Bez kategorii
Like

10.03.2011 – Szykuje sie kolejna prowokacja swołoczy

10/03/2011
358 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Są ludzie, którzy dla zgrywy odsikają się na grób matki nielubianego kolegi. To sowiecka mentalność, wynikajaca jeszcze z atawizmów tatarskich. Na grobach Katyńskich w Miednoje sowieci wybudowali kible i spuszczają fekalia do grobów. Żołnierz sowiecki był bowiem uczony, że pokaże siłę tylko wtedy, gdy ostatecznie upodli człowieka którego zamordował. Dlatego czerwonoarmiści oraz ubole "odlewali" się na trupy swoich nieprzyjaciół, bezcześcili groby i dręczyli rodziny, które chciały uczcić zmarłego. Dla bolszewii każdy dzień pamięci, rocznica, uroczystosć żałobna lub Msza Św. to było nie tylko zagrożenie ale i czas demonstracji siły, pogardy oraz nienawiści. Klapa w dnie obyczajowości dla cywilizacji europejskiej, a norma dla barbarzyńców ze wschodu. To niestety zostało. Być może przekonamy sie o tymjeszcze dzisiaj na Krakowskim Przedmieściu. Ciri zwróciła mi uwagę, że […]

0


Są ludzie, którzy dla zgrywy odsikają się na grób matki nielubianego kolegi. To sowiecka mentalność, wynikajaca jeszcze z atawizmów tatarskich. Na grobach Katyńskich w Miednoje sowieci wybudowali kible i spuszczają fekalia do grobów. Żołnierz sowiecki był bowiem uczony, że pokaże siłę tylko wtedy, gdy ostatecznie upodli człowieka którego zamordował. Dlatego czerwonoarmiści oraz ubole "odlewali" się na trupy swoich nieprzyjaciół, bezcześcili groby i dręczyli rodziny, które chciały uczcić zmarłego. Dla bolszewii każdy dzień pamięci, rocznica, uroczystosć żałobna lub Msza Św. to było nie tylko zagrożenie ale i czas demonstracji siły, pogardy oraz nienawiści. Klapa w dnie obyczajowości dla cywilizacji europejskiej, a norma dla barbarzyńców ze wschodu. To niestety zostało. Być może przekonamy sie o tymjeszcze dzisiaj na Krakowskim Przedmieściu. Ciri zwróciła mi uwagę, że na FB przygotowywana jest kolejna prowokacja. Jeśli będziecie dziś czcić Ofiary Smoleńskie pod Pałacem Prezydenckim to uważajcie. Szczegóły niżej:

TimeToday at 9:00pm – Tomorrow at 12:00am

LocationStarówka
Krakowskie Przedmieście 13
Warszawa, Poland

Created By Piotrek Ginalski, Ada Śmigiel

More InfoCzołem ! Mam zaszczyt was wszystkich zaprosić na imprezę Urodzinową Chucka Norrisa !

Wszyscy pamiętamy Chucka Norrisa z takich filmów jak : „Człowiek Prezydenta” lub „Człowiek Prezydenta 2” , a rola „Strażnika Texasu” zapisała się w kartach histori kina domowego oraz stymulowała Chiny do wiekszego udziału w kolarstwie masowym !

Chcesz świętować z nami 71 urodziny Chucka ? Przyjdź 10 marca na Krakowskie Przedmieście 13 ( Hotel Europejski ; Przekąski-Zakąski ) o godzinie 21:00 i zaśpiewaj głośno sto lat. Tak głośno by było nas słychać w Oklahomie !

Kapelusze kowbojskie i przyciemniane okulary obowiązkowe 😉

—————————————————————————————–

 

Do Prezydent Miasta St. Warszawy
Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
ul. Niecała 2, 00-098 Warszawa
tel. 22 828-82-55, fax. 22 828-82-45

 

ZAWIADOMIENIE O PLANOWANYM ZGROMADZENIU

Zgodnie z art. 6 i 7 ustawy z dnia 5 lipca 1990 r. – Prawo o zgromadzeniach ( Dz. U. Nr. 51, poz. 297 z późni. zm.) zawiadamiam, że Moje imię i nazwisko planuje zorganizowanie zgromadzenia publicznego.

I. ORGANIZATOR ZGROMADZENIA

1. Imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za przebieg zgromadzenia : Dominik Taras
2. Data urodzenia : **********
3. Adres : ***********************************************
4. Telefon : ****************

II. INFORMACJE O ZGROMADZENIU

1. Cel oraz program zgromadzenia : Celem zgromadzenia jest chęć uczczenia 71 urodzin Chucka Norrisa.
2. Język, w którym będą posługiwać się uczestnicy zgromadzenia : Język Polski
3. Miejsce zgromadzenia : ul. Krakowskie Przedmieście 13
4. Data zgromadzenia : 10-03-2011
5. Przewidywana liczba uczestników : 200
6. Planowana trasa przejścia : nie dotyczy
7. Czas trwania zgromadzenia : 21:00-22:00
8. Charakter zgromadznia : Zgromadzenie ma charakter pokojowy. Organizator gwarantuje spokojny przebieg zgromadzenia ze strony jego uczestników.
9. Ewentualne informacje : Organizator nie odpowiada za zachowania i działania osób trzecich nie będących uczestnikami zgromadzenia. Dołączam mapkę z „google” z zaznaczonym miejscem naszego zgromadzenia.

0

Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758