23052018Nowości:
   |    Rejestracja

21 milionowa Polonia stoi murem za Grzegorzem Braunem!


Grzegorz Braun, kandydat na Prezydenta RP – wywiad dla The Poland Times


 

Luty 7, 2015

 

Grzegorz-Braun-fotka

Wiele osób nie wierzyło, że zdecyduje się Pan na start w tegorocznych wyborach prezydenckich, co skłoniło Pana do tej decyzji?

 

Namowy i wezwania moich rodaków – zarówno z kraju, jaki i stąd, zza granicy, gdzie aktualnie przebywam. To się dobrze składa, bo jestem przekonany, że bez aktywnego włączenia się emigracji w polskie życie publiczne nie poradzimy sobie.Polaków w pojałtańskich granicach jest za mało. Sporo jest bowiem wynarodowionych tubylców i kolaborantów – wcale nie wszyscy mieszkańcy Post-PRL są świadomymi, pragnącymi własnego państwa Polakami. Jest jednak dobra wiadomość: Są przecież Polacy pozostający na obczyźnie – na Wschodzie i na Zachodzie. Ich zaangażowanie może okazać się znów kluczowe – jak przed stu laty, gdy szalę dziejową przechylił m. in. wielki Polak-emigrant, Ignacy Jan Paderewski i inicjowana przezeń „błękitna armia” polskich ochotników z USA, Kanady i Francji. I jest jeszcze druga „błękitna armia”, która może przyjść nam z odsieczą: legion dobrych Polaków w Niebie, którzy mogą zawsze orędować za nami. Trzeba ich tylko o tę pomoc prosić – bo bez wstawiennictwa polskich świętych i błogosławionych nie będzie Wielkiej Polski. Serio: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Jako kandydat na prezydenta, zapewne będzie Pan miał, kilkukrotnie możliwość zabrania głosu w mediach głównego nurtu. Jakie tematy będzie Pan chciał wyeksponować?

Przede wszystkim trzeba zachować Polskę dla przyszłych pokoleń – a to przy obecnym stanie rzeczy wcale nie jest takie oczywiste. Państwo musi przestać zniechęcać do siebie własnych obywateli. Polakom trzeba zwrócić wolność – ze szczególnym uwzględnieniem wolności gospodarczej. Maksymalna obniżka i uproszczenie podatków i radykalne przetrzebienie gąszczu przepisów, które dziś dławią przedsiębiorczość. Zamiast zajmować się promocją zboczeń i napadaniem na Marsz Niepodległości, władza powinna wreszcie zacząć szanować nasze tradycje i bronić Polaków przed nieuczciwą konkurencją ze strony obcych. Demokracja tego nam nie zagwarantuje. W Warszawie rządzą dziś zdrajcy, zaprzańcy i kapitulanci, którzy już dawno z Polską się pożegnali – i szukają tylko, któremu patronowi zza której granicy najlepiej się sprzedać. I rzeczywiście tanio wyprzedają to, co jeszcze zostało. Przykłady? A choćby ta planowana sprzedaż lasów na konto urojonych „odszkodowań”, jakich domagają się od nas Żydzi. To się musi skończyć. Złodzieje pod sąd. Kara śmierci dla morderców i zdrajców stanu.

Przeciwko Panu toczy się kilka postępowań sądowych. Czy może Pan pokrótce opisać czego one dotyczą?

 

W telegraficznym skrócie: szereg usiłowano wymóc na mnie sądownie, żebym przepraszał za mówienie prawdy – np. o tym, kto był kim i kto komu służył w PRL, a teraz podaje się za autorytet polityczny, czy nie daj Boże moralny. Jako dowody oskarżenia odtwarzano w sądach m. in. dwa moje filmy dokumentalne: „Plusy dodatnie, plusy ujemne” o TW „Bolku”-Wałęsie i „Towarzysz generał idzie na wojnę” o TW „Wolskim”-Jaruzelskim. Oskarżano mnie też o napaści na funkcjonariuszy policji – jedna z tych spraw ciągnie się już siódmy rok. To w pewnym sensie jest pochlebne dla mnie, że osiłki z Policji przedstawiają mnie w swoich zeznaniach jako jakiegoś supermena. Parę miesięcy temu uzyskałem po latach pewną satysfakcję: w sprawie cywilnej z prof. Miodkiem strasburski trybunał uznał działania sądów wobec mnie za bezprawne – zasądzonego odszkodowania jeszcze na oczy nie oglądałem, a oszczerstw i obelg rzucanych przez lata pod moim adresem oczywiście nikt nie odwoła. Ale dobre i to. Jednocześnie w żadnej z wytaczanych mi spraw karnych nie zapadł nigdy żaden prawomocny wyrok skazujący – szczęśliwie zachowuję więc pełne prawa wyborcze.

W tych wyborach prezydenckich będziemy mieli chyba rekordową ilość „anty-systemowych” kandydatów, jak Pan to ocenia?

To dobry znak. Najwyraźniej Polacy zdrowieją na sercu i umyśle – skoro ludzie występujący z miażdżącą krytyką systemu, ludzie spoza układu okrągłostołowego zajmują tak szeroki segment rynku idei politycznej.

Dochodzą nas słuchy, że wokół Pana osoby gromadzą się liczne osoby prywatne, jak i organizacje. Może Pan uchylić rąbka tajemnicy, kto popiera Pana kandydaturę i kto będzie się angażował w kampanię? Są jakieś mocne nazwiska? Organizacje?

Mojej kandydatury nie wyłoniła żadna koalicja partyjna – ale nieformalna konfederacja polskich patriotów, którzy zdecydowali się wyrazić swoje poparcie dla mnie. Na czele Komitetu Wyborczego stoi człowiek-firma: Wiktor Węgrzyn, inicjator i organizator Międzynarodowego Rajdu Katyńskiego. Jestem pewien, że z takim koordynatorem i ten rajd wyborczy dotrze bezpiecznie do celu.

Jak Pan postrzega osobę Janusza Korwina – Mikke i czy nie uważa pan, iż będziecie rywalizować o głosy tego samego elektoratu?

Otwieranie ludziom oczu na oszustwo socjalizmu i otwieranie uszu na logikę dwuwartościową – to dziejowa misja i zasługa pana Janusza. Za jego osiągnięcia w przywracaniu normalnych pojęć i wolnościowych kategorii myślenia, jako wybitnemu publicyście i genialnemu rezonerowi politycznemu, jestem mu osobiście ogromnie wdzięczny. Co innego jednak Janusz Korwin-Mikke jako genialny publicysta, a co innego – działacz polityczny. Łatwo ocenić wieloletni dorobek i owoce jego działalności w obu tych dziedzinach. Sądzę, że polscy patrioci – rozumiejący pilną potrzebę przywrócenia wolności gospodarczej i utrzymania niepodległego państwa narodu polskiego, jak też pojmujący fundamentalne znaczenie Tradycji katolickiej dla tych spraw – doskonale rozumieją tę różnicę.

W polityce międzynarodowej liczy się przede wszystkim interes, Zjednoczone Królestwo jest tego dobitnym przykładem. Czy mamy zatem jakieś korzyści w awanturze na Ukrainie?

Wojna ukraińska oznacza wejście w nową fazę instalacji nowego projektu geopolitycznego w Europie Środkowej. Ja ten projekt nazywam: KONDOMINIUM ROSYJSKO-NIEMIECKIE POD ŻYDOWSKIM ZARZĄDEM POWIERNICZYM. Demontaż i parcelacja Ukrainy już nastąpiła. Teraz, obawiam się, kolej na nas. Przypuszczam, że głębsze zaangażowanie Polski zarówno w wojnę ukraińską, jak i w wojnę z państwem rezunów islamskich na Bliskim Wschodzie – a jedno i drugie deklarują ludzie rządzący dziś w Warszawie – posłużyć może tylko do zadania ostatecznego ciosu naszej niepodległości. Stan wojny z jednej strony doprowadzić może do roztrwonienia tych skromnych aktywów, jakie jeszcze posiadamy, a z drugiej – posłuży władzy do legitymizowania wewnętrznej pacyfikacji sił patriotycznych. Tak, czy inaczej, aktualna sytuacja jest dla nas skrajnie niebezpieczna. To tragiczne, że wkraczamy w ten nowy okres pod przywództwem ludzi, którzy powinni raczej siedzieć po więzieniach – oczekując na trybunał stanu za zdradę, wyprzedaż Polski i sprowadzanie powszechnego niebezpieczeństwa na naród.

Prezydent posiada inicjatywę ustawodawczą. Czy będzie pan z niej chętnie korzystał?

Tu nie może być żadnych wątpliwości: potrzebna jest kontrrewolucja – czyli powrót do normalności. Polakom trzeba przywrócić wolność – ze szczególnym uwzględnieniem wolności decydowania o własnych, ciężko zarobionych pieniądzach. Dość wyzysku fiskalnego i talmudyzmu biurokratycznego!

Głowa państwa ratyfikuje w Polsce umowy międzynarodowe. Będzie pan podpisywał wszystkie zatwierdzone przez sejm, czy można liczyć na veto?

Nie może być zgody na zamachy na żadną z trzech kardynalnych wartości: Wiarę, rodzinę i własność. Głowa państwa musi dawać gwarancję właśnie tego, że pewnych aktów prawnych nigdy nie podpisze. Nie może być zgody na uszczuplanie wolności Polaków – czy to przez wewnętrzny ucisk podatkowy, czy przez niekorzystne umowy międzynarodowe, które rząd warszawski w naszym imieniu zawiera.

Czy po ewentualnej porażce wyborczej będzie pan próbował dalej działać na polskiej scenie politycznej?

Mówmy raczej o tym, jak sukces tej kampanii może przywrócić narodowi godność i nadzieję.

Na jaki wynik w wyborach Pan liczy?

Liczę na to, że uda nam się zmienić kraj – zatrzymać trend autokompromitacji i demontażu państwa.

Ostatnie słowo dla czytelników?

