej z udziałem „publicznych” środków masowego przekazu deprawacji polskich nastolatków. Poza tym, uratowane dziecko zawsze będzie można zdeprawować później część od pieniędzy pozbieranych na ulicach, przeznaczyć na organizację rozkładu moralnego małolatów. Medliniarska akcja WOŚP "róbta co chceta" ma dać kolejne pokolenie ludzi wynarodowionych, zdemoralizowanych, areligijnych, a więc doskonale nadających się na budulec dla zaplanowanego przez masonerię Nowego Porządku Światowego.
Więcej: http://www.polonica.net/Jerzy_Owsiak.htm

Jan Marek Owsiński doradca zarządu ,Dyrektor Biura Programowego Polskiego Radia S.A. od co najmniej 2004r! Wysoko lokowany osobnik w hierarchii finansowo-propagandowej II PRL Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta.

Piotr Pacewicz – ur. 1953 r. pomiot bolszewicki . Polonofob,dywersant chory z nienawiści do polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego, fałszerz historii najnowszej ,etatowy paszkwilant- tropiciel „polskiego antysemityzmu” na etacie medliniarza agitatora żydobolszewickiej gadzinówki "Gazeta Wyborcza". Od 1995 roku pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego tej gadzinówki . Absolwent głównej wylęgarni nomenklatury bolszewickiej: Uniwersytetu Warszawskiego. W okresie I PRL latach 1980-1989 brał jako adiunkt w Instytucie Psychologii PAN (1980-1989) W 1981 roku został oddelegowany dla rozbijackiej działalności do podziemnej "Solidarności". Był zaangażowanym aktorem w mistyfikacji „ Okrągłego Stołu”. W 2007 roku za dywersyjną działalności i szkalowanie Polaków niemieckie, francuskie i polskojęzyczne organizacje LGBTprzyznały mu nagrodę "Tolerancja 2007" za serię publikacji krytykujących „homofobię” rządów PiS i polskiego społeczeństwa.

Paweł Paluch – ur. 1963 r. Stanowisko członka dwuosobowgo Zarządu TVP S.A jako seldowski figurant Ławniczaka, objął w wyniku sowiecko –PO-lszewickiego zamachu stanu przeprowadzonego w Polsce wraz z zagładą rządowego Tupolewa 10 kwietnia 2010 w Siewiernym.. Osadzony na tym stanowisku dla przeprowadzenia sowieckiej czystki kadrowej w owej instytucji w celu zablokowania występujących nawet w niej nielicznych przecieków podważających wiarygodność II kłamstwa katyńskiego oraz wdrożenia z pomocą owych mediów rozpoczętego etapu destabilizacji i zaplanowanej euro-bolszewickiej „normalizacji” już w byłej Polsce.

                                        
Jacek Pałasiński ur. 1952r –komuch, polonofob, prowokator,dywersant chory z nienawiści do polskości, Polaków, Niepodległego Państwa Polskiego i Kościoła Katolickiego Medliniarz telewizyjny i radiowy, na etacie „korespondenta” w okresie I i II PRL-u . Dyżurny tropiciel „polskiego antysemityzmu”. Za uprawianie antypolskiej propagandy brał na etacie w koszer-ogłupiaczu Radiu Zet,komuchowych szmatławcach: Rzeczpospolitej, Wprost, obecnie na etacie człowieka do „zadań specjalnych” czyli: do antyktolickiego paszkwilanctwa. Bierze w telegadzinówce TVN24. Z własnej inicjatywy uprawia antypolską agitkę jako właściciel bogu. Członek m.in. Stowarzyszenia Wolnego Słowa –samozwańczego organu cenzury „poprawności politycznej” w Polsce.


Rafał Pankowski ur. w 1976r pomiot bolszewicki , Polonofob , dywersant-paszwilant, ,gorliwy tropiciel „polskiego antysemityzmu” za fundusze polskiego podatnika! Absolwent wylęgarni bolszewickich agitatorów : Wydziału Nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie dostał doktorat za preparowanie legend nt. „polskiego antysemityzmu”. Członek "UNITED for Intercultural Action" – ojropejskiej sieci bolszewickiego internacjonału z siedzibą w Amsterdamie. Za preparowane o Polakach donosy bierze dodatkowo na etacie eksperta-konsultanta w tzw. Departamencie Tolerancji i Niedyskryminacji Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, a także jako koordynator projektu "Przeciwdziałanie nietolerancji". Współzałożyciel bolszewickiej bojówki :Stowarzyszenia ‘NIGDY WIĘCEJ’,i współautor antypolskiej paszkwilanckiej stronki o tej samej nazwie..

