HYDE PARK
Like

Trzynaście

13/09/2013
504 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Trzynastego w piątek powstał ten tekst o trzynastce, którą wiele osób uważało za liczbę przynoszącą pecha. Trzynastka jest jednak liczbą przynoszącą szczęście ponieważ jest liczbą a liczby są narzędziem, które umożliwiło ludzkości poznać lepiej siebie i świat, w którym żyje oraz pomnażać swoje dobra materialne. Korzystając z tego narzędzia ludzkość ulepszyła swój gatunek we wszystkich obszarach jego istnienia. Pech spotykający osoby, ostrzegane przez trzynastkę nie wynikał więc z napotkania na swej drodze tej liczby lecz z lekceważenia prawa. Trzynastka stała się więc obwinioną za cudze grzechy przez osoby, które szukały sposobu uwolnienia siebie od winy za swoje błędy. Liczba ta jest liczbą szczęśliwą ponieważ jej pojawienie się w twoim życiu przypomina o konieczności poznawania i przestrzegania praw umożliwiających życie bez […]

0


Trzynastego w piątek powstał ten tekst o trzynastce, którą wiele osób uważało za liczbę przynoszącą pecha.

Trzynastka jest jednak liczbą przynoszącą szczęście ponieważ jest liczbą a liczby są narzędziem, które umożliwiło ludzkości poznać lepiej siebie i świat, w którym żyje oraz pomnażać swoje dobra materialne. Korzystając z tego narzędzia ludzkość ulepszyła swój gatunek we wszystkich obszarach jego istnienia.

Pech spotykający osoby, ostrzegane przez trzynastkę nie wynikał więc z napotkania na swej drodze tej liczby lecz z lekceważenia prawa. Trzynastka stała się więc obwinioną za cudze grzechy przez osoby, które szukały sposobu uwolnienia siebie od winy za swoje błędy.

Liczba ta jest liczbą szczęśliwą ponieważ jej pojawienie się w twoim życiu przypomina o konieczności poznawania i przestrzegania praw umożliwiających życie bez poczucia winy.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
syneloi http://wiecznaplaneta.pl/

9 publikacje
53 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816