Bez kategorii
Like

Słowo na dwudniowe święto policji

21/07/2012
431 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Na zdjęciu: ofiara policyjnej brutalności otrzymuje pomoc medyczną w czasie obchodów Święta Niepodległości 11 Listopada 2011

0


 

Z mamą Madzi jest jak z Tuskiem – gdyby oddała dziecko dziadkom nie dostawałaby na nie zasiłku, a z czegoś trzeba żyć. To właściwie tłumaczy, dlaczego dupeńki (der PO, niem.) wciąż biorą, pomimo aktu oskarżenia jeszcze z 2009 roku. CBA, WSI, BBN, CBŚ, WBW i inne organizacje zajmują się wzywaniem ma przesłuchania obywateli i cierpliwym tłumaczeniem, że dzisiejsze przesłuchania nie mają żadnego związku z przeszłością a dzisiejsi interlokutorzy nie mają nic wspólnego z PRL.

W tym czasie umiera ubek Jerzy Kulej i nagle okazuje się, że był on przykładem patrioty, bo wystąpił bodajże jeden raz na ringu przeciwko jakiemuś kacapowi, prawdopodobnie również ubekowi i go znokautował. Nokaut ruskiego ubeka przez polskiego wywołuje zgodny wrzask mediów o uznanie ubeka Kuleja bohaterem narodowym. Marne media, za które naród słusznie nie chce płacić (sam nie płacę i nie będę płacić) wspierane są przez mroczne kreatury ze świata polityki, w tym chyba pochodzącego z „pokolenia skurwysynów” posła Pis Maksa Kraczkowskiego, który publicznie nie marnuje każdej okazji aby wyrazić swoje kondolencje dla sierot po Kuleju, sierot po Łapickim i w ogóle sierot po PRL do tego stopnia, że nawet mnie chce się rzygać. Zamiast jednak wymiotować na maksa przestanę z całą pewnością głosować na Prawo i Sprawiedliwość i będę namawiać znajomych do tego samego.

Pogwałcenie polsko-rosyjskiej umowy o grobach i miejscach pamięci ofiar wojen i represji w Katyniu odbywa się w świetle jupiterów: na grobach moich bliskich, których Państwo Polskie pozostawiło w Katyniu stanęła jakaś buda pod złamanym krzyżem, a o aktach sprawy Katyńskiej, które miał przywieźć do Polski niemój Prezydent Komorowski nic nie wiadomo. Niewykluczone, że Akta Katyńskie zwyczajem polskich turystów spóżniły się na samolot, albo że w trosce o stan emocjonalny Rodzin Katyńskich spłoneły w jakiejś kapliczce hoplohaustu w tuskim MSZ. Impotencje Prezydenta Komorowskiego sądząc po ilości jego dzieci i układów biznesowych wykluczam z góry!

Marny minister spraw zagranicznych o nazwisku Sikorski milczy, zapewne w obawie, aby nie stać się kolejną ofiarą irańskiego odwetu za mordowanie irańskich naukowców przez Izrael, tym razem nie w Burgas, a na polskiej ziemi. Multireligijnemu szefowi tuskiego MSZ udało się jednak po wielu staraniach doprowadzić do wyjazdu z Polski świadka Zamachu Smoleńskiego z amerykańskim dyplomatycznym immunitetem ambasadora Feinsteina. Ważny to świadek, którego trudno by było powiesić przed telewizorem, tak aby jeszcze po śmierci używał pilota, albo zastrzelić się poza zasiegiem kamer monitoringu. O sukcesie ministra zameldowały wszystkie propagandówki układu. Aby odwrócić uwagę od prawdziwego pola konfliktu podano, że ojciec rodziny żydowskiej Sikorski walczył z USA o prawa ekonomiczne Polaków. Nawet mnie zakręciła się przy tym łza.. A mówią, że lemingom brakuje fantazji i elastyczności myślenia.

Pierwszego sierpnia 2012 w Warszawie zamiast syren zawyje stara k…. . Po Madonnie występować będą Hołdys, Krawczyk, Wodecki i Kora. To dowód, że od lat 70 w muzyce i polityce nic się nie zmieniło.

Niemała w tym zasługa sądów ślepych na jedno oko, prokuratorów z układu i policjantów, co to przestępcom nie szkodzą, aby społeczeństwa niepotrzebnie nie dzielić. Za to należą im się medale i uznanie wszystkich obywateli. Jestem pewien, że nasi przyjaciele o delikatnej, śródziemnomorskiej urodzie i tym razem staną ma wysokości zadania i przyznają dużo medali funkcjonariuszom, którzy w zeszłym roku w Dzień Niepodległości uniemożliwili nam godne świętowanie dzielnie chroniąc towarzyszy z miedzynarodówki komunistycznej. W tym roku mają na to aż dwa dni, aby czasu starczyło na odznaczenie każdego pałkarza. Sprawiedliwości musi stać się zadość jeszcze przed 11 Listopada. Jak myślicie: dlaczego?

Podpowiedż dla wszystkich tych, którzy ostatnio dostali obywatelstwo polskie (nie mając żadnych korzeni polskich) i wszystkich nas wykrzysztonili:

1. "Grzanie, dobre grzanie!"

2. 300 Fotoradarów zamiast 300 mld zł z UE.

Poprzednio: Wielki lęk: o tym, jak Polacy boją się SB i ich kontynuatorów

 

0

Tomasz Sokolewicz

"Dzialacz niepodleglosciowy. Wspóltwórca "Ucznia Polskiego", Federacji Mlodziezy Szkolnej i Polskiej Armii Krajowej. Pedagog, manager i germanista. Ulubione motto: "Milsza mi niebezpieczna wolnosc niz bezpieczna niewola” Rafal Leszczynski XV"

153 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758