 

Nie dajcie się zadowolić byle czym – jakąś namiastką, jakimś „wyrobem polskopodobnym”. Polska ma dziesięć wieków, zbliża się 1050. rocznica Chrztu Polski. I to jest właściwa perspektywa widzenia – a nie „25 lat demokracji” z orłem w czekoladzie.Domagajcie się więc Polski na właściwą jej miarę.A jak Pan Bóg dopuści, to i z kija wypuści!

Rozmawiali: Krystian Żelazny, Piotr Waligóra

 

http://thepolandtimes.com/grzegorz-braun-kandydat-na-prezydenta-rp-wywiad-dla-tpt/

 

https://

 

          POMÓŻ ZEBRAĆ PODPISY POD KANDYDATURĄ GRZEGORZA BRAUNA!

http://podpisydlabrauna.wix.com/podpisydlabrauna

                 Komitet wyborczy Grzegorza Brauna

                               ul. Marszałkowska 80
00-517 Warszawa

           (ADRES TYLKO DO WYSYŁANIA PODPISÓW)

Napisane przez:


Antypartiokracyjny minarchista - chrześcijański libertarianin

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarzy 48 dla artykułu "21 milionowa Polonia stoi murem za Grzegorzem Braunem!"

 1. Ada napisał(a):

  Pan Braun cudowny Polak i Człowiek. To najlepszy kandydat na prezydenta Polski, ale także pan A.S.Duda.

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   Proszę nie przyrównywać Pana Brauna do Dudy, bo to jest tylko obraza dla tego pierwszego, zważywszy na te fakty —> http://3obieg.pl/pis-dziala-w-interesie-izraela-a-nie-bynajmniej-polakow

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   Poza tym żaden Polak-Katolik nie chce mieć takiej Pierwszej Damy —> http://3obieg.pl/agata-kornhauser-ma-byc-pierwsza-dama-lewackiego-kaczolandu

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   Reasumując należy z całą stanowczością stwierdzić, że kandydaturą Grzegorza Brauna nie ma żadnej równie godnej co on sam alternatywy i trzeba to sobie powiedzieć wprost —> http://3obieg.pl/polak-katolik-glosuje-jedynie-na-grzegorza-brauna

  • aza napisał(a):

   Pan Braun sam nie wiele zdziała, bo wygrana to dopiero połowa sukcesu – bez konkretnego zaplecza na miejscu niewiele zdziała, proszę nie zapominać, że obecnie krajem rządzą PRLowskie służby a nie możemy tracić szans – może niech lepiej przedpole wyczyści Duda popierany przez PiS, tym bardziej, że Macierewicz zna się na rzeczy.

   Trzeba mieć pojęcie o sile i przebiegłości wroga z którym przyjdzie się zmierzyć a wróg ten ma bardzo wielu popleczników w śród najwyżej postawionego kierownictwa wszystkich ośrodków władzy m.in poprzez zebrane na nich „haki”.
   Dobrze by było, gdyby Braun zdecydował się oddać swoje głosy na Dudę, przecież reprezentują podobną opcję a… nie od razu Kraków zbudowano.

   • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

    Przecież PiS nawet przez dwa lata swoich rządów w latach 2005-2007 nie raczył zdeUBekizować Wymiaru (Nie)sprawiedliwości, co teraz skutkuje tym, że jesteśmy dalej tak samo w ustawianych procesach traktowani, jak Polscy Patrioci w PRLu będący skazywani przez SBeckich Sędziów – te zaniechania właśnie zawdzięczamy temu Pani stronnictwu Dudy, który nawet nic już sam nie wspomina o naprawie polskiego sądownictwa, gdyż nikt mu już w to nie uwierzy.

    Dekomunizacja była jego sztandarowym wówczas hasłem wyborczym, o którym już nie chce pamiętać, gdyż teraz marzy mu się koalicja z komuchami z SLD, do której po jesiennych wyborach będzie zdradziecko dążył, więc cały ten POstPZPRowski syf pozostawi po staremu, byle się tylko do sterów władzy dorwać.

    Wtedy LPR wywierała presję na SO i ta się musiała na zdekomunizowanie Polski godzić, zaś teraz kiedy planowanym koalicjantem Kaczyńskiego ma być Miller, to niby jak sobie Pani wyobraża tą oczyszczającą współpracę z tymi aferałami od Rywina i Kwasa?!

    Proszę oprzytomnieć i przestać popierać Kaczystowskich okrągłostołowców, którzy są po prostu oddelegowani teraz w miejsce TW Bolka jako „kontraktowa opozycja” Magdalenkowców i nie raz swoimi antypolskimi głosowaniami już to dobitnie udowodnili (w ostatnim czasie kosztem polskich emerytów przyznali jednogłośnie mieszkańcom Izraela tzw. „renty” żydowskie, przez co od początku tego roku każdy z co najmniej 50 tys. upominający się o nie Żyd co miesiąc okrada przy pełnym przyzwoleniu PO-PiSu na 500 złotych Polaków, w wyniku czego Ci będą już teraz mieli wypłacane minimalne świadczenia emerytalne na kwotę zaledwie 850 złotych, za które zwyczajnie na emeryturze będziemy klepać straszliwą biedę), więc tylko czekać aż po zachwytach Kaczyńskiego nad polakożerczą „Idą” zaraz pójdą za nie roszczenia na masową skalę, w wyniku których nie tylko polskie lasy pójdą zaraz pod młotek, ale wszelkie mienie zostanie Narodowi Polskiemu odebrane na rzecz przedsiębiorstwa holocaustu, które to Izrael wykorzystuje przeciwko Nam na własną korzyść.

    Reasumując ostatnią nadzieją Polski i Polaków jest właśnie przykładnie antypartiokracyjny Grzegorz Braun, który właśnie dzięki swojej pełnej niezależności nie będzie w przeciwieństwie do miałkiego Dudy żadnym zakładnikiem partyjniackich sitw i ich bossów, ani nawet tych „mafii, służb i lóż”, które właśnie za tymi wszystkimi karierowiczowskimi partiami stoją i pociągają za sznurki.

    To nie jest przypadkiem, że w reżimowych mediach od samego początku ustawia się te wybory wyłącznie pod „jedynie słuszny” PO-PiS, albowiem zarówno KGB’owsko-WSI’owy Komoruski, jak i marionetkowy Duda są gwarantami obrony obecnej tyranii status quo, co w efekcie zniszczy Polskę jeszcze przed końcem tej dekady.

    Będą to bowiem ostatnie wybory, w których możemy jeszcze Naszą Ojczyznę uratować, gdyż po nich PiS z PO zniszczą Nasze państwo polskie właśnie po to, aby w miejsce tych kilku milionów wypchniętych na przymusową emigrację Polaków można było w to miejsce sprowadzić z Izraela ponad 5 miliona Żydów i drugie tyle z USA, co da razem z tymi 4 milionami ukrywającymi się pod polskimi nazwiskami w Polsce im w krótkim czasie większość, a wówczas to Polacy będą mniejszością na ziemiach polskich i tym samym zostaną nie tylko na rzecz tego Nowego Izraela, który powstanie na trupie Polski zniewoleni, ale także całkowicie wynarodowieni, co by Polskę wymazać raz na zawsze z map świata.

    Tego Pani chce?!

    Proszę się opamiętać, zanim na prawdę będzie za późno!!!

 2. nablador napisał(a):

  Gadane, to Żydzi mają DOSKONAŁE… A wystarczy prześledzić historię. Kiedy Polska była potęgą, od której zachodnie państwa odbijały się jak piłeczka tenisowa? Ano wtedy, gdy rządził nami SŁOWIANIN! Za Jagiełły rozgromiliśmy militarnie zapędy zachodnich państw. Jak tylko pod podszewką naszych władców pojawili się Żydzi kierując zza fotelika tajnymi podszeptami – Polska poszła na dno jak olbrzymi Titanic. W ostateczności – zniknęła z mapy świata. Głosujmy nadal na Żydów – robimy to świadomi lub nie – od 70 lat …Efekty już są – jedyne, czego nam przybyło – to dług, którego szansy spłacić już nie mamy – jesteśmy bankrutami. Ale tak głupimi, że nawet o swoim bankructwie jeszcze nie wiemy. To, co nam ubyło – to stocznie, przemysł ciężki, samochodowy, lotniczy, wojskowy, kopalnie, huty itd …oraz godność i

 3. W.W. napisał(a):

  Polonia nie powinna mieć prawa głosu.
  Czynne i bierne prawo wyborcze powinien mieć tylko ktoś, kto tu płaci podatki i mieszka.

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   @W.W. To dlaczego nie postuluje Pan odebrać w pierwszej kolejności Czynnego Prawa Wyborczego wszystkim partyjniakom oraz jej biurokracji, a także całej budżetówce, która żyje wyłącznie z Naszych podatków?! Przecież Polonia w przeciwieństwie do tych wszystkich urzędników nie żeruje na polskich podatnikach. Poza tym Polonia nie ma Biernego Prawa Wyborczego w odróżnieniu od tej całej partiokracji, więc na siebie nie głosuje, kiedy te całe politykierstwo wyłącznie samo się wybiera między sobą i przez to bezczelnie pasożytuje na całym Narodzie Polskim. Także niech Pan się przyczepi do tych hien z Wiejskiej, a nie do Bogu Ducha winnej Polonii, która ma znacznie lepiej w głowach poukładane właśnie przez to, że nie jest tak zmanipulowana przez polskojęzyczne media reżimowe, jak Polacy mieszkający w kraju i tylko dlatego ta Mafia z Wiejskiej utrudnia jej jak tylko może głosowania za granicą, wysyłając do ambasad swoich UBekistanowców, aby Ci tam na miejscu fałszowali cały proces wyborczy.

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   To nie Polonii zawdzięcza Pan taki stan rzeczy, a właśnie tym z Wiejskiej i z Belwederu, którzy żerują na Naszych podatkach, a na domiar tego sami na siebie jeszcze głosują —> http://3obieg.pl/glosujac-na-pis-fundujesz-sobie-harowke-do-75-lat

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   Podsumowując, gdyby tylko z natury swej patriotyczna Polonia mogła głosować zamiast tej całej antypolskiej partiokracji (oraz ich rodzin, a także kolesiowskich urzędników), to Polska by była teraz krajem, do którego by wszyscy z chęcią emigrowali, a nie tak jak teraz jedynie stąd jak najdalej za chlebem uciekali —> http://3obieg.pl/polakow-w-kraju-uspic-a-na-emigracji-trzymac-na-dystans

   • W.W. napisał(a):

    Głosowanie Poloni, to wybieranie władzy innym i nie doświadczanie jej działania na sobie.
    To niemoralne.

    • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

     Skąd w Panu taka zatem dwulicowość, skoro to samo zdemoralizowane Partyjniactwo narzuca teraz Narodowi Polskiemu swoją podatkożerną mafię za pożałowania godnych przywódców (którzy nic innego nie robią, jak tylko Nas wszystkich okradają)???

     Polonia z kolei w niczym swoim Rodakom z kraju nawet nie szkodzi, a i tak Pan ją haniebnie demonizuje – nie wstyd Panu?!

     Przecież gdyby Ci Polacy wygnani za chlebem za granice swojej Ojczyzny mieli możliwość równoprawnego z innymi Polakami głosowania w wyborach, to właśnie by się starali wybierać jeszcze mądrzej od tych pozostających w kraju, jako że zależałoby im właśnie na powrocie do państwa, w których dałoby się w końcu normalnie żyć, a nie tak jak teraz tylko klepać biedę.

     Jak widać takie zdeprawowanie Panu bardzo odpowiada, więc proszę nie robić tu za molierowskiego „świętoszka”, bo „użytecznych idiotów” reżimowej partiokracji wszyscy w Polsce mamy już po dziurki w nosie.

     • W.W. napisał(a):

      Nadal Pan nie rozumie.
      Niemoralne jest wybieranie władzy innym, ale nie sobie.
      Świadomość polityczna, preferencje czy wiedza o tym, co naprawdę dzieje się w ojczyźnie, nie ma znaczenia!
      .
      Prościej już tego nie da się wytłumaczyć.

     • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

      Otóż Pan jedynie tutaj „udaje głupa”, bowiem wie Pan doskonale, że to nie przez wybory Polonii znajdujemy się jako Naród Polski w tak opłakanym stanie, lecz właśnie przez tych Pańskich partyjniaków oraz ich urzędników, którzy to NIEMORALNIE żyją z Naszych podatków, a do tego sami na siebie w wyborach głosują.

      Dam Panu jaskrawy przykład owego Pańskiego ZDEPRAWOWANIA odnosząc się tylko do ostatnich eurowyborów (na te samorządowe się nie będę powoływał, bo tam właśnie ten Pański partiokracyjny reżim z Wiejskiej sfałszował pod siebie aż 36% głosów, które bezprawnie unieważnił), w których to grubo ponad 23 mln Polaków z 30 mln uprawnionych do głosowania nie chciało poprzeć nikogo z tych Pańskich AntyPolskich Partyjniaków i stąd zbojkotowało owe wybory do PE (co stanowi ponad 76% Polaków) – kiedy na PO i PiS zagłosowało zaledwie po 2 mln, czyli jedynie po 7% z hakiem, skutkiem czego Ci co rządzą wybierają się de facto sami i to jest właśnie ZDEGENEROWANIE za którym Panu podobni AntyPolacy się opowiadają (albowiem każdy Polak jest mi Rodakiem, bez względu na to pod jaką szerokością geograficzną mieszka, kiedy z kolei Ci co na Narodzie Polskim fiskalnie żerują są z samej swej zasady okupantami Polski i to ich powinno się w elementarnym PRAWEM MORALNYM pozbawić prawa głosu).

  • z Anglii napisał(a):

   Ty GŁUPI CHUUJU Polacy zamieszkali za granicą wygnani z III RP na zarobkowa banicje przysyłają za „friko” 18 MILIARDÓW Euro do tego żydo-mafijnego BAGNA o nazwie III RP żydowska republika polska !

   Każdy kto posiada polskie obywatelstwo OBOJĘTNIE gdzie mieszka ma ZAGWARANTOWANE wg. Konstytucji prawo do głosowania w wolnych wyborach i NIKT tego NIE ZMIENI !

   Polski obywatelu zamieszkały za granicą NIE PRZYSYŁAJ jakich kolwiek swoich uciułanych pieniędzy tym GŁUPIM LEMINGOM zamieszkałym w III RP, gdyż oni te twoje UCIUŁANE pieniądze DAJĄ w prezencie ludobójcom ŻYDOM i tym ZABIJAKOM ukraincom , a to co im zostanie to PRZESRAJĄ !

   Polaku zmieszkały za granicą NIE WYSYŁAJ swoich pieniędzy do tego squrwysynskiego ŻYDO-LANDU III RP zarządzanego przez takie ANTY-polskie ŚCIERWA jak banderowcy Komorowski, Duda, Kopacz czy to GÓWNO syjonistyczne PO-PiS-PSL-SLD/PZPR !!!

   • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

    To, że w PRLu-bis rządzi żydokomuna to było wiadomo już od początków tej pseudotransformacji ustrojowej, skoro żadnej w Polsce dekomunizacji nawet nie było. Niemniej robienie z samego okupowanego Narodu Polskiego jakiegoś „złodziejskiego i zdemoralizowanego półświatka” jest jakimś totalnym nieporozumieniem, skoro to właśnie na ziemi polskiej w ostatnich eurowyborach grubo ponad 23 mln Polaków protestacyjnie zbojkotowało te unijne wybory, nie popierając tym samym żadnych antyobywatelskich partyjniaków. Poza tym to jeszcze tylko w kraju nad Wisłą ponad 93% społeczeństwa sprzeciwia się bezbożnej aborcji, kiedy na zachodzie panuje na nie praktycznie już pełne przyzwolenie.

    Także Polonia powinna w tych najbliższych wyborach prezydenckich i parlamentarnych koniecznie gremialnie zagłosować przeciwko tej całej mafii AntyPolskiej z Wiejskiej i z Belwederu, opowiadając się jednogłośnie 10 maja za Patriotami zgromadzonymi wokół jedynego antypartyjnego kandydata na prezydenta Grzegorza Brauna, pod którym to tylko przewodnictwem będzie można później na jesieni zjednoczyć wszystkie formacje AntySystemowe w walce z tą całą okrągłostołową partiokracją.

 4. PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

  Polecam również zapoznanie się ze skrótem Programu Wyborczego Pana Brauna, jaki ten zawarł w poniższym wywiadzie:

  http://3obieg.pl/prezydent-tysiaclecia-grzegorz-odnowiciel-braun

 5. Przemysław napisał(a):

  Jeszcze jeden z idolów bez historii,ten kraj to Lechia,ponad 6 tyś lat trwania a nie 1tyś
  To najstarsza cywilizacja na tym globie zawłaszczana przez szwaba,ruskiego
  i żydowski kościół katolicki,radzę mediom sprawdzian z historii zrobić
  zgodnie z było 3 braci Lech,tamci nieważni….
  Złote orły żyją bo mamy je w sercu sprzedajne świnki…Cesarstwo ,1 cesarstwo
  inni to tylko naśladowcy będą.

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   Przed Chrztem Polski nie było żadnego państwa polskiego, a jedynie zwalczające się między sobą plemiona słowiańskie, które się nawet za Polaków nie uważali, także proszę w Palikmiotowym duchu nie atakować KK, bo gdyby nie ten, to Nas by już dawno właśnie Ci „Szwaby, Ruskie i Żydzi” wynarodowili, a wyłącznie dzięki Naszej Rzymsko-Katolickiej wierzy się mogliśmy na pohybel tych zaborców i okupantów uchować po dziś dzień.

 6. Makagigi napisał(a):

  No, cóż nie będzie pewnie żadnych debat przedwyborczych, bo praktycznie każdy kandydat przed kamerami zmiażdży obecnego prezia i dlatego pozostanie nam tylko internet. Brauna jako zdecydowanego przeciwnika systemu i w dodatku niezależnego będą media główne unikać jak ognia. Ale i tak jest już postacią znaną i popularną bo jest bardzo pragmatyczny, konkretny i operuje argumentami trudnymi do podważenia, dlatego będzie ignorowany medialnie. Nie należy do grona faworytów, ale już sam start pozwoli na wzrost popularności co na pewno zaowocuje w przyszłości. Żeby się liczyć w tym przedwyborczym wyścigu potrzebne są znaczne środki finansowe, ale kto wie? Dużą szansą byłyby na pewno częste wizyty na antenie zarówno RM jak i TV Trwam o co zabiegać będą nie tylko ludzie PiS-u. Jeśli wierzyć podawanym statystykom to programy tych katolickich mediów ogląda i słucha ponad 10 ml ludzi i ich liczba stale rośnie. Te wybory nie będą już szare i bezbarwne bo i stawka jest bardzo wysoka, a być może to ostatnia szansa na jakiekolwiek zmiany w tym kraju.

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   W poprzednich wyborach żaden z kandydatów nie uzyskał nawet 7 mln głosów i stąd wystarczy, aby tylko z tej 21 milionowej Polonii oraz z 23 milionów Polaków z kraju (którzy antypartiokracyjnie zbojkotowali ostatnie eurowybory) jedynie co piąty zagłosował na jedynego prawdziwie antysystemowego Grzegorza Brauna, a dzięki temu ten miałby już zwycięstwo zapewnione (bowiem będąc Mistrzem Oratorstwa wbiłby nie tylko Bredzisława Komoruskiego w czasie jakichkolwiek debat w ziemię) – warto przy tym pamiętać, że obecnie ponad 93% Polaków jest przeciwnikami aborcji, zaś 87% Narodu Polskiego jest wyznania Rzymsko-Katolickiego i na domiar tego jeszcze grubo ponad 76% z Nas nie uznaje żadnego partyjniactwa, co wszystko razem składa się na to, że przytłaczająca większość w Polsce tym samym popiera Grzegorza Brauna (albowiem jest on jedynym prawdziwie pro-life’owym kandydatem z całej stawki, jak też nie ma bardziej przykładnego Wiernego KK z pośród tych wszystkich kilkunastu kandydatów od niego samego, a jakby tego było mało, to za nim jedynym nie stoi żadne partyjniactwo, gdyż jest on kandydatem wzorowo bezpartyjnym, lecz czysto obywatelskim).

