Pomorze
Like

Rząd: Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi…

18/09/2013
988 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
Rząd: Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi…

Są to słowa znane wielu z nas, osób niezależnych od rządu i władzy, jednak niektórzy nadal mają zamknięte powieki na swe otoczenie, a jeszcze inni nie udzielają się publicznie, przez co nie ma możliwości dokonania zmian w obecnej władzy Gminy Karnice. LUDZIE NIE SĄ TACY GŁUPSI JAK NAM SIĘ WYDAJE, SĄ DUŻO GŁUPSI! ZANIM SKOMENTUJESZ I PRZECZYTASZ POZOSTAŁOŚĆ, OGLĄDNIJ TEN FILM! DZ.U. 1994 NR 24 POZ. 83 – USTAWA Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH ART. 26 – „WOLNO W SPRAWOZDANIACH O AKTUALNYCH WYDARZENIACH PRZYTACZAĆ UTWORY UDOSTĘPNIONE PODCZAS TYCH WYDARZEŃ(…)” ART. 29 PKT 1 – „WOLNO PRZYTACZAĆ W UTWORACH STANOWIĄCYCH SAMOISTNĄ CAŁOŚĆ URYWKI ROZPOWSZECHNIONYCH UTWORÓW LUB DROBNE UTWORY W CAŁOŚCI, W ZAKRESIE UZASADNIONYM WYJAŚNIENIEM, […]

0


Są to słowa znane wielu z nas, osób niezależnych od rządu i władzy, jednak niektórzy nadal mają zamknięte powieki na swe otoczenie, a jeszcze inni nie udzielają się publicznie, przez co nie ma możliwości dokonania zmian w obecnej władzy Gminy Karnice.

LUDZIE NIE SĄ TACY GŁUPSI JAK NAM SIĘ WYDAJE, SĄ DUŻO GŁUPSI!

ZANIM SKOMENTUJESZ I PRZECZYTASZ POZOSTAŁOŚĆ, OGLĄDNIJ TEN FILM!

DZ.U. 1994 NR 24 POZ. 83 – USTAWA Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH

ART. 26 – „WOLNO W SPRAWOZDANIACH O AKTUALNYCH WYDARZENIACH PRZYTACZAĆ UTWORY UDOSTĘPNIONE PODCZAS TYCH WYDARZEŃ(…)”

ART. 29 PKT 1 – „WOLNO PRZYTACZAĆ W UTWORACH STANOWIĄCYCH SAMOISTNĄ CAŁOŚĆ URYWKI ROZPOWSZECHNIONYCH UTWORÓW LUB DROBNE UTWORY W CAŁOŚCI, W ZAKRESIE UZASADNIONYM WYJAŚNIENIEM, ANALIZĄ KRYTYCZNĄ, NAUCZANIEM LUB PRAWAMI GATUNKU TWÓRCZOŚCI.”

Zważywszy na fakt kilku dzienników i gazet/blogów internetowych powiązanych z Gminą Karnice, będących dostępnymi w sieci, pragnę zauważyć że większość z nich właściwie to wyłącznie popiera aktualną władzę oraz reprezentowany system, gdzie nie ma choć krzty prawdy, a nawet negatywnej opinii o działaniach i problematyce.

Właściciele tego serwisu powiedzieli w niejednym artykule (które na bieżąco czytam, ciesząc się ich odwagą), o nie suwerenności żadnemu rządowi, co właśnie świadczy o ich niezależności.

Piszę do Was, drodzy czytelnicy jako anonimowa osoba – nie mogę podać właśnie tych informacji, słuchając w tle Dziewczyny o Perłowych Włosach, będąc również przesłuchiwaną osobą w sprawie Po 54/10 – katastrofa smoleńska, przez warszawskie ABW.

Nie chodzi nikomu o propagandę rządu i władzy, każdego z nas celem jest upublicznienie oraz udowodnienie kłamstw, oszustw ze strony tejże władzy i rządu, tak aby się nam wszystkim żyło lepiej, zważywszy na sytuację młodych, gdzie wszystko jest obstawione wysoką ceną, włącznie z studiami, które powinny nam dać przyszłość, a dają jedynie przymus emigracji za pracą z normalną płacą.

