NEWS
Like

Dzień Wolności i Praw Obywatelskich

04/06/2014
1804 Wyświetlenia
23 Komentarze
9 minut czytania
Dzień Wolności i Praw Obywatelskich

25 lat perfidnego zabijania. Polskie święto, obchodzone 4 czerwca, ustanowione uchwałą Sejmu RP w dniu 24 maja 2013 roku. Upamiętnia pierwsze po II wojnie światowej wolne wybory parlamentarne w 1989 roku: częściowo wolne do Sejmu oraz całkowicie wolne do Senatu, zniesionego w 1946 w następstwie sfałszowanego referendum ludowego. A oto prawda o polskiej demokracji.

0


 

IMG_0082 IMG_0843 wydrukosw69

 

25 lat perfidnego zabijania

Polskie święto, obchodzone 4 czerwca, ustanowione uchwałą Sejmu RP w dniu 24 maja 2013 roku. Upamiętnia pierwsze po II wojnie światowej wolne wybory parlamentarne w 1989 roku: częściowo wolne do Sejmu oraz całkowicie wolne do Senatu, zniesionego w 1946 w następstwie sfałszowanego referendum ludowego. A oto prawda o polskiej demokracji.

Zawiodło ich państwo

Lista tajemniczych „zgonów” w III RP (po Okrągłym Stole).

Niepokojąco rośnie liczba morderstw – wynika z najnowszych danych Komendy Głównej Policji. Przez pierwsze trzy miesiące tego roku (2013) było sto przypadków zabójstw dorosłych i trzy przypadki zabójstw dzieci. Dla porównania w analogicznym okresie roku ubiegłego morderstw było 80, w tym jednego nieletniego. Równocześnie spada zaufanie do policji.

Wzrost samobójstw mamy tak wysoki jak w Grecji. Życie odbiera sobie ponad 6 tys. osób rocznie. Ugnojone świnie.

Ludzie zabijają się w akcie desperacji i niemocy. Krystyna Chojnacka popełniła samobójstwo przez urzędników. Problem samobójstw rośnie z roku na rok. Syn rolnika z Mysłakowic, który 13 czerwca popełnił samobójstwo z powodu decyzji Urzędu Kontroli Skarbowej, przyjechał dziś pod jeleniogórski UKS z samochodem na lawecie. Tym pojazdem było bmw, którym Jan Gródek wjechał do zalewu pilchowickiego i odebrał sobie życie. Manifestacja syna zmarłego była próbą zwrócenia uwagi na bezduszność urzędników fiskusa.

Dobrodziejstwem „demokracji” są schroniska Brata Alberta dla bezdomnych, slumsy socjalne lub ziemianki. O czym trzeba wiedzieć, gdy toczy się sprawa o eksmisję? Innym rarytasem są stołówki dla niedożywionych.

15,3 proc. – oto prawdziwy poziom bezrobocia w Polsce. Aż o 10 proc. w ciągu roku zwiększyła się liczba osób, które nie pracują, choć oficjalnie nie są zarejestrowane jako bezrobotne. Jest ich już niemal pół miliona. To najgorszy wynik od pięciu lat.

ZUS i OFE nie pomogą młodym: powinni zapomnieć o emeryturach. Z raportu dotyczącego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych opublikowanego przez ZPP i Fundację Republikańską wynika, że ZUS w ciągu 5-8 lat stanie się trwale niewypłacalny. Do tego dochodzi dalsze podniesienie wieku emerytalnego, obniżenie emerytur oraz reforma finansów publicznych. – Myślę, że może to dojść do poziomu, który teraz proponuje Szwecja, czyli 75 lat. Wątpię czy inaczej uda się uratować ten system.- dodaje Kaźmierczak.

Przychodzi Polak do lekarza i narzeka. Na co najbardziej? Kolejki i jeszcze raz kolejki – to jest zdaniem Polaków największy problem przy korzystaniu ze służby zdrowia. Jedna czwarta też uważa, że kłopotem jest brak empatyczności ze strony lekarzy. Tak wynika z badania Millward Brown przeprowadzonego telefonicznie w październiku 2013 na grupie 1000 respondentów. Służba zdrowia jest praktycznie dla biznesmenów.

Nadciąga kolejna wielka fala emigracji. Do ponad 2 mln młodych ludzi, którzy zostali wypchnięci za granicę do roku 2020 może dołączyć kolejny milion. Dlaczego? Bo w Polsce brakuje pracy. A jeżeli już ta praca jest, to na umowę śmieciową, a wynagrodzenie jest bardzo niskie. Mimo niskich kosztów pracy, bezrobocie w Polsce jest dwukrotnie wyższe niż w Niemczech, a średnie wynagrodzenie w Niemczech jest z kolei trzykrotnie wyższe niż w Polsce – mówił na konferencji prasowej Mariusz Błaszczak

W Polsce funkcjonuje chora kolaboracja TW i dokonuje się jawnej eksterminacji narodu.