 7. pablo3 pablo3 napisał(a):

  udziela dosc rozsadnych odpowiedzi. ale szanse ma bliskie jednego, tudziez zera, promila. ale zalozmy, ze chodzi o to, aby Polacy mogli uslyszec od kandydatow wreszcie jak najwiecej prawdy. niestety obawiam sie, ze i tak nie bardzo to przemysla. stopien zdeprawowania jest zbyt wysoki, aby juz w tym momencie przystapili do dzialania, jesli kiedykolwiek jeszcze przystapia…

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   Przecież grubo ponad 76% Polaków uprawnionych w kraju do głosowania w ostatnich eurowyborach nie poparło żadnego partyjniactwa i ten antypartyjny elektorat jest właśnie docelowym dla jedynego bezpartyjnego w tych wyborach kandydata, jakim jest prawdziwie niezależny od wszelkich sitw partyjnych Grzegorz Braun – także proszę nie ulegać tej reżimowej propagandzie, która jest znana tylko z fałszywych sondaży, za którymi nie stoją żadne prawdziwe nastroje społeczne, bo w przeciwnym razie to Pan będzie zachowywał się jak ten zupełnie otumaniony „użyteczny idiota” PO-PiS’owskiej sitwy trzymającej władzę, którą do PE nie poparło nawet 15%, gdyż jedynie niespełna 4,5 mln samego partyjniactwa i jego biurokracji.

  • niewolnik napisał(a):

   @pablo3 – nie marudź. Opcji jest wiele, ale jeśli jesteś zwolennikiem GB, to działaj. Zwyczajnie działaj, wystarczą dyskusje, zbieranie podpisów, otwarcie się na ludzi, którzy boją się myśleć samodzielnie. Głosuj w sondach, jak np. na stronie wpolityce.pl, tubie PIS-u, gdzie Grzegorz ma dwukrotnie większe poparcie niż „faworyt wsi” – Komorowski. Samo się nie stanie nic. Włącz się do walki z kliką partyjniacką

 8. Z Irlandii napisał(a):

  Polonusi brutalnie OKRADANI ze spadków przez zdemoralizowanych CHAMÓW ZŁODZEJI Polsce !!!

  UWAGA!

  Polacy mieszkający za granicą są RETORYCZNIE OKRADANI przy podziale spadku w Polsce w przypadku śmierci dziadków lub rodziców lub kogoś najbliższej rodziny, kto pozostawia po sobie jakieś majątek w przypadku śmierci, a który w jakieś części się ustawowo TEŻ należy Polonusowi zamieszkałemu za granicą.

  Mechanizm złodzejstwa tych CHAMÓW ZŁODZIJI tzn, najbliższej rodziny(brata, siostry, kuzynki itp.) zamieszkałych w ŻYDO_MAFIJNEJ III RP komorow-kopaczowo-kaczorowej polega na tym, że oni „zeznają” czyli KŁAMIĄ w sądzie lub o notariusza publicznego w tej III RP, że NIE ZNAJĄ adresu zmieszkania bliskiego trakcie przejmowania spadku, tak aby celowo brat czy siostra zamieszkała za granicą nie był powiadamiany o toczącej się sprawie spadkowej w tej III RP.
  Okazuje się, że NAGLE ta NIBY Twoja „rodzina” zamieszkała w III RP złodzejskiej KOMOROWSKIEJ, której wcześniej wysyłałeś uciułane przez ciebie pieniądze lub paczki z zagranicy, te CHAMY zamieszkałe w III RP dostają NAGLE ZANIKU PAMĘCI twierdząc że NIE WIEDZĄ gdzie mieszka za granicą brat lub siostra wygnany ze ZŁODZEJSKIEJ III RP post-komunistycznej na zagraniczna banicje zarobkową.

  Te CHAMY ZŁODZEJE zamieszkali w III RP robią wszystko, aby doprowadzic do sytuacji, aby Polonus zamieszkały za granicą NIE był powiadomiony o toczącej się sprawie spadkowo-działowej w Kraju, aby ten Polonus NIE uczestniczył w tym procesie, był POMINIĘTY w tym procesie nabycia spadków po rodzicach, a te LEMINGI co mieszkają w Kraju PRZYWŁASZCZYLI sobie tą część, która według PRAWA należy się też Polonusowi zamieszkałemu za granicą.

  W ostatniej dekadzie polskie społeczeństwo w tym bagnie III RP zostało tak ZDEMORALIZOWANE przez tych krętaczy, gangsterów bandytów donalda tuska, kopacz, komorowskiego czy tego banderowca kaczyńskiego, że KRADZIEŻ, oszustwo czy nawet morderstwo stało się METODĄ na życie w KOMOROWEJ pierdoln..j III RP.

  Przykład KRĘTACTWA płynie z góry. Bezkarni gangsterzy jak donald tusk czy kopacz ze swoją moralnością RZEZIMIESZKÓW + ełnuch Komorowski są największymi inspiratorami rozpowszechniania KŁAMSTWA, oszustwa, rozboju, kradzieży oraz wszelkiej nie uczciwości NA KAZDEJ PŁASZCZYŹNIE w Polsce od co najmniej 10-u lat demoralizujacej do dna ten MOTŁOCH polski wykołowany żydo-niemiecka propagandą !

  Co więcej, styl polegający na kryminalnym mataczeniu, krętactwu i pospolitemu złodzejstwu WYKREOWANY przez uważanego za „cwanych” mafiozów PO-PiS, PSL SLD/PZPR stało się podstawową MODĄ czy też takim STYLEM, metodą codziennych kontaktów międzyludzkich oraz trafił z zażydzonej masońskiej „warszawki” pod strzechy w całej obecnej Polsce powiatowej i gminnej.

  Ta złodzejsko-krętacka atmosfera w Polsce przez bandytę Tuska super oszustów kopacz/Komorowskiego i PO-PiS, PSL czy SLD/PZPR, powoduje, że potencjał pracy tysięcy przeciętnych polskich obywateli Polaków jest dziś CAŁKOWICIE marnowany w III RP.

  Polonusie NIE wysyłaj jakich kolwiek swoich pieniędzy tym zdemoralizowanym CHAMOM lemingom zamieszkałym w III RP zdemoralizowanej przez tego bandytę krętacza komorowskiego/kopacz !

  TFUUU na was wy ZŁODZEJE oszuści w tej ZAYYEBANEJ zdemoralizowanej III RP !

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   To, że w PRLu-bis rządzi żydokomuna to było wiadomo już od początków tej pseudotransformacji ustrojowej, skoro żadnej w Polsce dekomunizacji nawet nie było. Niemniej robienie z samego okupowanego Narodu Polskiego jakiegoś „złodziejskiego i zdemoralizowanego półświatka” jest jakimś totalnym nieporozumieniem, skoro to właśnie na ziemi polskiej w ostatnich eurowyborach grubo ponad 23 mln Polaków protestacyjnie zbojkotowało te unijne wybory, nie popierając tym samym żadnych antyobywatelskich partyjniaków. Poza tym to jeszcze tylko w kraju nad Wisłą ponad 93% społeczeństwa sprzeciwia się bezbożnej aborcji, kiedy na zachodzie panuje na nie praktycznie już pełne przyzwolenie.

   Także Polonia powinna w tych najbliższych wyborach prezydenckich i parlamentarnych koniecznie gremialnie zagłosować przeciwko tej całej mafii AntyPolskiej z Wiejskiej i z Belwederu, opowiadając się jednogłośnie 10 maja za Patriotami zgromadzonymi wokół jedynego antypartyjnego kandydata na prezydenta Grzegorza Brauna, pod którym to tylko przewodnictwem będzie można później na jesieni zjednoczyć wszystkie formacje AntySystemowe w walce z tą całą okrągłostołową partiokracją.

 9. z Kanady napisał(a):

  W tym PRL-u BIS nazywanym III RP wszyscy są zdemoralizowani i NIE uczciwi przez to rządzące lewactwo, na wzajem się okradają w każdej możliwej sprzyjającej sytuacji, a wiec prawie WSZYSCY zamieszkali w Kraju to praktycznie ZDEMORALIZOWNI oszuści i ZŁODZEJE.
  Bez wyjątku. WSZYSCY ! Tam do III RP NIE warto jechać !

  Obserwowałem w czasie odwiedzin w III RP „rodzinę” która stała się PATOLOGICZNA po przyjętych wzorcach od tych ZBOCZENCÓW z UE, jak tam wszyscy na wzajem się NIE NAWIDZĄ – taka atmosferę zaszczepili ZYDY zamieszkali w III RP, podobnie jest w żydowskim USA.
  Będac w Kraju przecierałam oczy co się „porobiło” w tej obecnej III RP KRETACZY Tusko/Kopaczowej w tym OSZUKACZYM Wrocławiu czy zdemoralizowanym LEWACKIM Poznaniu i innych miastach.

  Za komuny w PRL-u tam ludzie byli o 100-kroc uczciwsi. W III RP szaleją straszna RUSOFOBIA też na zamówienie żydo-bolszewi rzadzacej w USA.

  Trudno uwierzyć jak wykołowane lemingi schamieli i zdziczeli okropnie pod wpływem tych żydo-niemieckich polskojęzycznych mediów.
  W III RP NIE MA polskich mediów ani prasy. Wszystko OPANOWANE przez ŻYDÓW i NIEMCÓW!
  Komunistyczni bezkarni nie rozliczeni bandyci z z SLD/PZPR przekupczyli dla żydowskiej mafii medialnej wszystkie dzienniki i tygodniówki kolorówki.

  Trudno to sobie wybrazic jak w III RP wszyscy kłamią, kradną i mataczą. I to się dzieje, oszukują, okradają na wzajem w „najbliższej rodzinie” … fuuuuj !

  Widac przyszła do nich „kultura europejska” … czyli żydo-masońska !

