Komentarze dnia
Like

Tusk chce wrobić Kaczyńskiego w Hofmana i Kaczmarka ?

17/12/2013
871 Wyświetlenia
2 Komentarze
16 minut czytania
Tusk chce wrobić Kaczyńskiego w Hofmana i Kaczmarka ?

„Poseł Kaczmarek groził mężowi swoje partnerki „…”Tygodnik opisuje w najnowszym wydaniu losy burzliwego romansu posła PiS Tomasza Kaczmarka z olsztyńską bizneswoman Katarzyną Sztylc. Według „Wprost”, były „agent Tomek” miał grozić jej mężowi i straszyć go kolegami ze służb.”…..”Dziennikarze szybko zainteresowali się tym, jak to możliwe, że przy poselskiej diecie Kaczmarka stać na luksusowe auto.

0


Szybko okazało się, że samochód pożyczyła mu „olsztyńska bizneswoman”, Katarzyna Sztylc. Agent Tomek przedstawił ją jako swoją narzeczoną, wyznał też, że zwrócił się do Biura Analiz Sejmowych z pytaniem, czy użyczone porsche powinien wpisać do oświadczenia majątkowego. Tekst o ich uczuciach napisał w „Do Rzeczy” Cezary Gmyz.”……”„Nie jesteśmy grzecznymi chłopcami” „…..”Ciemniejsze strony tych relacji opisuje najnowszy „Wprost”. Według tygodnika, między posłem Kaczmarkiem a mężem Sztylc doszło przynajmniej dwukrotnie do ostrej kłótni. W czerwcu Arkadiusz Sztylc przyjechał do pensjonatu „U Jacka” w Olsztynie, żeby porozmawiać z agentem Tomkiem, którego podejrzewał o romans ze swoją żoną. Rozmowa została nagrana, taśmy ma Sąd Okręgowy w Olsztynie.”….”Dzień po spotkaniu w pensjonacie „U Jacka” odbywały się imieniny jego właścicielki, Iwony Arent, posłanki PiS. Przyszedł na nie także Arkadiusz Sztylc. W pozwie rozwodowym (Katarzyna złożyła go w lipcu) napisał, że na imprezie była też jego żona, która doskonale bawiła się z agentem Tomkiem. Z tej imprezy także są taśmy. Co mówi na nich poseł Kaczmarek? „Za trzy sekundy wstanę i cię naje..ę. Jedź do domu, bo ja się napier…iłem i mówię ci to szczerze: za trzy sekundy wstanę i cię naj…ę. Spier…aj”……(źródło )

Cezary Gmyz „ Jak ustaliło „Do Rzeczy”, porsche cayenne, którym jechał poseł i spowodował stłuczkę na rondzie Zesłańców Syberyjskich, należy do firmy olsztyńskiej bizneswoman Katarzyny Sztylc . Potwierdza to sam zainteresowany. – Od pewnego czasu jesteśmy parą – mówi „Do Rzeczy” poseł i były funkcjonariusz CBA. Samochód został wzięty w leasing. Jego wartość to 289 tys., a nie pół miliona – jak pisały media. „…”Sztylc i Kaczmarek poznali się dzięki partii. „….”Kaczmarek zanim zasiadł za kierownicą porsche, zwrócił się z zapytaniem do Biura Analiz Sejmowych, czy musi to wpisać do rejestru korzyści. – Wciąż czekam na odpowiedź w tej sprawie – mówi. ….(źródło )

„ Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim odmówiła wszczęcia śledztwa ws. nieprawidłowości w oświadczeniach majątkowych posła Adama Hofmana. Stwierdziła, że brak jest uzasadnionego podejrzenia zaistnienia przestępstwa. „…..”Centralne Biuro Antykorupcyjne złożyło zawiadomienie po kontroli prawidłowości i prawdziwości oświadczeń majątkowych złożonych przez polityka w związku ze sprawowaniem przez niego mandatu posła na Sejm RP. Postępowaniem objęto lata 2007-2012. „….(źródło )

„Krytyka Platformy Obywatelskiej po aferze taśmowej nie cichnie. Dzięki nagraniu rozmowy posła z działaczem PO dowiedzieliśmy się, że pracę w KGHM może dostać każdy kto ma znajomości w partii rządzącej. Co ciekawe partii Donalda Tuska nie krytykuje jedynie Adam Hofman, który zazwyczaj nie traci okazji do wbicia szpili Platformie. Dlaczego teraz milczy? Bo jego żona również dostała pracę w KGHM”….”Czy stępiła mi się czujność, czy nie słyszałem wyrazów pana oburzenia na te oferty zatrudniania działaczy PO i ich żon w KGHM – zapytał Konrad Piasecki swojego gościa Adama Hofmana na antenie radia RMF FM. Dziennikarz przypomniał, że żona posła dostała pracę w KGHM w czasie gdy u władzy był PiS.”….”Ja popełniłem jako niedoświadczony polityk błąd. To prawda, ale to wszystko w moim przypadku odbyło się zgodnie z prawem – powiedział Hofman. Rzecznik PiS dodał, że więcej takiego błędu by nie popełnił. Dopytywany czy załatwił żonie pracę, lub czy na zatrudnienie wpłynęło rządzące PiS odparł, że „wszystko odbyło się zgodnie z prawem”. – Dostała w tym czasie, kiedy rządziło PiS i to był błąd. Więcej takich rzeczy nigdy nie popełniłbym – powtarzał Adam Hofman. „….(źródło)

