HYDE PARK
Like

Jezus znowu uzdrawia w Izraelu

09/01/2014
707 Wyświetlenia
2 Komentarze
3 minut czytania
Jezus znowu uzdrawia w Izraelu

Teresę Daoud zdiagnozowano w Izraelu i w USA. Złośliwy   rak i tylko amputacja nogi mogła uratować jej życie. Jednak stało się inaczej. Wyleczyła ją modlitwa. Wszyscy mówią: stał się cud. Ona mówi: “Jezus, Mesjasz Izraela, uzdrawia również dzisiaj”.

Teresa Daoud trafiła do szpitala Ichilov w Tel Awiwie z guzem stawu skokowego wielkości pomarańczy. Lekarze  stwierdzili że jest to złośliwy nowotwór. Były przerzuty. Jej szanse przeżycia istniały tylko pod warunkiem, że podda się amputacji.

0


 

 Izraelska kobieta i jej lekarz twierdzą iż wierzą, że złośliwy, szybko rosnący guz nowotworowy  jej nogi został uzdrowiony przez modlitwę. Teresa Daoud opisała swoje doświadczenia do  w TV Izraela na kanale 2 . Po zdiagnozowaniu nowotworu złośliwego  w nodze planowany zabieg  amputacji kończyny był anulowany trzy razy ze względu na biurokratyczne problemy, Pobożna kobieta, chrześcijanka uwierzyła, że był to znak, że należy zrezygnować interwencji medycznej i zaczęła się modlić. Gdy po trzech miesiącach trafiła na konsultacje okazało się że guz się drastycznie zmniejszył. Biopsja pokazała że komórki raka zanikły.

 

Kiedy Teresa zdecydowała o rezygnacji z amputacji Dr. Bickels, który kieruje oddziałem onkologii ortopedycznej  szpitala Ichilov w Tel Awiwie  powiedział: ” to było jasne dla mnie że grozi jej śmierć w krótkim czasie.Jest ona kobietą wykształconą, inteligentną i przy zdrowych zmysłach, więc gdy taka osoba podejmuje świadomie decyzję,  szanujemy ją.”
Trzy miesiące później wróciła do  szpitala Ichilov na kolejną konsultację z dr Bickels.

Nowe testy potwierdziły, że rak zniknął. “Byłem w szoku, Kiedy usłyszałam o wyniku,  nie mogłam uwierzyć. Zapytałam lekarza, czy to nie jest pomyłka,” powiedziała Teresa.

“Zapytałem ją co się stało. Ona uśmiechnęła się szeroko i powiedziała, “Modliłam się.” Wysłałem ją na MRI, okazało się że  guz zmniejszył się radykalnie,” mówi dr Bickels. “Nigdy nie widziałem czegoś takiego nigdy też nie słyszałem o czymś takim. Nie znam przypadku aby  rak tego typu, cofnął się.” Zdjęcia MRI  przed i po powyżej.

Dla pewności, Daud została wysłana na kolejną biopsję, która została wykonana osobiście  przez kierownika oddziału ortopedycznego onkologii .

“Takie fenomenalne zjawisko  nie jest poznane i  nigdy nie było dokumentowane,” powiedział Dr Bickels

“Za każdym razem gdy się modliłam, czułam, spokój i bezpieczeństwo. Bałam się ale również czułam spokój’.   powiedziała Teresa Daoud.

“Efekty tego co się dzieje w duszy człowieka , tego co później dzieje się w jego organizmie to jest obszar, w którym praktycznie nic nie rozumiemy,” powiedział Dr Bickels. “W mojej opinii, to jest historia Teresy.”

“Jestem człowiekiem doświadczonym. Jestem chirurgiem raka. Nie szukam rozwiązania przy pomocy nieba, ale jedyne, co zrobiliśmy dla Teresy to było oczekiwanie. Ona w rzeczywistości nie była leczona,”dodaje Bickels.

“To co się stało jest darem od Boga,”  powiedziała Daoud  Izraelskiej telewizji.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

2 komentarz

  1. Avatar Przemek

    Jezus żyje i uzdrawia, tysiące, miliony ludzi uzdrowił Jezus, tylko bardzo malo sie publikuje na taka skalę światową, ale ciało jest doczesne- starajcie sie żeby wasza dusza byla zdrowa przez Słowo Boże, jeżeli bedziecie szukać Go, On da wam sie znaleźć i przeniesie was do cudnej relacji z zmartwychwstałym Jezusem. Niech was Bóg błogosławi w dobrym wyborze życia wiecznego w Jezusie Chrystusie! Chwala Jezusowi, Ojcu i Duchowi.

    0
  2. Slam dunkin like Shaquille O’Neal, if he wrote inifmratove articles.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816