POLSKA
Like

Stojąc na progu wielkiego tąpnięcia

26/04/2014
1142 Wyświetlenia
20 Komentarze
4 minut czytania
Stojąc na progu wielkiego tąpnięcia

Sądząc po narastającej gorączkowo aktywności Imperium Auroatlantyckiego (US&UE) na ukraińskim kierunku i coraz bardziej histerycznej propagandzie medialnej temu zjawisku towarzyszącej, należy domniemać, że podjęto już decyzję o rozpętaniu konfliktu zbrojnego z udziałem Rosji.

0


 

Telewizja Rossija24 podała informację, o zatrzymaniu przez pro-rosyjskie siły samoobrony agentów wojskowych służb Niemiec, Polski (Krzysztof Kobielski) i Danii, podających się za cywilnych obserwatorów OBWE i penetrujących graniczące z Rosją obszary Ukrainy.  Ponieważ udostępniono wojskowe dokumenty identyfikacyjne, prezentujące ich facjaty oraz nazwiska, o „perfidnej” prowokacji Putina w tym przypadku mowy być nie może.  Zresztą media zachodnie i tak nie kwestionują tego faktu.  Jeśli na takiej działalności udałoby się schwytać rosyjskich agentów, wystarczyłoby to zapewne, jako pretekst do rozpoczęcia III Wojny Światowej, ale ponieważ byli to „nasi ludzie”, to wiadomo, że nie stanowi to dowodu na ingerencję w wewnętrzne sprawy suwerennego państwa (Ukrainy), a jedynie kolejny przykład szerzenia zachodniej wolności i demokracji.  Nie potrzeba o tym nikogo przekonywać.  Każdy „rozumny Polak” ma to już od dawna zakodowane w swej świadomości.  Serce się raduje na widok niemiecko – polsko -banderowskiego braterstwa broni.

 

Na obecnym etapie deprawacji społeczeństwa, inteligencja i logika nie mają już żadnego znaczenia.  Jako ilustrację tego faktu można przytoczyć to, że siły przyrównujące, w pejoratywnym tego znaczeniu, Putina do Hitlera, równocześnie zarówno słowem, jak i czynem popierają rządzących zachodnią Ukrainą neonazistów, którzy bez osłonek chlubią się ideologią Hitlera, Szuszkiewicza i Bandery i bez zahamowań posługują się hitlerowską symboliką.

 

W szerszym kontekście wygląda to jeszcze groźniej.  Bóg to PRAWDA, droga, miłość.  Nasz świat doszedł już do punktu, w którym w PRAWDE nie wierzy.  O ile jeszcze w XX wieku nawet Stalin, czy Hitler nie negowali Jej istnienia, o tyle obecnie zastąpiono ją nihilizmem i relatywizmem.

Aby sfabrykować pretekst do rozpoczęcia II Wojny Światowej, Hitler potrzebował fałszywej prawdy o radiostacji Gliwice. Teraz, zachód bez żenady nazywa agresję- szerzeniem wolności, aranżowane przez siebie przewroty- demokracją, terror- tolerancją, nędzę- dobrobytem i tak dalej.  Najsmutniejsze jest to, że „rozumni Polacy” akceptują taki sposób „myślenia”, bez słowa sprzeciwu.  Jeśli „dobry zachód” prowadzi agresję przeciw „złej Rosji”, to przeciętny obywatel III RP nie widzi żadnego moralnego problemu związanego z odwróceniem ról i przylepieniem właśnie jej nalepki „agresora”.  Cóż w tym niestosownego?  Przecież Rosja jest „zła”!

 

Bezwiednie zaprzeczając PRAWDZIE, przeczą BOGU.  Ale któż by w dzisiejszych czasach rozdzielał włos na czworo i zajmował się taką filozofią?

 

Mało tego!  Obserwujemy obecnie niesłychany poziom tolerancji, ale tylko w stosunku do „jedynie słusznych postaw”, „jedynie słusznych poglądów” i „jedynie słusznych ideologii”. Niedawno, w miejscu publicznym, zwrócił się do mnie pewien człowiek z następującym dictum: „Rosjanie nie są złymi ludźmi, natomiast Ukraińcy są straszni”.  Zanim wypowiedział te słowa, zniżył głos i trwożnie rozejrzał się po otoczeniu.  Tak, nieprawdopodobna tolerancja „rozumnych Polaków” może być groźna dla przygodnych „agentów Putina”..