Janina Paradowska vel Rachela Busch – ur. w 1942r w Rosji Sowieckiej pomiot bolszewicki. Polonofob,komuch,dywersant ,etatowa tropicielka „polskiego antysemityzmu”w celudorabiania Polakom gęby antysemitów. W I PRL aktywistka PZPR jako medlinara od bolszewickiej propagandy terminowała w Kurierze Polskim pod koniec lat 60-tych . W stanie wojennym, jako meliniara podjęła kolaborację w redakcji Lokalnej jaruzel-gadzinówki Życie Warszawy, gdzie brała , na różnych stanowiskach m.in. pełniła funkcję między innymi kierownika działu politycznego. W II PRL od 1991 medliniara żydokomunistycznego tygodnika "Polityka"i agitatorka radiowego powielacza dezinformacji „Gazety wyborczej”– Radia TOK FMDaniel Passent    –   ur. 28.04.1938 w Stanisławowie jako m.in. bratanek fanatycznego komunisty i przyszłego zbrodniarza okresu stalinowskiego Romana Zambrowskiego. Wychowanek bardzo wpływowego w początkach stalinizmu w Polsce sowieckiego generała stalinowca Jakuba Prawina.   Polonofob,komuch,dywersant chory z nienawiści do polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego. Zawzięty tropiciel „polskiego antysemityzmu”w celudorabiania Polakom gęby antysemitów. Absolwent głównej wylęgarni nomenklatury bolszewickiej: Uniwersytetu Warszawskiego.Działalność medliniarską terminował od 1956r w Sztandarze Młodych gdy był adeptem UW. Wieloletni aktywista PZPR, wieloletni agitator bolszewicki -medliniarz żydokomunistycznej “Polityki” ,przez wiele lat zastępca redaktora naczelnego. „Wyrafinowany” chwalca stanu wojennego. Po odejściu z niej M. F. Rakowskiego, faktyczny “mózg” tej redakcji w latach 80. i na początku lat 90., odpowiedzialny za kontynuowanie antypolskiej i antynarodowej linii w “Polityce”, rozliczne publikacje tropicieli polskiego “nacjonalizmu” i “antysemityzmu” typu Kałużyńskiego, Grońskiego, czy Koźniewskiego. To Passent, od lat zaprzyjaźniony z autorem antypolskiego paszkwilu Malowanego ptaka – żydowskim pisarzem-hochsztaplerem Jerzym Kosińskim, zrobił najwięcej dla jego skrajnego rozreklamowania w Polsce

Longin Pastusiak    –   ur. 22 .08. 1935 w Łodzi , polonofob, komuch, dywersant chory z nienawiści do polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego, fałszerz historii na etacie „profesora” komunistycznego nadania. Polonofob,komuch,dywersant,agent SB; socjaldemokrata, libertyn; członek masońskich organizacji Stowarzyszenia Euroatlantyckiego i Klubu Rzymskiego; Absolwent głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.W 1961 roku przystąpił do PZPRi pozostał w niej, aż do samorozwiązania się partii (1990). Doktoryzował się na Wydziale Historii Wyższej Szkoły Nauk Społecznych przy KC PZPR. Po przemianach w SdRP, od 2000 jest członkiem SLD i zasiada w Radzie Naczelnej tej partii. Od 1991 do 2001 delegowany na posła na sejm II RPL I, II i III kadencji. W Senacie V kadencji (2001 – 2005) pełnił funkcję Marszałka Senatu. Zięć  bandyty, zbrodniarza, stalinowca Edwarda Ochaba, komunisty z okresu stalinowskiego i gomułkowskiego.

