Globalnie i Lokalnie
21

Technologia 5G – Znamię Bestii Sieć śmierci Bestii cz.1

23/02/2019
10880 Wyświetlenia
5 Komentarze
47 minut czytania
Technologia 5G – Znamię Bestii Sieć śmierci Bestii cz.1

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia”

0


Znamię Bestii

Technologia 5G siecią śmierci Bestii

   Technologia 5G powstała w Izraelu. Zastosowanie tej technologii niesie za sobą ogromne ryzyko zdrowotne, epidemiologiczne dla mieszkańców świata, jak również jest ogromnym zagrożeniem dla cyberbezpieczeństwa państwa.

Przy pomocy tej technologii będzie można nie tylko przejmować wszystkie dane, które będą przesyłane. Ale również jest to technologia wojskowa, będzie można bardzo ingerować w myśli ludzkie, nie tylko osób prywatnych ale także, rządzących, czy wynalazców. Jeżeli dopuścimy do tego, że ten system zostanie zainstalowany na terytorium naszego kraju, będzie to proces nieodwracalny! Technologia 5G i WI-FI to jest broń technotroniczna, która może nas nie tylko śledzić i inwigilować, ale może nas zabijać zdalnie, może nami manipulować, przekształcać w posłuszne, bezwolne marionetki. Lada moment będzie za późno!

Najnowsze technologie wprowadzane przez różne światowe kompleksy militarno-przemysłowe już wpływają i mają wpłynąć na nasze życie. Ostatecznie  definitywnie i nieodwołalnie mają zmienić oblicze ludzkości.

Technologia 5G ma umożliwić tak zwany Internet rzeczy. Jest to połączenie nie tylko komputerów i smartfonów w jedną sieć teleinformatyczną, ale także wszystkich urządzeń i przedmiotów codziennego użytku w otoczeniu człowieka, które będą wyposażone w nano-chipy. Ma to być jedna wielka się łącząca wszystkich ludzi, ich organizmy i umysły oraz cały sprzęt którym ludzie się posługują na co dzień. Dane o każdym człowieku będą znane, tak dane biologiczno-zdrowotne organizmu człowieka jak również wszelkie dane osobowe na czele z danymi finansowymi, osobistymi oraz światopoglądem. Ale co najważniejsze ma myć prowadzona pełna kontrola umysłu każdego człowieka. Istnieją możliwości pozbawienia każdego człowiek jego wolnej woli.

Technologia 5G wykorzystuje fale milimetrowe, które to fale znajdują się w paśmie częstotliwości na których drgają wszystkie błony komórkowe organizmów żywych i roślin. Natomiast wyższe  pasma częstotliwości  komunikacji  5G odpowiadają częstotliwości biokomunikacji pomiędzy wszystkimi komórkami i narządami organizmów żywych i roślin. To są również częstotliwości pracy mózgu ludzi i zwierząt.

Widać tutaj olbrzymie zagrożenia zdrowotne dla człowieka ale także zagrożenia dla całej fauny i flory na Ziemi. Znane jest, że wymierają ptaki, owady, drzewa na które wpłynęło promieniowanie EMF.

Kolejnym zagrożeniem  jest zagrożenie cyber bezpieczeństwa całego państwa.  Istnieje możliwość użycia tej technologii do różnych wrogich działań przeciwko państwu i narodowi, każdego kraju w którym ta technologia zostanie wprowadzona, w tym także dla Polski.

    Żyjemy w czasach próby, kiedy to naszą rzeczywistością, naszą planetą, próbują zawładnąć ludzie o bardzo złych intencjach.

Właśnie technologia 5G jest to taka nieustanna kontrola 24 godziny na dobę, dzień w dzień, każdego człowieka na ziemi i każdego przedmiotu na planecie, który jest wyposażony w mikroprocesorowy nano-chip. Należy wiedzieć, że już od ładnych paru lat, wszystkie przedmioty które kupujemy, wszystkie banknoty którymi się posługujemy, wszystkie dokumenty i karty kredytowe są wyposażone w takie nano-chipy. Przed mikrofalami technologii 5G nie będzie dokąd uciec, nie będzie odwrotu, nie będzie rezerwatów dla tych którzy nie będą mogli z tym oddziaływaniem żyć. Ludzie którzy będą niedostosowani, będą chorować i będą umierać. I nikogo to nie będzie obchodziło.

Gdy zostanie wprowadzone 5G jako infrastruktura na ziemi, czeka nas to,  że nie tylko wszystkie urządzenia będą wplecione w jedną cberinformatyczą sieć.  Ale przede wszystkim nie będzie takiego miejsca na planecie gdzie by nie były rozsypane i rozpylone dosłownie miliardy czujników i sensorów komunikujących się z siecią 5G, poprzez anteny naziemne i satelity z serwerami tej sieci. To już jest wprowadzane, to się dzieje już teraz, a w przeciągu najbliższych paru lat ma nastąpić pełna kontrola całej planety. Planowane jest umieszczenie na orbicie 20 tysięcy satelitów szpiegowskich przewidzianych do współpracy z tą siecią.