 

Imperium Euroatlantyckie (US&UE) trzeszczy w szwach, gospodarka chyli się ku upadkowi.  Jego władcy muszą się spieszyć by zdążyć z agresją, zanim pogłębiająca się nędza i związane z nią kłopoty osłabią antyrosyjską histerię.   Tak, więc wielkie tąpnięcie III Wojny Światowej zbliża się milowymi krokami.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
dr nowopolski

Unikajacy stereotypów myslowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i swiata

344 publikacje
3 komentarze
 

 1. Avatar kaz

  Mysle, ze autor przesadza. Nie klaszcze zachodnim politykom, ale trzeba zrozumiec, ze Putin jest wychowankiek KGB – zbrodniczej oraganizacji tak jak jej protopasta NKWD, ktore rywalizuja o palme pierwszenstwa w zbrodniach z SS czy Gestpo. Nie Pan zastanowi sie co by bylo, gdyby prezydent Niemiec byl wychowankiem Akademii SS. Wlasnie ze wzgledu, ze Putin jest wychowankiem Akademii KGB nie mozna przypisywac Putinowi cech dobrego czlowieka. Jest to wyksztalcony na zbrodniarza bandzior. Uwazam, ze zachodni politycy tez sa zli, ale uwazam zycie w niewoli rosyjskiej I do tego putinowskiej jest nie do zakceptowania przez kazdego polskiego patrioty.
  kaz

  0
  • Avatar Krzywousty

   Amen.
   Nic dodać nic ująć.

   0
   • Avatar fd

    porownujac okupacje ruska do niemieckiej
    wole te ruska
    kto sadzi. inaczej jest kompletnym
    durniem
    i konczy tak jak polska armia po wojnie
    w anglii

    0
    • Avatar Michał

     Kompletny dureń ,który nie chce skończyć tak,jak polska armia w Anglii,woli skończyć tak,jak polska armia w Katyniu,Miednoje i wielu innych,do dzisiaj nie znanych miejscach.Zaiste,Bóg jest nieskończenie miłosierny,a głupota ludzka nieskończona.

     0
  • Avatar Gerwazy

   KGB zbrodnicza? To jak skończony sk…synu nazwiesz CIA? Ci to dopiero mają i krew i niewyobrażalne cierpienie na swoim koncie. KGB to przy nich organizacja charytatywna.

   0
 2. Avatar AS

  “Imperium Euroatlantyckie (US&UE) trzeszczy w szwach, gospodarka chyli się ku upadkowi. Jego władcy muszą się spieszyć by zdążyć z agresją, zanim pogłębiająca się nędza i związane z nią kłopoty osłabią antyrosyjską histerię. Tak, więc wielkie tąpnięcie III Wojny Światowej zbliża się milowymi krokami.”
  Zgadza się, trzeszczy. Trwa też odwracanie kota ogonem z Hitlerem. Ale wojny jeszcze teraz nie będzie. Wojna nastąpi wtedy, gdy świat będzie chciał odejść od dolara i Ameryka nie będzie miała z czego żyć. Wojnę oczywiście rozpęta Ameryka. Ale do tego to daleko. Jeszcze jakieś 30 lat. Wiadomo tylko kiedy się zakończy. W roku rozpoczęcia wojny secesyjnej. I wtedy będzie ogólnoświatowy reset.
  PS. Bawmy się więc, bzykajmy na potęgę, jeździjmy po świecie, róbmy co tam hulaj dusza. Bo życie jest tylko jedno i trzeba go należycie wykorzystać.

  0
 3. Avatar Krzywousty

  Czy do sprawdzenia zadania domowego uczniów z matematyki weźmiesz matematyka czy polonistę?
  Czy do sprawdzenia nowego mostu wyślesz inżyniera budowlańca czy dziennikarza sportowego?
  Czy do przetestowania nowej rakiety tenisowej weźmiesz zawodowego tenisistę czy mistrza szachowego?
  .
  Dlatego przestań pierdzielić że kwestię demilitaryzacji, rozbrojenia, i wycofania zakamuflowanych jednostek specjalnych ma sprawdzać ktokolwiek inny niż profesjonalni żołnierze i specjaliści od tych spraw.
  Ło matko z córką – wcale się nie kryli tylko mieli przy sobie swoje prawdzie dokumenty poświadczające kim są! Przecież Ruscy nigdy by czegoś takiego nie zrobili! Każdy z ruskich obserwatorów byłby naukowcem specjalistą od życia seksualnego motyli.
  Nawet na Krymie nie było ani jedngo rosyjskiego żołnierza tylko cywile co sobie kupili broń i umundurowanie w supermarkecie… a wszyscy identyczne toczka w toczke.
  .
  Przestań ojciec chromolić głodne króliki bo nawet mój pies gryzie monitor zobaczywszy ten artykuł.
  OBWE nie wysłało specjalistów od dokarmiania jeleni tylko fachowców od wojowania! Kurde zobaczą co Rossija naprawdę kombinuje! Znaczy szpiony!
  Szpiony jak się patrzy…

  0
 4. no no staropolski ,ty to masz te rosyjskie cipcipcip bo jak na analityka to raczej jako pomoc w laboratorium analitycznym.Analityk zaczynajacy od bog honor ojczyzna to samo w sobie jest dobre i takie analityczne.

