Bez kategorii
Like

Właściciela tego komputera lepiej nie obrażać nawet w Sieci

27/01/2011
395 Wyświetlenia
22 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

 Oczywiście w ogóle najlepiej powstrzymać się prze obrażaniem kogokolwiek, ale w tym przypadku należy zachować szczególną ostrożność.  Uważacie, że wszystkie modele broni to atrapy (no może poza mieczem świetlnym)? Nie mam pojęcia, czy tak właśnie jest, ale nawet jeżeli, to osoba skłonna do tak maniakalnego gromadzenia militarnych gadżetów w miejscu swojej pracy nigdy nie jest najlepszym obiektem kpin. Sprzęt maniakalnego gracza MMORPG Ciekawe, kim jest właściciel sprzętu uwiecznionego na fotografii. Macie jakieś pomysły? Według niektórych internautów komputer musi należeć do Japończyka, ponieważ po dokładnym przyjrzeniu się zdjęciu widać japońskie znaki. Sam co prawda nie zdecydowałbym się na jednoznaczne określenie ich pochodzenia, ale alfabetu łacińskiego raczej nie przypominają. Gadzetomania.pl

0


 Oczywiście w ogóle najlepiej powstrzymać się prze obrażaniem kogokolwiek, ale w tym przypadku należy zachować szczególną ostrożność. 

Uważacie, że wszystkie modele broni to atrapy (no może poza mieczem świetlnym)? Nie mam pojęcia, czy tak właśnie jest, ale nawet jeżeli, to osoba skłonna do tak maniakalnego gromadzenia militarnych gadżetów w miejscu swojej pracy nigdy nie jest najlepszym obiektem kpin.

Sprzęt maniakalnego gracza MMORPG

Ciekawe, kim jest właściciel sprzętu uwiecznionego na fotografii. Macie jakieś pomysły? Według niektórych internautów komputer musi należeć do Japończyka, ponieważ po dokładnym przyjrzeniu się zdjęciu widać japońskie znaki. Sam co prawda nie zdecydowałbym się na jednoznaczne określenie ich pochodzenia, ale alfabetu łacińskiego raczej nie przypominają.

Gadzetomania.pl

0

Gad

Najnowsze informacje ze swiat komputerów, elektronicznych gadzetów i Internetu.

27 publikacje
0 komentarze
 

22 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758