Komentarze dnia
Like

Solidarny z bezprawiem radny Paweł Śliwa (także sędzia Trybunału Stanu) wiceprezesem Polskiej Grupy Energetycznej

24/03/2016
692 Wyświetlenia
1 Komentarze
4 minut czytania
Solidarny z bezprawiem radny Paweł Śliwa (także sędzia Trybunału Stanu) wiceprezesem Polskiej Grupy Energetycznej

Dedykuję poseł Barbarze Bartuś (PiS), która w sprawie „afery B-18” w Wilczyskach także nie podała pokrzywdzonym pomocnej dłoni!
Najpierw prasa doniosła, że Paweł Śliwa, adwokat z Gorlic, radny Sejmiku Województwa Małopolskiego (SWM), otrzymał stanowisko członka Rady Nadzorczej Polskiej Grupy Energetycznej. Ta informacja niedługo utrzymała się jednak na czołówkach gazet. Wczoraj, tj. 23 marca 2016 roku można było już przeczytać:

0


Inne zapisy autora:

0

Maciej Rysiewicz
Maciej Rysiewicz http://www.gorliceiokolice.eu

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

628 publikacje
270 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar Rodowity

    Jest oczywistym, że chodzi o zdegradowanie i przejecie przez judeogermańców PGE w całości, jak i reszty tego co jeszcze pozostało z poprzednich grabieży Polski. PiS do wyborów uprawiał maskaradę patriotyczno-polską, ale teraz już nie musi. Obecnie wystarczy odwracanie uwagi społecznej w zupełnie banalny sposób, przy pomocy prostych zabiegów socjotechnicznych. Wystarczy jakiś tam, w sumie demoralizujący i destrukcyjny społecznie “program +500”, maskarada KOD-u utrzymywana przez PiS, czy wreszcie akcja dezinformacyjna w sprawie sztucznego problemu z TK. Morale szaraków jest nakarmione, a PiS zaczyna taniec kontynuacji zniszczenia resztek polskości, polskiego majątku narodowego… Zmiany kadrowe i decyzje podejmowane na szczeblach władzy pokazują jedno: PiS nie odetnie się od roszczeń żydów i zrobi z obywateli żebrzących o jałmużnę zasiłkową niewolników bez godnej pracy, to już ostateczne. Ujawnił to Kaczyński w izraelskiej gazecie stwierdzeniem o konieczności referendum w sprawie zwrotu tak zwanego “mienia pożydowskiego”.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816