  Jak Polonus pojedzie do Zakopanego, Poznania, Krakowa, Warszawy czy Wrocławia, a kelnerzy wykapują się że to Polak mieszkający za granicą, to zaraz w tamtejszych restauracjach dopisują takiemu do rachunku tego czego nie zamawiał jak jakieś dodatkowe danie, piwa, drinki, lody, ciastka … itp. aby tego Polonusa WYDYMAĆ finansowo lub chamsko wykożystac tylko dlatego, że naiwnie wierzy tym chamom zdemoralizowanym w III RP tuskowo/komorowej.

  Jak się kelnera przyłapie na tym oszustwie w Poznaniu czy Zakopanem to będzie ci wmawiać, że zjadłeś 4-y drugie dania w ciągu godziny, a potem wypiłeś w tym czasie 5 piw, a do tego zjadłeś 4 kremówki „papieske” których NIGDY nie zamawiałeś i nie widziałeś na oczy Polonusie!

  W Zakopanym, Poznaniu czy Warszawie OKRADAJĄ obcokrajowców bezczelnie i okrutnie !
  Welcome in Zakopane … SIĆ!
  Welcome in Poznań … SIĆ!

  Który Polonus następny do „wydymania finansowego w zakłamanym lemingowym obecnym wyjatkowo ZDEMORALIZOWANYM Poznaniu czy Wrocławiu w których rzadzą anty-polskie PROSTYTUTKI nie nawidzacy polskosci !

  W III RP złodzejami są WSZYSCY, ale ten jest uważany za złodzeja w III RP, gdy zostaje złapany, PRZYŁAPANY na złodzejstwe na gorącym uczynku.

  Każdy inny, który kradnie w III RP ale nie jest przyłapany na gorącym uczynku kradzieży jest uznawany za „uczciwego obywatela ” … taka jest właśnie ta III RP gdzie rządzą skrzyknieci aktywisci z MNIEJSZOŚCI narodowych. Teraz przy korycie władzy w III RP są ŻYDY z naziole ukraincy z polskim obywatelstwem.

  Przeciez NAZIOL Zadeklarowany UKRAINIC Tomasz Siemoniak jest MINISTREM MON w anty-polskiej III RP !

  Ot to jest to tuskowo-kopaczowe /komorowe polskie ZOO III RP.
  Kultura „europjska przyszła do III RP a jej orendownikiem są „europejasy” Donald, oszustka Kopacz i Bronek … zdemoralizowani do szpiku kostnego ANTY-poskie ŚMIECIE !

  W Kanadzie premierem też jest ŻYDO-mason Stephen Harper który też jest OSZUSTEM !

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   To, że w PRLu-bis rządzi żydokomuna to było wiadomo już od początków tej pseudotransformacji ustrojowej, skoro żadnej w Polsce dekomunizacji nawet nie było. Niemniej robienie z samego okupowanego Narodu Polskiego jakiegoś „złodziejskiego i zdemoralizowanego półświatka” jest jakimś totalnym nieporozumieniem, skoro to właśnie na ziemi polskiej w ostatnich eurowyborach grubo ponad 23 mln Polaków protestacyjnie zbojkotowało te unijne wybory, nie popierając tym samym żadnych antyobywatelskich partyjniaków. Poza tym to jeszcze tylko w kraju nad Wisłą ponad 93% społeczeństwa sprzeciwia się bezbożnej aborcji, kiedy na zachodzie panuje na nie praktycznie już pełne przyzwolenie.

   Także Polonia powinna w tych najbliższych wyborach prezydenckich i parlamentarnych koniecznie gremialnie zagłosować przeciwko tej całej mafii AntyPolskiej z Wiejskiej i z Belwederu, opowiadając się jednogłośnie 10 maja za Patriotami zgromadzonymi wokół jedynego antypartyjnego kandydata na prezydenta Grzegorza Brauna, pod którym to tylko przewodnictwem będzie można później na jesieni zjednoczyć wszystkie formacje AntySystemowe w walce z tą całą okrągłostołową partiokracją.

 10. niewolnik napisał(a):

  Ku pokrzepieniu serc!
  W jednym z ostatnich tekstów Michalkiewicz przypomniał przepowiednię Stefana Ossowieckiego, ku pokrzepieniu serc zamieszczam ten fragment ze strony http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3278
  Właśnie Czytelnik nadesłał mi fragment wspomnień o inżynierze Stefanie Ossowieckim, zażywającym i przed wojną i w czasie okupacji reputacji jasnowidza: „Była już druga w nocy, gdy odprowadziłem mego gościa do jego pokoju – brzmi relacja z końca sierpnia 1939 roku o Ossowieckim, spisana przez Juliusza T. Dybowskiego – W bibliotece usiedliśmy na chwilę i zapaliliśmy cygara. Stefan puścił kilka kłębów dymu, nagle zasłonił oczy ręką, ale dostrzegłem, że po twarzy spływają mu łzy. – Mistrzu, co się stało, na Boga – spytałem. – Ossowiecki blady i spięty spojrzał mi w oczy. – Nieszczęście… Jesteśmy w przededniu wojny i już tylko dzielą nas od niej dni. – Przecież pan mówił przed chwilą nam co innego… – A cóż mogłem powiedzieć? – odparł inżynier – Był u mnie pół roku temu marszałek Rydz-Śmigły i powiedziałem mu dokładnie to samo, co powiedziałem marszałkowi Piłsudskiemu w 1934 roku, kiedy podpisywaliśmy z Niemcami traktat o nieagresji. Jeden i drugi wziął ode mnie przyrzeczenie, że nikomu o tym publicznie nie powiem. – Jak daleko dojdą Niemcy? – Cała Polska zajęta, gruzy, krew, mord! Idą dalej w głąb Rosji, daleko, daleko… – Do Uralu? – Ossowiecki zastanowił się przez chwilę. – Do Kaukazu. Państwa Osi przegrają wojnę. Niemcy i Japonia będą okupowane, Włochy wyzwolone. Zwycięzcy Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Rosja spotkają się na konferencji i spowodują nowy ład w Europie. – A co z Polską? – Będzie i Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a później szubrawcy i świnie. Na koniec powstanie jeszcze większa, niż teraz. Tego ani ty, ani ja nie doczekamy… Dopiero wnukowie… Warto jednak wiedzieć, że tak się stanie…”

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   Oby tym zwiastowanym światełkiem w tunelu okazał się już teraz Grzegorz „Odnowiciel” Braun, bo jeśli te wybory prezydenckie po raz kolejny wygra z samego partyjniak, to obawiam się, że już drugiej szansy na Wolną Polskę już za Naszego życia nie będzie.

 11. M.A.R.K-13 napisał(a):

  Z calym szacunkiem i uznaniem dla dzialalnosci i dorobku p. Grzegorza Brauna, jak na razie dal sie jedynie poznac jako filmowiec-dokumentalista oraz gawedziarz typu „filozof – bombardier” (Copyright na to okreslenie ma chyba moj kolega ze studiow), a co do dzialalnosci politycznej to na razie jest jedynie kandydatem na polityka. Dlatego protekcjonalne traktowanie JKM oraz mowienie o owocach Jego 25-letniej dzialalnosci politycznej bedzie mialo sens dopiero za lat 25 – kiedy poznamy owoce politycznej dzialalnosci p. Brauna. I mam przeczucie, ze to raczej p. Braun bedzie miec szanse zaistniec jako polityk dzieki rychlemu zwyciestwu JKM oraz Partii KORWiN, a nie odwrotnie…

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   Egocentryczny JKM już dobitnie nie raz udowodnił, że nie jest w przeciwieństwie do na wskroś patriotycznego Grzegorza Brauna jakimkolwiek Mężem Stanu, czy choćby tylko poważnym politykiem, a wyłącznie konfliktotwórczym publicystą, który o jakiejkolwiek real-politik nie ma nawet żadnego pojęcia (megalomańską Partią KORWiN jedynie to po raz kolejny z rzędu tylko potwierdził).

   Dlatego skończmy już te brednie o tow. Mikke, który to wszystko czyni, aby się tylko Komoruskiemu w tych wyborach podłożyć (tą marionetkę KGB’owskich WSI’oków na domiar złego określa jeszcze haniebnie mianem „dobrego prezydenta Polski na czas pokoju”, pomimo że ten uzurpator został jedynie po to tam obsadzony, aby czym prędzej zniszczyć de facto Polskę), albowiem tak jak od lat 90’tych niezmiennie zraża do siebie nawet tych już dawno do AntySocjalizmu przekonanych, tak też i teraz nieodmiennie skończy jedynie z tym swoim zaledwie paroprocentowym wynikiem wyborczym (nigdy bowiem nawet nie zbliżył się choćby to tych 3%, jako że Naród Polski go zwyczajnie personalnie nie trawi i ma ku temu bardzo wiele zasadnych powodów).

   • M.A.R.K-13 napisał(a):

    Wow 🙂 To ciekawy jestem jakie jest Pana zdanie o Pilsudskim np. 😉

    A „dobrego prezydenta Polski na czas pokoju” JKM tak wlasnie nazwal dajac do zrozumienia, ze to czlowiek, ktory nie robi nic pozytecznego. Bo nie wiem czy zdaje sobie Pan sprawe, ze obecnie mamy czas wojny, a nie czas pokoju.

    A ja powtorze swoje: z calym szacunkiem i uznaniem, niech p. Braun zalozy chocby jedna partie a nie 3 czy 4, dziala przez 25 lat jako POLITYK a nie jedynie patriotyczny artysta-gawedziarz, a potem niech ocenia osiagniecia JKM przez pryzmat tego, co sam osiagnal. A wczesniej niech powie jakie ma stosunki z wujkiem, bo to moze okazac sie „rodzinnym konfliktem interesu, ktorego mozna nie wytrzymac” czy jakos, o czym mowil na spotkaniu w NJ.

    • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

     https://www.youtube.com/watch?v=xUEcB-gliPE

     Proszę kłamliwie nie usprawiedliwiać TW Korwina, bo ten nie tylko w powyższym nagraniu wybiela uzurpacyjnego Komoruskiego, co nie jest dziwne, bo tow. Mikke od zawsze gloryfikował PRL i otwarcie twierdził, że gdyby tylko PZPRowcy się raczyli nie co bardziej uwolnorynkowić, to dla niego mogliby dalej rządzić, gdyż nic złego w ich działaniach nie widział.