Technologia 5G jest to nie tylko zwiększona możliwość kontroli umysłu. Podstawowe zagrożenie 5G jest to, że daje ono możliwość wykorzystania tej technologii jako broni, przez wprowadzenie do przestrzeni informacyjnej organizmów ludzi jako elementów sieci w której będą zawarte informacje między innymi  o stanie biologicznym, umysłowym i osobowym człowieka. Istnieje możliwość do interakcji z sieci, między innymi do przekodowania za pomocą tych wysokiej częstotliwości fal radiowych kody genetycznego człowieka.

Znane są od lat plany elit  globalistycznych, które to elity chcą się pozbyć około 85% ludzkości na Ziemi. Obecnie jest ludzi około 7 mld, a globaliści chcieliby ograniczyć ludzką populację co najmniej do 1 miliarda a najlepiej do optymalnych 500 tysięcy. Ten proces jest już bardzo zaawansowany a technologia 5G jest narzędziem aby ten zamiar skutecznie wprowadzić w życie.

Jest 17 krajów które będą chronione od tej technologii i wyludnienia oraz procesów wprowadzanych przez globalistów. Nawet jeżeli tam będzie wprowadzne 5G to ono będzie skrupulatnie kontrolowane przez państwo. Takim sposobem kontroli jest zastosowanie 5G ale tylko poprzez światłowód. Tak swoją ochronę planuje na przykład Izrael. 17 krajów planuje bardzo szeroką profilaktykę i obronę, ma być dla nich stworzony jak gdyby parasol ochronny. Strefa ochronna ma liczyć mniej więcej 58% terytorium Ziemi. Natomiast pozostałe 42% jest przeznaczone na zagładę, do depopulacji. Niestety Polska jest po stronie skazanej na zagładę.

Te palny są bardzo stare. Już w 1973 roku odbyła się w Warszawie konferencja  z której tajne dokumenty mówią o planach globalistów. Już wtedy mówiono, że to się stanie za pomocą fal radiowych, a konkretnie za pomocą mikrofal.

 Obecne badania częstotliwości bezprzewodowych w zakresie milimetrowym i submilimetrowym potwierdzają, że fale te oddziałują bezpośrednio na ludzką skórę, w szczególności na gruczoły potowe.  Może wystąpić wiele chorób skóry i raka, jak również fizyczny ból skóry.

Godząc się na 5G powinniśmy wiedzieć, że całkowicie rezygnujemy z prywatności. Przy rozwoju Internetu rzeczy i stacji bazowych 5G będzie można zlokalizować człowieka, co do kilku centymetrów, a także zidentyfikować go i widzieć jego poczynania.

Ekspansja 5G w powiązaniu z wykorzystaniem tzw. „rozumnego pyłu” (Smart Dust – nanostrukturalne urządzenia metalowo-krzemowe) sprawi, że można będzie na globalną skalę manipulować zachowaniami ludzi. Np. dobrym lub złym samopoczuciem lub nawet sugerowaniem mu myśli. Jeśli ktoś bierze to za fantastykę, to powinien się ocknąć i wyjść z matrixa bowiem  nanourządzenia są opracowywane oficjalnie i wykorzystywane już od dłuższego czasu.

5G może być kajdanami dla społeczeństwa na masową skalę, o tyle wydajnymi i skutecznymi – że niewidzialnymi.

Brussels Electronical Accounting Surveying TerminalBEAST

Logical Universal Communications Intractive Databank LUCID

     Dr Hanrick Eldeman, główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej w Brukseli, ujawnił,  że plan „Odnowy świata z chaosu” jest już realizowany. Światowy kryzys ekonomiczny na początku  1974 r. doprowadził do spotkania przywódców krajów EWG, doradców i naukowców w czasie  którego dr Eldeman przedstawił: „BESTIĘ”, ang. „BEAST” = Brussels Electronical Accounting  Surveying Terminal. Następnie powstał projekt „LUCTFER”, ang. LUCID = Logical Universal Communications Intractive Databank.

 „Bestia” to gigantyczny trzy-piętrowej wielkości komputer, ulokowany w administracyjnym budynku siedziby EWG (UE) w Brukseli. Ten superkomputer służący do kontroli wszystkich ludzi na ziemi  jest dosłownym przejawem i narzędziem Bestii. „Lucyfer” to rozszerzony o bazę danych projekt „Bestia”.

