POLSKA
Like

Winnicki: Kaczyńscy uczestniczyli w zdradzie Polski

05/12/2013
1702 Wyświetlenia
46 Komentarze
2 minut czytania
Winnicki: Kaczyńscy uczestniczyli w zdradzie Polski

“NASZE POKOLENIE ZAPAMIĘTA 13 GRUDNIA 2007 R. PRZEDE WSZYSTKIM JAKO NAJWIĘKSZY AKT ZDRADY W NAJNOWSZEJ HISTORII POLSKI. TO DATA PODPISANIA TRAKTATU LIZBOŃSKIEGO, KTÓRY W SPOSÓB NIE POZOSTAWIAJĄCY ZŁUDZEŃ POZBAWIŁ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI” !!!

0


Rejtan i lizbońska zdrada

 *****

… pisze na swoim blogu w Onecie Robert Winnicki. Lider Ruchu Narodowego krytykuje PiS za organizowany przez to ugrupowanie marsz 13 grudnia. Obwinia też braci Kaczyńskich za udział wakcie hańby“, czyli rzekomym doprowadzeniu Polski do utraty niepodległości.

13 grudnia po raz trzeci odbędzie się Marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości w Warszawie, który organizuje Prawo i Sprawiedliwość wraz z klubami “Gazety Polskiej”. Komitetowi honorowemu marszu przewodniczy prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Marsz organizowany przez PiS na blogu w Onecie krytykuje Robert Winnicki, jeden z liderów Ruchu Narodowego.

Jarosław Kaczyński ogłasza właśnie kolejną edycję swojej manifestacji, która została zainicjowana trzy lata temu jako paniczna reakcja establishmentowej prawicy na sukces narodowego Marszu Niepodległości. Jej hasła to: »wolność, suwerenność, sprawiedliwość«. Nikt nikomu manifestować i głosić patriotyczne hasła oczywiście nie zabrania i jeśli PiS chce robić swój pochód, to niech sobie robi” – pisze Winnicki.

Winnicki pisze jednak, że warto pamiętać także o innej rocznicy związanej z 13 grudnia.

“Nasze pokolenie zapamięta 13 grudnia 2007 r. przede wszystkim jako największy akt zdrady w najnowszej historii Polski. To data podpisania Traktatu Lizbońskiego, który w sposób nie pozostawiający złudzeń pozbawił Polskę niepodległości” – czytamy na blogu Roberta Winnickiego.

Były prezes Młodzieży Wszechpolskiej obwinia za podpisanie Traktatu Lizbońskiego braci Kaczyńskich.

Z POLSKIEJ STRONY W TYM AKCIE HAŃBY, ZARÓWNO PODCZAS GŁOSOWAŃ, JAK I PODCZAS SKŁADANIA PODPISU POD TRAKTATEM, AKTYWNĄ ROLĘ ODEGRAŁ PIS Z BRAĆMI KACZYŃSKIMI NA CZELE” – czytamy.

TEJ ZDRADY ZAPOMNIEĆ NIE WOLNO” – pisze Robert Winnicki.

 

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/05/winnicki-kaczynscy-uczestniczyli-w-zdradzie-polski/

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

 1. To gówno jest ten ruch narodowy. Banda leszczy i palantów. Gówniarzyny, gnojki. Sami są zdrajcami ojczyzny. W dodatku wariatami. W dodatku ciągnie się za nimi aura faszyzmu i sami na to “robią”

  0
  • Avatar Antysyjonista

   Kaczyński się skompromitował jawnie i otwarcie popierając interesy swoich ziomków z Izraela w przyłączeniu Ukraniny do UE. Przecież to nie jest w interesie Polski i Polaków bo wszystkie dopłaty pójdą na Ukrainę że o miejscu na zmywaku dla Polaków za granica nawet nie wspomnę. Z ciebie taki dziennikarz zawodowy jak z koziej dupy trąbką. Twój podpis powinien brzmiec zawowdowy propagandzista!

   0
  • Avatar Ada

   Masz racje Rodaku. To nie leszcze tylko piranie ciągnące Polskę w łapy ruskie. Ruch Narodowy jest proruski.

   0
  • I’m impressed by your writing. Are you a professional or just very knlagedoewble?

   0
 2. Avatar Ada

  ale podłość, Traktat podpisał Tuskowy rzadzik, który ‘ganiał’ przez wiele miesiecy Prezydenta L.K. aby podpisał. Paszkwilantom zyczę aby polska ziemia nimi sie zajeła i uwolniła nas i Polske od kanali.