„Według mediów podczas kontroli oświadczeń majątkowych posła PiS agenci CBA znaleźli wpływające na konto Hofmana kwoty niezgłoszone urzędowi skarbowemu. Według RMF FM może chodzić o transakcje na kwotę ok. 100 tys. zł. ’.. (więcej )

„Z badania Homo homini wynika, że formacja Gowina może liczyć tylko na 4 proc. poparcia. A jak podkreśla SEzostało one wykonane już po ogłoszeniu powołania partii.  Jak zaznacza tabloid nowe ugrupowanie przegrywa nawet z Twoim Ruchem Janusza Palikota, który ma 4,6 proc. poparcia. Choć niezależnie od tej różnicy też ląduje poza Sejmem.Niekwestionowanym liderem sondażu jest PiS (31 proc.), który wyraźnie dystansuje Platformę (23, 8 proc. ). Do Sejmu weszłoby jeszcze SLD z 14, 5 proc. poparciem i PSL z 5 procentowym wynikiem. Poza parlamentem oprócz Twojego Ruchu i Polski Razem znalazłaby się również „Solidarna Polska (3 proc.).”…..(źródło)

Kaczyński „ Czy nadal powinno się wymuszać poprawność polityczną, która de facto znosi dotychczasowe systemy wartości i niszczy tożsamości, zmienia społeczeństwo w manipulowaną bez trudu masę?  „…..”odrzucić hedonistyczną koncepcję życia człowieka sprowadzającą go do roli konsumenta” …..(więcej)

Jarosław Kaczyński ”Obecna konstytucja jest naprawdę niedobra. Wchodząc w życie w 1997 r. spetryfikowała ona czysty postkomunizm. Przecież polski aparat państwowy nie został zbudowany do nowa, jest mutacją aparatu 
komunistycznego. „….”W nowej konstytucji trzeba jednak przede wszystkim wyraźnie zapisać kwestie aksjologiczne. Obecny wstęp [„Obywatele Rzeczypospolitej, zarówno wierzący w Boga będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna, jak i niepodzielający tej wiary” – red.] przypomina sformułowanie z czasów Gomułki: „partyjni i bezpartyjni, wierzący i niewierzący”. To jest całkowicie puste. Aksjologia konstytucji musi być jasna i zakorzeniona w tradycji – konstytucja powinna się zaczynać wezwaniem „W imię Boga wszechmogącego”. „…”W Anglii bardzo niewielu ludzi przyznaje się do wiary, a mimo to każde posiedzenie Izby Gmin rozpoczyna się od modlitwy. Bo to jest tradycja. Invocatio Dei miały Konstytucja 3 maja oraz Konstytucja marcowa – kluczowe ustawy zasadnicze w historii Polski. Ja nie chcę budować państwa wyznaniowego, tylko państwo mocno osadzone w polskiej tradycji. Czas przyjąć do wiadomości, że polityka to sztuka  wyboru opartego na zespole wartości ukształtowanych przez tradycje i religię.”….”musimy się zdecydować: albo rządzi prezydent, albo rząd.  W Polsce stworzono koncepcję prezydentury czynnej, która – jeśli prezydent i premier nie są ze sobą ściśle związani – musi prowadzić do konfliktu. Należy też jasno zapisać kwestie suwerenności Polski 
i wyższości krajowych przepisów nad prawem europejskim. Musi być jasno rozstrzygnięte, że gospodarzami w Polsce są Polacy i nie można nam narzucać niczego, co jest sprzeczne z polskim porządkiem prawnym i systemem aksjologicznym. Dlatego też jednoznacznie musi zostać zapisana kwestia rodziny i związku małżeńskiego. „…..”Rodzina jako związek kobiety i mężczyzny jest afirmowana przez państwo. Inne związki powinny być jedynie tolerowane. Zresztą, do pewnych granic – tą granicą jest pedofilia. Jest tendencja, żeby legalizować pedofilię. Jeśli w niektórych krajach zezwala się na stosunki z 12-latkami, to jest to właśnie pedofilia. Musimy się obronić przed tym szaleństwem. „…(więcej )
—-
Mój komentarz

Jarosław Kaczyński „ Pan Hofman przestanie być szefem regionu, przestanie być rzecznikiem i nie będzie czynnym członkiem partii, nie będzie też członkiem klubu „….”Z całą pewnością zostaną zastosowane najdalej idące, możliwe w świetle przepisów statutowych działania. Będziemy zważali na to, czy tego rodzaju standardy będą stosowane wobec pana ministra Sławomira Nowaka, który nadal jest szefem regionu „ ….(więcej )
„Poseł Tomasz Kaczmarek został zawieszony w prawach członka klubu PiS – poinformował zastępca rzecznika PiS Marcin Mastalerek. Były agent CBA będzie zawieszony do czasu wyjaśnienia, czy groził mężowi swojej partnerki Decyzję podjął szef klubu Mariusz Błaszczak po poniedziałkowej publikacji tygodnika „Wprost”. ….(źródło )

