HYDE PARK
Like

Taka tradycja, że ekstradycja

09/11/2014
337 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Taka tradycja, że ekstradycja

Podróże po świecie Polańskiego zamieniły się w ucieczkę przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Gdziekolwiek by się nie pojawił nie milkną spekulacje deportują go, czy nie? Dla bezpieczeństwa, więc reżyser nigdzie nie zagrzeje długo miejsca. Ot pojawi się na jakimś pokazie filmowym, przemknie po czerwonym dywanie, wypije szampana i tyle go widzieli. Jego historia dowodzi, że człowiek może wybaczyć, jak wybaczyła mu ofiara jego przeszłej namiętności, przez co stała się sławna, ale już instytucja, w tym przypadku amerykański sąd, nie wybacza nigdy. Ta pamiętliwość instytucji jest też przyczyną wielu naszych kłopotów w kraju, więc trochę łączymy się bólu z niegdyś wesołym a teraz ściganym Romkiem. Z pozdrowieniami Liber Inne zapisy autora: Prezydent złamał ZiobroNa sprawiedliwym kursieFilozofia TrumpaCzas godów po 5 zł za […]

0


Polański_1

Podróże po świecie Polańskiego zamieniły się w ucieczkę przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Gdziekolwiek by się nie pojawił nie milkną spekulacje deportują go, czy nie? Dla bezpieczeństwa, więc reżyser nigdzie nie zagrzeje długo miejsca. Ot pojawi się na jakimś pokazie filmowym, przemknie po czerwonym dywanie, wypije szampana i tyle go widzieli.

Jego historia dowodzi, że człowiek może wybaczyć, jak wybaczyła mu ofiara jego przeszłej namiętności, przez co stała się sławna, ale już instytucja, w tym przypadku amerykański sąd, nie wybacza nigdy.

Ta pamiętliwość instytucji jest też przyczyną wielu naszych kłopotów w kraju, więc trochę łączymy się bólu z niegdyś wesołym a teraz ściganym Romkiem.

Z pozdrowieniami Liber

Inne zapisy autora:

0

Liber
Liber http://www.galerialiber.pl

rysownik, satyryk. Z wykształcenia socjolog. Ciągle zachowuje nadzieję

422 publikacje
6 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217