Jest to samoprogramujący się komputer, który będzie w stanie rejestrować i kontrolować między innymi wszystkie transakcje finansowe na świecie, ale nie tylko. Planuje się wprowadzenie cyfrowej identyfikacji wszystkich zamieszkałych na świecie ludzi. Każdy mieszkaniec naszej planety otrzyma swój indywidualny numer składający się z trzech sześciocyfrowych liczb, który będzie niezbędny dla przeprowadzenia jakiejkolwiek transakcji. W ten sposób mają zostać wyeliminowane problemy wiążące się ze stosowaniem niedoskonałych kart kredytowych. Taki numer identyfikacyjny będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, umieszczony na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka. Będzie możliwy do odczytania tylko poprzez stosujący podczerwień skaner w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych.

Żyjemy obecnie w epoce komputerów, robotów, elektroniki i mikroprocesorów, których postęp  jest tak szybki, ze ludzie z trudem dotrzymują temu kroku. Czy ten tak zwany „postęp” prowadzić będzie do absolutnej kontroli nad każdym człowiekiem na ziemi pod rządem Rządu Światowego, prowadzącego do totalnej utraty suwerenności i tożsamości. Każdy człowiek poprzez sieć szybkiego Internetu i komunikację satelitarną będzie pod pełną kontrolę co do danych finansowych, osobistych, biologiczno-zdrowotnych, miejsca pobytu  i innych.

Obecnie banki wprowadziły nowym systemem „pieniędzy elektronicznych” którego celem jest  eliminacja pieniądza papierowego i czekowego. Zwróćmy uwagę na to, co Baronowie Wielkiej  Finansjery już przygotowali dla nas: karty bankowe z mikroprocesorem (Smart Cards), maszyny bankowe ATM tz. bankomaty, bezoddziałowe banki (banki bez kasjerów). Wszelkie operacje bankowe maja być dokonywane przez telefon,  telewizję, czy komputery za pomocą sieci satelitarnej i kontrolowane przez jeden globalny system.

A zatem jeżeli ktoś nie będzie chciał się podporządkować nowemu systemowi, nie będzie chciał używać do swoich transakcji kart z mikroprocesorem będzie po prostu pozbawiony dostępu do swojego konta bankowego.  Bez mikroprocesora (biochipu) nikt nie będzie mógł nic kupić ani sprzedać. Mistrzowski plan, przewiduje wprowadzenie systemu komputerowego, który by przydzielił numer  (cyfrowy identyfikator) każdemu mieszkańcowi świata. Numer ten będzie niezbędny do przeprowadzenia jakiejkolwiek transakcji finansowych, eliminując w ten sposób gotówkę,  czeki, wszelkie karty kredytowe czy debetowe i tzw. „smart cards”. Ten numer będzie zakodowany w mikroprocesorze (biochip) wszczepianym na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka.

Mikroprocesor ten będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, możliwy do odczytania tylko poprzez  skaner (odczytujący aparat) w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych.

Jeden z przywódców EWG zapytany: „Co się stanie, jeżeli ktoś nie podporządkuje się nowemu  systemowi lub odmówi przyjęcia swojego numeru?” Odpowiedź brzmi: „Będziemy musieli uciec się do siły, aby taki osobnik lub osobnicy  spełnili nowe wymagania”. Henry Spaak, jeden z twórców EWG i Generalny Sekretarz NATO  powiedział kiedyś w jednym ze swoich przemówień: „Dosyć już mamy komisji. Nie potrzebujemy następnej. To czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, ze będzie w stanie zapewnić pokój i być posłuszny politykom, oraz wydostanie nas z gospodarczego chaosu, w którym  wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno czy to będzie Bóg czy  demon, my go uznamy!”.

Wyznania dr. Sandersa – Twórcy biochipu

  „Trzydzieści dwa lata mojego życia spędziłem na pracy w dziedzinie elektroniki, projektując „mikrochipy” dla potrzeb bio-medycznych. W 1968 r. zostałem zaangażowany prawie przypadkowo do badań nad rozwojem projektu dotyczącego leczenia złamanego kręgosłupa.

Jednak kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był ‚biochip’, który według mnie jest ‚Znakiem Bestii’. ‚Biochip’ jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1.5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia miejsc na ludzkim ciele, gdzie występują największe wahania temperatury. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna cześć dłoni. Pracując nad ‚mikrochipem’ nie mięliśmy pojęcia, ze może być on użyty jako procesor do identyfikacji ludzi. Nasze dzieło miało służyć ludzkości. Kiedy praca nad ‚chipem’ była już zaawansowana, nasi pracodawcy oświadczyli, że wobec  nieopłacalności użycia ‚biochipu’ do leczenia kręgosłupa, trzeba dlań znaleźć bardziej lukratywne zastosowanie. W trakcie dalszych badań zauważyliśmy, że częstotliwość na której pracuje ‚chip’,  ma duży wpływ na zachowanie się człowieka.

