20082018Nowości:
   |    Rejestracja

Katastrofa w edukacji publicznej w powiecie gorlickim. Ile jeszcze dowodów trzeba, żeby urzędujące tutaj od lat władze samorządowe przegonić na cztery wiatry?


O upadku szkolnictwa w naszym powiecie piszę od lat. I z każdym napisanym tekstem, staram się sam sobie tłumaczyć, że już gorzej być nie może. A jednak! Wygląda na to, że do dna ciągle daleko i kolejne statystyki z następnych lat, można przewidywać, będą coraz gorsze. Właśnie zapoznałem się z materiałem prasowym, który opublikował Piotr Popielarz na łamach portalu „TerazGorlice”, zob. http://terazgorlice.pl/2016/05/26/wyniki-sprawdzianu-szostoklasistow-uczniowie-z-losia-najlepsi-w-powiecie-gorlickim/ .


Napisane przez:

Kontakt: pow1@o2.pl

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

1 komentarz dla artykułu "Katastrofa w edukacji publicznej w powiecie gorlickim. Ile jeszcze dowodów trzeba, żeby urzędujące tutaj od lat władze samorządowe przegonić na cztery wiatry?"

  1. pablo3 pablo3 napisał(a):

    rozbroili nas pod każdym względem, również umysłowym. ale spokojnie, poczekajmy az nowa wladza się rozkręci. poza tym nie narzekajmy. znajdowaliśmy się już w gorszych sytuacjach i wychodziliśmy z tego. trzeba zacząć ponownie prace od podstaw…

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

285580