Komentarze dnia
Like

Ostre bezczelne oświadczenie tępego szefa zdradzieckiej Platformy!

17/11/2017
1011 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Ostre bezczelne oświadczenie tępego szefa zdradzieckiej Platformy!

Tytuł wyjaśnia wszystko i staje się oczywiste jaki był cel prowokacji Tuska 11.11.2017. Puczyści ruszają do kolejnego ataku który ma na celu powstrzymanie reformy sądownictwa.

0


Tusk był zaproszony jako były premier i nie mógł prezentować się jako urzędnik Brukselski. A w imieniu byłych premierów wieniec mógł złożyć nawet Marcinkiewicz.

Tusk pojawił się aby przed zapowiadanym przez zaciśnięte ceramiczne zęby Schetyny puczem tak samo jak zrobił to rok temu.

Nie ma innego wyjścia jak delegalizacja zdradzieckich organizacji politycznych.

A Polska poradzi sobie nawet bez Unii. Wpłacamy tam 17 miliardów. Oni podobno “dają” nam 50 ale większość tych środków przychodzi ze wskazaniem takim aby środki te obciążyły nasz budżet i trafiły do firm z innych krajów.

Wychodząc z Unii możemy zatrzymać w Polsce wyciekające podatki i nałożyć te których zagraniczne firmy nie płacą. Ponadto nałożenie opłat za przewóz unijnych towarów do Rosji niszczących polskie drogi może pokryć koszty budowy nowych.

Szwajcaria, Rosja, Ukraina, Białoruś, Norwegia, Serbia i Czarnogóra, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Turcja, Chorwacja  nie należą do Unii i radzą sobie nieźle.

Wczorajsze pyskowanie i głosowanie PO przeciw Polsce było z góry ukartowane. Taktycznie kilka osób się wstrzymało a kilka głosowało przeciw naszej Ojczyźnie.

To ma odwrócić uwagę od tego że cały ten Burdel został zorganizowany przez Tuska i platformiane szczenięta.

Teraz, jak wynika ze scenariusza, część psiarni obszczekuje te wyleniałe kundle które głosowały przecie Polsce.

Pic na wodę i fotomontaż. Wybrali sobie “ofiary” które i tak w następnych wyborach byłyby na stracenie. To są jaja. Reszta tych baranów co nagrali prowokacyjną rezolucję niby rezolutnie wstrzymała się od głosu? Czemu nie byli przeciw?
Teraz będą ich karać?
No to niech ich odwołają…. i z partii wyrzucą. Bo z tego co widać to oni zostali wyznaczeni na męczenników i zostaną wyniesieni na ołtarze katedry czerskiej.

A póki wzywam do bojkotu całej totalnej opozycji.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816