Bez kategorii
Like

Nudziarze znowu w akcji, czyli najnowsza reklama Microsoftu [wideo]

27/01/2011
273 Wyświetlenia
14 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

 Niektóre nieudane reklamy firmy z Redmond przeszły do legendy. Spore szanse na dołączenie do najgorszych spotów ma także najnowszy film wyprodukowany wspólnie przez Microsoft i Samsunga.  Reklama dotyczy produktu Microsoft Surface 2. Jest to coś w rodzaju cyfrowego stołu wyposażonego w olbrzymi, dotykowy ekran. Surface pojawił się na rynku w 2008 r., był wyposażony w system Windows Vista. Urządzenie nie zdobyło popularności. Było krytykowane za wysoką cenę i małą uniwersalność. Redmond nie poddał się jednak i przygotował wersję 2.0 swojego produktu. Surface 2 został oparty na systemie Windows 7. Dwa dni temu w YouTube pojawił się spot Surface’a 2. Niestety, podobnie jak większość reklam Microsoftu,jest strasznie kiepski. Rzućcie okiem:   Mam nadzieję, że większość osób zainteresowanych zakupem urządzenia nie umrze w trakcie oglądania tego materiału […]

0


 Niektóre nieudane reklamy firmy z Redmond przeszły do legendy. Spore szanse na dołączenie do najgorszych spotów ma także najnowszy film wyprodukowany wspólnie przez Microsoft i Samsunga. 

Reklama dotyczy produktu Microsoft Surface 2. Jest to coś w rodzaju cyfrowego stołu wyposażonego w olbrzymi, dotykowy ekran. Surface pojawił się na rynku w 2008 r., był wyposażony w system Windows Vista.

Urządzenie nie zdobyło popularności. Było krytykowane za wysoką cenę i małą uniwersalność. Redmond nie poddał się jednak i przygotował wersję 2.0 swojego produktu. Surface 2 został oparty na systemie Windows 7.

Dwa dni temu w YouTube pojawił się spot Surface’a 2. Niestety, podobnie jak większość reklam Microsoftu,jest strasznie kiepski. Rzućcie okiem:

 

Mam nadzieję, że większość osób zainteresowanych zakupem urządzenia nie umrze w trakcie oglądania tego materiału z nudów :P.

Choć sama reklama jest mało oryginalna, dość dobrze przedstawia zastosowania Surface’a. Widać, że Redmond wziął sobie do serca krytykę, która pojawiła się po wydaniu pierwszej wersji. Obniżył także cenę –do 7600 dol. (wcześniej było to ponad 12 000 dol.).

To wszystko sprawia, że Surface 2 może znaleźć zastosowanie w średnich i dużych firmach szukających nowatorskich sposobów obsługi klienta.

vBeta.pl

0

Gad

Najnowsze informacje ze swiat komputerów, elektronicznych gadzetów i Internetu.

27 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758