Media Watch i recenzje
Like

“Bibrus”na 3 obiegu.

01/05/2013
685 Wyświetlenia
0 Komentarze
50 seconde czytania
“Bibrus”na 3 obiegu.

Dla starego nowego zespołu redakcyjnego, pracującego jeszcze za dawnych czasów “Nowego Ekranu”,pragnę przekazać wyrazy wsparcia,otuchy oraz chęć współpracy z mojej  strony.Panie i Panowie do dzieła Ojczyzna wzywa.Zachętą dla nas wszystkich niechaj będą te słowa z Trylogii Sienkiewicza: “Dlaboga, panie Wołodyjowski! Larum grają! wojna! nieprzyjaciel w granicach! a ty się nie zrywasz? szabli nie chwytasz? na koń nie siadasz? Co się stało z tobą, żołnierzu?” Co się stało z teraźniejszym Narodem Polskim,gdzie jego dawna odwaga,rozum,honor i chęć walki o wolną i niepodległą? Inne zapisy autora: “Sprzedawaliśmy szczątki Tupolewa na złom”RUCH NARODOWY SIĘ RODZI A “NOWY EKRAN” ŚPI!ś.p.Waldemar Milewicz-dziwny jest ten świat!Chcecie naprawdę wolnych mediów?“Duże jasne okna”a może…

0


Dla starego nowego zespołu redakcyjnego, pracującego jeszcze za dawnych czasów “Nowego Ekranu”,pragnę przekazać wyrazy wsparcia,otuchy oraz chęć współpracy z mojej  strony.Panie i Panowie do dzieła Ojczyzna wzywa.Zachętą dla nas wszystkich niechaj będą te słowa z Trylogii Sienkiewicza:

“Dlaboga, panie Wołodyjowski! Larum grają! wojna! nieprzyjaciel w granicach! a ty się nie zrywasz? szabli nie chwytasz? na koń nie siadasz? Co się stało z tobą, żołnierzu?”

Co się stało z teraźniejszym Narodem Polskim,gdzie jego dawna odwaga,rozum,honor i chęć walki o wolną i niepodległą?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Bibrus

"bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy a Gniew twój bezsilny niech będzie jak morze ilekroć usłyszysz głos poniżonych i bitych"

83 publikacje
2 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816