POLSKA
Like

“Gazeta Polska Codziennie”: Wszechpolacy znieważyli Lecha Kaczyńskiego

17/12/2013
743 Wyświetlenia
3 Komentarze
1 minut czytania
“Gazeta Polska Codziennie”: Wszechpolacy znieważyli Lecha Kaczyńskiego

. POLAKU, jeżeli NIE PODOBA CI SIĘ CZŁONKOSTWO w MASOŃSKIEJ UNII EUROPEJSKIEJ i POTĘPIASZ PODPISANIE ZDRADZIECKIEGO TRAKTATU LIZBOŃSKIEGO to JESTEŚ AGENTEM !!! *****  . 14 grudnia na profilu Młodzieży Wszechpolskiej na jednym z portali społecznościowych pojawiło się skandaliczne zestawienie gen. Wojciecha Jaruzelskiego i prezydenta Lecha Kaczyńskiego z podpisem: Pamiętamy twarze zdrajców – twierdzi “Gazeta Polska Codziennie”. . Jak relacjonuje gazeta, grafika przedstawia zdjęcie gen. Jaruzelskiego z datą 1981 r. i hasłem: “stan wojenny” oraz Kaczyńskiego: “2007 traktat lizboński”, a pod nimi napis: “Pamiętamy twarze zdrajców”. Obraz wywołał burzę wśród użytkowników portalu – większość z nich była oburzona takim zestawieniem. . – Młodzież Wszechpolska tym czynem przebiła podłości komunistycznej propagandy – komentuje współtwórca “Solidarności” Andrzej Gwiazda [niewiarygodne… – admin]. Jak ocenia, […]

0


Kalkstein i traktat rozbiorowy

.

POLAKU, jeżeli NIE PODOBA CI SIĘ CZŁONKOSTWO w MASOŃSKIEJ UNII EUROPEJSKIEJ i POTĘPIASZ PODPISANIE ZDRADZIECKIEGO TRAKTATU LIZBOŃSKIEGO to JESTEŚ AGENTEM !!!

*****

 .

14 grudnia na profilu Młodzieży Wszechpolskiej na jednym z portali społecznościowych pojawiło się skandaliczne zestawienie gen. Wojciecha Jaruzelskiego i prezydenta Lecha Kaczyńskiego z podpisem: Pamiętamy twarze zdrajców – twierdzi “Gazeta Polska Codziennie”.

.

Jak relacjonuje gazeta, grafika przedstawia zdjęcie gen. Jaruzelskiego z datą 1981 r. i hasłem: “stan wojenny” oraz Kaczyńskiego: “2007 traktat lizboński”, a pod nimi napis: “Pamiętamy twarze zdrajców”. Obraz wywołał burzę wśród użytkowników portalu – większość z nich była oburzona takim zestawieniem.

.

Młodzież Wszechpolska tym czynem przebiła podłości komunistycznej propagandy – komentuje współtwórca “Solidarności” Andrzej Gwiazda [niewiarygodne… – admin]. Jak ocenia, zestawienie tych dwóch postaci jako przykład zdrajcy narodu jest szaleństwem i “nie wyklucza agenturalności w strukturach tej Młodzieży Wszechpolskiej”.

.

Z kolei poseł PiS Stanisław Pięta mówi, że takie oskarżanie Lecha Kaczyńskiego to zachowanie wyjątkowo niegodne i nie powinno mieć miejsca.

.

To przykre, że osoby uważające się za patriotów zestawiają wybitnego polskiego patriotę [sic! – admin], który oddał życie w służbie dla Polski, z komunistycznym zbrodniarzem – podkreśla.

.

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/17/gazeta-polska-codziennie-wszechpolacy-zniewazyli-lecha-kaczynskiego/

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816