Polecono nam wówczas zbadać możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami przy pomocy ‚biochipu’. Okazało się, ze jest to możliwe. Wykazano np., że przy pomocy ‚bio-chipu’ można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi. Tego rodzaju ‚mikrochip’ nazywaliśmy ‚Rambo’. W  ‚biochipie’ znajduje się 250 tysięcy komponentów, w tym maleńka baterie litowa. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy.  Rozmawiałem z lekarzem Bostonskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niego w przypadku uszkodzenia ‚chipu’, może dojść do ciężkich owrzodzeń. „A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii” (Ap.16:2).

Wycofałem się z prac nad tym projektem, wiele razy jednak byłem konsultantem. Brałem również udział w wielu konferencjach jako ekspert w dziedzinie programowania ‚mikrochipów’. Na jednej z takich konferencji omawiana była sprawa kontroli i identyfikacji ludzi. W tego rodzaju konferencjach uczestniczyli miedzy innymi Henry Kissinger i pracownicy CIA. W miarę  postępu prac nad rozwojem ‚bio-chipu’, najważniejszym punktem badań stało się jego zastosowanie do identyfikacji ludzi. Skupiono się nad problemem załadowania w ‚biochipie’ danych takich jak: nazwisko, wizerunek osoby (zdjęcie twarzy), numer ubezpieczeniowy (SIN), odciski palców, fizyczny opis osoby, historia rodziny, adres, zawód, informacje o rozliczeniach podatkowych i kryminalna przeszłość.

Do Kongresu USA został skierowany projekt ustawy mówiący o możliwości wszczepienia ‚biochipu’ w ciało niemowlęcia bezpośrednio po urodzeniu w celu identyfikacji. Prezydent USA, na podstawie ‚Emigration Control Act z 1986r., ustęp 100’, może wprowadzić według własnego uznania różne typy i sposoby identyfikacji ludzi – może to być niewidzialny tatuaż albo elektroniczny nadajnik pod skórą.

Zastanówmy się i przyjrzyjmy się tym wszystkim faktom. To co nadchodzi, nie przyjdzie od razu jako wielki szok. Ścieżka prowadząca do tych zmian- została już wytyczona.”

Podsumowanie  projektu BEAST– LUCID

    Plan, przewiduje wprowadzenie systemu komputerowego, który będzie identyfikował ludzi poprzez przydzielony numer (cyfrowy identyfikator) każdemu mieszkańcowi świata. Ten numer będzie zakodowany w mikroprocesorze (biochipie) wszczepianym na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka. Biochip jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Miejscami na ludzkim ciele, gdzie występują największe wahania temperatury, jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna cześć dłoni. Mikroprocesor ten będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, możliwy do odczytania tylko poprzez skaner (odczytujący aparat) w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych. Bioczip-implant mimo swej dużej pojemności cyfrowej, rzędu kilku megabajtów będzie bardzo małych rozmiarów. Najnowsze bio-nadajniki mają wielkość ziarna ryżu. Każdy chip jest niepowtarzalnym egzemplarzem. Do wszczepienia implantu używa się w miarę bezpiecznych, hipodermicznych igieł. Żywotność urządzenia to 99 lat. Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Każdy otrzyma numer identyfikacyjny zawierający trzy sześciocyfrowe liczby stanowiące kod który będzie niezbędny do przeprowadzenia jakiejkolwiek transakcji. Taki sposób znakowania ludzi opisany jest w apokalipsie św. Jana, gdzie nazwano to znamieniem bestii. „Wszyscy otrzymają znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole i nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamieniaimienia Bestii lub liczby jej imienia, a liczba jego jest 666” (Ap.13:16-18).

Poprzez łączność satelitarną ludzie będą połączeni z centralnym komputerem i przez niego kontrolowani. Nazwa centralnego komputera brzmi: BESTIA – BEAST, a  projekt rozszerzony o bazę danych nazywa się LUCYFER – LUCID. Projekt ten zakłada zebranie w jednym centralnym komputerze wszystkich możliwych danych o każdym mieszkańcu naszej planety. Wymagane będzie obowiązkowe posiadanie Universal Biometric Card, czyli uniwersalnej karty biometrycznej lub wszczepionego pod skórę biochipa o takiej pojemności, w którym zarejestrowane zostaną wszelkie dane, z możliwością użycia ich do rozmaitych indywidualnych transakcji finansowych i inentyfikacji – dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, karta zdrowia, informacja podatkowa, dane o karalności, historia rodziny, wyuczony zawód itd. Każdy z nas będzie zatem opatrzony swoistym kodem paskowym.

Obecnie jest już rozpowszechnione w krajach rozwiniętych znakowanie zwierząt domowych i dzikich przy pomocy ‚biochipu’. Przeprowadzono też próby na więźniach.

