KULTURA
Like

Robin Williams nie żyje. Znany aktor miał 63 lata.

12/08/2014
1275 Wyświetlenia
3 Komentarze
1 minut czytania
Robin Williams nie żyje. Znany aktor miał 63 lata.

Jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów i komików został znaleziony w poniedziałek 11 sierpnia martwy w swoim domu w Kalifornii.   Na razie wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo przez uduszenie. Przyczyna śmierci zostanie jednak oficjalnie ogłoszona dopiero po sekcji zwłok.   “Robin Walczył z ciężką depresją. To tragiczna i nagła strata. Pogrążona w żałobie rodzina z szacunkiem prosi o zachowanie ich prywatności” – taki komunikat trafił do mediów. W ubiegłym miesiącu aktor, który w przeszłości zmagał się z uzależnieniem, zaczął korzystać z centrum rehabilitacji w Minnesocie, dzięki czemu miał utrzymać trzeźwość.   Przedstawiciele Williamsa przekazali, że nie brał on wtedy narkotyków ani nie pił alkoholu, a do centrum udał się aby “dostroić się i skupić” na trzeźwości po pracowitym […]

0


Jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów i komików został znaleziony w poniedziałek 11 sierpnia martwy

w swoim domu w Kalifornii.

Robin-Williams

 

Na razie wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo przez uduszenie. Przyczyna śmierci zostanie jednak oficjalnie ogłoszona dopiero po sekcji zwłok.

 

“Robin Walczył z ciężką depresją. To tragiczna i nagła strata. Pogrążona w żałobie rodzina z szacunkiem prosi o zachowanie ich prywatności” – taki komunikat trafił do mediów.
W ubiegłym miesiącu aktor, który w przeszłości zmagał się z uzależnieniem, zaczął korzystać z centrum rehabilitacji w Minnesocie, dzięki czemu miał utrzymać trzeźwość.

 

Przedstawiciele Williamsa przekazali, że nie brał on wtedy narkotyków ani nie pił alkoholu, a do centrum udał się aby “dostroić się i skupić” na trzeźwości po pracowitym okresie.

 

Podczas trwającej od 1972 roku kariery, Robin zagrał w kilkudziesięciu filmach. Najbardziej znane to Stowarzyszenie Umarłych Poetów, Jumanji, Pani Doubtfire, Flubber, Fisher King, Good Morning Vietnam, Hook, Przebudzenia, Świat Według Garpa, Zabaweczki, Aladyn, Przejrzeć Harry’ego.

 

robin-williams_1

 

Inne zapisy autora:

0

Hania Cieślak
Hania Cieślak

171 publikacje
1 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816