Media Watch i recenzje
Like

WOLNY CZYN: Dziś wiec w Warszawie – mimo zakazu!

04/06/2014
506 Wyświetlenia
7 Komentarze
2 minut czytania
WOLNY CZYN: Dziś wiec w Warszawie – mimo zakazu!

Zapraszamy na wiec środowisk NIEZŁOMNYCH dnia 04 czerwca 2014 (środa) w Warszawie, godz. 14.00 przed siedzibą Prezydenta RP ul. Krakowskie Przedmieście.

Tematem zgromadzenia jest protest przeciwko systematycznemu okłamywaniu opinii publicznej, iż ustalenia okrągłego stołu czyli wybory kontraktowe były okresem rzekomej wolności (kampania pt. 25 lat wolności). To oczywiste kłamstwo i prymitywna manipulacja.

Wybory ówczesne były niedemokratyczne (nawet w części tzw. 35 % dla społeczeństwa) a ich wynik został sfałszowany.

0


 

Kandydatów opozycji niepodległościowej inwigilowała i pozbawiała wolności SB, rozbijano wiece niezależnych kandydatów (poza PZPR-em i komitetami Lecha Wałęsy). W szczególności przywódcy PRL z tzw. listy krajowej wbrew oficjalnemu (!) wynikowi wyborów zostali mianowani posłami ze złamaniem ordynacji na podstawie porozumienia Kiszczaka z Wałęsą. Ponadto kandydatom opozycji antykomunistycznej (głównie Konfederacji Polski Niepodległej) sfałszowano wynik poparcia w wyniku znanej operacji SB o kryptonimie „Urna”. Przykładowo A.Słomce funkcjonariusze MSW przydzieleni do każdej komisji wyborczej, „ukradli” 5 % głosów [vide akta w IPN i oficjalny komunikat PKW].

O jakiej wolności można mówić w okresie 1989 roku gdy nadal działała cenzura, Służba Bezpieczeństwa, Przewodnia Partia w każdym zakładzie pracy, sadami, prokuraturą i milicją kierowali zbrodniarze komunistyczni, stacjonowały liczne okupacyjne wojska sowieckie i jawna rezydentura KGB w budynku MSW?

Oczywiście tamta ważna kampania wyborcza przybliżyła Polaków do wywalczenia w końcu 1991 roku Niepodległości.

Za ważniejsze uważamy jednak zwycięskie strajki (Porozumienia Sierpniowe) 1980 oraz 1988 roku. Nikt z władz i mediów nie prowadzi w tej sprawie jakiejkolwiek debaty społecznej.

Wyrażamy zdziwienie, iż w ramach obchodów 4 czerwca władze państwowe nie zaprosiły żadnego przedstawicieli ruchu kombatantów ze środowisk niepodległościowych. Poprzestano tylko na kilku miłośnikach komunistów z ugodowej opozycji. Zupełnie zapomniano także o rodzinach opozycyjnych ofiar zwycięskich zmagań.

Za szczególnie bulwersujące uznajemy fakt wydania zakazu naszego zgromadzenia weteranów zmagań o wolność wydane przez prominentnego polityka PO – Prezydent Hannę Gronkiewicz-Walz.

Postanowiliśmy odwołać się od tej skandalicznej decyzji [tekst w załączeniu – warty przeczytania] i mimo groźby represji ze strony obecnych władz zorganizujemy jednak w dniu tzw. święta wolności wiec informacyjny opozycji. Prawda i prawa obywatela są dla nas świętością których będziemy zawsze strzegli.

Zapraszamy wszystkich odważnych i świadomych patriotów.

Zygmunt Miernik

 

Warszawa, 03.VI.2014

Inne zapisy autora:

0

Wolny Czyn
Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

 1. Apel do trzeźwo myślących i twardo stąpających po polskiej umęczonej, polską krwią przesiąkniętej ziemi Polaków!!! Polacy i rzesze naiwnych wierzących jeszcze w cudowną moc sprawczą kartki wyborczej, zapamiętajcie na zawsze, że gdyby wybory miały coś zmieniać to by ich nie organizowano!!!! A o kartce wyborczej coś zmieniającej w dzisiejszych realiach zapomnijcie!!! Ja wiem co trzeba zrobić: dotąd dopóki Polacy ich niestety nie wywieszają na latarniach, pomiotu nie spuszczą w polityczny, etc..gospodarczy niebyt nic nie zmienimy, dywagacje na dziś to utopia, trzeba zastosować ich protoplastów metody wobec nich, innej opcji dla nas Polaków, Polski by istniała już niestety nie ma. Oni wszyscy muszą się zacząć poważnie bać o swe i swego pomiotu życie, i o to co nam Polakom ukradli, zagrabili. Wolność nie kosztuje 2 grosze i kroplę krwi, najchętniej nie własnej jakby niektórzy chcieli! – Marszałek Polski Józef Piłsudski.

  0
 2. Panie Lis Kula, to co pan pisze jest tak słuszne że nie wiem jak to wyrazić. Ja sam rezygnuję z popierania Ruchu Narodowego.

  0
 3. mysle ze najprosciej panie lustrator przez…spiew.

  0
 4. Sam sobie odpowiadasz? ;)) Wy to macie coś chyba nie tego ;)) No, ale możesz też przez wiersze.

  0
 5. mam pragnienie przejscia na etat zamykanego.Taki miernik dwa.

  0
  • O, to jakaś nowość, myślałem że same kundle w tym waszym ruchu. Ale nic prostszego – flaga w rękę, albo kilof, i robić to co słuszne a zakazane. Tylko że do tego trzeba mieć tzw. jaja, o co najtrudniej. Kręgosłup moralny. Charakter. Tu pana problem największy. Pan nie masz kręgosłupa, charakteru..

   0
 6. rzeczywiscie…tak to jest mama mnie bila a koledzy przezywali w szkole…a glupi jestem tak ze nie wiem ze po kropce jest spacja….poza tym w moskwie nie mam jak kupic klawiatury z polskimi znakami

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816