POLSKA
Like

Ustawione wybory – czyli republika kolesi zamiast demokracji

20/05/2014
630 Wyświetlenia
1 Komentarze
59 seconde czytania
Ustawione wybory – czyli republika kolesi zamiast demokracji

W krajach cywilizowanych, w tzw. “demokracjach” – w przeciwieństwie do tzw. “dyktatur” – wybory fałszuje się nie po głosowaniu – tylko PRZED głosowaniem!
Nie ważne kto głosuje, nie ważne kto liczy głosy – ważne KTO sugeruje ludziom jak głosować! (czyli co pokazują media i sondaże)

.

0


 

Każdy z nas wie po sobie, że to prawda. Że podejmując decyzję wyborczą ZAWSZE w jakimś stopniu bierzemy pod uwagę “kto ma jakie szanse w wyborach” – nawet jeśli naszą decyzją jest niepójście na wybory… “bo to niczego nie zmieni” albo “bo nie ma na kogo głosować” – to te myśli i przekonania też opieramy na tym co sugerują nam media (np. kto “prowadzi w sondażach” a kto “nie ma szans na przekroczenie progu wyborczego”, itd.)
.

.
Zapraszam do obejrzenia i rozpowszechniania nowego nagrania:

.

.

.
LINKI do materiałów:
Lista wszystkich zarejestrowanych komitetów wyborczych w Eurowyborach 2014:

http://pe2014.pkw.gov.pl/pl/

Inne zapisy autora:

0

Freedom
Freedom http://freedom.noweblogi.pl

Wyłącz tv - włącz myślenie.

127 publikacje
6 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar Marek

    Niestety, ale to prawda. “Wolne” wybory, czy demokracja, to marzenie i iluzja dla ludzi, którzy bardziej wierzą i ufają niż logicznie myślą. W grę wchodzą zbyt duże pieniądze i władza, by globalne koncerny i światowa finansiera zrezygnowała z przekupywania polityków i dziennikarzy i pozwoliła zwykłym ludziom na samo-decydowanie o sobie i ich, gigantów, pieniądzach. To z tego powodu upada edukacja, a ludzie zmuszani są do niewolniczej pracy i pogoni za pieniądzem, by związać koniec z końcem.
    Sorry, ale taki system zafundował nam… Bolek z całą es-becją, JP II i cały K-R-K. Doskonale wiedzieli co zostanie w Polsce zrobione i że zwykli ludzie, którzy obalili,”komunizm”, zapłacą za to najwyższą cenę, a oni i tylko oni będą jedynymi beneficjętami zmian. Poświęcili cały kraj, zdrowie, życie i ciężką pracę wielu pokoleń, które przed nimi tworzyły Polskę.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816