Globalnie i Lokalnie
Like

Do broni! Owsiak nadchodzi!

09/01/2014
1377 Wyświetlenia
26 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Styczeń jest w Polsce miesiącem Owsiaka. Facetowi w kolorowych okularach robią reklamę wszyscy a już najwięcej ci co go nie lubią. Od „Frondy” poprzez „Do Rzeczy”, „Nasz Dziennik” i „GPC” do „wSieci” i „Głosu Niedzielnego”, oraz innych spokrewnionych poglądowo mediach prawicowych. Reżymowe wloką się na końcu i nie potrafią dorównać wysiłkom tych „niezależnych”. W akcjach popularyzacyjnych WOŚP uczestniczą znani dziennikarze i publicyści oraz mniej znani blogerzy, zjednoczeni od wielu lat wspólnym wysiłkiem walki PRZECIWKO.

0


 

Przeciwko czemu to właściwie nie bardzo wiadomo. Ale ponieważ pan Owsiak zbiera pieniądze a poglądy ma niezbyt zbliżone do tych uważanych przez prawicę za „słuszne”, walka PRZECIWKO jest jak najbardziej uzasadniona i zaliczana jest do tzw. oczywistości. Nie wiadomo czy prześwietlono przeszłość rodzicielską pana Owsiaka bo, być może, wyssał nieprawidłowe poglądy z mlekiem matki rodem stając się jednym z resortowych dziatek. Ale znana z finansowych pożyczek pani Dorota Kania, współautorka bestselleru śledczego nicującego dzieciństwa kilkorga znanych medialnych postaci, nie wciągnęła go na swoją listę.

Jerzy Owsiak zarabia. Oj, oj, toć to przecież podstawowy grzech. W Ameryce takich na rękach noszą ale ci za wielką wodą to nuworysze i kultury europejskiej nie mają. Jak u nas zarabia, a co gorsza nie tylko dla siebie, to ma z definicji przechlapane. Siedział by cicho i nie pchał się na szkło to jeszcze by jako tako pasował w siermiężnej Polsce a ten to nawet żonę ma taką co dyrektorską pensję bierze! To przecież podejrzane jeśli nie gorzej. Powinien do Londynu jechać, stanąć za zmywakiem i pokazać jak się dla Ojczyzny pracuje. Nie psułby niepotrzebnie krwi tysiącom rodaków. A On nawet „Przystanek Woodstock” organizuje i ks. Bonieckiego zaprasza a ten to przecież wiadomo, wróg Kościoła.

Dyrektor WOŚP zbiera pieniądze, coś około 50 milionów. Podobno kupuje nawet sprzęt do dziecięcych szpitali ale przecież coś mu tam zostanie a i fabrykanci sprzętu coś odpalą. No bo jak może być inaczej? A i państwo promuje, telewizja pokazuje no i przecież to wszystko nie za darmo. Ktoś zarabia a biedny emeryt i bezrobotny nic z tego nie ma. Oszustwo, przekręty, ściema i szajka okradająca przykładnego podatnika. Państwo powinno a nie jakiś tam Owsiak posiadający układy, znajomości, dojścia, głowę pełną pomysłów i ochotę do roboty.

Inicjatywa Jerzego Owsiaka od lat wywołuje oburzenie, podejrzenia i prześwietlania finansowych ksiąg, słowa krytyki, zawiści, potępienia duchownych jako „niebożej” ideologii i co tam jeszcze potrafimy sobie wymyślić. Inicjator akcji zbierania datków na dobre cele nie wyznaje poglądów, które UPRAWNIAŁYBY do podejmowania charytatywnych akcji. Rozprzestrzenia subwersywne idee, nie jest dobrym katolikiem (jeśli w ogóle jest), zatrudnia młodzież do swoich celów i promuje jej deprawowanie albo jeszcze gorzej bo chce jej dostarczać muzycznych bezeceństw. Czyż można się dziwić, że „prawdziwy” Polak i „głęboki” patriota jest PRZECIW? To przecież moralny obowiązek zwalczanie takich inicjatyw!

