Mazowsze
Like

Szczyt klimatyczny 11 listopada — czyli kolejna antypolska prowokacja agentury w rządzie Tuska

06/08/2013
1273 Wyświetlenia
5 Komentarze
3 minut czytania
Szczyt klimatyczny 11 listopada — czyli kolejna antypolska prowokacja agentury w rządzie Tuska

Agentura w antypolskim rządzie Tuska chce pokazać światowym mediom, że w zarządzanym przez nich PRL-bis wreszcie znaleźli swoich wymarzonych “faszystów”. Czyli polskich patriotów, zmuszonych do bronienia swojego życia na ulicach swojego miasta.

0


 

mafia

 
 
Szczyt klimatyczny 11 listopada — czyli kolejna antypolska prowokacja agentury w rządzie Tuska
 
Zdaniem postsowieckiego demagoga z “GWna” Michnika należy walczyć z polskimi fundamentalizmami: nacjonalistycznym, religijnym i moralnym. Dlatego, postbolszewickiej mafii w PRL-bis zarządzanym przez sowiecko-rosyjską agenturę i michnikowszczyznę — żadna z tych podstawowych polskich wartości nie jest potrzebna…
 
To polski rząd zaproponował by Szczyt Klimatyczny wyznaczony na 11 listopada odbył się w Warszawie, a Ministerstwo Środowiska przez pół roku świadomie ukrywało tę datę przed mass mediami i Polakami…
 
A więc (post)bolszewicy w PRL-bis w rządzie Tuska urządzają kolejną typową bolszewicką prowokację! Niczym z podręcznika działań sowieckiego KGB.
 
Widomo, że polscy patrioci nie pozwolą się bić zbrodniczemu lewactwu czy policyjnym prowokatorom na ulicach swojego miasta.
 
A przecież bandyckie wyczyny policyjnych prowokatorów napadających na Polaków na Marszu Niepodległości w czasie święta 11 Listopda — są już doskonale znane.
 
Dlatego teraz, policyjni bandyci z antypolskich formacji policyjnych Tuska będą mogli prowokować Polaków — tym razem udając międzynarodowych anarchistów, lewicowych działaczy czy antyglobalistów.
 
finansowani przez wywiad rosyjski postbolszewicy, czyli właśnie znani z rozrób na całym świecie, poza Rosją, różni bandyci przedstawiający siebie jako anarchiści czy lewicowi oraz lewaccy działacze — znani są już z zaproszenia zbrodniczych “antyfaszystów” z Niemiec do bicia i mordowania Polaków na ulicach Warszawy…
 
Agentura w antypolskim rządzie Tuska chce pokazać światowym mediom, że w zarządzanym przez nich PRL-bis wreszcie znależli swoich wymarzonych “faszystów”. Czyli polskich patriotów zmuszonych do bronienia swojego życia na ulicach swojego miasta!
 
Bo postsowieckie mass media i różne antypolskie szczekaczki w PRL-bis pokażą jako “faszystów” wyłącznie Polaków atakowanych i bitych przez lewackich czy policyjnych bandytów.
 
http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2011/11/synteza-wp.jpg
 

Także i towarzyszka bufetowa jest wyraźnie sterowana przez agenturę postsowiecką w PO… Widać to było doskonale wtedy, gdy wydała zgodę na antypolskie zgromadzenie bandytów kuchcika Tarasa. Wiadomo teraz, że Tarasem kierował wtedy agent WSI — kryminalista oraz przestępca i szantażysta Sz. pseudonim “Niemiec”… Zob.: Bandyta Zbigniew S. ps. Niemiec z WSI“, http://andy101.thoughts.com/posts/bandyta-zbigniew-s-ps-niemiec-ze-wsi.

Sprzyjanie sowiecko-rosyjskiej agenturze przez tow. bufetową widać najlepiej przy finansowniu przez nią z miejskich funduszy renowacji pomników sowieckiego okupanta i komunistycznej zdrady oraz komunistyczno-sowieckich mordów Polaków w Warszawie. 

2013-08-05

Politolog i analityk Dr Jerzy Targalski w rozmowie Piotrem Kotomskim o niszczeniu rzeczywistej opozycji.

Pretekst do rozprawy z opozycją pod pseudonrodowymi hasłami rezydenta Komuruskiego… I jego ludzi szkolonych w Moskwie…

Szykowana akcja przejecia PO w ramach “jedności narodowej”, czyli “prowokacja w prowokacji”…

Nowy schemat usunięcia Tuska…

http://vod.gazetapolska.pl/4861-zamiast-propagandy-pederastow-bedzie-propaganda-pseudonarodowa?utm_source=niezalezna&utm_medium=fotonowa8&utm_campaign=vod


 

 

Inne zapisy autora:

0

Andy-aandy
Andy-aandy http://blogmedia24.pl/blog/3727

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... -- Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą kaądego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos... Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...

823 publikacje
236 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816