  0
  • Avatar Krzywousty

   ???????
   Kiedy Pan Bóg chce kogoś pokarać, odbiera mu rozum…
   .
   Co mają zapały Tuska, do podpisu osoby wybranej na strażnika interesów Polski i polskiej konstytucji???? To po hu…a wybiera się kogoś na prezydenta? Od razu zlikwidować tę posadkę…
   .
   Doskonale pamiętam jak rzeczywiście było i o co tak naprawdę chodziło. Bracia postawili własne polityczne ambicje ponad interes Polski. Telefon aż się grzał w rękach Lecha.

   0
   • Avatar Ada

    Och, ach wszystko wiedzący, to może ty badz premierem, albo chociaz posłem. A odwal sie od moje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Rosumiem,że twój to Szczynukow Komorowski hrabia co nigdy hrabia nie był i zadnych koneksji z Komorowskimi, Bór Komorowskimi nie miał. To gratuluję.

    0
    • Avatar Krzywousty

     Widzę że znów miałem rację… Jak Bóg chce kogoś pokarać to mu najpierw rozum odbiera…

     0
     • 25/12/2012 o 21:00 Tłumaczę właśnie napisy do Hawaii Five-0 3d711 mam połowę, jak ktoś ma info gdzie można spdwrazać czy ktoś nad tym już pracuje to proszę o info. Jeżeli ktoś chce zacząć to polecam od końca połączymy siły 😉

      0
     • Zawsze jest tak, że ktoś musi zacząć (by Rejs , nie dosłownie ;P), no to ja pozwolę sobie zacząć. Zacząłem więc. Dziękuję.A tak poważnie, to bzrado ładna recenzja ze strony MT. Jednakowoż pragnę zauważyć, że im inaczej nie wypada, ale podpiszę się pod tym obiema ręcyma i nogyma ;)), bez względu na wypadanie ;).Fajnie chłopaki łupią . Aż strach pomyśleć na co będzie stać tych dwudziestolatkf3w . . Mam nadzieję, że będzie ich stać i to na bzrado dużo. Widać olbrzymi progres w ich działaniach. Zawsze mf3wiłem, że nie jakość demka i tego, co się na MT wystawia, ale potencjał najbardziej się liczy. Pozwolę sobie zacytować wokalistę pewnej kapeli metalowej (wystawionej tu na MT, zresztą), ktf3ry 2 lata temu na wspf3lnym koncercie w Opolu powiedział mniej więcej tak: Tak sobie mi się podoba ich muzyka, ale mają zajebisty potencjał. Mogą nawet daleko zajść .Na marginesie dodam, że owa kapela grała coś w rodzaju gothicu, stąd może thrash im średnio leżał ;))Mnie się ta łupanina podoba. Podobno wszystkie ciężkie riffy wynalazł już dawno temu Black Sabbath ;), jednak widzę w Shadowmore pewną świeżość i świadomość tego, co grają.Dla mnie OK. Jeżeli będą solidnie pracować, to będzie tylko lepiej.To mf3wiłem Ja, DiM, krytyk III klasy 😉

      0
    • Avatar grzech

     No właśnie Komorowski to przecież Szczynowicz, ale….Kaczyński to Kalkstein!
     Obaj należą do układu i grają swoje role
     W jednym tylko myli się Winnicki. Polska nie ma niepodległości od 1939. Wejście do Eurokoryta pozbawiło ją względnie uzyskanej niezależności, a Lizbona tak naprawdę pozbawiła naród podmiotowości prawnej

     0
 3. Avatar Ada

  Winnicki durnia z siebie zerobiłeś. W TVN stale ujadali,że Prezydent Kaczyński nie chce podpisac traktatu. O tym POdlcu nie napisałeś? Z wyglądu może i z ciebie człowiek ale z treści napewno nie. Typowa gadzina fuu

  0
 4. To mendy te narodowce i żydy. Zresztą to gluty, lenie patentowane, kombinatorzy, łajdaki. Są gorsi jeszcze niż komuchy. No nie, może tacy sami. Gorszych od komuchów nie ma. !!

  0
 5. Avatar psychol

  ty ada i zawodowy ktos tam zydem to ty smieciu jestes i ten caly PO-PIS i wy z tymi swoimi madrosciami to do sld i ruchu gejow pozdro

  0
  • Avatar Polka

   po głupocie widać,że ty ze szlachty komuszej…

   0
   • Avatar Ben

    Wait. Paulie is always cynirg about Warman targeting impoverished WNs. How impoverished can Winnicki be is he can afford to drop close to $100,000? You’re not calling Paulie a liar are you, Mike?