Można by powiedzieć: ludzie, uspokójcie się. Zbiera na dobre cele i efekty są mniej lub bardziej widoczne. Wyzwala dobrą energię na szlachetne cele. Więcej nam takich potrzeba i inicjatyw i ludzi. Naprawdę nie trzeba podzielać wszystkich poglądów pana Owsiaka aby dać grosik dla potrzebujących. Więcej zaufania, dobrej woli, więcej ochoty na społeczne akcje i obywatelskie pomysły. Więcej przekonania iż DOBRO jest dobre niezależnie od poglądów osób je prezentujących. Mniej zazdrości, zawiści, podejrzeń i wciągania za nogi do wspólnego piekiełka.
Dajcie żyć WOŚP bo szlachetne idee warto popierać.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
lchlip

182 publikacje
12 komentarze
 

 1. Czyli każdy może kraść i robić wiele zła, pod warunkiem, że będzie przy okazji robił coś dobrego. Ok, niech bierze sobie miliony z tych co wyżebrze z pomocą mediów i polityków w społeczeństwie bo kupuje sprzęt. To nie karzmy też polityków za łapówki, wszak budują autostrady, wprowadzają nowe leki, dają prowadzić biznes przedsiębiorcom, powiększają uzbrojenie itd.
  Owsiak zarabia?
  Nie to nie jest zarobek, zarabia Play który sponsoruje Owsiaka, ma reklamę i nowych abonentów. Owsiak po prostu bierze dolę z tego co uzbiera od ludzi, a to już co innego.
  Dam Ci przykład jak nie rozumiesz. Rok temu moja redakcja zbierała dary i pieniądze na biedne dzieci z Mazur. Była masa paczek i kilka tysięcy złotych. Wszystkie, co do złotówki przekazaliśmy dzieciakom. Przy okazji spodobaliśmy się jednej firmie i ta w portalu wykupiła reklamę. To zarobiliśmy dzięki pozytywnemu PRowi. Nikt by się nie czepiał Owsiaka, gdyby pozytywny PR po prostu pomagał mu zarabiać w biznesach, ale to nie o zarobek chodzi, ale o podejrzenia wyprowadzania pieniędzy na lewo lub stosując sztuczki księgowe, tych pieniędzy które w całości powinien przekazać na cel na który je zbiera. Zwłaszcza, że nie musi ich brać by żyć bo firmy Złoty Melon i Mrówka Cała znakomicie by sobie radziły uczciwie zarabiając na tym pozytywnym PRze.

  0
 2. Avatar lchlip

  Odpowedz napisalem. Nie podalem kodu i wszystko zniklo. Drugi raz nie bede sie powtarzal.Proponuje dopracowac techniczne niedociagniecia oprogramowania.ningpus his

  0
  • Kod musi być by nie było 5000 śmieci dziennie. Rozumiem, że odpowiedź była po prostu wyjątkowa tylko głupi portal nie dał rady? A może jednak zabrakło argumentów?

   0
  • Avatar gas

   Jakoś szczególnie nie dziwi mnie że ten poplecznik Owsiaka ma problem z wpisaniem poprawnie capchta, przecież to filtr wymagający choć odrobinę inteligencji … “róbta co chceta” niestety nie pomoże, trzeba troszkę pomyśleć 😉

   0
 3. Avatar lchlip

  Odpowedz napisalem. Nie podalem kodu i wszystko zniklo. Drugi raz nie bede sie powtarzal.Proponuje dopracowac techniczne niedociagniecia oprogramowania.EACPFi faces

  0
 4. Avatar lchlip

  Głupi portal? Trochę nieładnie w ten sposób dyskutować. Po Prostu nie bardzo rozumiem zabezpeczenia, które stosowane są przy transakcjach finansowych tylko po to aby umieścic komentarz na Pańskim portalu. Ale to decyzje właścicieli a nie moje zmartwienie. Jeżeli uważa Pan, że przyczynia się do zwiększenia popularności czy “wagi” opinii tu wyrażanych to bardzo dobrze.

  Ad meritum:
  Jeżeli Owsiak kradnie to są prawne instrumenty aby za to poniósł karę. Rzuca Pan oskarżenia bez pokrycia i coś tam insynuuje co ale nie będę się wdawał w takie dyskusje.

  Akcja Owsiaka ma sens bo budzi jakąś społeczną aktywność. Cel jest fajny i nie widzę nic złego w popieraniu go. Próbował Pan go naśladować i również bym to popierał. A to żę portal czy Pan osobiście na tym zarobił? Bardzo dobrze bo trudno wymagać aby robił Pan to za froco. Połączyć przyjemne z pożytecznym, zarobić ale pobudzić ludzką aktywność i skierować ją na tereny godne uwagi czyli tam gdzie państwo nie zawsze dociera. Działalnośc charytatywna to nie tylko zarobek ale również próba uwrażliwienia nawet jeżeli ogranicza się tylko do wrzucenia do puszki. Inni, bardziej zaangażowani, zrobią może trochę więcej a włączenie się do takich akcji mogę tylko poprzeć.