Stefan Józef Pastuszka ur. 21 sierpnia 1941.  Członek pezetpeerowskiej przybudówki ZSL do 1990 r., od 1990 r. przemianowanej na „PSL”. W 1993 roku został delegowany do Senatu RP z województwa świętokrzyskiego z listy PSL. Jeden głównych odpowiedzialnych za przewrót ideologiczny realizowany na poziomie edukacji: od 10 lipca 1995 r. mianowany sekretarzem stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej. Funkcję tę pełnił do 12 listopada 1997 r. Jako sekretarz stanu w MENuprawiał dywersję w Międzyresortowej Komisji do Spraw Polonii i Polaków za Granicą, Radzie Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie” (do 31 III 1998 r.), był przewodniczącym Rady Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, wiceprzewodniczącym (1996–1997) Rady do Spraw Reformy Edukacji Narodowej i przewodniczącym Zespołu do Spraw Reformy Edukacji Narodowej. W uznaniu owych „zasług” na rzecz rozkładu edukacji w Polsce PO-lszewicka szefowa MEN Katarzyna Hall, powołała go do dziewięcioosobowej Rady Edukacji Narodowej oraz w skład tzw. Kapituły do Spraw Profesorów Oświaty. Od 1993 do 1997 był delegowany na członka Rady Programowej Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji a w roku 1997 wchodził w skład Rady Programowej Telewizji Polskiej S.A. z siedzibą w Warszawie. Od 29 września 2008 r. brał na etacie członka Rady Programowej Spółki Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Kielcach – Radio Kielce SA. W lipcu 2010 Senat powołał go w skład Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z rekomendacji Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jako członekKRRiT. Został osadzony na tym stanowisku dla przeprowadzenia sowieckiej czystki kadrowej w owej instytucji w celu zablokowania występujących nawet w niej, nielicznych przecieków podważających wiarygodność II kłamstwa katyńskiego oraz wdrożenia z pomocą owych mediów rozpoczętego etapu destabilizacji i zaplanowanej euro-bolszewickiej „normalizacji” już w byłej Polsce. .


Adam Pawłowicz– ur.1962r. zam. Warszawka, hipermanipulator ds. środków przekazu : były Sekretarz Rady Nadzorczej TVP w latch 2003-2006.Były Prezes dystrrybucji propagandy bolszewicki w spółce Ruch .S.A. Zasiada też w radach nadzorczych TVP i PKN Orlen. – I nie będzie musiał rezygnować z zasiadania w radach, bo wszedł do nich jako reprezentant skarbu państwa! Dodatkowo bierze jakoDyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Firm White & Case W.Daniłowicz, W.Jurcewicz i Wspólnicy – Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa. Wysoko lokowany osobnik w hierarchii finansowo-propagandowej II PRL Nieznane data miejsce urodzenia, i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

Jacek Pawłowski ur. 1973 kolaborant-medliniarz, absolwent głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów: Wydziału dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, Był oddelegowany za reportera i wydawcę serwisów (dez-)informacyjnych w polskiej sekcji BBC. Od 2006 roku specjalista od dezinformacji w PR III.P.R. Był Sekretarzem Programu, od 21.11.2007 roku bierze jako Wicedyrektor Programowy PR III Polskiego Radia oraz Szef Redakcji Aktualności!
 

Konrad Piasecki – ur. 1 listopada 1970 r. w Warszawce pomiot bolszewicki , polonofob, dużurny tropiciel „polskiego antysemityzmu” działał jako medliniarz na etacie redaktora radioogłupiacza RMF FM od 1994, gdzie był preparatorem i radioszczekaczem "Faktów RMF FM" i reżyserem"Kontrwywiadu". W telewizji antypolską agitkę uprawiał dla programu "Polityczne Graffiti" TV Polsat (1996-1999) i (2001-2004) W 2006 był na etacie terenowego szczekacza Panoramy TVP2, skąd delegowany nazad powrócił do RMF FM w sierpniu 2006r.