Goebbelsowska cenzura, ACTA w Polsce jak w Korei Płn . Przodują Wiadomości24.

Gdzie jest realizacja 21 postulatów MKS (Porozumień sierpniowych)?

Zapaść w III RP

V Rozbiór Polski

Państwo w Państwie

Polskę czeka Majdan

Buławy mają zbrodniarze

Wymiar niesprawiedliwości

Prymitywne Piractwo Prawne

Od świętego Mikołaja dla Polaków

Podmioty walczące z bezprawiem w prawie

From: Sławomir Salomon

To: lew1

Sent: Monday, June 23, 2014 8:43 PM

Subject: Re: Pospolite Ruszenie

się wije w sądzie 6 rok grzegorz Braun. W tym samym Wrocławskim sądzie Słąwomir Salomon w nagrodę za ujewnienie zabójstwa ojca który został zamordowany za ujawnienie systemu krzdzieży nieruchomości w ratuszu przegrywa firmę z nieistniejącą firmą u sędzi Iwankiewicz w XV. Obrońca to kancelaria z P0seł mec Sławomir Piechota a oskarżyciel fikcyjnej firmy to Ireneusz Koksztys w tym Gazety Wyborczej był przy zakładaniu krajowego rejestru dłużników. Mówi się że synek tej sędziny ma własną tak samo firmę windykacyjną. A to Podwórko tegoż morderczego układu MSWiA

Barbara Kacprzak, Waldemar Lato,

Komorowski i tysiące innych

Uczestnicy Okrągłego Stołu powinni gnić w więzieniach lub palić się w piekle.

Gros sędziów i prokuratorów powinno być zesłane do kolonii karnej na Syberii za oszustwa, bezpodstawne represje, ubeckie pokłosie i korporacyjne koneksje. Za zwierzęce, paranoiczne nienasycenie.

Księża też ugrali swoje i dziś siedzą cicho a nie protestują przeciwko oprawcom niewolników jak Popiełuszko czy Jankowski.

Jezus Chrystus, Maksymilian Maria Kolbe, Leopold Okulicki, Witold Pilecki, August Emil Fieldorf, Stanisław Pyjas, Grzegorz Przemyk, Jerzy Popiełuszko, Michał Tadeusz Falzmann, Walerian Janusz Pańko byli idiotami i zasłużyli na śmierć. Takie jest stanowisko tych, którzy wydali na mnie bezprawne wyroki i którzy akceptują te stalinowskie represje. Bezczelność i jaskrawość barbarzyńskich zbrodni legalnej mafii w III RP przechodzi ludzkie pojęcie.

Rudolf Hoess też skazywał ludzi bez okoliczności. Po wyroku skazani mogli złożyć apelację w kominie Auschwitz. Informuję Państwa, że jeśli zostanę wezwany do bezpodstawnego aresztowania to powieszę się na kracie Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze. Skoro gwałci się prawa człowieka w Polsce, to będę zmuszony podjąć decyzję Maksymiliana Kolbe do obudzenia sprawiedliwości.

Faszyści mogą dwadzieścia lat robić wałki z niewolnikami. Delikatnie mówiąc, nadużycia prawa, należy umarzać a nie odraczać. Tak zrobiono by w państwie demokratycznym. W Polsce nie ma sprawiedliwości. Akceptuje się fałsz intelektualny dokumentu, prześladowania bez śladu czynu zabronionego. Nie ma innego wyjścia do wznowienia postępowań oszustw sądowych jak obcięcie sobie głowy przed „sądem”. Ktoś musi to zrobić. Nie życzę sobie VIP-ów na moim pogrzebie.

Układ zamknięty

Świętsi od księży

94 dni stalinowskiego aresztu

Za moją szczerość nikt się raczej za mną nie wstawi. Do opieki niepełnosprawnych dziadków niemieckich znajdą pewnie zastępców, ale moje dzieci zabójstwa terrorystom nie wybaczą. Nie uda wam się nawet internować mnie w Gostyninie. Może odzyska kiedyś wzrok Prokurator Generalny i Rzecznik Praw Obywatelskich na sfingowane procesy i kapturowe wyroki reketierów. Może powstanie realny, obywatelski IPN na potrzeby bieżącego reżimu. Wolność dzisiaj mają kontraktowi, sztuczni dysydenci.