    0
  • Avatar Polka

   Może i tu puścicie to “Studio Republika odc.14 (2013) Bronisław Komorowski, niech psychol POpuszczony posłucha i POhaucze, a dla mnie włosy na głowie staneły. Teraz rozumiem dlaczego Aleksander ŚCIOS po wyborze Komorowskiego napisał “Polska straciła honor”, “Komorowski to niebezpieczny człowiek dla Polski”.

   0
  • Dobra płyta. Niby skądś to wszystko znane, ale jndeak świeże. Łomot na potęgę, tak jak powinno być w thrash metalu. Słyszę w tym Metallicę, Testament, Ironf3w itp. Totalna mieszanka rf3żnych odmian metalu, a trzyma się thrashu ;)Moimi faworytami są: Buried sins oraz Breeder , chociaż reszta wcale od tych utworf3w nie odstaje. Płyta stanowi pełną wspf3lną całość, mimo tego, że jest bardzo zrf3żnicowana pod względem muzycznym. Wydaje mi się, że kapela chciała zaprezentować swoje możliwości. Świetnie się czują w klimatach czystego thrashu, jak i true heavy metalu (aczkolwiek przyciążonego i przyostrzonego ). W sumie taka mieszanka, z naciskiem na thrash 😉 Tak się dzisiaj chyba powinno metal grać ;)Kapela rozwojowa i perspektywiczna. Coś mi się wydaje, że jeszcze o Shadowmore nie jeden raz usłyszymy, czego chłopakom serdecznie życzę 😉

   0
 6. a ja życzę panu Winnickiemu jak i całemu Konwentowi, żeby wziął się do roboty bo wybory coraz bliżej. A życie od Marszu do Marszu przetykane cytatami Dmowskiego i oświadczenia jak to raczej nie są programem przyszłości a komentowaniem przeszłości i od czasu do czasu teraźniejszości.
  To zdecydowanie za mało, a jeżeli to szczyt osiągnieć osób twierdzących, że kierują Ruchem Narodowym to ja nie dziwię się Kowalskiemu i Szeremietiewowi, że chcą się trzymać od panów z daleka bo to poważni ludzie.

  0
 7. Precz z nibynarodowcami żydowskimi, gówniarzami, pedałkami z RN !!! Na pohybal wam !!! Zdrajcy, kumacze z Ruskimi. !!! Precz z komuną. Precz z leszczami z RN !!!

  0
 8. Niech żyje Dmowski !!! Niech żyje Piłsudski !!! Precz z winniczkiem !! Precz z tym drugim gnojem !!!

  0
 9. A ha, nie wiedziałem !! :[
  No to jak nie żyją to o co oni się kłócą ?? !! :/

  0
  • Avatar Max Otto von Stirlitz

   Tego nie wiem,nie chcialo mi sie TEGO czytac . Z tymi wrzaskami to lekko przeginasz, ale jak czujesz ulge, okey no problem.
   Ci faceci sie nie kloca tylko wykonuja polecenia oficeröw prowadzacych.Pröbuja nas zajebac propagandowo , wiec rozumiem Twöj niepoköj.
   Marszalek pytany przez hrabiego Skrzyńskiego o program partii politycznej, której miał być twórcą, odpowiedział bez ogródek:
   —– Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

   0
   • Dobra płyta. Niby skądś to wszystko znane, ale jedank świeże. Łomot na potęgę, tak jak powinno być w thrash metalu. Słyszę w tym Metallicę, Testament, Ironf3w itp. Totalna mieszanka rf3żnych odmian metalu, a trzyma się thrashu ;)Moimi faworytami są: Buried sins oraz Breeder , chociaż reszta wcale od tych utworf3w nie odstaje. Płyta stanowi pełną wspf3lną całość, mimo tego, że jest bardzo zrf3żnicowana pod względem muzycznym. Wydaje mi się, że kapela chciała zaprezentować swoje możliwości. Świetnie się czują w klimatach czystego thrashu, jak i true heavy metalu (aczkolwiek przyciążonego i przyostrzonego ). W sumie taka mieszanka, z naciskiem na thrash 😉 Tak się dzisiaj chyba powinno metal grać ;)Kapela rozwojowa i perspektywiczna. Coś mi się wydaje, że jeszcze o Shadowmore nie jeden raz usłyszymy, czego chłopakom serdecznie życzę 😉