Marcin  Piasecki – ur. w 1970r ,były medliniarz żydobolszewickiej gadzinówki Gazety Wyborczej , obecnie z-ca red . naczelny. niemieckiej gadzinówki (Der) „Dziennik”. Polonofob, komuch,dywersant, agitatator bolszewicki fanatycznie i zajadle nienawidzący Polski, katolicyzmu, polskości, patriotyzmu i Polaków. Jeden z najskrajniejszych zagończyków lobby filosemickiego. Absolwent wylęgarni sitwy komunistycznej Uniwersytetu Warszawskiego-wydział nowomowy tzw. Filologii Polskiej.Ze szczególną zajadłością pisze na łamach postkomunistycznych gadzinówek "Gazety Wyborczej" i "Polityki", piewca zajadłego polonofoba i polakożercy Henryka Grynberga-pisarza paszkwilanta ,którylegalnie wyemigrował z PRL pod koniec 1967 r., a w licznych książkach wydanych w Polsce w ostatnich latach (m.in.Dziedzictwo), artykułach i wywiadach, dawał wyraz fanatycznej, zapiekłej nienawiści do Polski i Polaków.Piasecki ostatnio bierze jako kierujący "The Wall Street Journal Polska –dodatkiem ekonomicznym do DER"Dziennik"

Adam Pieczyński -specjalista ds. manipulacji medialnej i hiper deziformacji , Absolwent wylęgarni kadr bolszewickich agitatorów :Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat był peerelowskim korespodentem El Pais. Następnie jako protegowany i wysoki funcjonariusz Fundacji Batorego …kolejno brał na etatach jako: wicedyrektor programów (dez-) informacyjnych Polskiego Radia, szef Wiadomości w TVP oraz wiceszef informacji w RTL7.W 2001 został dyrektorem programowym tworzonego właśnie TVN24. Od sierpnia 2005 był także prezesem zarządu tej stacji. Po połączeniu TVN i TVN24 w jedną firmę (wcześniej formalnie były to osobne, choć powiązane kapitałowo spółki) został członkiem zarządu TVN S.A. odpowiedzialnym za pion propagandy . Podlegają mu m.in. redakcja Faktów TVN oraz kanały TVN24, TVN CNBC Biznes , Oficjalnie figuruje jako mąż teleszczekaczki-Justyny Pochanke. Wysoko lokowany osobnik w hierarchii finansowo-propagandowej II PRL Nieznane data miejsce urodzeniai wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .


Ryszard Piekarowiczur. 19 czerwca 1935 r.; Absolwent głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego wieloletni agitator bolszewicki PRL ,od 1956 r. do chwili obecnej bierze na etacie w Polskiej Agencji Prasowej.. W I PRL w latach 1961-67 kierował w PAPserwisem informacji o nowościach nauki i techniki za granicą; kierownik działu w Redakcji Zagranicznej 1963-67, korespondent PAP w Indiach 1967-71 i 1975-81, korespondent PAP w Waszyngtonie 1989-94, zastępca redaktora naczelnego Redakcji Zagranicznej 1981-89 i 1994-2003. Obecnie funkcjonariusz Rady Etyki Mediów – instytucji cenzorskiej II PRL samozwańczo tworzonej w większości przez byłych agitatorów bolszewickich I PRL.

 Jolanta Pieńkowska -ur. 20 listopada 1966 w Warszawce, medlinaira – teleszczekaczka , najpierw nowej wersji „Dziennika Telewizyjnego” (DTV) ukazującego się pod nowym szyldem „Wiadomości” TVP.1 Pierwsze wydanie telegadzinówki „Wiadomości” TVP1poprowadziła 2 sierpnia 1990r. Prowadziła także inne bolszewickie programy propagandowe :W centrum uwagi i Monitor Wiadomości, ale także medialne szopki wyborcze m.in. w roku 2002, 2003, 2004. Na etacie w redakcji TVP pozostawła w latach 19902004, następnie delegowana do wspak-radio -manpulatorni Programu III PR gdzie do lipca 2006 prowadziła show figurantów pod nazwą Salon polityczny Trójki. Na antenie TVN agituje antypolską propagandę razem z Wojciechem Jagielskim w magazynie Dzień Dobry TVN.

