HYDE PARK
Like

Unia Europejska odbierze Polakom samochody i przywróci karę śmierci.

17/11/2017
714 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Unia Europejska odbierze Polakom samochody i przywróci karę śmierci.

Parlament Europejski podejmuje kolejny krok w ulepszaniu Polski. Po wyeliminowaniu kilku osób które na 11.11 przygotowały nieprawomyślne transparenty ( w tym celu okresowo przywróci się w Polsce sądy doraźne i karę śmierci) przychodzi najwyższy czas na krok zdecydowany.

0


Koniec wybryków na drogach. Tak jak na skutek defilowania z karygodnymi transparentami zakaże się się Polakom demonstracji podobnie stanie się z jazdą samochodami.

Nie będzie zgody Unii Europejskiej na zabijanie i kaleczenie ludzi na drogach. Wprowadzony zostanie dla Polaków zakaz jazdy po drogach. Nie będą się ukrywać wśród tysięcy kierowców rozmaitej rasy piraci, nietrzeźwi kierowcy.

Jeżdżący białymi autami nie będą z premedytacją uszkadzać kolorowych. No co wam będę tłumaczyć.

Na polskich drogach zapanuje wreszcie praworządność i sprawiedliwość według standardów europejskich.

W przygotowaniu jest także decyzja przebudowy wszystkich skrzyżowań w Europie na ronda w kształcie półksiężyca a tam gdzie się nie da księżyca w półpełni i w pełni. Modernizacji dokona się przy użyciu sierpów i młotów symbolu socjalistów rządzących w Unii.

Realizacją tych i wielu innych projektów które są w przygotowaniu zajmie pan Donald Tusk którego stanowisko w Unii podlega likwidacji. Instytucją nadzorującą kierować będzie pan Schetyna a rzecznikiem zostanie pan Petru.

PS. Tylko patrzeć jak wykorzystując czas wolny UBywateli RP,  unijni antyfaszyści zorganizują uliczne łapanki nacjonalistów i zarządzą ich uliczne egzekucje. Wczoraj szóstka przyszłych dowodów plutonów egzekucyjnych dała swój głos.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816