    0
  • Sorry, been busy….I took a look into the Canadian statistics and it does delinitefy seem to show a downward trend in violent crime. My mistake there. I made the argument I did while thinking back to a book I had read called ‘On Combat’, written by a US Army Lt. Col. named Dave Grossman. It’s basically about the psychology and physiology of humans in combat. I grabbed the book to find the chapter I was recalling and just to give you a few excerpts from the chapter ‘The Evolution of Combat and Domestic Violent Crime’…..Page 225/226:”Since 1957, the U.S. per capita aggravated assault rate (which is, essentially, the rate of attempted murder) has gone up nearly fivefold, while the per capita murder rate has less than doubled. The reason for this disparity is the vast progress in medical technology since 1957, to include everything from mouth to mouth resuscitation, to the national 9-1-1 emergency telephone system, to medical technology advances. Otherwise murder would be going up at the same rate as attempted murder.”Page 226:”In 2002, Anthony Harris and a team of scholars from the University of Massachusetts and Harvard, published a landmark study in the journal Homicide Studies which concluded that medical technology advances since 1970 have prevented approximately three out of four murders. That is, if we had 1970’s level medical technology, the murder rate would be three or four times higher than it is today.”There’s lots more but I’m not going to post every one of them. I checked out the FBI statistics and violent crime in the states also seems to be decreasing in recent years. It seems the good Colonel is basing his facts on the bigger picture since 1957 rather than the most recent (and important) decades.That’s all I got. Oh and aside from that little hiccup, that book is phenomenal for the record. It’s pretty much a must read for any and every combat arms soldier in my opinion.

   0
 10. Precz z Piłsudskim !! Precz z Dmowskim !! Niech żyje winniczek i ten drugi gnojek !!! :]

  0
 11. Avatar jyndruszhameryki

  alez sie tutaj zydo komuszkow nazbieralo, . jak przystalo na wrednych zydow obracaja kota ogonem i nazywaja narodowcow zydami. a kazdy rozsadny wie ze narodowcy zydow w Polsce nie chca!!Chca Polski wolnej od ubeckiej zydokomuny. i dlatego wy wredne brudne zydowskie wywloki tak ich atakujecie. Niby w trosce o Polske probujecie zakrzyczec prawde. . a prawda jest taka ze to wasi idole rozpier–lili Polske i , sprzedali ja najpierw ruskim a pozniej UE. to wy chcecie utrzymac aktualny system w kraju. dlatego z taka zazartoscia bronicie wszystkich swoich “boCHaterow” nawet tych ktorzy teraz pojawiaja sie wspolnie pod faszystowska flaga z banderowcami -mordercami polskich patriotow.

  0
 12. Narodowcy gówno zrobili w Polsce. Narodowcy to banda pieniaczy. Żaden Żyd się ich nie boi. Żydy mają w nosie narodowców i ich gupie plecenie bzdur. Wiedzą że to bydło jest, że to goje ich szabesgoje od wycierania im tyłków w szabes.
  Narodowce są specjalistami od głośnego pierdzenia w stołek.

  0
  • Avatar Max Otto von Stirlitz

   Mr.Dziennikarz.
   Nie denerwuj sie pejsowy zbyt zajadle.Powtörka z 1968r dla zydöw polskiego pochodzenia, i zydöw przesiedlencöw przywiezionych przez sowiecka swolocz nie jest obecnie mozliwa, wiec luzik.Nikt nie spali czy wysadzi twojego interesu. na razie.

   0
 13. Pro-Upowska polityka Kaczyńskiego może doprowadzić do rozbiorów Polski, na które Rosja może przymknąć oko. https://3obieg.pl/polityka-kaczynskiego-moze-doprowadzic-rozbiorow-polski Oczywiście, Banderowcy uznają Krym za stracony – bo nie mają atomu – ale Polska to będzie fraszka.

  0
 14. aby stracic niepodleglosc, najpierw trzeba ja miec… glupota Winnickiego mnie czasem zadziwia.

  0
 15. Tak, gupi ten winniczek. Do Francji go wysłać niech se go octem skropią i mniam mniam !! Hehehe !!! Ale jaja !!! Cyrk jawny !!! HEHEHEHE !!!

  0
 16. rozne “dziennikarze zawodowi” a tak naprawde zydowskie trolle sraja w galoty ze strachu na mysl ze POLACY moga dojsc do wladzy i wypier—ic ich z Polski. zacznijcie sie czosnkowe brudasy powoli pakowac. nic tutaj wasze ajwaj, ajwaj nie pomoze.

  0
 17. Polacy nigdy w Polsce do władzy nie dojdą bo Polacy mają gówno do powiedzenia tylko gluty różne, złodzieje, komedianci, na przykład gówniarze pseudonarodowcy.

