Mazowsze
Like

Szczyt klimatyczny 11 listopada — czyli kolejna antypolska prowokacja agentury w rządzie Tuska

06/08/2013
1439 Wyświetlenia
5 Komentarze
3 minut czytania
Szczyt klimatyczny 11 listopada — czyli kolejna antypolska prowokacja agentury w rządzie Tuska

Agentura w antypolskim rządzie Tuska chce pokazać światowym mediom, że w zarządzanym przez nich PRL-bis wreszcie znaleźli swoich wymarzonych „faszystów”. Czyli polskich patriotów, zmuszonych do bronienia swojego życia na ulicach swojego miasta.

0


 

mafia

 
 
Szczyt klimatyczny 11 listopada — czyli kolejna antypolska prowokacja agentury w rządzie Tuska
 
Zdaniem postsowieckiego demagoga z “GWna” Michnika należy walczyć z polskimi fundamentalizmami: nacjonalistycznym, religijnym i moralnym. Dlatego, postbolszewickiej mafii w PRL-bis zarządzanym przez sowiecko-rosyjską agenturę i michnikowszczyznę — żadna z tych podstawowych polskich wartości nie jest potrzebna…
 
To polski rząd zaproponował by Szczyt Klimatyczny wyznaczony na 11 listopada odbył się w Warszawie, a Ministerstwo Środowiska przez pół roku świadomie ukrywało tę datę przed mass mediami i Polakami…
 
A więc (post)bolszewicy w PRL-bis w rządzie Tuska urządzają kolejną typową bolszewicką prowokację! Niczym z podręcznika działań sowieckiego KGB.
 
Widomo, że polscy patrioci nie pozwolą się bić zbrodniczemu lewactwu czy policyjnym prowokatorom na ulicach swojego miasta.
 
A przecież bandyckie wyczyny policyjnych prowokatorów napadających na Polaków na Marszu Niepodległości w czasie święta 11 Listopda — są już doskonale znane.
 
Dlatego teraz, policyjni bandyci z antypolskich formacji policyjnych Tuska będą mogli prowokować Polaków — tym razem udając międzynarodowych anarchistów, lewicowych działaczy czy antyglobalistów.
 
finansowani przez wywiad rosyjski postbolszewicy, czyli właśnie znani z rozrób na całym świecie, poza Rosją, różni bandyci przedstawiający siebie jako anarchiści czy lewicowi oraz lewaccy działacze — znani są już z zaproszenia zbrodniczych „antyfaszystów” z Niemiec do bicia i mordowania Polaków na ulicach Warszawy…
 
Agentura w antypolskim rządzie Tuska chce pokazać światowym mediom, że w zarządzanym przez nich PRL-bis wreszcie znależli swoich wymarzonych „faszystów”. Czyli polskich patriotów zmuszonych do bronienia swojego życia na ulicach swojego miasta!
 
Bo postsowieckie mass media i różne antypolskie szczekaczki w PRL-bis pokażą jako „faszystów” wyłącznie Polaków atakowanych i bitych przez lewackich czy policyjnych bandytów.
 
http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2011/11/synteza-wp.jpg
 

Także i towarzyszka bufetowa jest wyraźnie sterowana przez agenturę postsowiecką w PO… Widać to było doskonale wtedy, gdy wydała zgodę na antypolskie zgromadzenie bandytów kuchcika Tarasa. Wiadomo teraz, że Tarasem kierował wtedy agent WSI — kryminalista oraz przestępca i szantażysta Sz. pseudonim „Niemiec”… Zob.: Bandyta Zbigniew S. ps. Niemiec z WSI„, http://andy101.thoughts.com/posts/bandyta-zbigniew-s-ps-niemiec-ze-wsi.

Sprzyjanie sowiecko-rosyjskiej agenturze przez tow. bufetową widać najlepiej przy finansowniu przez nią z miejskich funduszy renowacji pomników sowieckiego okupanta i komunistycznej zdrady oraz komunistyczno-sowieckich mordów Polaków w Warszawie. 

2013-08-05

Politolog i analityk Dr Jerzy Targalski w rozmowie Piotrem Kotomskim o niszczeniu rzeczywistej opozycji.

Pretekst do rozprawy z opozycją pod pseudonrodowymi hasłami rezydenta Komuruskiego… I jego ludzi szkolonych w Moskwie…

Szykowana akcja przejecia PO w ramach „jedności narodowej”, czyli „prowokacja w prowokacji”…

Nowy schemat usunięcia Tuska…

http://vod.gazetapolska.pl/4861-zamiast-propagandy-pederastow-bedzie-propaganda-pseudonarodowa?utm_source=niezalezna&utm_medium=fotonowa8&utm_campaign=vod


 

 
0

Andy-aandy http://blogmedia24.pl/blog/3727

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... -- Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą kaądego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos... Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...

823 publikacje
236 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758