HYDE PARK
Like

Według banku Credit Suisse- nie banksterzy a cukier rujnuje świat.

26/10/2013
742 Wyświetlenia
2 Komentarze
5 minut czytania
Według banku Credit Suisse- nie banksterzy a cukier rujnuje świat.

Tego nawet najwięksi satyrycy w najśmielsznych snach nie widzieli. bankowcy zajeli się uzdrawianiem ludzi. Wpierw “uleczyli” wszystkich z pieniędzy, teraz chcą nas pozbawić jedynej życiowej slodyczy- czyli cukru. Nowe badanie z Wall Street wykonane przez bank Credit Suisse unaocznia :  “wpływ spożycia cukru i słodzików  oraz  ich rolę w toczącej się debacie na temat otyłości i cukrzycy. Niedawno walkę ze spozyciem cukru podjął  magnat finansowy , major Nowego Jorku – Blumberg , naruszając swobody obywatelskie mieszkańców NYC ,  wydając zakaz sprzedazy w mieście większych pojemnikow słodzonych napojów gazowanych. Banksterzy nie ukrywają że chca rządzić światem bowiem pan major zajmował sie tez wczesniej karmieniem niemowląt  i to nie własnej produkcji. Wracając do cukru. Credit Suisse opracował wideo pt: “”Cukier: Słodycz z gorzkim posmakiem” […]

0


Tego nawet najwięksi satyrycy w najśmielsznych snach nie widzieli. bankowcy zajeli się uzdrawianiem ludzi. Wpierw “uleczyli” wszystkich z pieniędzy, teraz chcą nas pozbawić jedynej życiowej slodyczy- czyli cukru.

Nowe badanie z Wall Street wykonane przez bank Credit Suisse unaocznia :  “wpływ spożycia cukru i słodzików  oraz  ich rolę w toczącej się debacie na temat otyłości i cukrzycy.

Niedawno walkę ze spozyciem cukru podjął  magnat finansowy , major Nowego Jorku – Blumberg , naruszając swobody obywatelskie mieszkańców NYC ,  wydając zakaz sprzedazy w mieście większych pojemnikow słodzonych napojów gazowanych. Banksterzy nie ukrywają że chca rządzić światem bowiem pan major zajmował sie tez wczesniej karmieniem niemowląt  i to nie własnej produkcji.

Wracając do cukru. Credit Suisse opracował wideo pt: “”Cukier: Słodycz z gorzkim posmakiem” , straszy ludzi konsekwencjami “dolce vita” .

 

http://www.youtube.com/v/HMKbhbW-Y3c&feature=youtu.be%26hl=en%26fs=1%26rel=0

 

Wymieńmy kilka trosk jakie przyszly do głowy w kwestii naszego zdrowia i to nie lekarzom a banksterom.

– 400 milionów ludzi na świecie dotknietych jest cukrzyca typu 2.

–  4,8 mln umiera kazdego roku na tą chroniczną chorobę. ( tak jakby ludzie mieli żyć wiecznie? Nie umra na cukrzycę to umrą na co innego. Jaka różnica  i skąd ta troska skoro w/g NWO przeludniony świat produkuje zbyt wiele gazów cieplarnianych)

– Leczenie cukrzykow kosztuje na świecie 470 mld $( 10% wszystkich kosztów leczenia). Do roku 2020 będzie podobno 500 milionów cukrzyków kosztujących 700 mld dolarów.  Wypada zapytać kogo to kosztuje bo chyba nie banksterów. To my, chorzy , płacimy z własnej kieszeni  poprzez wykupione ubezpieczenia . Bo przecież państwo też bieże na społeczne lecznictwo z ukradzionych nam podatków.

Przy tym można zapytać ile kosztuja rocznie niepotrzebnie prowadzone wojny. Chyba więcej niż cukrzycy?

– Konsumpcja cukru wzrosła w latach ’70 i ’80 , gdy zajęto się głównie chorobami serca. Teraz zajmą sie cukrem to wzrosnie ilość zachorowań na raka . A wzrost zachorowań na ADHD wwywołany wstzrykiwaniem dzieciom nie sprawdzonych preparatów zwanych obowiązkowymi szczepieniami ? Jakie będa dalsze skutki ?

– Otyłości już nie winne są nawet sztucznie utwardzane tłuszcze, ale CUKIER , który ponoć w naszej diecie stanowi 7 %. Słodzone jest wszystko.

– Podobno sredni każdy spozywa dziennie 17 łyzeczek cukru ( ja piję jedna kawę dziennie z 2 łyzeczkami cukru trzcinowego nieoczyszczanego, więc ktoś łyka te moje pozostałe 15 łyżeczek). To niby 45% więcej niż 30 lat temu ( wtedy słodziłem 3 łyzeczki i piłem 4 kawy). Oni mówią ze kobiecie wolno spozyć 6 łyzeczek a mężczyźnie 9 łyzeczek cukru dziennie. Ale czyj to interes wydzielać nam cukier gdy za leczenie chorób serca też MY płacimy.

– Nie zdajemy sobie sprawy że 43 % nadwyżki cukrowej spozywamy w slodzonych napojach:

To akurat jest raczej prawda. Coca Cola, Red Bull – to kopalnie cukru. Jedna puszka slodzonego napoju zawiera aż 8 łyżeczek cukru.

No dobrze. Nie domyślaliście się o co tu chodzi- bo przecież nie idzie o to abysmy to my zdrowi byli.

A to jak zwykle. Gdy nie wiadomo o co idzie – z pewnościa idzie o PIENIĄDZE! Tym bardziej gdy za leczenie biorą się banksterzy . ONI chca opodatkować CUKIER.

Wiecie ile podatków zawiera już cena benzyny ? Nie wiecie! To i dobrze bo doszłoby do rewolucji. Dorzucono podatek do cen papierosów pod pozorem leczenia raka. Widział ktoś kogoś leczonego przez firmy tytoniowe.  Przeciez ktoś te pieniadze ( i to olbrzymie)  bierze. Opodatkowano już POWIETRZE strasząc globalnym ocipieniem.   Podatek za CO2 jest już we wszystkich produktach.Teraz opodatkuja ekstra, cukier.

Mamy otyłe dzieci i otyłych dorosłych . Ale nikt się nawet nie zajaknie o tym jaki wpływ na to mają genetycznie modyfikowane produkty rolnicze i sztucznie pedzone hodowle zwierząt; drobiu, trzody i bydła.

Winny jest cukier który trzeba natychmiast dodatkowo opodatkować. I dlatego wtykają tu swe parszywe lapy banksterzy, ktorym nie wystarcza jak widać okradanie naszych emerytur.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758