W nowym porządku świata nie przewiduje się pieniędzy jako środka jakichkolwiek transakcji. Wszelkie transakcje mają być dokonywane przy pomocy biochipu pod skóra z właściwym dla każdego numerem. Jakiekolwiek naruszenie przepisów rządowych pociągnie za sobą zawieszenie korzystania z biochipu na odpowiedni okres czasu, w zależności od przewinienia. Osoby, które uznane zostaną przez odpowiednie czynniki za winne naruszenia przepisów państwowych, dowiedzą się o swojej winie, kiedy przyjdzie cos kupić, czy uzyskać jakieś inne usługi, wtedy dowiedzą się, ze ich bioczipy są na czarnej liście i nie mogą uzyskać żadnej usługi ani kupić czegokolwiek.

A zatem jeżeli ktoś nie będzie chciał się podporządkować nowemu systemowi, będzie po pozbawiony dostępu do swojego konta bankowego. Bez biochipu nikt nie otrzyma pensji, emerytury, nie będzie mógł niczego kupić. Bez bioczipu nie będzie można dostać pożywienia, nawet wody, mieszkania, zatrudnienia, usług medycznych, taka osoba zostanie uznana za wyjętą z pod prawa.

Metoda sprawdzania danych osobowych lub bankowych przy wykorzystaniu biochipów-implantów wszczepialnych człowiekowi, polega na zeskanowaniu chipa znajdującego się pod skórą.

Co więcej, każdego człowieka z lokacyjno-identyfikacyjnym biochipem będzie można zlokalizować łatwo i szybko – dzięki satelitom i wieżom naziemnym – w dowolnym punkcie globu. Ludzie zamienią się w zakolczykowane bydło!

Częstotliwość, na której pracuje biochip, ma duży wpływ na zachowanie się człowieka. Przy pomocy biochipu istnieje możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami. Można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi, można też wysyłać i odbierać sygnały z pojedynczej komórki nerwowej. Umożliwi to kontrolę organizmu w zupełnie nowy sposób. Może on być użyty do wywołania wewnętrznego szoku, zmiany zachowania, pobudzenia lub wielu innych zastosowań w ramach kontroli umysłu i sterowania człowiekiem.

Istnieje również metoda wytatuowania na ręce lub czole niewidzialnego znaku w formie kodu kreskowego. Taki tatuaż zawiera dane personalne potrzebne do ustalenia danych podmiotu kontrolowanego lub nabywającego i numeru jego konta.  Wypalony znak, stanie się niebezpieczny dla zdrowia, w rzeczywistości wypalony jest do kości szkieletowych, tak że nawet transplantacja skóry nie spowoduje usunięcia tego. Niebezpieczne dla zdrowia też będzie stanie przed frontem kontrolnego ultrafioletowego światła itp., każdego roboczego dnia przy kupnie, sprzedaży, podróży, przeprowadzaniu rozmów telefonicznych, kupowaniu benzyny itd. „I wyszedł pierwszy anioł, i wylał czaszę swoją na ziemię; i pojawiły się złośliwe i odrażające wrzody na ludziach, mających znamię zwierzęcia i na tych oddających pokłon jego obrazowi” (Ap.16:2).

 Znamię Bestii z Księgi Objawienia    

     W Księdze Objawienia czytamy: I dano jej, by duchem obdarzyła obraz [pierwszej] Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło  i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: 666 (Ap13:15-18).

 „ A inny anioł, drugi, przyszedł w ślad mówiąc: Upadł, upadł wielki Babilon, co winem zapalczywości swego nierządu  napoił wszystkie narody. A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia”(Ap14:8-11).

Księga Objawienia mówi o wrzodach jakie wystąpią na ludziach którzy przyjmą znamię bestii:  „Potem posłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów: Idźcie, a wylejcie siedem czasz gniewu Boga na ziemię! I poszedł pierwszy, i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz” (Ap16:1-2). Dalej opisane jest siedem plag Apokalipsy jakie zostaną zesłane na ludzi i ziemię za przyczyną Bestii.

Bestią wychodzącą z czeluści jest obecne państwo Izrael, na jego czele stanie  Antychryst,  on zasiądzie na tronie Bestii w Jerozolimie. Bestią która była, było to państwo Jehud – Izrael utworzone rzez Persów na przełomie VI i V w pne. W czasach rzymskich państwo Izrael przestało istnieć, wtedy go nie było, a w połowie XX w. powstało na nowo. Państwo Izrael będzie ósmym mocarstwem szatana. „I siedmiu jest królów (mocarstw): pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie nadszedł, a gdy już nadejdzie, ma na krótką chwilę pozostać. „A Bestia, która była, lecz jej nie ma, sama też jest ósmym królem, ale wywodzi się z tych siedmiu i odchodzi na zagładę” (Ap.17:10-12).