     Ponadto niezależny Pan Braun tym się równi właśnie od partyjniackiego JKMa, że nie jest zakładnikiem żadnej upartyjnionej sitwy i dlatego jemu samemu żadne partie nie są potrzebne (Korwin z kolei sobie politykierstwa bez partiokracji nie wyobraża właśnie dlatego, że gdyby nie był samozwańczym bossem partyjnym, to nikt by nawet na niego nie głosował, bo jest zwyczajnie niestrawny nawet dla samych WolnoRynkowców, a co dopiero mówić o Konserwatystach, czy Wolnościowcach).

     Inna sprawa, to tow. Mikke bynajmniej nie działa jedynie od 25 lat PRLu-bis, bo drugie tyle robił w PRLu za SD’eckiego przydupasa PZPRu i stąd właśnie dlatego od lat 80’tych był przez samego Urbana legendowany jako pseudoopozycjonista właśnie po to, aby teraz mógł w reżimowych mediach robić za „jedynie słusznego” „Wolnościowca z misją”, która polega tylko na tym, że zgodnie z wytycznymi Kiszczaka z Magdalenkowej zmowy ma skłócać ze sobą cały obóz AntySystemowy, co by w wyniku tego Prawica w Polsce nigdy się nie mogła zjednoczyć, co ma uniemożliwić jej w efekcie tego dojście do władzy (to sam TW Korwin przecież nieustannie bredzi, że jego jedyną ambicją jest bycie języczkiem u wagi, co sprowadza się jedynie do tego, iż nie należy nawet marzyć o większości w Sejmie, ale poprzestać na zaledwie marnych kilku mandatach, dzięki którym nic się w tym kraju i tak na lepsze nie zmieni, tylko wszystko pozostanie po staremu – doskonale mu to wygarnął w ostatnich 102 nagraniu Podziemnej TV Konrad Daniel, więc radzę je odsłuchać).

     Niech się lepiej Pan zapyta swojego Guru w Muszce, dlaczego ten tak broni tych UBekistanowych przywilejów emerytalnych antypolsko-zbrodniczej SBecji, bo to jest dalece bardziej interesujące od tego, dlaczego daleki krewny Pana Brauna nie chce zapraszać go do szefowanej przez siebie teraz TV”P” („czarne owce” w każdej rodzinie się zdarzają, zaś na nieszczęście JKMa, to sam on takową jest w odróżnieniu od Grzegorza Brauna, któremu nawet Pan nie jest w stanie nic zarzucić, więc czepia się Pan w lewackim stylu jego dalszej rodziny, bo na niego samego trudno Panu cokolwiek uwłaczającego nawet znaleźć, kiedy ja na tow. Mikke mam setki kompromitujących go brutalnie szczerych faktów).

     • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

      EDIT: „Ponadto niezależny Pan Braun tym się róŻni właśnie od partyjniackiego JKMa…”

      Dopowiem, żeby nie było żadnych krętackich z Pana strony ściem, iż przywileje emerytalne nie są bynajmniej tożsame z emeryturami jako takimi, albowiem są to po prostu wielotysięcznozłotowe dodatki, które nie są żadnym prawem nabytym i stąd można jej w każdej chwili pozbawić, skoro robią za swego rodzaju uprzywilejowane premie (jak widać dla TW Korwina kaci Polskich Patriotów powinni być nagradzani za swoją antypolską służbę, choćby i kosztem reszty emerytów).

      A skoro już Pan poruszył sam wątek rodzinny, to „jak Kuba Bogu, to Bóg Kubie” zapytam również, ile to jeszcze nieślubnych dzieci ma Pański zdemoralizowany Cudzołożnik i ile własnych podległych mu działaczek zbałamucił, byle tylko ulżyć swojej chuci (bo jak wiadomo same rządy partyjne służą mu tylko jako przedłużenie jego libido)?!

     • Makagigi napisał(a):

      Ten facio w muszce to tak na prawdę nie wiadomo komu służy. Raz wypowiada się za wolnym rynkiem, a to znowu popiera korporacje. Podobnie czyni z elektoratem, najpierw go zdobywa i to głównie ludzi młodych, bałamucąc bajaniem o wolności gospodarczej, by później zrobić wszystko by osłabić zapał i zmarnować szansę dla swojego ugrupowania. Myślę, że czas tego gagatka minął i młodzi, wykształceni już nie podążą tą ścieżką, która prowadzi donikąd. Sugerują tu niektórzy, że GB jest tylko reżyserem i nie ma doświadczenia politycznego. A jakimi tak naprawdę osiągnięciami dla naszego kraju mogą pochwalić się wszyscy poprzednicy, przecież żyje nam się coraz gorzej o czym świadczy choćby bardzo duża emigracja zarobkowa ludzi młodych nie widzących dla siebie szans w własnej ojczyźnie. Pewnym wyjątkiem jest Lech Kaczyński, ale działał w wyjątkowo niekorzystnej dla siebie atmosferze, wręcz nagonce.

 12. M.A.R.K-13 napisał(a):

  Co do Magdalenki to Lech Kaczynski dostal tam od Kiszczaka licencje na bycie „jedyna powazna prawica patriotyczna”.

  Co do chuci to jakie to ma znaczenie? Mysli Pan, ze najwieksi, najbardziej dla RP zasluzeni krolowie w historii byli jakimis impotentami?

  Co do emerytur, to ja to tak odbieram, ze to lekka gra JKM pod mafie SB / WSI zeby ich nie „ploszyc” (czytaj: „wkurzac”).

  Wg mnie sprawe prosto rozwiazac po dojsciu do wladzy. Indywidualne procesy zbrodniarzy i czapa albo dozywotko z pozbawieniem praw obywatelskich (w tym emerytury) i po krzyku. Ale to bylyby indywidualne procesy a nie „odpowiedzialnosc zbiorowa”.

  Co do „sklocania” to chyba Pan zartuje? To akurat nie JKM skloca tylko przeciwnie – probuje jednoczyc Prawice (przez Prawice rozumiem obecnie mniej wiecej sume srodowisk KORWiN, KNP i UPR oraz jednostek typu RAZ, WC, GB itd.).

  Spory w obrebie POPiSPSLD+ mnie nie interesuja.

  A w jednej rzeczy GB raczej sie myli: mozliwa obecnie Monarchia to dyktatura o jakiej od zawsze mowi JKM a nie Krolestwo. Przyczyna jest bardzo prosta. Dyktatorzy wylaniaja sie sposrod ludzi, podczas gdy krolowie (prawdziwi a nie jacys malowani) pochodza z Nieba. Tyle, ze tam na Gorze od mniej wiecej 13 wiekow nas olewaja i prowadza to gospodarstwo za posrednictwem ludzi typu rod bankierski Czerwonatarcza.

  Moze jednak spelni sie marzenie GB i wkrotce przybedzie na Ziemie Chrystus i zostanie faktycznie Krolem. Tyle, ze zapowiedzial to akurat rabinowi w Izraelu a nie komus w Polsce, o ile mi wiadomo. Chyba, ze uwzglednil juz operacje pt. Judeopolonia i pod tym katem wybudowano Mu rezydencje pod nazwa Swiatynia Opatrznosci Bozej, ktora z daleka wyglada zdaje sie jak suma „swiatyni” pomierzonej przez Henocha oraz wahadlowca widzianego przez Ezechiela i zrekonstruowanego przez inz. Blumricha z NASA. Tak czy inaczej wkrotce zobaczymy bo mialo to byc niedlugo po smierci Ariela (tego bez arieletki).

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   W Magdalence Kiszczak uczynił m.in. z braci Kaczyńskich tzw. „kontraktową opozycję”, ale na długo przed nią największy propagandzista PRLu wyselekcjonował z pośród wiernopoddańczych PZPRowi aparatczyków SDeckich tow. Mikke, co by ten już jako TW Korwin w Post-PRLu robił za V kolumnę w AntySystemowym obozie i to doskonale tłumaczy te nieustanne rozbijanie przez samozwańczego Prezesa UPRu/KNP/Partii KORWiN całego Obozu Prawicowego w Polsce.

   Pański KRUL tym się różni od katolickich monarchów, że oni nigdy nie opluwali Kultu Maryjnego w Polsce (jako że ten jest samym sercem polskości), natomiast ten Pański Guru w protestanckim stylu umniejsza Wierze Rzymsko-Katolickiej, byle tylko wprowadzić ten swój relatywizm moralny, wedle którego każdą swoją niegodziwość jego Sekciarze Panu podobni będą w iście dwulicowym stylu tylko głupkowato usprawiedliwiać (dlatego jeśli jakiś władca Polski dopuszczał się cudzołóstwa, to był za to ganiony, a kiedy czyni to TW Korwin to jego sekciarscy wyznawcy zachowują się tak, jakby nic się nie stało).

   Łże Pan, gdyż tow. Mikke wielokrotnie bronił SBeckich przywilejów niczym Stalin swojej tyranii i to bynajmniej nie było czynione tylko po to, aby się im przypodobać (jeśli nawet by tak było jak Pan tutaj obłudnie wmawia, to nawet te Pańskie tłumaczenie było by zwyczajnie haniebnie naganne, bo opisywałoby człowieka, który co innego mówi, a co innego czyni – tak swoją drogą to raz w studiu telewizyjnym podczas jednej z debat JKM uspokajająco powiedział wprost do tamtejszych Okrągłostołowców, żeby się tymi jego wiecowymi deklaracjami w ogóle nie przejmowali, bo on tylko pod publiczkę chce ich pozamykać w więzieniach, a tak na prawdę to nie da im żadnej krzywdy nawet zrobić… i to jest właśnie miara tego Pańskiego Hipokryty).

   Bredzi Pan, gdyż sam fakt, że tow. Mikke zniechęca do siebie nawet własny elektorat, rozbijając w drobny mak nie tylko wszelkie porozumienia ponadpartyjne w Obozie AntySystemowym (nie potrafi się bowiem nawet dogadać z Ruchem Narodowym, czy nawet Partią Libertariańską, a co tu dopiero mówić o innych formacjach antyokrągłostołowych), ale nawet swoje własne KoLiberalne środowisko (to wyłącznie przez niego mamy teraz aż trzy partie, walczące o ten sam wąski elektorat Konserwatywnie Liberalny, przez co ani UPR, ani KNP, ani Partia KORWiN w takich skonfliktowanych warunkach nie są w stanie się nawet przebić przez 5% próg wyborczy, skoro dopiero po zjednoczeniu z odpowiednią premią za jedność mogą z wielkim trudem się do niego zbliżyć).