Jak to bywa właśnie w przypadku suwerennych portali dla naszego szanownego wójta Andrzeja Puzdrowskiego, podporządkował sobie każdy z serwisów, a nie jeden jest prowadzony przez członków jego rodziny. Mowa o blogach i niby prasach internetowych wskazujących na wydarzenia z okręgu Gminy Karnice. Ten serwis – www.gminakarnice.pl – nigdy nie będzie jemu podporządkowany – tego mogę być pewien!

Wójt oraz cała reszta członków niniejszej władzy naszej gminy pragnie podporządkować sobie wszelkie media publiczne i niezależne, z prostej przyczyny – aby sprawować niesprawiedliwą i nieuczciwą władzę w dalszych kadencjach!

Przyjrzyjcie się aktualnej sytuacji gminy? Co się dzieje tutaj tak dobrego? Co się zmieniło? Zamykają ośrodki przynoszące rozwój turystyki w regionie, szkoły będące podstawą przyszłości naszych dzieci, obniżając ulgi, podnosząc ceny za lokale użytkowe celem uniemożliwienia rozwoju gospodarczego oraz ekonomicznego przedsiębiorstw, a co za tym idzie mamy wyższe ceny i wyższy przychód – gminy, a w szczególności wójta.

Dajmy władzy to na co zasłużyli – takie samo wynagrodzenie jak my mamy, aby w ich domach średni miesięczny dochód był równy naszemu, czy wiecie ilu z nich na to pójdzie? Wątpię aby jakikolwiek zgodził się na takie rozwiązanie i system płac, a to z uwagi na ich „wyższe stanowisko” i „obowiązki”, gdzie na sesji rady nie ma obecnego nawet 50% całego składu władzy naszej gminy.

Ludzie młodzi, to w Waszych rękach spoczywa nasza wspólna przyszłość, nasze możliwości, przyszłość naszych dzieci. Wiemy że jeszcze o nich nie myślicie, my wam teraz ich nie karzemy rodzić, my chcemy abyście pomyśleli co będzie za 10 lat przy ówczesnej władzy, jaką dacie im przyszłość?! Żadnej! Ta władza prowadzi wyłącznie do tego, aby móc jak największa kwotę zebrać do swojej kieszeni!

Popatrzcie na projekt wyprawek dla uczniów z uboższych rodzin, powiedzcie mi ile osób, a właściwie to rodzin zostało o tym projekcie poinformowanych? Jakoś w szkołach nie było o tym słychać, bo wójt niczego nie przekazał! A to niby dlaczego? Za dużo kasy przeszłoby koło jego nosa!

Biorę się za tą sprawę od A do Z i zaczynamy, jak wygląda ten schemat:

  • Rząd Polski dysponuje ustawą i środkami ws. wyprawek szkolnych dla uboższych,
  • Rząd Polski przeznacza środki i projekt podziały do Powiatu,
  • Powiat rozdziela równo środki zgodnie z projektem między Gminy (licząc na osoby i rodziny),
  • Gmina zgłasza natychmiast projekt do wszystkich szkół, przyjmując tym samym „zapisy na wyprawki”, których w naszej Gminie Karnice po prostu nie ma!?

A najlepsze jest to, że w każdej gminie na terenie całego kraju informacje o tych wyprawkach zostały podane do publicznej wiadomości, działa to dokładnie na takiej samej zasadzie jak „publiczny przetarg”.

Pozdrawiam,
Marian JP

 

Źródło: http://www.gminakarnice.pl/rzad-ludzie-nie-sa-tacy-glupi-jak-nam-sie-wydaje-sa-duzo-glupsi/

0

Gmina Karnice http://www.gminakarnice.pl

Niezależni dziennikarze obywatelscy Gmina Karnice Press, przedstawiają świat rzeczywisty, bez manipulacji i kłamstw. Działamy na terenie całej Gmina Karnice - miast, miasteczek, wiosek oraz osad.Redakcja GminaKarnice.pl

7 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758