Komentarze dnia
Like

„Russkoje Impierskoje Dwiżienije” do polskich narodowców

15/11/2013
1840 Wyświetlenia
6 Komentarze
3 minut czytania
„Russkoje Impierskoje Dwiżienije” do polskich narodowców

„UBOLEWAMY, ŻE POLACY, DO TEJ PORY, TRAKTUJĄ NAS JAK WROGÓW I ŁĄCZĄ ROSJAN Z KOMUNISTAMI A ROSJĘ ZE ZWIĄZKIEM SOWIECKIM” !!!

0


rus-pol

 

 *****

W związku z antyrosyjskimi akcjami na Marszu Niepodległości, który odbył się 11 listopada w Warszawie „Russkoje Impierskoje Dwiżienije” przygotowało specjalne orędzie do polskich narodowców – organizatorów i uczestników tej imprezy.

List w językach: polskim, angielskim i rosyjskim, został wysłany do następujących organizacji:

– Obóz Narodowo-Radykalny
– Młodzież Wszechpolska
– Ruch Narodowy – Samoobrona
– Liga Polskich Rodzin
– Narodzenie Odrodzenie Polski
– Konfederacja Polski Niepodległej
– Organizacja Monarchistów Polskich
– Komitet Organizacyjny „Marsz Niepodległości 11 listopada”
i inni prawicowi politycy i działacze

Poniżej jest zamieszczony tekst orędzia w języku rosyjskim:

Rosyjscy narodowcy uważnie śledzą opór białej Europy i witają go solidaryzując się z odrodzeniem i wzrostem ducha narodowego Europejczyków, wyrażającego się także w manifestacjach i innych politycznych akcjach narodowych i ultraprawicowych takich jak „Marsz Niepodległości” w Warszawie. Ale jesteśmy zaniepokojeni antyrosyjskimi prowokacjami, które miały miejsce podczas „Marszu Niepodległości” w dniu 11 listopada. Ubolewamy, że Polacy, do tej pory, traktują nas jak wrogów i łączą Rosjan z komunistami a Rosję ze Związkiem Sowieckim.

Narodowcy w Rosji walczą dzisiaj o utworzenie rosyjskiego państwa narodowego a Rosjanie nie dążą do podbicia Polski albo kogokolwiek innego. Wprost przeciwnie, my mamy dzisiaj wspólnych wrogów, a jest to syjonistyczny i islamski globalizm. Dążą one do ujarzmienia naszych narodów, do zniszczenia tradycyjnych kulturalnych i religijnych wartości i zasiedlenia naszych krajów azjatyckimi emigrantami. Te siły chcą zderzyć nas wzajemnie i zniszczyć najsilniejsze i najtwardsze słowiańskie warownie chrześcijaństwa, katolicką Polskę i prawosławną Rosję.

Dlatego wzywamy polskich narodowców do zapomnienia o historycznych sprzecznościach i starych konfliktach, do rezygnacji z antyrosyjskiej i rusofobicznej retoryki i pomyśleniu o wspólnej współpracy i walce o wspólne cele. Na manifestacji rosyjskich narodowców w Moskwie 4 listopada, polscy działacze już wystąpili z hasłami rosyjsko-polskiej przyjaźni. (vk.com.s55.ru.wbprx.com/naszadruzba)

WZYWAMY WAS DO PÓJŚCIA ZA ICH PRZYKŁADEM!

Russkoje Impierskoje Dwiżienije(Ruski Ruch Monarchistyczny) (rosyjska organizacja narodowa)

Rosja, Sankt-Petersburg 12.11.2013

 

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/11/14/russkoje-impierskoje-dwizienije-do-polskich-narodowcow/

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

 1. Avatar gas

  Roman Dmowski w myślach Nowoczesnego Polaka dawno stwierdził że Polska tym silniejsza im słabsi są jej sąsiedzi, dlatego za granicą należy wspierać feministki, pedalstwo spod znaku LGTB, związki zawodowe, socjalistów typu Ikonowicz itp itd, jednocześnie tępić na maksa i represjonować podobne zjawiska u nas w Kraju. To jest takie oczywiste że aż boli że mało kto to rozumie. Tak samo oczywiste jest to żeby wspierać Białoruś i Ukrainę w opozycji do Rosji, czym silniejszy Łukaszenka tym większy spokój z Rosją na tej granicy. Spalenie budki przed ambasadą wspiera paradoksalnie ruch narodowy w Rosji, co nie jest na rękę interesom Polskim.

  0
 2. Avatar Sceptissimus

  Zaprawdę, powiadam słuszne to i zbawienne…tylko skąd autor wie, kto spalił budkę przed ambasadą?

  0
 3. Spalenie budki jest w interesie ruskich narodowców, niespalenie budki też. Jak wielki kraj to wszystko w ich interesie. Wwielka zaraz budka tam. Na zdjęciach to widać że to było z tyłu za trzepakiem jakimś w rogu posesji za ambasadą żeby nie chodzić się tam odlać to budcyne postawili a teraz pianę biją. A to w sumie więcej na myśli dokuczenie naszej złodziejskiej wadzy jest w tym niż ruskim, a już w szczególności nie jakoimś tam ruskim w ogóle. Jeżeli to przeciwe Putinowi, którego nikt nie lubi, w Rosji też, nie wiem jak ruskie narodowce, może go uwielbiają a może nie. Zresztą to nie nasza sprawa. My Putina nie lubimy.

  0
 4. Avatar Januariusz

  Oczywiście warto oddzielić Rosję – Rząd Putina, Rosję – Opozycjonistów i Rosję – społeczeństwo. Rosja Putina zaciera ślady katastrofy smoleńskiej, Rosja opozycjonistów jest zbyt słaba, a społeczeństwo rosyjskie jest zastraszone. Mówiąc, że nie lubię Rosji i uważam za wrogą Polsce, mówię o Rosji Putina – potworku chętnie przyznającym się do radzieckiego imperializmu, jednocześnie niepoczuwającym się do odpowiedzialności za zbrodnie ZSRR. Myślę o mafii, która wysadza własnych obywateli, morduje dziennikarzy i najeżdża Czeczenię i Gruzję. Takiej Rosji nienawidzę.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816