NEWS
Like

Święto bezrobocia, kawałka szmaty, świstka papieru i propagandy

01/05/2013
1307 Wyświetlenia
4 Komentarze
6 minut czytania
Święto bezrobocia, kawałka szmaty, świstka papieru i propagandy

Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych zbiera podpisy pod referendum w sprawie odwołania Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Marcina Zawiły z PO i Rady Miejskiej Jeleniej Góry. Prezydent RP z przypadku, pieprzy w telewizji, że kiedyś 1 Maja było świętem z przymusu komunistycznego systemu, a teraz 1 Maja kojarzy nam się z wolnością i wejściem Polski do Unii Europejskiej. Ja wiem, że kiedyś wszyscy mieli jakąkolwiek pracę, a dziś, w „wolnej” Polsce jest więcej bezrobotnych niż emerytów. Zbrodniarze narodu i sprzedawcy Polski kłamią w żywe oczy. Gros Polaków świętuje 1 Maj w Irlandii, Niemczech, Włoszech… Kiedyś, na święcie „z przymusu” masy ludzi brało udział w pochodach, festynach, piknikach. Dziś, śladowe jednostki biorą z radości udział w bolszewickich dyrdymałach. Dziś długi weekend wynosi 365 […]

0


jg

Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych zbiera podpisy pod referendum w sprawie odwołania Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Marcina Zawiły z PO i Rady Miejskiej Jeleniej Góry.

Prezydent RP z przypadku, pieprzy w telewizji, że kiedyś 1 Maja było świętem z przymusu komunistycznego systemu, a teraz 1 Maja kojarzy nam się z wolnością i wejściem Polski do Unii Europejskiej. Ja wiem, że kiedyś wszyscy mieli jakąkolwiek pracę, a dziś, w „wolnej” Polsce jest więcej bezrobotnych niż emerytów. Zbrodniarze narodu i sprzedawcy Polski kłamią w żywe oczy. Gros Polaków świętuje 1 Maj w Irlandii, Niemczech, Włoszech… Kiedyś, na święcie „z przymusu” masy ludzi brało udział w pochodach, festynach, piknikach. Dziś, śladowe jednostki biorą z radości udział w bolszewickich dyrdymałach. Dziś długi weekend wynosi 365 dni, bo tyle trwa święto bezrobocia. Inny, odwieczny PZPR-owski dygnitarz, łże że trzeba dbać o sprawy socjalne, a sam żyje odwiecznie z kominowych pensji podatników. Wyłączyłem goebbelsowską telewizję.

Każdy kto bierze udział w kolaboracji, czyli pchaniu się do władzy dla koryta na obowiązujących zasadach jest zdrajcą. Należy tworzyć nowy twór organizacji od „0”. Niestety nie tworzy się od zera, tylko szuka grubej kreski, nowej Magdalenki i okrągłego stołu. Nie próbuje się odsunąć od władzy libertynów, masonów i rozliczyć bolszewików. Należy zrobić to, czego nie zrobiła „Solidarność”. Powywieszać na latarniach volksdeutschów, ubeków i złodziei. Jak się tego nie zrobi to zrobią to oni, tak jak to czynią obecnie. Podwyżki, sankcje śmieciowe i mandatowe, kamery na żebraków, podwyżka wieku emerytalnego, telewizja płatna dla emerytów też, obozy pracy w Polsce lub przymus emigracji. Jednym słowem likwidacja świadoma narodu polskiego.

Trzeba domagać się równości prawa i wyborów wobec wszystkich, żadnych preferencji partyjnych i immunitetowych, żadnego dofinansowywania partii, VIP-ów i progów wyborczych. realnej kontroli I, II i III władzy, odpowiedzialności osobistej urzędników i funkcjonariuszy za ich błędy, uczciwych przetargów i konkursów stanowisk, odpowiedzialności rzeczywistej winowajców za doprowadzenie konkretnego człowieka do samobójstwa i wykluczenia społecznego, zniesienia państwa w państwie i układu zamkniętego. Trzeba domagać się rzeczywistego wolnego rynku i wspierania polskiej przedsiębiorczości. Trzeba dać szansę wzrostu populacji narodu polskiego i dbać o polskie dzieci. Trzeba walczyć o realne, uczciwe prawo, nie samowole temidy i domagać się budowy oraz remontu publicznego majątku i dróg, a nie rad nadzorczych dla swojaków. Trzeba protestować i strajkować przeciwko bandytyzmowi, legalnemu bezprawiu. Dziś mordują ekonomicznie.

Mówiły jaskółki, że najlepsze są spółki. Pieprzenie o Pileckim, o konstytucji, to strata czasu. Każdy ma prawo do pracy i chleba. Trzeba zniszczyć stalinowskie służby specjalne i zbudować je od zera. Do schronisk Brata Alberta i stołówek dla bezrobotnych trzeba zagonić odwiecznych polityków. Tych, którzy są odpowiedzialni za rozpad rodzin i patologie. Za śmierć z głodu, bezdomności, bezrobocia i zabójstwa jakich nie było za „komuny”. To jest ten zakłamany dobrobyt i wolność. Trzeba przerwać rozwarstwienie społeczne, kominowe płace tzw. celebrytów i faktyczne ACTA w mediach. Nie niszczy nas Niemiec Rusek, Żyd. Niszczą nas krwiopijcy domowi. Dzieci zbrodniarzy. Niestety, wchodzicie dziesięć razy do tej samej rzeki. Próbujecie zawierać kontrakty z bolszewicką władzą. W waszych szeregach jest WSI, SB, GRU itp.

Niejaki Brunon K. siedzi gdzieś w kazamatach i tak naprawdę nikt nie wie za co i czy w ogóle żyje. Najciekawsze jest to, że łobuzi którzy go oskarżyli o rzekomą próbę wysadzenia w powietrze agencji towarzyskiej na Wiejskiej, tworzą spiskowe teorie dziejów, a nie tłumaczą się z przyczyn desperacji człowieka. Nie naprawiają prowokacji, źródeł, siebie, tylko uprawiają domowy Katyń. Przecież facet nie chciał iść z granatami na włam. Sąd nie orzeka tylko niejednokrotnie skorumpowani funkcjonariusze. Państwo nie rządzi tylko bezkarni urzędnicy. Trzeba tworzyć struktury podziemne i zbierać nazwiska oraz adresy zbrodniarzy. Ja znam sposób na banksterów, baronów partyjnych, krwiopijczych urzędników i funkcjonariuszy oraz legalną mafię w temidzie. Na nowych zaborców z „bratniej” UE. Odciąć im koryto finansowe. Nie łożyć ze swojego portfela na żydostwo. Sami uklękną kiedyś na ulicy i poproszą o łaskę bez akcji terrorystycznych. Inaczej pozostanie faktycznie zgasić światło i wyjechać.

Socjolog

0

Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

160 publikacje
9 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758