  0
  • Rosnące POparcie dla PO jest wręcz zagwarantowane stemsyowo.Minister Hall nie spocznie dopf3ki ostatecznie nie wprowadzi skutecznego systemu produkcji pf3ł-idiotf3w przez system oświaty.

   0
 5. Avatar Max Otto von Stirlitz

  Panie Ichlip
  .
  Przeciez to widac , slychac i czuc , ze brednie , ktörych jest pan autorem sa pisane na zlecenie.
  Platne.
  Niskich lotöw skundlonym pisarczykiem jestes acan– kaganiec ,obroza. lancuch i buda ( na raty ) , tylko na czyim zoldzie ,bo nie wiem..
  ?
  Moglby pan walnac lufe , w noska ofkors *( w szmatki nie musi sie waszmosc przebierac ), i w przyplywie porywu szczerosci zawyc mieszanca glosem :
  —dlaczego do kurwy nedzy placa mi za ten siuwaks ??
  Jak mozna sie tak upodlic , piszac ” fajnie ” o zlodzieju jezyku kurwa Ovsik, panie Ichlip..
  .
  Tanczace göwno w porzereblu ludzkich zludzen, jezyka kurwa Ovsik , to papierek lakmusowy dla pozytecznych idiotöw umieszczonych w Systemie.Wystarczy popatrzec KTO babrze sie w tym szambie nieszczescia ludzkiego by wiedziec KIM jest.
  .
  Poniewaz barany z zagrody zwanej sejmem przy ulicy Wiejskiej w warszawce dzis uchwalaja wizyte pokojowo-krajoznawcza zaprzyjaznionej niemieckiej armii Bundeswehry, mozesz sie pan niebawem spodziewac fryzjera.
  Ogolona czacha zwieksza doplyw tlenu do mözgu , “..budzac wieksza spoleczna aktywnosc..”, co w panskim przypadku nie ma jednak zadnego znaczenia.
  .
  Wie pan dlaczego mowie szeptem do ucha blondynki ?
  —by echo jej czachy nie rozjebalo.
  .
  Max Otto von Stirlitz.
  *

  0
 6. Avatar lchlip

  @Tomasz Parol

  “Kod musi być by nie było 5000 śmieci dziennie.”

  No, niech Pan popatrzy jak ten kod wspaniale działa 🙂 Taki Max von Stirlitz to rzeczywiście wart 5000 innych komentarzy.

  0
 7. Avatar lchlip

  @Tomasz Parol

  Czy może Pan potwierdzić, że skasowano mój komentarz dotyczący Maxa von Stirlitz’a?

  0
 8. Avatar lchlip

  Proszę Pana,

  O czym Pan właściwie mówi? Raz pisze Pan: “Kod musi być by nie było 5000 śmieci dziennie” a następnie oznajmia mi że coś takiego jak wyzwiska i język spod budki z piwem mam zgłaszać jako nadużycie? Jeżeli to co napisał ten osobnik Max von Stirlitz to nie są śmiecie to ja nie będę się z Panem przekomarzał. To Pański portal a bluzgi jakiegoś Maxa nie robią na mnie wrażenie. Jak znalazł sobie dobre miejsce na rynsztok to jego i Pańska sprawa a nie moja.

  0
  • Avatar Max Otto von Stirlitz

   Panie I_chlip.
   .
   Ja tylko wyrazilem knajackim jezykiem (sic! ) opinie o panskiej notce.Jezeli poczul sie pan urazony, obdarty z godnosci osobistej,tozsamosci narodowej to sorry Winteou.
   Zamieszczam stosowne sprostowanie , i moze pan kupic w ramach przepraszania zlote serduszko do nieba od , jezyka kurwa Ovsik.
   Rachunek prosze wyslac do pana Parola a on przesle na möj adres.Pieniadze zostana panu zwröcone.
   .
   Max Otto von Stirlitz.

   0
 9. Avatar tilt

  Tabletki, tabletki kochany autorze bo w główce się gotuje.
  Czy może jesteś sponsorowany przez….?