Grzegorz Niedźwiecki, ul. Działkowicza 19, 58-506 Jelenia Góra

Inne zapisy autora:

0

Socjolog61
Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

127 publikacje
9 komentarze
 

23 komentarz

 1. ta petla to stały punkt informacyjny czy raczej …objazdowy.Tyle tylko jest interesujacego w tch powyzszych pierdolach.

  0
 2. Wcześniej zaplanowali, lata 70 ub. wieku a 25 lat temu bandyci zdecydowali, że Polska będzie mafijnym państwem bezprawia. Tutaj wszelka hołota, mega złodzieje, pasożyty społeczne, wielu skorumpowanych: urzędników, sędziów, prokuratorów,milicjantów, trepów, polityków i zwykli bandyci, żyją bezkarnie na koszt bezczelnie okradanych biedaków. Tutaj nie warto pracować i płacić podatki, aby nie napluć sobie w gębę podczas porannej toalety.

  0
 3. Owi trzej agresorzy atakujący zachód to cywilizacje: turańska, bizantyjska i żydowska. !!!!!!!!!!!!!! NIE ŁACIŃSKA!!! Cywilizacja łacińska to ład, porządek także prawny, etyka nad stanowionym prawem, etc…Przyczyną tego co dzieje się w Polsce i nie tylko jest POmieszanie cywilizacji Cywilizacji bizantyńskiej z Turańską i Żydowską stąd rozpasanie na koszt podatnika tzw. “elyt” bo nie elit, no i zamordyzm. Dodam do zamordyzmu mordowanie, rabowanie, eliminacje niepokornych, zsyłki, obozy, gułagi co w łacińskiej było raczej nie spotykane..Cywilizacja łacińska niszczona jest przez łączny wpływ pojęć pochodzenia turańskiego, bizantyjskiego i żydowskiego przede wszystkim w dziedzinie etyki i prawa. Wedle pojęć łacińskich prawo wywodzi się z etyki i ma za zadanie wcielać zasady etyki w życie. W cywilizacji żydowskiej i turańskiej oraz bizantyjskiej prawo jest ponad etyką. Zależy ono od “widzimisię” władzy, państwa, biurokracji. To, co napisałem przy okazji bardzo przystępnego referowania poglądów Konecznego na temat cywilizacji może być dla młodych Czytelników o tyle pożyteczne, że umożliwi im zastanowienie się nad sobą, nad własną przynależnością do określonej formacji cywilizacyjnej. Nie jest to trudne. Jeżeli na przykład ktoś dopuszcza aborcję ze względów “społecznych”, a ze wstrętem myśli o mordercach taksówkarzy, zdunów i babć klozetowych – stosuje podwójną moralność i na pewno nie przynależy do cywilizacji łacińskiej. Podobnie jak ten, który godzi się na zabijanie taksówkarzy, natomiast wszelkie inne mordy traktuje ze wstrętem.

  0
 4. Panie Niedźwiedzki, etc..o kartce wyborczej coś zmieniającej w dzisiejszych realiach zapomnijcie!!! Ja wiem co trzeba zrobić: dotąd dopóki Polacy ich niestety nie wywieszają na latarniach, pomiotu nie spuszczą w polityczny, etc..gospodarczy niebyt nic nie zmienimy, dywagacje na dziś to utopia, trzeba zastosować ich protoplastów metody wobec nich, innej opcji dla nas Polaków, Polski by istniała już niestety nie ma. Oni muszą się zacząć poważnie bać o swe i swego pomiotu życie, i o to co nam Polakom ukradli, zagrabili.

  0
 5. czyli nieustajace cipcipcip….a moze 10 min drzemki??

  0
 6. Avatar Piotr B.

  Łańcuch się komuś zawinął wokół szyi i to nie ten państwowy ale prywatny.

  0
 7. Avatar Ireneusz Tadeusz

  Żydo-syjonisci zdziwieni reakcją obywateli !!! Dodaj do ulubionych

  Gdy telewizja Deutsche Welle pokazuje relacje o konflikcie na Krymie i w Zagłębiu Donieckim, zalewa ją fala krytycznych głosów, które docierają przede wszystkim na adres redakcji rosyjskiej na Facebooku ! Ciężkie obelgi !!!!

  – Są to po czę­ści cięż­kie obe­lgi pod ad­re­sem nie­miec­kich po­li­ty­ków i szcze­gól­nie kanc­lerz Mer­kel, czę­sto także z pod­tek­sta­mi an­ty­se­mic­ki­mi, an­ty­ame­ry­kań­ski­mi czy skie­ro­wa­ny­mi prze­ciw­ko tym­cza­so­we­mu rzą­do­wi Ukra­iny.
  Za­rzu­ca się nam, że nasze re­la­cje są jed­no­stron­ne i po­zba­wio­ne obiek­ty­wi­zmu – mówi Ingo Man­n­teu­fel. “Ku­pie­ni dzien­ni­ka­rze” i “Fa­szy­stow­scy pa­no­wie”, to po­ję­cia uży­wa­ne przez kry­tycz­nych, ro­syj­skich użyt­kow­ni­ków.