  0
 5. Avatar Alek

  no fajnie opisane !! Rosja jest zla !!! a neobanderowcy z faszystowská ideologia sa super !!! Ludzi slow poprostu nie ma kto nie wierzy ze teraz na Ukrainie rzádzá nacjonalisci niech wejdzie na ich stronkke http://banderivets.org.ua/

  0
 6. Avatar Ireneusz Tadeusz

  Słowianie ! syjonistyczne ścierwa z USA UE Izraela wypowiedziały Słowianom wojnę !!!!

  Putin jest jedną z osób niekorumpowalnych, tych, których opisał amerykański agent od brudnej roboty John Perkins w swojej książce „Confessions of an Economic Hit Man”.
  więc ? Nie można ich ani kupić, ani też nie boją się gróźb śmierci, tak więc nie można ich zastraszyć. Można ich tylko niszczyć krytyką oczernianiem wyszydzaniem !!! c otutaj robi znakomicie żyd o nicku ,, kaz,, !!!!!
  Putin jest jednym z Ostatnich Mohikanów. studiował Stosunki Międzynarodowe i ukończył Prawo na Uniwersytecie w Moskwie. !!!
  Należy jednak pamiętać, że celem działania Putina jest dobro Rosji i Słowianom !!
  żzydo-chazarsy oligarchowie, którzy się ostali, i fikają są jak zwierzyna, na którą Putin poluje. !!! i o to biega żydowsko-syjonistycznym ścierwom !!!! mieli za Jelcyna ROsję na widelcu !!A PUTIN ODBIŁ ROSJĘ Z ŁAP syjonistycznego żydowstwa !!

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !! BEZ ŻYDO-NATO !!!!

  0
  • Avatar Henryk

   Brawo! Tak właśnie wygląda obecna sytuacja. To jest właśnie PRAWDA, którą ZŁY zastępuje fałszem, a wyznawcy Jezusa idąc za fałszem wypierają się JEZUSA, który mówił “JAM JEST PRAWDA”, a PRAWDA nie oznacza wygodę, ani nagrodę za jej głoszenie.

   0
  • Avatar wbbb

   Polska neutralna byłaby może dobę, a może tydzień. Potem zostałaby zajęta od wschodu, a być może i od zachodu.
   A obserwatorzy OBWE byli oficjalnie żołnierzami – gdyby mieli się ukrywać to by mieli fałszywe dokumenty! Jaki cywil odważyłby się pojechać teraz na wschód Ukrainy? Chyba samobójca.

   0
 7. Avatar Ireneusz Tadeusz

  http://www.youtube.com/watch?v=j8D_jrvr4L8 !

  http://www.youtube.com/watch?v=u_pPgcCIlnU

  Tu macie prawdę którą nie zobaczycie z żydo-syjonistycznych mass-medów w Polsce !

  0
 8. koles ale to nie ta wojna i nie ten putin.Moze ci sie pieprzy z raz-putinem..A generalnie..bacznosc!!!! łamago.

  0
 9. Avatar policjant łapówkarz

  Wiecie co Panowie ?
  Tak się śmiesznie składa, że wszyscy macie rację.
  Prawda jest taka, że dwa obozy skurwysynów biją się o władzę absolutną nad światem.
  A tacy dyskutanci jak powyżej zostaną użyci jako mięso armatnie. Nie znam innych ras we Wszechświecie (bo to że są, to już nie ma wątpliwości), ale śmiem twierdzić, że rasa homo sapiens to najbardziej debilna i pojebana rasa w tej części wszechświata.

  0
 10. Avatar policjant łapówkarz

  I żaden putin, ani obama, ani papież, ani inny głupkowaty palikot tego nie zmieni.

  0
 11. a to fakt….. jako ze oni z tego.

  0
 12. Jedno jest pewne. Szpieg nie może dać się złapać! Jak to się przydarzy, to klops do kwadratu. Szkoda mi ich, bo o ile jeszcze żyją, ich żywot będzie krótki i niekoniecznie wygodny.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816