Bez kategorii
Like

Skamdaliczna, ale marketingowa wypowiedź Wojewódzkiego

10/03/2011
269 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

  Nie oglądam programów z Kubą Wojewódzkim, więc pewnie nie usłyszałabym wypowiedzianych przez niego słów. Mogliby ich w ogóle nie usłyszeć widzowie, bo nie jest to program nadawany na żywo. Jak widać realizatorom i samemu TVN-owi zależy na obrażaniu uczuć wielu Polaków skoro w zapowiedzi drugiego odcinka "X-faktor" umieścili wypowiedź tego wiecznego chłopczyka – „ostatni raz się tak bawiłem pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu”. Dla mnie to SKANDAL! Właśnie napisałam do działu kontaktu z widzami TVN-u  taki list: „Jestem oburzona tym, że obrzydliwa wypowiedź Wojewódzkiego – „ostatni raz się tak bawiłem pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu” – służy jako promocja program X-faktor. Po co w programie, który jest nagrywany dopuszcza się na antenę takie wypowiedzi, ba! nawet traktuje się je […]

0


 

Nie oglądam programów z Kubą Wojewódzkim, więc pewnie nie usłyszałabym wypowiedzianych przez niego słów. Mogliby ich w ogóle nie usłyszeć widzowie, bo nie jest to program nadawany na żywo. Jak widać realizatorom i samemu TVN-owi zależy na obrażaniu uczuć wielu Polaków skoro w zapowiedzi drugiego odcinka "X-faktor" umieścili wypowiedź tego wiecznego chłopczyka – „ostatni raz się tak bawiłem pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu”.

Dla mnie to SKANDAL!

Właśnie napisałam do działu kontaktu z widzami TVN-u 

taki list:

Jestem oburzona tym, że obrzydliwa wypowiedź Wojewódzkiego – „ostatni raz się tak bawiłem pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu” – służy jako promocja program X-faktor. Po co w programie, który jest nagrywany dopuszcza się na antenę takie wypowiedzi, ba! nawet traktuje się je jako produkt marketingowy. Dlaczego pozwalacie bezkarnie obrażać uczucia wielu Polaków. Dlaczego te haniebne dni maja być traktowane jako coś śmiesznego. Kogo poza wiecznym chłoptasiem i jemu podobnymi to co się wydarzyło na Krakowskim Przedmieściu śmieszy?

Niczego od Was nie żądam, bo i tak nie spodziewam się, żeby "taki idol" został ukarany za swoje słowa, skoro zamieszcza się je w reklamie programu –http://muzyka.onet.pl/0,2256815,newsy.html

 

Tak jak napisałam w liście nie spodziewam się, że mój protest odniesie jakikolwiek skutek, ale nie mogę siedzieć cicho gdy dzieje się takie DRAŃSTWO!!!

Po co znowu podgrzewane są tamte emocje? Dlaczego zachowania, które powinny być publicznie napiętnowane, są właściwie promowane? Dlaczego młodzieży, bo to przecież ona jest głównym odbiorcą tego programu, próbuje się wtłoczyć w głowę, że tamte obrzydliwe zachowania były śmieszne?!!! Zauważmy, że wielu młodych ludzi nie czyta książek, ani gazet, nie ma własnego zdania, bo po co? Natomiast ogląda głupawe programy typu X-faktor i chłonie postawy swoich „idoli”. Czy naprawdę możemy się tylko przyglądać temu ogłupianiu i indukowaniu?

JA PROTESTUJĘ!!!

Inne zapisy autora:

0

sgosia

Wsród rzeki zla szukam dobra, które jest w nas.

72 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758