Bez kategorii
Like

Demonstracja kanalii na Krakowskim

10/03/2011
378 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,9228680,Urodziny_Chucka_Norrisa_na_Krakowskim_Przedmiesciu.html Dwie demonstracje spotkają się dziś pod Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu. Pierwsza, jak co miesiąc, przypominająca o katastrofie smoleńskiej. Druga – z okazji 71. rocznicy urodzin Chucka Norrisa.   Pierwszą demonstrację organizują środowiska związane z PiS i "Gazetą Polską". Jak co miesiąc, każdego 10 przypominają o ofiarach katastrofy smoleńskiej. Drugą manifestację zgłosił Dominik Taras, warszawski działacz Ruchu Poparcia Palikota (ale manifestację zgłosił jako osoba prywatna). Cel – jawnie prześmiewczy – 71. rocznica urodzin Chucka Norrisa. W przesłanej do warszawskiego ratusza informacji o planowanym zgromadzeniu Taras napisał, że przewiduje udział około 200 osób. Początek obu demonstracji – godz. 18. Latem ubiegłego roku Taras zgromadził przed Pałacem kilka tysięcy osób, otoczyli obrońców stojącego tam wtedy krzyża. Tak jak wówczas uczestnicy manifestacji […]

0


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,9228680,Urodziny_Chucka_Norrisa_na_Krakowskim_Przedmiesciu.html

Dwie demonstracje spotkają się dziś pod Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu. Pierwsza, jak co miesiąc, przypominająca o katastrofie smoleńskiej. Druga – z okazji 71. rocznicy urodzin Chucka Norrisa.

 

Pierwszą demonstrację organizują środowiska związane z PiS i "Gazetą Polską". Jak co miesiąc, każdego 10 przypominają o ofiarach katastrofy smoleńskiej. Drugą manifestację zgłosił Dominik Taras, warszawski działacz Ruchu Poparcia Palikota (ale manifestację zgłosił jako osoba prywatna). Cel – jawnie prześmiewczy – 71. rocznica urodzin Chucka Norrisa. W przesłanej do warszawskiego ratusza informacji o planowanym zgromadzeniu Taras napisał, że przewiduje udział około 200 osób. Początek obu demonstracji – godz. 18.

Latem ubiegłego roku Taras zgromadził przed Pałacem kilka tysięcy osób, otoczyli obrońców stojącego tam wtedy krzyża. Tak jak wówczas uczestnicy manifestacji skrzykują się za pośrednictwem Facebooka.

0

Bendix

pamietam

22 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758