Kiedy zacząłem przygotowywać ten tekst jeszcze nie znałem reakcji PiS na „taśmy Kaczmarka” . Reakcja na sposób życia Kaczmarka przyszła w ostatniej , choć przyszła trochę za późno . Już po ujawnieniu że Kaczmarek znajduje się w dwuznacznej sytuacji i jest utrzymankiem bogatej kobiety powinna zostać wszczęta wewnętrzna procedura wyjaśniająca . W każdym razie z politycznego punktu widzenia Kaczyński zamknął sprawę Kaczmarka . Cieniem rzuca się tutaj postawa Gmyza, który tragedie rodziny i koszmar jakimi było rozbicie małżeństwa przez Kaczmarka przedstawił jako ciepłe love story . Kaczmarek zamiast sutego koryta w Brukseli ,z którym już się witał będzie musiał zadowolić się statusem utrzymanka .

Cezary Gmyz „ Jak ustaliło „Do Rzeczy”, porsche cayenne, którym jechał poseł i spowodował stłuczkę na rondzie Zesłańców Syberyjskich, należy do firmy olsztyńskiej bizneswoman Katarzyny Sztylc . Potwierdza to sam zainteresowany. – Od pewnego czasu jesteśmy parą – mówi „Do Rzeczy” poseł i były funkcjonariusz CBA. Samochód został wzięty w leasing. Jego wartość to 289 tys., a nie pół miliona – jak pisały media. „…”Sztylc i Kaczmarek poznali się dzięki partii. „….”Kaczmarek zanim zasiadł za kierownicą porsche, zwrócił się z zapytaniem do Biura Analiz Sejmowych, czy musi to wpisać do rejestru korzyści. – Wciąż czekam na odpowiedź w tej sprawie – mówi. ….(więcej )

Dużo poważniejszą sprawa jest kukułcze jajo , które Tusk w tej chwili chce podrzucić Kaczyńskiemu . Az trudno uwierzyć ,że prokuratura tak sobie bez decyzji na samej górze odmówiła wszczęcie postępowania .
Kaczyński w sprawie Hofmana zareagował natychmiast i ostro . Nieopatrznie jednak zadeklarowano że Hofman po zakończeniu procedury powróci na stanowisko rzecznika PiS .
Spraw żony to zwykłe kumoterstwo , ale sprawa finansowania to dużo poważniejszy kaliber . Czy Hofman pieniądze od ludzi z układu, który swego czasu zbudował otrzymywał tylko w drodze przelewów bankowych . O jakich sumach naprawę mówimy . Czy przelewy miały udowodnić pokrycie na wydatki . Na co tak naprawdę je wykorzystywał . I czy co ludzie mają na niego kwity lub nagrane rozmowy .
Hofman jest bombą z opóźnionym zapłonem , która wybuchnie w czasie wyborów .

Śmietnik Gowina i Cyrk Palikota według sondaży to slumsy polityczne . Kaczyński na pewno wygra , kwestią tylko jest jak wysoka . „Układ „ już na pewno do tego się przygotowuje . Lokuje swoich ludzi w otoczeniu Kaczyńskiego. Wspiera tych , których losy i struktura psychiczna dadzą się wykorzystać w przyszłości .

Kaczyński powinien głęboko zadumać się nad maksymą kardynała Richelieu „Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam. „….(źródło )
Kaczyński dobrze sobie zdaje sprawę z tego jakie znaczenie będzie miało to jacy ludzie będą koło niego kiedy dojdzie do władzy. Najlepiej o tym świadczy to jak argumentował spuszczenie do kanału Bielana

Nie ma szans na powrót Adama Bielana do PiS – powiedział w tygodniku „wSieci” Jarosław Kaczyński, tłumacząc, że „jego rola w przegranej w 2007 roku kampanii, sposób, w jaki zabieg o powrót do nas, a także inne okoliczności powodują, że Bielan jest na rękę wielu środowiskom nam nieprzychylnym” „….(więcej )

Co tera zrobi Kaczyński . Czy odsunie roześmianego bawidamka Hofmana od ścisłego kierownictwa PiS ?
„Prezes PiS Jarosław Kaczyński przywrócił Adama Hofmana w prawach członka partii i klubu – poinformował zastępca rzecznika PiS Marcin Mastalerek. Hofman ma także wrócić na stanowisko rzecznika partii i odzyskać pozostałe funkcje partyjne.”…(źródło )

video Tomek Kaczmarek: Nie jesteśmy grzecznymi chłopcami.
Video 200 km-high Water geysers seen on Jupiter’s moon Europa . Wysoki na dwieście kilometrów gejzer wodny na Europie , księżycu Jowisza .
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka
Marek Mojsiewicz
Twitte

 

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758