  0
  • Kijf3zanedtf3 :-)Amfagy jazz-koncerten voltam me1snap este (Mike Stern), előtte lecsfaszott me9g egy-ke9t ital.Az egy ilyen he9t volt, a moansti pedig inke1bb a sportrf3l szf3l. Az e1tlag* edgy unalmas, e9s szfcrke. Inke1bb folytatni kellett volna az ive1st…Jobban vagy me1r, haszne1l a kfarf3tfara?* kb. ennyit e9r a statisztika: egy he9tig fosol, azte1n egy he9tig sze9krekede9sed van, az e1tlag: norme1lis eme9szte9s

   0
  • wings of hussars?). Romantic about their dfeeats with swords or scythes or charity boxes in hand united they stand, united they fall. Romantic to strip women off their coats, but

   0
 10. Avatar Adalbert

  Jak dlugo jeszcze Jerzy Owsiak lewacka tuba propagandowa , bedzie bezkarnie zerowal na ludzkiej naiwnosci ?
  Kiedy wreszcie prawo dopadnie hochsztaplera Jerzego Owsiaka , bezkarnie zerujacego na ludzkiej naiwnosci ? Czy w koncu znajdzie sie w skorumpowanej III RP przez mafijna PO , taki odwazny organ , ktory skontroluje hochsztaplera Jerzego Owsiaka ? III RP dzieki rzadom PO z przystawka PSL , to Polska skorumpowana , nieuczciwa i wrecz zlodziejska. To Polska agentury , aferzystow , nikczemnikow i manipulatorow ! Taka Polska
  to po prostu niebywala okazja do robienia lewych geszeftow przez wszelkiej masci cwaniakow i kombinatorow , takich jak m.in. wlasnie przebiegly kombinator , dbajacy o swoja prywate na tle chwytliwych hasel , stworzonej przez siebie WOSP , lewak i pupil mainstreamowych mediow Jerzy Owsiak ! Dlatego uwazam , ze najwyzszy juz czas ku temu , zeby wnikliwie przyjrzec sie dzialalnosci hochsztaplera Jerzego Owsiaka !
  Ponizej , przestawiam 10 istotnych punktow , ktore wedlug mnie rzucaja negatywne swiatlo na cala dzialanosc Jerzego Owsiaka :

  1. WOSP gloszac , ze pomaga chorym dzieciom , uzupelnia tylko braki
  wyposazenia szpitali , odciazajac w ten sposob budzet panstwa z
  ustawowego obowiazku zapewnienia opieki zdrowotnej swoim
  obywatelom . Kazdy wrzucajacy pieniadze do owsiakowej puszki
  placi tym samym podatek drugi raz .

  2. Owsiak tylko za czesc zebranych pieniedzy ( okolo 50 % ) kupuje
  sprzet dla szpitali ! Reszta idzie na koszty obslugi imprez i
  koszty wlasnej fundacji . Mozna to oczywiscie sprawdzic w
  sprawozdaniu finansowym fundacji dostepnym w internecie. Nie
  wszyscy grają za darmo, bo niektorzy pobieraja calkiem spore
  gaze . Fundacja wydaje milionowe kwoty na własną siedzibe , nowe
  samochody , sprzet studyjny , a takze na tzw. ” działania
  propagatorskie ” , etaty pracownikow itp.

  3 .Zgodnie ze statutem fundacji WOSP , tylko pieniadze z
  dzialalnosci gospodarczej fundacja musi wydac na cele statutowe
  , czyli ochrone zdrowia. Natomiast pieniadze uzyskane ze zbiorek
  publicznych , aukcji , darowizn , imprez moze legalnie wydac na
  dowolny cel .

  4. Fundacja WOSP jest 100% udzialowcem spolki ” Zloty Melon ” , a
  Jerzy Owsiak jej prezesem . Spolka w przeciwienstwie do fundacji
  w cale nie musi , ujawniac sprawozdania finansowego / ciekawe na
  jakiej podstawie / . Po co istnieje i dlaczego jest scisle
  powiazana z WOSP ??

  5. Zebrane pieniadze Jerzy Owsiak przetrzymuje do jesieni danego
  roku obrachunkowego na lokatach,a z odsetek (kilka milionow zl),
  jak twierdzi, organizowany jest Przystanek Woodstock. Ja ostro
  protestuje , aby z datkow , a nawet odsetek od nich byla
  finansowana impreza / o czym wiekszosc z ofiarujacych datki na
  pewno nie wie / pod haslem ” robta co chceta ” , na ktorej
  nie obowiazuja zadne zasady moralne , a nieletnia mlodziez ,
  uzywa narkotykow i alkoholu. Na kazdym Przystanku Woodstock
  promowana jest sekta Hare Kriszna (ma stala ” wioske ” ). Jak
  wyglada ta impreza mozna zobaczyc wpisujac w YT: Przystanek
  Woodstock .