  Słowianie ! ścierwa syjonistyczne blokują obywatelom mass-media więc został tylko internet by wyrazić swoje niezadowolenie !!! więc czemu takie obłudne zdziwienie żydów syjonistów ?
  Czemu ŚCIERWA SYJONISTYCZNE chowacie sie za ekrany TV ?
  Czemu ścierwa syjonistyczne chowacie sie w zamkniętych salach ?
  Czemu ścierwa syjonistyczne blokujecie obywatelom dostępu do TVP ?
  Czemu ścierwa syjonistyczne odmawiacie obywatelom głosu w Referendum ?
  Czemu ścierwa syjonistyczne ukrywacie sie od polskimi nazwiskami ?
  Czemu ścierwa syjonistyczne blokujecie zbudowania Demokracji w Polsce ?

  WTEDY DOWIECIE SIĘ ścierwa CO OBYWATELE MYŚLĄ CZEGO PRAGNĄ !!!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! POLSKA WOLNA OD ŻYDÓW TO POLSKA WOLNA !

  0
 8. dodalem do ulubionych.Fantastyczne jak te fantazje autora.

  0
 9. Avatar Piotr B.

  Może zlituje się ktoś i “lustratorowi” poda leki i łańcuch poluzuje

  0
 10. Avatar Piotr B.

  Cyt. “Zostajesz tylko ty.jako najglupszy”
  Cóż, tak przypuszczałem, że intelektem lustrator nie grzeszy.

  Prosze sobie tylko na łańcuch nie nadepnąć.

  0
 11. piotrusiu ubikacja jest na lewo patrzac od prawej.Tam mozesz sie wysikac.I nie oblej butów i zostaw pani napiwek..

  0
 12. piotrusiu ubikacja jest na lewo patrzac od prawej.Tam mozesz sie wysikac.I nie oblej butów i zostaw pani napiwek.Aaaa i nie zawracaj du……py.

  0
 13. Avatar Piotr B.

  Cóż “jamnikowi szorstkowłosemu” mogły się tylko z pianą ulać dwa jednakowe posty. To tyle…
  Weź relanium bo z państwowego łańcucha będzie zamiana na kajdany.

  0
 14. Avatar Adam

  Znieść immunitety wszystkim, znieść progi wyborcze, zbierać nazwiska i fakty nadużyć przestępców w togach, adresy i majątki legalnej mafii, nagłaśniać prawdę o reżimie, przeciwstawiać się propagandzie o demokracji, domagać się sądów dla sędziów, zamiejscowego i realnego nadzoru nad postępowaniami, uszanowania materialnego prawa, potępiania bezpodstawnego skazywania i akceptowania represji, wnosić procesy cywilne przeciwko funkcjonariuszom bezpieki za krzywdy niewinnych, potępiać pseudo PG i RPO, jednoczyć się w solidarność społeczną przeciwko układowi zamkniętemu i państwie w państwie, nie bać się więzień i ZOMO, krzyczeć głośno i zbiorczo o zamordyzmie, niezawisłość skasować, robić zdjęcia agentów i pałaców tchórzy za kamerami, izolować katów od społeczeństwa, nie bać się zbrodni stemplowanych firmówkami, nie bać się kamer i togi Kom-Klux-Klanu, tworzyć federację stowarzyszeń walczących z bezprawiem w prawie, przeciwstawiać się partiom politycznym, nie powielać kolaboracyjnych metod pluralizmu, domagać się referendum człowieczeństwa, wbijać w media i internet prawdę o sędziach i prokuratorach katach, niech idzie to wszystko na świat. Nie bać się podwójnego karania, działającego prawa wstecz, tworzenia ustaw antyspołecznych, tworzenia psychuszek dla niewygodnych, klienteli władzy. Przyjdzie rewolucja i naród się zemści na zbrodniarzach. Nie tacy oni mocni. IPN żołnierzy wyklętych już działa. Będzie lustracja….

  0
  • Avatar Piotr B.

   Trochę ma Pan racji ale…
   Cyt. “Przyjdzie rewolucja i naród się zemści na zbrodniarzach”
   Dlaczego mamy powielać i pogłębiać ten stan, który mamy obecnie?
   Musimy tylko doprowadzić do sprawiedliwego osądzenia i surowego ukarania obecnych zbrodniarzy tj. sędziów, prokuratorów, polityków …

   0
 15. Pingback: Pospolite Ruszenie | 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego.

 16. Pingback: Zmarli otwierają oczy żywym | 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816