   Najbardziej znanym znakiem Bestii apokaliptycznej jest sześcioramienna gwiazda Dawida, znana doskonale z flagi Izraela. Gwiazda ta posiada sześć trójkątów. Każdy trójką ma trzy boki czyli 3×6. Sataniści uważają sześcioramienną gwiazdę, szatański heksagramem jako najstarszy i najmocniejszy symbol satanizmu. Heksagram szatański jest oficjalną flagą Izraela – obrazu Bestii!

Król Salomon, który ustanowił ten symbol Izraela nie był wiernym Bogu u schyłku swego życia i służył fałszywym bogom – demonom. Gwiazda sześcioramienna stała się znana jako Pieczęć Salomona w egipskiej magii. Salomon był uwikłany w poczynania ówczesnej Bestii – Synagogi Szatana.

Tzw. Gwiazda Dawida nigdy nie była oficjalną flagą Izraelitów i najstarsze zapiski nie wspominają o niej. Król Dawid nie miał z tą gwiazdą nic wspólnego. W rzeczywiści, starożytni Izraelici oraz Żydzi ortodoksyjni używali oraz nadal używają tzw. Menory, symbolu danego przez Boga. Menora jest siedmioramienny świecznik.

Biblia wspomina o gwieździe szatańskiej dwukrotnie: Dzieje (7:43): „Obnosiliście raczej namiot Molocha i gwiazdę bożka Remfana, wyobrażenia, które zrobiliście, aby im cześć oddawać”. Amosa (5:26): „Owszem, nosiliście namiot Molocha waszego i Kijuna, obrazy wasze, gwiazdę bogów waszych, którycheście sobie naczynili”.

Gwiazda Dawida znana jest także pod nazwą Tarcza Dawida (Mogen David) oraz Pieczęcią Salomona. Owa gwiazda, demoniczny heksagram, jest używana przez Izrael jedynie przez ostatnie 200 lat.

   Istnieją następujące wyjaśnienia  liczby Bestii – 666: Jest to literalny znak w postaci kodu szóstkowego. Oraz jest to liczba człowieka, który składa się z trzech jaźni (osobowość, dusza i Wyższa Jaźń), a każda jaźń składa się z trzech elementów energetycznych; ciała, ducha i energii, dopełnieniem tych trzech trójcy jest ciało fizyczne.  Biorąc pod uwagę tylko osobowość i duszę, człowiek składa się z sześciu elementów duchowych plus ciało fizyczne. Liczba sześć jest niepełną liczbą człowieka a liczba siedem jest pełną liczbą człowieka.  Zależności te przedstawione są w menorze, siedmioramiennym świeczniku z jedną świecą na jego szczycie. Z kombinacji liczb 3×3 można utworzyć kombinację liczb 3×6

Dzisiejszy Izrael, pod flagą heksagramu jest niszczycielską siłą Bestii apokaliptycznej, która otrzymała władzę od samego Szatana. Flaga jest najbardziej wymownym dowodem.

Iluminaci i żydomasoni są zdeterminowani, aby zbudować świątynię Salomona w Jerozolimie.  Wynika z tego, że chrześcijanin nie może mieć nic wspólnego z szatańską gwiazdą, którą dumnie obnosi współczesna Synagoga Szatana – Izrael. Gwiazda ta jest licencją Szatana/Lucypera. Izraelici nigdy przedtem nie używali tej gwiazdy.

Proroctwa spełniają się na naszych oczach. Każdy człowiek otrzyma numer identyfikacyjny zawierający trzy sześciocyfrowe liczby stanowiące kod, który będzie niezbędny do przeprowadzenia identyfikacji i jakiejkolwiek transakcji oraz operacji bankowej. Każdy będzie zatem opatrzony swoistym kodem paskowym. Podobne kody identyfikacyjne przyporządkowane zostały do towarów i usług. Wszystkie kody drogą radio-internetową połączone będą z wielkim komputerem w Brukseli, o nazwie Bestia. Wszyscy i wszystko poddane będzie totalnej inwigilacji, kontroli i sterowaniu.

NWO barbarzyńców – plan Bestii

   Istnieje spisek Synagogi szatana (iluminatów, masonerii, syjonistów, żydobankstertów) z „przywódcami” i wpływowymi ludźmi różnych krajów świata, mający za zadanie przekształcenie ludzkości w coś, co służyć będzie żydowsko-masońskiemu kartelowi bankowemu. Wojny, terroryzm, depresje gospodarcze, zmiany polityczne i społeczne, cała branża rozrywki, itp. zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stopniowo doprowadzić do powstania państwa policyjnego Orwella.

W roku 1969, pracownik Rockefellera, dr Richarda Day dyrektor sponsorowanej przez Rockefellera organizacji „Planned Parenthood Federation” przedstawił na konferencji w Pittsburghu koncepcję „działań, jakie nabiorą rozmachu w XXI wieku”.