Jerzy Pilch  ur. 10 sierpnia 1952 w Wiśle  –  polonofob,komuch,dywersant-paszwilant  chory z nienawiści do polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego, na etacie medliniarza agitatora. Do 1999 roku był członkiem zespołu redakcyjnego katolewackiego "Tygodnika Powszechnego", gdzie był znany nie tylko ze skłonności do tekstów pełnych wulgarności i opowieści o delirycznych "radościach" alkoholowego upojenia, ale i z akceptacji równoległej współpracy z pornograficznym czasopismem "Hustler".. Stały medliniarz żydokomunistycznej gadzinówki "Polityka" i polskojęzycznej niemieckiej gadzinówki ,,(Der) Dziennik’’. Aktywista żydo-masońskiego, antypolskiego Stowarzyszenia" Otwarta Rzeczpospolita", – samozwańcza instytucja cenzorska uprawiająca antypolską dywersję propagandową na rzecz zagranicznych mocodawców tworzona przez biologiczny pomiot biologiczny przywleczonych z Rosji Sowieckiej wysokich aparatczyków I PRL.

Tadeusz Pilch antylustrator -„profesor” komunistycznej nominacji w głównej wylęgarni bolszewickich kadr: Uniwersytecie Warszawskim. Zajmuje się tzw. „pedagogiką społeczną i polityką społeczną”.Jako kierownik Ośrodka Badań Problemów Nietolerancji jest etatowym tropicielem „polskiego antysemityzmu” i innych „polskich ksenofobii” za fundusze polskiego podatnika! Dwukrotnie minister MEN (Ministerstwa Edukacji Nieprawd) (raz wiceminister za rządu Waldemara Pawlaka) należy do głównych odpowiedzialnych za rozkład i bolszewizację edukacji w Polsce. Wysoko lokowany w aparacie propagandy bolszewickej II PRL- bierze na etacie członka Rady Programowej Polskiego Radia ! 
Marian Pilot ur. 6 grudnia 1936r. w Siedlikowie. zam. Warszawka, członekRady Nadzorczej TVP w okresie 2003-2006 , Absolwent głównej wylęgarni bolszewickich agitatorówWydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.. Wieloletni agitator bolszewicki jako medliniarz prasowy i telewizyjny w I PRL.

Grzegorz Piotrowski vel Sławomir Janisz   –   ur. 23.05 1951 w Łodzi.  polonofob,zbrodniarz, funkcjonariusz KGB/SB, kat i zwyrodnialy morderca, główny przywódca i ubeckiej bandy (tzw. Grupa ,,D’’), która na rozkaz Jaruzelskiego i Kiszczaka, zamordowała śp. ks. Jerzego Popiełuszkę. Po przedterminowym wyjściu z więzienia Piotrowski m.in. podjął kolaborację ze szmatławym ubeckim odbytniczym organem prasowym : tygodnikiem Fakty i Mity.

Jacek Piotrowski– Wysoko lokowany osobnik w pionie aparatu bolszewickiej propagandy II PRL pierwszy szef Informacyjnej Agencji Radiowej , wicedyrektor Agencji Produkcji Audycji Telewizyjnych TVP: dyrektor Dyrekcji Programowej Polskiego Radia . Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .
 
Wincenty Pipka-w 2008 r z namaszczenia folksdojczów Platformy Obywatelskiej
(PO -Polnische Ostdeutchen) delegowany na dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej – również dyrektor Programu I Polskiego Radiadla utrwalenia antypolskiego bolszewickiego charakteru owych propagandowych instytucji . Wysoko lokowany osobnik w hierarchii finansowo-propagandowej II PRL Nieznane data miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich danych osobnika pełniącego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta .

 
Bogusław Piwowar – dywersant , współorganizator przewrotu ideologicznego w Polsce. Absolwent głównej wylęgarni kadr bolszewickich agitatorów: Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.dyrektor Biura Zarządu kwaśniewskiej TVP w czasach prezesury tow. Roberta Kwiatkowskiego.Jako wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej TVP S.A. z rekomendacji (PZPR/SLD), współzorganizował przejącie tzw. telewizji publicznej na użytek ekipy która zawłaszczyła monopol władzy w Polsce w wyniku sowiecko –PO-lszewickiego zamachu stanu przeprowadzonego wraz z zagładą rządowego Tupolewa 10 kwietnia 2010 w Siewiernym.
          Obecnie bierze na etatach szeregu nomenklaturowych spółek i związków postkomunistycznych : jako wiceprezes Business Centre Club ,dyrektor Instytutu Lobbingu BCC; rzecznik prasowy Nafta Polska S.A. ,rektor Biura Zarządu Telewizji Polskiej S.A.; Dyrektor Departamentu Reklamy Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i równolegle Zastępca Szefa Zespołu Koncesyjnego oraz jako szef Zespołu Informacji Biura Prasowego Rządu. Nieznane data miejsce urodzenia, brak wszelkich danych osobnika pełniącego publiczną rolę w tzw. „publicznych mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta.