   Co zaś się tyczy do JudeoPolonii, to akurat na jej rzecz dzielnie pracuje właśnie Pański antykatolicko-masoński Guru w Muszce, albowiem nawet podczas przesłuchania Komoruskiego przez Sumlińskiego do dnia dzisiejszego nie wspomniał o tej publicznej kompromitacji u siebie na FaceBook’owym profilu nawet półgębkiem, gdyż zwyczajnie TW Korwin wraz z Red Bulem dzielnie współpracują na rzecz antypolskiego Nowego Izraela, która ma powstać na trupie Polski, kiedy się zawczasu kilka milionów Polaków stąd emigracyjnie wysiedli, zaś na ich miejsce sprowadzi Żydów z Izraela, które Arabowie zepchną do morza zaraz po tym, kiedy USA przestanie otaczać go swoją militarną opieką (a to może już za kilka lat nastąpić, kiedy tylko rozgorzeje wojna Amerykanów z Rosją, zaś później z Chinami o dominację imperialną na świecie).

   Grzegorz Braun jest jedynym kandydatem, który nie siedzi w kieszeni lobby żydowskiego, kiedy z kolei tow. Mikke tańczy dokładnie tak, jak mu przedsiębiorstwo holocaustu zagra.

 13. M.A.R.K-13 napisał(a):

  Jesli to JKM jest wybrancem „starszych i madrzejszych” oraz sluzb, to dlaczego wszystkie media glownego scieku wciaz lansuja PiS-SLD jako jedyna powazna alternatywe wobec PO-PSL?

  Wspomnial Pan o wywiadzie z Sumlinskim. Bardzo sie ciesze. Czy przemyslal Pan ten wywiad i wyciagnal z niego wnioski?

  Cyz naprawde mysli Pan, ze w Polsce bez obcej (np. chinskiej) okupacji i fizycznej likwidacji tysiecy zdrajcow da sie cos zrobic pokojowo (metodami demokratycznymi) WBREW tym „kilkuset mordercom”? Czy mysli Pan, ze otwarte atakowanie ich pomoze sprawie w jakikolwiek sposob? Poza tym takiego Sumlinskiego slyszalo pewnie pare tysiecy ludzi. Gdyby to samo powtorzyl znany polityk to albo zginalby w seryjnym samobojstwie albo przynajmniej przegral proces sadowy nie majac dowodow na papierze.

  Wracajac do tematu, JEDYNE, co mozna obecnie zrobic bez obcej interwencji to:

  1. Przekonac „kilkuset”, ze lepiej jest byc dumnymi wladcami Polski niz namiestnikami obcych mocarstw, ktore moga kiedys zechciec pozbyc sie ich gdy nie beda juz potrzebni.

  2. Przekonac ich, ze jesli nie pozwola na wolnosc gospodarcza w Polsce, to niedlugo „nosiciel” umrze, a wtedy zdycha tez pasozyt.

  Plusem z 2. jest tez to, ze ci ludzie beda musieli uzywac swoje wielomiliardowe majatki w sposob racjonalny z punktu widzenia ekonomii (a nie jedynie swojego prywatnego interesu) a wiec z pozytkiem dla calej Polski, calego Narodu.

  Pisze Pan o wspolpracy z Ruchem Narodowym itd. Otoz problem jest nie po stronie JKM tylko po stronie np. p. Bosaka. Poza tym to JKM – Wipler sa otwarci na taka wspolprace a nie np. Marusik.

  Tak sie sklada, ze kiedy juz udaje sie Korwinowi cos zbudowac, to wtedy wsrod jego wspolpracownikow znajduja sie ludzie, wybitni znawcy polityki gabinetowej albo geopolityki, ktorzy uwazaja, ze korwinizm lepiej budowac bez Korwina, bo On tylko zawadza. Tak bylo w latach 90 w UPR i tak bylo teraz z KNP.

  Chlopaki tylko lekko przeliczyli sie z czasem. Zapomnieli, ze partie czesto powstaja w oparciu o komitety wyborcze a niekoniecznie odwrotnie. Zapomnieli, ze do wyborow prezydenckich jeszcze kilka miesiecy a do parlamentarnych nastepne kilka i nie przypuszczali, ze Korwinowi uda sie zbudowac nowy, nawet szerszy ruch w tak krotkim czasie.

  Jak radzi sobie korwinizm z Korwinem a jak korwinizm bez Korwina to zobaczymy w najblizszym czasie – po wynikach wyborczych KORWiN, KNP i UPR.

  Na tym forum widac wyraznie, ze niektorych bardzo boli gdy udaje sie cos zrobic i jest szansa by zrobic jeszcze duzo duzo wiecej.

  Jesli chodzi o I ture tych wyborow prezydenckich, to realia sa takie, ze mamy Gajowego Pomylke z WSI / GRU, potem plastusia Dude ze stronnictwa izraelsko-amerykanskiego, potem mniej wiecej ex aequo JKM i p. Ogorek, a potem dlugo nic i dopiero reszta.

  Tak wiec glosowanie na p. Wilka, Brauna, Kukiza, Kowalskiego itd. w I turze to gra na plastusia ze stronnictwa izraelsko-amerykanskiego. Byle tylko JKM nie dostal sie do II tury, bo ta jest zarezerwowana dla ludzi dopuszczonych przez Kiszczaka – o to ostatecznie chodzi, prawda?

  • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

   Przecież przez reżimowo-koncesjonowane media tow. Mikke od początku PRLu-bis jest promowany jako „jedynie słuszny” „Wolnościowiec z misją” (szkoda, że nie dodają z jaką, bo ta nie ma akurat nic wspólnego ze zwycięstwem Prawicy, lecz wprost przeciwnie) właśnie po to, co by żadnych autentycznych AntySystemowców WolnoRynkowych nie dopuścić w mass mediach do głosu, tylko wygodnie skanalizować ich w cieniu TW Korwina, który najlepiej może ich wszystkich spacyfikować na rzecz Magdalenkowców (dlatego właśnie co rusz się kompromituje jakimiś niedorzecznymi kontrowersjami jakie sam wywołuje, co by się w każdych wyborach jedynie usłużnie systemowcom podkładać, a przy okazji zgodnie z wytycznymi Kiszczaka cały czas wzajemnie skłóca i rozbija cały obóz Prawicowy, gdyż to już zostało ustalone w Magdalence przez Komuchów, że prawica ma być zawsze podzielona i tym samym rozbita, jako że tylko w jej jedności tkwi jej siła, stąd tacy V-kolumnowcy jak Guru Korwinowców ma być gwarantem jej rozdrobnienia i w efekcie paraliżu).

   http://rajan.salon24.pl/629777,mediokracja-promuje-korwina-a-cenzuruje-brauna

   Korwin bynajmniej nie z obawy o własne życie nie mówi prawdy wzorem Sumlińskiego, a jedynie tylko bezczelnie kręci, gdyż nie chce w tym kraju nic tak na prawdę przeciwko UBekistanowi zmienić i wystarczy tylko posłuchać wyborczych wystąpień Grzegorza Brauna, które w przeciwieństwie do tych tow. Mikke są szczere aż do bólu i stąd Prawicowcy mają pewność, że ten Pański Miszczu jest jedynie tzw. agenturalnym śpiochem sitwy trzymającej władzę, oddelegowanym na odcinek antysystemowy, byle tylko go tam wewnętrznie sabotować.

   Jest Pan bardzo lekkomyślny i cholernie naiwny, bowiem Korwinowi właśnie się rozchodzi o to, żeby na trupie Polski mógł powstać Nowy Izrael i stąd się teraz po raz kolejny z rzędu samozwańczo pcha do fotela prezydenckiego, gdzie od zawsze ma śladowe poparcie zaledwie na poziomie dosłownie paru procent (czyli poniżej 3%) i Konrad Daniel z Podziemnej TV bardzo słusznie mu wygarnął, że jeśli jego ambicją jest jedynie bycie „języczkiem u wagi”, to nic dla Polski dobrego wówczas nie osiągnie, gdyż wchodząc w koalicje z tymi AntyPolsko ProIzraelskimi okupantami z PO-PiSu przypieczętuje się tylko likwidację państwa polskiego.

   Dlatego, żeby w Naszym kraju się cokolwiek na lepsze zmieniło, to trzeba się po prostu ponadpartyjnie zjednoczyć, gdyż tylko wówczas będzie można odsunąć ten cały okrągłostołowy układ od władzy, który tak na prawdę nie ma nawet teraz choćby tylko kilkudziesięciu procent poparcia, skoro w ostatnich eurowyborach grubo ponad 76% Polaków nie poparło żadnych partyjniaków, a z tych pozostałych 30%, którzy na nich na zasadzie „mniejszego zła” zagłosowali większość jakby miała inną możliwość, to by ich również nie popierała.

   W kwestii współpracy na prawicy jest jest dokładnie odwrotnie od tego co Pan twierdzi, gdyż w skład Ruchu Narodowego nie bez kozery wchodzi wiele przeróżnych formacji (w tym także UPRowcy), kiedy z kolei w przypadku konfliktotwórczego Korwina nie tylko nie sposób wyjść poza szeregi KoLiberalne, ale na domiar złego nawet te są przez Pańskiego Guru w Muszce rozbijane w drobny mak (byle tylko te 15% KoLiberałów w Polsce – na tyle szacuje ich sam JKM – było jeszcze absurdalnie wewnętrznie skonfliktowanych i podzielonych pomiędzy UPR, KNP i teraz na dobitkę Partię KORWiN, co sprawia, że niech każdą poprzez max.2-4% i wówczas nawet jeden mandat Ci nie są w stanie w tym podzieleniu zdobyć, co jest właśnie zasługą samego „Miszcza” i nikogo więcej).