Opisuje on „nowy system świata”, jaki już został wdrożony, a celem którego było stałe przekształcanie świata w nową formę.

Dr Richard Day był wtajemniczony w plany ustanowienia elitarnej grupy, która rządzi światem zachodnim w celu stworzenia dyktatury światowej. Globalna tyrania, zazwyczaj nazywana „New World Order”, zawierać ma świeckie i duchowe składniki jednego Rządu Światowego i jednej Religii Świata: przyszłą rzeczywistość, jaką ci, którzy rozumieją te sprawy, nazywają totalitarnym imperium światowym Lucypera.

 „Planujemy, że działania nabiorą rozmachu w XXI wieku. Wszystko jest przygotowane i nikt nas nie powstrzyma”. Wszystko to obecnie staje się faktem.

Niektórzy z was myślą, że mówię o komunizmie. Cóż, to, o czym mówię, jest znacznie większe niż komunizm!”.

Wszystko jest już na swoich miejscach i nikt nie może teraz nas powstrzymać”.

Ludzie, którzy nie zechcą iść „z postępem” będą „załatwiani w humanitarny sposób„. Nie będzie męczenników – „Ludzie będą po prostu znikać„.

Głównymi kierunkami działań, które 20 marca 1969 roku przedstawił na konferencji dr Richard Day aby osiągnąć założony cel mają być: globalna współzależność, kontrola populacji, kontrola żywności, kontrola pogodowa, kontrola informacji, polityka wynarodowienia i inne.

Amerykański przemysł zostanie poddany świadomemu sabotażowi, aby stał się niekonkurencyjny. Plan przewiduje, że różnym częściom świata będą przypisane różne role przemysłowe i handlowe, a wszystko w ramach jednolitego systemu globalnego. Dalszy prymat Stanów Zjednoczonych, względna niezależność i samowystarczalność Stanów Zjednoczonych musi zostać zmieniona w celu stworzenia nowej struktury, i aby to zrobić, najpierw trzeba zburzyć stary model, a przemysł amerykański był przykładem tego starego modelu.

Każdej części świata będzie przyporządkowana inna specjalizacja, a tym samym staną się one współzależne i wzajemnie będą się potrzebować. USA pozostanie ośrodkiem rolnictwa, zaawansowanej technologii, komunikacji i edukacji, ale przemysł ciężki zostanie wytransportowany.

Znane są od lat plany elit  globalistycznych, które chcą ograniczyć populację ludności na ziemi o około 85%. Obecnie populacja ludzi liczy około 7 mld, a globaliści chcieliby ograniczyć ludzką populację co najmniej do 1 miliarda a najlepiej do optymalnych 500 tysięcy. Te palny są bardzo stare. Już w 1973 roku odbyła się w Warszawie konferencja  z której tajne dokumenty mówią o planach globalistów. Już wtedy mówiono, że to się stanie między innymi za pomocą fal radiowych, a konkretnie za pomocą mikrofal. Technologia 5G jest między innymi narzędziem aby ten zamiar skutecznie wprowadzić w życie. Kontrola populacji to nie tylko kontrola urodzeń ale także kontrola nad każdym przedstawicielem ludności świata. Jest to kontrolowania ludzkich poczynań

Planowania jest kontrola nad opieką zdrowotną. Będzie ograniczony dostęp do przystępnej cenowo opieki medycznej. Dostęp do szpitali będzie ściśle kontrolowany.

Nastąpi eliminacja prywatnych gabinetów lekarskich. Eutanazja stanie się faktem, każdy będzie miał  prawo do życia przez określony czas.

Zostanie zaniechanie leczenia nowotworów jako środek kontroli populacji. Dr Day powiedział już w 1969 roku, że skuteczne terapie i lekarstwa na raka istnieją w Instytucie Rockefellera, lecz jest to trzymane w tajemnicy do celów depopulacji. Będą pojawiać się nowe sztucznie stworzone choroby, które nigdy wcześniej nie występowały. Nastąpi wzrost chorób zakaźnych sztucznie wywołanych.

Zawały serca mogą stać się  forma egzekucji. Jest możliwość symulacji prawdziwego ataku serca, może być stosowany jako metoda zabijania.

Będzie możliwość kontrolowania pogody metodą modyfikacji pogodowych. Kontrola pogody jest traktowana jako narzędzie walki, broń wpływającą na politykę społeczną. Z jednej strony można doprowadzić do wystąpienia suszy w okresie wegetacji, i nic nie wyrośnie, a z drugiej strony można wywołać długotrwałe deszcze podczas żniw, i pola są zbyt błotniste by zebrać plony, można też zrobić i to i to.

