BIZNES
1

Ukorzenianie PDG – kolejne podejście

23/10/2018
1364 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Ukorzenianie PDG – kolejne podejście

Na dzisiaj 23 października  na godz. 20.30 zostałem zaproszony do telewizji Marcina Roli wRealu24. Jak znam siebie, to o niczym innym nie będę mówił jak tylko o Polskiej Doktrynie Gospodarczej. Jeśli nie stanie się nic nadzwyczajnego to przełożony sejmik konfederacji odbędzie się 17 listopada. Oficjalne dane są na stronie: //www.koreus.pl/blog/kategoria/103-polska-doktryna-gospodarcza-ukorzenianie Wszyscy ostygniemy po wyborach i będzie lepszy klimat na rzeczową dyskusję. Aby było jasne: „Doktryna (złać. doctrina – nauczanie,wiedza) oznacza zespół twierdzeń, założeń i dogmatów religijnych, filozoficznych, politycznych lub wojskowych. System działania,myślenia”(Wikipedia).Zatem będzie o wypracowanych i przyjętych w Konfederacji na Rzecz Ustrojowych twierdzeniach, założeniach i dogmatach gospodarczych. Nie ukrywamy, że są one zupełnie odmienne od okupacyjnej doktryny wolnego rynku i z jego wyznawcami nie dyskutujemy, bo szkoda czasu. Jeśli ktoś […]

0


Na dzisiaj 23 października  na godz. 20.30 zostałem zaproszony do telewizji Marcina Roli wRealu24. Jak znam siebie, to o niczym innym nie będę mówił jak tylko o Polskiej Doktrynie Gospodarczej.

Jeśli nie stanie się nic nadzwyczajnego to przełożony sejmik konfederacji odbędzie się 17 listopada. Oficjalne dane są na stronie: //www.koreus.pl/blog/kategoria/103-polska-doktryna-gospodarcza-ukorzenianie Wszyscy ostygniemy po wyborach i będzie lepszy klimat na rzeczową dyskusję.

Aby było jasne: „Doktryna (złać. doctrina – nauczanie,wiedza) oznacza zespół twierdzeń, założeń i dogmatów religijnych, filozoficznych, politycznych lub wojskowych. System działania,myślenia”(Wikipedia).Zatem będzie o wypracowanych i przyjętych w Konfederacji na Rzecz Ustrojowych twierdzeniach, założeniach i dogmatach gospodarczych. Nie ukrywamy, że są one zupełnie odmienne od okupacyjnej doktryny wolnego rynku i z jego wyznawcami nie dyskutujemy, bo szkoda czasu.

Jeśli ktoś nie zapoznał się jeszcze z agendą to zapraszam do obejrzenia 20 minutowego filmu:

“>https://

Natomiast jeśli ktoś miałby czas zapoznać się z tym czym różni się nasza rodzima doktryna od miłościwie panujących nam doktryn okupacyjnych to polecam materiały, które zostały  skręcone na etapie przygotowań do sejmiku.

Zaprasza wszystkich poważnie zatroskanych losem Polski i Polaków. Szczególnie serdecznie zapraszam tych, który zechcą uczestniczyć w budowie bazy analitycznej dla przedstawianych przez nas postulatów. Nie chcemy robić imprezy rozrywkowej dla publiczności. Logistyka sejmiku sporo kosztuje więc czas jest bardzo cenny i chcemy go efektywnie spożytkować. Zdecydowaliśmy że zarówno prezentacja idei jak i dyskusja muszą być utrzymane w metodologii SWOT.

Jak możecie nam pomóc?

Otóż ściągnijcie ze strony https://www.dropbox.com/s/x6zy5y0kmf1xwy2/SWOT-PDG1.doc?dl=0 arkusz analizy SWOT. Przeczytajcie go dokładnie a być może nawet i ze trzy razy aby uchwycić wzajemne związki pomiędzy poszczególnymi rozwiązaniami. Pomyślcie i prześlijcie nam Wasze argumenty za mocnymi stronami, słabymi stronami, szansami i zagrożeniami.

Być może będziecie musieli jeszcze coś doczytać. Zapewniam, ten wysiłek umysłowy przyda się Polakom. Może jeszcze nie dziś, ale jutro na pewno.

Dodatkowo dla tych, którzy prześlą nam wypełnione arkusze SWOT przewidziano sporą pulę nagród. Ich materialna zawartość niech będzie niespodzianką.

Zapraszam do Lublina. Tam wiele rzeczy w naszej historii się zaczęło.

ps.

ponieważ mam moderować pierwszą część sejmiku zastrzegam sobie reakcję w stylu: sorry, Pan/Pani mówi ślicznie, ale nie na temat. Proszę powrócić do tematu. Mojemu pokoleniu zaczyna się śpieszyć.

Inne zapisy autora:

0

nikander
nikander

Bardziej pragmatyczne niz rewolucyjne mysla wojowanie.

289 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758