  6. Koszty obslugi WOSP sa bardzo wysokie. Czesc Jerzy Owsiak
  pokrywa z zebranych pieniedzy powaznie uszczuplajac kwote
  przeznaczona na zakup sprzetu. Reszte pokrywaja np. budzety
  telewizji publicznej (czas antenowy) , budzety miast (energia
  elektryczna , ochrona policji i strazy miejskiej itp.), budzet
  Obrony Narodowej (np. przelot Owsiaka samolotem F16 w 2010 r ) .
  To wszystko sa przeciez pieniadze z naszych podatkow !

  7.Sprzet dla szpitali kupowany jest bez przetargow , a szpital nie
  ma wplywu na wybor firmy i negocjacje umowy kupna. Sprzet czesto
  stoi nierozpakowany , bo materialy eksploatacyjne do urzadzen sa
  zbyt drogie , lub szpital nie ma pieniedzy na dodatkowy etat dla
  osoby obslugujacej . Sa watpliwosci , na jakiej zasadzie
  wybierane sa firmy od ktorych WOSP kupuje sprzet .

  8.WOSP nie jest apolityczna. Przy okazji tej imprezy promuja sie
  politycy (szczegolnie lewackiej opcji ) .

  9.Caritas zbiera rocznie wielokrotnie wieksza kwote bez rozglosu i
  wydawania publicznych pieniedzy , a pieniadze trafiaja do
  konkretnych potrzebujacych osob !

  10.Jerzy Owsiak otwarcie promuje eutanazje : Osobiscie dopuszczam
  taki sposob pomocy , bo ja to tak rozumiem – eutanazja , to dla
  mnie pomoc starszym w cierpieniach ! Na stronie owsiaknet.pl cały czas dostepny jest film promujący eutanazje http://owsiaknet.pl/video/45956901. Pewnie kombinuje , jakby i w tym temacie zrobic biznes ! Moze bedzie zbieral pieniadze na medykamenty potrzebne do eutanazji . Jerzy Owsiak to bardzo zly czlowiek !

  Reasumujac : wrog polskosci i Kosciola lewak i hochsztapler Jerzy Owsiak wedlug mnie , a wiem , ze nie tylko wedlug mnie , to bardzo bezwzgledny przebiegly naciagacz . Dlatego dobrze by bylo , azeby dzialalnosci Jerzego Owsiaka przyjrzal sie wnikliwie NIK , ale czy obecny prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski na to sie odwazy , smiem watpic w realnosc takiego zdarzenia . Dlatego o zgrozo , ale nalezy niestety liczyc sie z tym , ze lewak i perfidny cwaniak Jerzy Owsiak , demoralizator mlodziezy , ktora odciaga od Kosciola i poprzez swoje bojowe zawolanie ” robta co chceta ” , nawoluje ja do odrzucania oraz negowania wszelkich przyjetych wartosci , norm i zasad etyki , bedzie pewnie nadal przy poparciu rozowo-czerwonego salonu , zerowal na ludzkiej naiwnosci . Rozowo – czerwony Salon III RP od samego poczatku powstania WOSP , mocno promuje i popiera swego czlowieka Jerzego Owsiaka swoja tube propagandowa w walce z prawica !

  0
  • Avatar Bartek

   Odważna riposta i przedstawienie opozycyjnego punktu widzenia, niewątpliwie dającego do myślenia.

   Nie podobają mi się jednak w niej dwie rzeczy.

   1) “Owsiak, wróg , polskości i Kościoła”.
   Zawsze ubolewam, że wizerunek Polski jest wręcz zespawany z Kościołem katolickim. Polak = katolik. Kto nie jest wierzący, nie ma prawa wręcz być Polakiem, a już “broń Boże” patriotą, bo to hańba. Niewierzący, są od razu z automatu szufladkowani jako gorsi Polacy.