Justyna Pochanke – ur. 25 stycznia 1972 w Warszawce pomiot bolszewicki .Medliniara-teleszczekaczka. Polonofob , etatowa tropicielka „polskiego antysemityzmu”. Absolwentka głównej wylęgarni bolszewickich agitatorów: Wydziału Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jako agitatorka rozpoczęła terminowanie w koszer- ogłupiaczu: Radiu ZET. Była radioszczekaczą prowadzącą poranne serwisy dezinformacyjne. Następnie z grupą dziennikarzy, delegowana do nowo powstającego kanału informacyjnego TVN24. W 2001 roku „zasłynęła” z manipulacji i rozpowszechniania kłamstw nt. amerykańskiej prowokacji tzw. „zamachów terrorystycznych” 11 września 2001r . Obecnie jest główną preparującą i prowadzącą dezinformację "Faktów" w TVNi "Magazyn 24 Godziny" w TVN24. Oficjalnie figuruje jako żona Adama Pieczyńskiego

Stanisław Podemski  ur. w 1929r  –   polonofob, dywersant chory z nienawiści do polskości, Polaków i Niepodległego Państwa Polskiego,komuch, wieloletnikonfident byłej SB, jako agitator bolszewicki dyżurny tropiciel „polskiego antysemityzmu” -medliniarz w I i II PRL: 1960-66 w "Sztandarze Młodych", następnie w "Kurierze Polskim", od 1975 w żydokomunistycznej “Polityce”. W II PRL ze typową komunistyczną zajadłością pisze na łamach bolszewickich szmatławców: "Gazety Wyborczej", „Rzepy” i "Polityki". Wyspecjalizował się w skrajnej nagonce na ks. Prałata Henryka Jankowskiego, domagając się jak najszybszego przykładnego skazania go za rzekome obrażenie Żydów. Nic nie wiadomo o tym, by Podemski wykazał równą gorliwość w żądaniu ukarania osób winnych rzeczywistego obrażenia Polaków jako narodu, choć część z nich ma pod bokiem we własnej redakcji. Dodajmy, że Podemski jest przy tym od dawna gorącym rzecznikiem abolicji dla autorów stanu wojennego (por. np. jego artykuł: Szansa na przebaczenie, “Polityka” z 22 maja 1993 r.)

Jakub Porada– ur. 30 września 1969 w Kielcach ,kolaborant na etacie tele-szczekaczki od 2001 r. związanego z TVN24gdzie uprawia agitkę bolszewicką w: Poranek TVN24 , oraz serwisy   (dez-)informacyjne. Absolwent drugiej po UW wylęgarni agitatorów-bolszewików : Wydziale Politologii i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim. Obecnie bierze dodatkowo jako Wykładowca na Podyplomowych Studiach Dziennikarskich na Uniwersytecie Śląskim.

Jarosław Potasz – ur. 1962r. Członek Zarządu TVN , bierze także na etacie Dyrektora ds. Produkcji Programowej TV Wisła od 1995 r. Przed zatrudnieniem w TVN był Wiceprezesem i Dyrektorem w Wydawnictwie Gazety Krakowskiej. Dodatkowo bierze jako członek Zarządu Spółki. GRUPA ONET.PL S.A.Nieznane data miejsce urodzenia, i wszelkie dane osobnika pełniacego kluczową rolę w tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Kościesza

Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom za darmo: każdy użytkownik ma prawo darmowego ich kopiowania, powielania w internecie i linkowania do nich bez zmiany treści . Nie wyrażam zgody na żadną inną „ochronę praw autorskich” moich publikacji w Internecie.

73 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816