   Bzdury Pan plecie straszliwe, bowiem gdyby Korwinowi chociaż w minimalnym stopniu na zwycięstwie obozu Prawicowego w Polsce zależało, to by dla dobra sprawy właśnie się starał poprzeć jakiegoś autentycznie ponadpartyjnego kandydata tj. Grzegorz Braun, a nie bynajmniej forsował jedynie na chama swoją własną kandydaturę, która nie dość, że jest cholernie upartyjniona i przez to zawęża elektorat wyborczy wyłącznie do własnego wąskiego betonu Korwinowskiego, to jeszcze zniechęca do siebie nawet tych już dawno do KoLIberalizmu przekonanych (gdyż taki KoLiberał teraz nie wie, czy poprzeć UPR, KNP, czy Partię KORWiN, a skoro tak, to w większości najpewniej zbojkotuje te wybory, skoro sam tow. Mikke postawił go w tak beznadziejnej sytuacji).

   Bardzo dobrze, że Pan wspomniał o tych ustawianych sondażach KGBowskich w III RP, bo właśnie na ich podstawie można doskonale poznać, kto jest pupilkiem tego systemu i to nie jest przypadkiem, że za Komoruskim, Dudą i Ogórek ustawia się tow. Mikke, byle tylko wskazać kogo sobie Red Bul życzy mieć jedynie w finalnej turze, jako że Duda z Ogórek zaraz mu się usłużnie podłożą (jako, że koalicja PiS-SLD musi mieć później wymówkę w postaci wetującego ich pseudopatriotyczne ustawy Komoruskiego, co by przez kolejne dekady mogła dalej robić za „wieczną opozycję” względem koalicji POmyleńców i Paplakowców), zaś na Korwina nikt by już w tej II turze nie zagłosował nie tylko z Kaczystowskiego elektoratu, ale również i z Narodowego, czy nawet tylko antypartyjnego, gdyż ten musiałby się już tylko oprzeć na marginalnym poparciu KoLiberałów, z którymi nie jest w stanie w żaden sposób zagrozić Bronkowi.

   Natomiast gdyby naprzeciwko Bredzisława stanął Mistrz Oratorstwa Grzegorz „Odnowiciel” Braun to nie dość, że by nawet mokrej plamy po debacie nie pozostawił po obecnym uzurpatorze z Belwederu, ale nade wszystko zaraz by sobie zjednał szerokie poparcie ze strony wszystkich Wyborców formacji AntySystemowych, ale również Ci popierający Dudę zaraz by na jego stronę także przeszli (bowiem Brauna szanują, kiedy z kolei Korwin jest dla nich niestrawny), jak i wszyscy Ci bezpartyjni, którzy do tej pory wszystkich partyjniaków jedynie bojkotowali, czyli de facto ponad 23 mln Polaków.

   • M.A.R.K-13 napisał(a):

    Bez przesady z tym „promowaniem” JKM i blokowaniem Brauna. JKM zawsze przekrecaja a pamietam, ze w TVP bodajze pokazali na zywo jak Braun odmawia rozaniec w siedzibie PKW, wiec nie jest tak zle 😉

    Co do sondazy to wyniki Brauna sa moze lekko zanizone, ale Korwinowi tez zawsze zanizali, wiec tez: bez przesady. Nie ma cudow: ktos kto glownie wyglasza pogadanki w ekskluzywnych klubach nie moze byc bardziej znany wsrod zwyklych ludzi niz ktos, kto jest politykiem i ma za soba 3 dekady dzialalnosci oraz struktury 4 partii 😉

    Podsumowujac: kto z nas ma racje – oceni Historia 😉

    P.S. Nie mam nic przeciwko Braunowi. Gdyby mial wieksze szanse niz JKM to sam bym na niego glosowal. Ale niestety nie ma. Tak naprawde najbardziej pozytywna rola, jaka GB moze odegrac w tych wyborach, to odebranie max liczby glosow Dudzie w I turze, aby dac szanse JKM na przejscie do II tury z „cesarzem”. Choc boje sie, ze II tury moze nie byc, gdyz podejrzewam, ze SLD i PSL moga udac, ze nie zdazyly zebrac podpisow i poprzec Bronka jako „mniejsze zlo” w obliczu zagrozenia polskiej d***kracji przez „widmo faszyzmu” 🙁

    • PaleoLibertarianin PaleoLibertarianin napisał(a):

     http://rajan.salon24.pl/629777,mediokracja-promuje-korwina-a-cenzuruje-brauna

     Nie łżyj, bo od czasu ogłoszenia terminu wyborów przez Sikorskiego na początku zeszłego miesiąca, to od 4 lutego założono w mediach na Grzegorza Brauna całkowitą cenzurę (nawet do sondażowni poszedł przekaz, aby nie uwzględniać tego jedynego niepartyjnego kandydata w żadnych sondażach, w których tylko bierze się pod uwagę samych partyjniaków z TW Korwinem na czele), co jednoznacznie dowodzi, kogo się Magdalenkowy układ lęka (tow. Mikke jest tam w mass mediach jednie promowany, co świadczy o tym, że ma on za zadanie skanalizować pacyfikacyjnie pod siebie cały elektorat buntu, który swoim zwyczajem zaraz jakimś swoim kompromitującym występem ośmieszy, w czym się jedynie specjalizuje).

     JKM nigdy nie był politykiem, a co jedynie publicystą politycznym, albowiem z real-politik zawsze stał ostro na bakier i doskonale to udowadniał praktycznie co wybory od początku lat 90’tych (to że teraz uzyskał euromandat bynajmniej nie zawdzięcza sobie, lecz takim ludziom jak Stefan Oleszczuk, którzy w swoich województwach zdobyli takie poparcie, dzięki któremu samozwańczy Prezes Partii KORWiN mógł wejść do PE).

     Także gdyby tylko Pana Brauna reżimowo-koncesjonowane media puszczały chociaż w połowie tego czasu antenowego, który przeznaczają na Pańskiego Guru, to ten nie tylko by tego „Miszcza” od siedmiu boleści pozostawił daleko w tyle, ale i taki równie sztucznie wypromowany Duda, czy Ogórek nie mieliby z Grzegorzem Braunem najmniejszych nawet szans.

     Także teraz tylko należy się postarać o zebranie dla Pana Brauna tych 100 tys. podpisów (skoro nie stoi za nim żadna sitwa partyjna, która tj. u Korwina sama na siebie jest w stanie zebrać wystarczającą liczbę podpisów), a wtedy ten Pański Pajac w Muszce już nie będzie mógł tchórzliwie unikać debat z Grzegorzem Braunem, dzięki czemu wyjdą w końcu na jaw publicznie te jego kompletne nieprzygotowanie do jakichkolwiek starć politycznych z ludźmi z poza tego socjalistycznego systemu.

     Przecież tow. Mikke nie ma nawet najmniejszych szans wejścia do drugiej tury, skoro nie chcą na niego głosować nawet sami KoLiberałowie (którzy się podzielili i będą popierać również UPRowców od Mariana Kowalskiego i KNPowców od Jacka Wilka), a co tu dopiero mówić o innych Wolnościowcach (Libertarianie mają bowiem swojego Waldemara Deskę, zaś Demokracja Bezpośrednia z woJOWnikami z kolei Pawła Kukiza), więc jedynie Grzegorz Braun mógłby w tej finalnej turze liczyć na poparcie tych wszystkich AntySystemowych formacji, gdyż będąc w przeciwieństwie do Pańskiego Guru zupełnie bezpartyjny ma dzięki temu ponadpartyjne poparcie (i to nawet ze strony elektoratu Kaczystowskiego, który z kolei niechętnie jedynie w połowie będzie głosował na Dudę).

     • M.A.R.K-13 napisał(a):

      Skad ta agresja?

      Jesli ma Pan DOWODY na agenturalnosc JKM to prosze przedstawic.

      Owszem, JKM „istnial” w zyciu publicznym PRL, ale dlatego po prostu, ze jest ponadprzecietna jednostka, podobnie jak np. aktorzy Gajos czy Kobuszewski – gwiazdorzy w PRL i co z tego? Mysli Pan, ze Gajos czy Kobuszewski nie zrobiliby kariery w wolnej Polsce? Wg mnie zrobilby wieksza. Podobnie JKM. Gdyby urodzil sie w USA albo UK to dzis bylby jednym z najwazniejszych ludzi na swiecie (wsrod „smiertelnikow” oczywiscie).

      Prosze zobaczyc – swietny wywiad z Grzegorzem Braunem:

      http://youtu.be/f4yXtCsZ_8E

      Wszystko pieknie, ale widzial Pan komenty pod klipem? Taka jest prawda. Polska to nie tylko „fanatyczni katole” jak GB i „zawodowi katole” jak WC. Wbrew pozorom wg mnie to wlasnie JKM jest bardziej do przyjecia dla szerszej liczby roznych ludzi. Tak czy inaczej z calego serca zycze GB jak najlepiej – zeby zebral 100 tysiecy podpisow, zeby w debatach dal wycisk gajowemu Pomylce i zeby potem nie odwiedzil go seryjny i zeby nie mial spotkania na drodze z wywrotka ze zwirem…

 14. Stary Virus napisał(a):

  Jezeli to jest prawda ze za p.Braunem stoi 21 nilionow polakow to ja wspolczuje Polsce gdy na jej czele stanie zdeklaronany antysemita.Uwaza sie on za czlowieka wierzacego.Jakim sposobem mozna uznac ,ze nienawisc do narodu wybranego jest cecha Ucznia Jezusa… . Nie zna historii ten kto uwaza Polska tradycje za katolicka.POLSKA TRADYCJA TO WZOR TOLERANCJI NA CALA 16-wieczna EUROPE,GDZIE W SEJMIE OBOK KATOLIKA ZASIADAL ZYD ,PROTESTANT,PRAWOSLAWNY lub inny Patriota obywatel Rzeczypospolitej.Komu to przeszkadzalo ? Komu przeszkadzala tradycylna Polska jednosc tych ktorzy chcieli pracowac dla Wielkiej Polski ?Czy macie odpowiedz?Czekam na komentaz

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

247489