   2) “Owsiak odciąga młodzież od Kościoła”.
   Absolutnie nie jestem zwolennikiem promowania złych wartości, ale z żyjemy w wolnym kraju, gdzie mamy zagwarantowaną wolność przekonań i odejście lub nie przynależenie do kościoła nie czyni nas gorszymi. Również Papież Franciszek podkreślił, że niewierzący również czynią dobro.
   od kościoła jest złe, natomiast indoktrynacja dzieci od najmłodszych lat życia kształtowanie ich, nieświadomego światopoglądu jest dobre?
   Każdy powinien sam wybrać swój światopogląd i zasady moralne którymi się kieruje i powinien być rozliczany na podstawie tego jaki jest a nie do jakiej grupy przynależy.

   Pozdrawiam 🙂

   0
 11. Avatar Max Otto von Stirlitz

  Pan Adalbert
  .
  Portal 3obieg publikuje teksty wielu pozytecznych idiotöw, blogeröw pelniacych role “dziennikarzy obywatelskich” :
  — Ichlip, nawiedzony pisarczyk najemny.
  —Marek Mosiejewicz ksywa Biegunka_mysli,kröl belkotu.
  —Flawionek-obronca dzieci w IV Reichu,popularyzator bredni przepisywanych.
  —-klon Gondek-wielbiciel agenta wplywu janusza kurwa Mikki,wioskowy monarchista z czworaköw.
  —–Stanisław Rabczuk ,upalony terrorysta odwracajacy uwage purpura analizy (sic!)
  .
  To jak ma byc w Debilolandii czytaj Waszmosc P O L S K A dobrze ?
  3obieg upodabnia sie do szaletu igora Jelenia janke zwanego SaLöö_25H skupiajacego platnych licencjowanych cwaniaczköw / prosze nie mylic z artysta smaku , dawnym salcesonem / tworzac pozorna sile intelektu smietanki zwazonej , blogeröw of Abonament wraz z zawodowymi szumowinami piöra.
  .
  Pecunia non olet.
  .
  Pozostaje w uszanowaniu.
  .
  Max Otto von Stirlitz.

  0
  • Avatar gas

   Max, stary capie … masz problem z formułowaniem najprostszych myśli, więc zanim coś napiszesz puknij się solidnie w łeb. A jeśli myślisz że obrażając innych masz jakieś szczególne prawa, to … mylisz się panie Max Otto kurwa Stirlitz. I jeśli możesz to od JKM łaskawie się odwal.

   0
 12. Avatar Max Otto von Stirlitz

  Gas debilku genetyczny ,
  .
  w normalnym kraju janusz kurwa Mikki juz dawno by wisial, tylko w Pomrocznej moze ” uchodzic za znafce ” dla takich lyköw zagrodowych jak ty.
  Nie martw sie o nieutylizowanego smiecia, niebawem zaczniesz sie uczyc jezyka urzedowego niemieckiego i jezyka urzedowego rosyjskiego.Wtedy dopiero “tfuj “agent wplywu wykaze sie pseudointelektualna elokwencja.
  Jak przezyje.
  .
  Max Otto von Stirlitz.

  0
  • Avatar GAS

   Max, stary capie … ależ ty musisz być sfrustrowanym trollem, choć nie myślałem że aż tak mocno … odpowiedziałeś mi praktycznie od razu, tak jak byś nic innego nie robił tylko siedział w internecie i opluwał ludzi.

   Zastanowiła mnie też dlaczego nie używasz polskich liter i piszesz z wyraźnymi błędami językowymi, czyżbyś nie był Polakiem ? a może jesteś chory psychicznie za tą drugą tezą przemawia że nie odpowiadasz na posty a tworzysz nowe …

   0
 13. Avatar Max Otto von Stirlitz

  Gas , debilku genetyczny
  .
  Bingo ! by dr Jerzyk Sowiniec, obecnie zwiniety, siedzi w Lochu SaLöö_25H.
  .
  Max Otto von Stirlitz.

  0
 14. “Styczeń jest w Polsce miesiącem Owsiaka. Facetowi w kolorowych okularach robią reklamę wszyscy a już najwięcej ci co go nie lubią.”

  Znaczy TVP2 Owsiaka wręcz nienawidzi. Pański post jest jak słaba podróbka GazWyborczej…

  0
 15. no cóz nalezy zaczac od tego ze Owsiak JESZCZE nie ukradł, tylko wam sie tak wbiło do pały albo wam wbili ze wybic sie juz nie da.Tak na poczatek.Jak dałem jak i wielu innych po 50 zł na caritas po katastrofie w Katowicach podczas wystawy golebi a dowiedzialem sie ile caritas dał poszkodowanym to spadłem ze stołka.Moze tu panowie…poniuchajcie. Ale to chiba..nie wypada

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816