  0
 18. Avatar Janko

  Jak zwykle babcia miała racje mówiac :
  Pamietaj Jasiu ze polityka to najwieksza kurtyzana na swiecie
  i trzymaj sie od tego jak najdalej.

  0
  • Avatar Max Otto von Stirlitz

   Mr. Janko
   Wiesz mistrzu jak chcesz udawac strusia, okey nie ma problemu, dekowanie sie pod spödnica Slubnej tez ma jakies znaczenie.Polityka powiadasz to kurwa ? Jak sie zaczniesz niemieckiego badz rosyjskiego uczyc by sprawe w urzedzie möc zalatwic , to zrozumiesz, gdzie konczy sie kurestwo , a zaczyna polityka .
   Spij spokojnie nic Ci nie grozi.

   0
 19. Avatar Max Otto von Stirlitz

  Nigdy ? tego nie wiesz, prawda jest , ze Polacy sa slabo zorganizowani, nawet tutaj hasla z kratki do wpisania , sa nieczytelne, wiec ginie komentarz.I jak sie nie wkurwic o poranku w niemieckiej ciemnosci .Ruch narodowcöw jest pod rzadowa inwigilacja juz od dawna, nawet chujoza skunks Raffaello ziemkiewicz zostal oddelegowany na odcienk frontu ideolo,ale to nie znaczy , ze my Polacy damy sie tym chujom zajebac.Nie pekaj pejsowy, nie mam nic do Zydöw,jak nie grabia mojego niesmiertelnego Narodu Polski.

  0
  • This is a most useful cotruibntion to the debate

   0
  • Avatar Hans (D)

   Witaj Maxx, Du alter Kamerad,

   walisz zydobolszewie jak zwykle, krotka seria w morde, schnell und schmerzlos.
   Dlugo sie nie odzywalem, poniewaz bylem bardzo zajety sprawami sluzbowymi
   na froncie wschodnim, gdzie armia nasza po zacietej i zwycieskiej walce z bolszewikami wycofuje sie na z gory upatrzone pozycje.

   Gruß

   Dein Frontkamerad Hans

   0
 20. Naród Polski to Zydy !! Precz z narodem !!!! Hehehe !!!!

  0
  • Dobra płyta. Niby skądś to wszystko znane, ale jedank świeże. Łomot na potęgę, tak jak powinno być w thrash metalu. Słyszę w tym Metallicę, Testament, Ironf3w itp. Totalna mieszanka rf3żnych odmian metalu, a trzyma się thrashu ;)Moimi faworytami są: Buried sins oraz Breeder , chociaż reszta wcale od tych utworf3w nie odstaje. Płyta stanowi pełną wspf3lną całość, mimo tego, że jest bardzo zrf3żnicowana pod względem muzycznym. Wydaje mi się, że kapela chciała zaprezentować swoje możliwości. Świetnie się czują w klimatach czystego thrashu, jak i true heavy metalu (aczkolwiek przyciążonego i przyostrzonego ). W sumie taka mieszanka, z naciskiem na thrash 😉 Tak się dzisiaj chyba powinno metal grać ;)Kapela rozwojowa i perspektywiczna. Coś mi się wydaje, że jeszcze o Shadowmore nie jeden raz usłyszymy, czego chłopakom serdecznie życzę 😉

   0
 21. Avatar Sceptissimus

  Naturalnie Winnicki (czy to ten, który w/g relacji Kobylańskiego, nawalony jak stodoła wyczyniał burdy w czasie swojego służbowego pobytu na Kanarach?) nie zająknął się ani słowem, że to naród polski jest narodem zdrajców – bo przecież w referendum wyraził wolę przystąpienia do eurokołchozu. No tak ale takie stwierdzenie byłoby mu politycznie niewygodnym, więc jak przystało na politycznego ślizgacza, przejechał się po konkurencie.

  0
 22. Avatar dziennikarz zawodowy

  Jesteście miernotami, dzięki wam mam dużo szmalu, bo dla mnie tylko on sie liczy !!! Jak bym mógł to bym was sprzedał glupie wy polaczki !!! precz z polskim narodem !!! Hehehe !!!!!
  Dajecie mi się manipulować jak dzieciaki !!!! Zniszcze ten wasz listopadowy marsz zdrajców !!!! Nie oddamy wam raz zdobytej wladzy !!!!

  0
 23. Avatar jasiek z kla

  Straszne te wypowiedzi, mało polskie, agenturalne pełne nienawiści…

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816