HYDE PARK
Like

Wojna – gorzka prawda….

22/08/2014
808 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Wojna – gorzka prawda….

Podniecacie się doniesieniami o wojnie z Ukrainy, Iraku.To ciekawe, ale nigdy nie spotkałem się z wynikami badań, ba-nie wiadomo czy takie prowadzono, jakie jest pierwsze skojarzenie na słowo -WOJNA. Komu przyjdzie na myśl słowo radość lub uśmiech..? Psychomanipulatorzy przy pomocy zabiegów socjotechnicznych usiłują nam wmawiać że wojny jakie mają miejsce na świecie są prowadzone w ” słusznej sprawie”. Mówią, ze są to wojny „sprawiedliwe” przeciwko „niesprawiedliwym agresorom”. Posuwają się nawet tak daleko, że dokonują aktów zwanych „false flag” aby swojej agresji nadać pozory „wymiaru sprawiedliwości”. Giną ludzie, którzy nie mają pojęcia o tym dlaczego tak naprawdę na tę wojnę trafili. Jedyny prawdziwy efekt wojny to inwalidzi i zabici. Żałoba– ————– To niepojęte że kobieta jest zdolna do tak wielkiej miłości do […]

0


Podniecacie się doniesieniami o wojnie z Ukrainy, Iraku.To ciekawe, ale nigdy nie spotkałem się z wynikami badań, ba-nie wiadomo czy takie prowadzono, jakie jest pierwsze skojarzenie na słowo -WOJNA. Komu przyjdzie na myśl słowo radość lub uśmiech..?

Psychomanipulatorzy przy pomocy zabiegów socjotechnicznych usiłują nam wmawiać że wojny jakie mają miejsce na świecie są prowadzone w ” słusznej sprawie”. Mówią, ze są to wojny „sprawiedliwe” przeciwko „niesprawiedliwym agresorom”. Posuwają się nawet tak daleko, że dokonują aktów zwanych „false flag” aby swojej agresji nadać pozory „wymiaru sprawiedliwości”. Giną ludzie, którzy nie mają pojęcia o tym dlaczego tak naprawdę na tę wojnę trafili.

Jedyny prawdziwy efekt wojny to inwalidzi i zabici.

Żałoba
————–
To niepojęte
że kobieta
jest zdolna do tak wielkiej miłości
do człowieka

którego  straciła

w wyniku
bezsensownejwojny

w  …………………   ( proszę odpowiednio wpisać której)

 

    
Żałoba – tradycyjne uzewnętrznione odzwierciedlenie tego co się dzieje z kimś, kto stracił bliskiego. Żałoba, a przeżywanie straty to dwie różne rzeczy, bo przeżywanie straty zachodzi wewnątrz. Jest to reakcja całego naszego „ja” na stratę.
0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758