Rządzą ci, którzy mają dostęp do informacji. Ludzi będzie się kontrolować poprzez udostępnianie określonych informacji. Tym samym informacje będą selektywne. Nie każdy będzie mógł mieć własne książki. Niektóre książki znikną z bibliotek. Szczególnie te, które zawierają niepożądane informacje, nieodpowiednie do nowego systemu. Klasyka literatury będzie podlegać subtelnej zmianie.

Pewne dane naukowe mogą być – i były fałszowane po to, by otrzymać pożądane efekty. Nauka stała się wykładnią prawdy. Nauka i badania naukowe są towarem, wyniki tych badań zależą od tego na jaką wiedzę jest popyt, na prawdziwą czy fałszywą

Restrukturyzacja edukacji stanie się narzędziem indoktrynacji. Dzieci będą spędzać coraz więcej czasu w szkole, ale w wielu szkołach nie będą uczyć się niczego. Nauczą się pewnych rzeczy, ale nie tak jak dawniej. Będą lepsze szkoły w lepszej dzielnicy z lepszymi ludźmi – ich dzieci będą uczyć się więcej. W lepszych szkołach, uczenie się będzie przyspieszone. Dany człowiek będzie ekspertem ale tylko w wybranej dziedzinie, i nie będzie orientował się w żadnej innej.

Politycy będą manipulowanibez ich wiedzy” [kontrola umysłu – manipulacja mentalna]. Wybrani urzędnicy są pod wpływem innych tak że realizują ich plany myśląc że to ich własne, ale faktycznie są manipulowani poprzez kontrolę umysłu, sposobami których nie rozumieją.

   Dr Richard Day przedstawił szereg działań które zostaną podjęte do wprowadzenia globalnego światowego systemu NWO, odniósł się również do pieniądza i finansów oraz metody kontroli ludzkości i przepływu pieniądza – znamienia bestii.

Inflacja jest nieograniczona. Można umieścić nieskończoną liczbę zer za dowolną cyfrą i umieścić przecinki, gdzie tylko się chce. Inflacja jest narzędziem kontrolerów – (iluminatów, syjonistów, żydobankstertów). Wymiana pieniędzy nie będzie gotówką lub materialną rzeczą, ale elektronicznym sygnałem komputerowym. Zarobki będą wchodzić na konto elektroniczne. Będzie jeden system bankowy. Ludzie będą mieć przy sobie tylko bardzo małe kwoty, rodzaj kieszonkowego. Każdy zakup większych istotnych kwot lub wszystkich zostanie wykonany w formie elektronicznej. Każdy produkt i usługa będą maiły swoje kody identyfikacyjne. Będą przechowywane dane komputerowe mówiące o zakupach każdego człowieka, oraz o sprzedaży każdego towaru, będzie możliwość ich analizy. Ograniczona będzie możliwość oszczędzania. Nie będzie można zgromadzić dużego majątku. Bogactwo to władza a bogactwo w rękach wielu osób nie jest dobra dla systemu i dla nich samych.

Wszystkie posiadane przez daną osobę karty bankowe zostaną zamienione na jedną. Następny krok – karta zostanie zamieniona na implant pod skórą. Chip pod skórą z wyłączeniem pieniądza papierowego. O tym planowano już w latach sześćdziesiątych. Karta może być skradziona lub zgubiona, a implantu nie można zgubić, sfałszować ani przekazać komuś innemu. Byłby on w wygodnym dla skóry miejscu, np. na czole lub na prawej dłoni. Powiedział również że implanty dają także możliwość sprawowania nadzoru nad ludźmi poprzez fale radiowe.

Day powiedział: „niektórzy z was, którzy czytają biblię, wiedzą jakie to ma znaczenie” ale odrzucił znaczenie biblii. To zdrowy rozsądek podpowiada jak będzie działał, jak powinien działać ten system, i nie ma potrzeby czytać żadnych zabobonnych zasad biblijnych.

I jeszcze jedno zostało powiedziane: “Będziesz oglądał telewizję  i ktoś będzie oglądał ciebie w tym samym czasie na głównej stacji monitorującej”, smart TV. Jedna wielka kontrola całej populacji.

c.d. „Bestie Apokalipsy”

 Główne źródła

Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal – BEAST https://wolna-polska.pl/wiadomosci/brussels-elekronical-accounting-surveying-terminal-beast-2015-05

Człowiek w sieci internetowej  http://orbo.neon24.pl/post/130917,sky-pe-i-chemtrails

Manipulacja cyber-elektroniczna poprzez sieć śmierci 5G  https://3obieg.pl/manipulacja-cyber-elektroniczna-poprzez-siec-smierci-5g/

Biblia Tysiąclecia  http://biblia.deon.pl/

0

Stan Rzeczy

Opracowanie Stan Rzeczy-Mieczysława Kowalskiego

64 publikacje
12 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758