KULTURA
Like

Robin Williams(63) znowu zaskoczył i nie żyje.O 20 lat za wcześnie,Robin.

12/08/2014
1537 Wyświetlenia
5 Komentarze
3 minut czytania
Robin Williams(63) znowu zaskoczył i nie żyje.O 20 lat za wcześnie,Robin.

Robin nie żyje,Robin zmarł Robin odszedł podają światowe media.Dlaczego tak wcześnie  Robin chciałeś spotkania z Charlie Chaplinem?Na wszystkich kontynentach,wszyscy czekali na Ciebie i na filmy z Tobą. English: Robin Williams, U.S. actor, at the 2008 BBC World Debate. (Photo credit: Wikipedia Osobiście jestem badrzo dzisiaj zasmucony tak jak w dzień śmierci Charlie Chaplina.Dla mnie i moich 10 dzieci to jest pomimo słonecznej pogody ..smutny dzień ale mam jeszcze dla moich dzieci DVD z Tobą a wtedy mam czas wolny na kawę i internet.Dziękuję.Chciałem złożyć kondolencje twojej Rodzinie gdyż to jest dla Twojej rodziny bardzo smutny i dramatyczny dzień.Jednakże to jest bardzo smutny dzień dla Twoich dzieci i potomków  Zachary’ego,dla Zeldy,Cody’ego.Twoja  Windfall Fundacja zyska. Wiem że Susan,twoja 3 żona jest również […]

0


going somewhere? / “And I love to ride my bike...

going somewhere? / “And I love to ride my bike, which is great aerobics, but also just a great time for me to think, so it’s like this terrific double bill. ~ Robin Williams (Photo credit: Wikipedia)

Robin nie żyje,Robin zmarł Robin odszedł podają światowe media.Dlaczego tak wcześnie  Robin chciałeś spotkania z Charlie Chaplinem?Na wszystkich kontynentach,wszyscy czekali na Ciebie i na filmy z Tobą.

English: Robin Williams, U.S. actor, at the 20...

English: Robin Williams, U.S. actor, at the 2008 BBC World Debate. (Photo credit: Wikipedia

Osobiście jestem badrzo dzisiaj zasmucony tak jak w dzień śmierci Charlie Chaplina.Dla mnie i moich 10 dzieci to jest pomimo słonecznej pogody ..smutny dzień ale mam jeszcze dla moich dzieci DVD z Tobą a wtedy mam czas wolny na kawę i internet.Dziękuję.Chciałem złożyć kondolencje twojej Rodzinie gdyż to jest dla Twojej rodziny bardzo smutny i dramatyczny dzień.Jednakże to jest bardzo smutny dzień dla Twoich dzieci i potomków  Zachary’ego,dla Zeldy,Cody’ego.Twoja  Windfall Fundacja zyska.

Wiem że Susan,twoja 3 żona jest również smutna pomimo że zabezpieczyłeś wszystkich finansowo ale z Twoją decyzją mogłeś poczekać jeszcze 20 lat aby podarować osobiście szczęście i uśmiech a nie tylko DVD z Twoimi genialnymi filmami i rolami.O.K.Rozumiem.To nie jest moja sprawa a tylko Twoja decyzja.

Robin życzę Tobie z całego serca sukcesów w innym świecie a jak znajdziesz czas,to przekazuj informacje ale nie w telegraficznym skrócie.

English: Actor Robin Williams and polish journ...

English: Actor Robin Williams and polish journalist Yola Czaderska-Hayek at 62nd Academy Awards (1990) Polski: Aktor Robin Williams i polska dziennikarka Yola Czaderska-Hayek podczas 62. Ceremonii rozdania Oscarow w 1990 roku. (Photo credit: Wikipedia)

 

Co podają „przyjazne”Media o Tobie?Telepaci czy wróżbici?

Robin Williams nie żyje. Znaleziono go w poniedziałek, 11 sierpnia, w rodzinnym domu w północnej Kalifornii. Gwiazdor prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Miał 63 lata. Nie było w Hollywood aktora, który z takim autentyzmem wcielałby się wcześniej w postacie życiowych outsiderów, barwnych ekscentryków i prawdziwych oryginałów.”

Robin Williams and Pam Dawber as Mork and Mindy

Robin Williams and Pam Dawber as Mork and Mindy (Photo credit: Wikipedia)

 

English: Comedian Robin Williams performs at t...

English: Comedian Robin Williams performs at the USO holiday tour show at Camp Victory, Iraq, Dec 13, 2010. U.S. Navy Adm. Mike Mullen, chairman of the Joint Chiefs of Staff and his wife Deborah are hosting the holiday tour featuring Williams along with comedians Lewis Black and Kathleen Madigan Tour de France champion Lance Armstrong and country music artist Kix Brooks, of Brooks and Dunn touring the Central Command area of responsibility. (Photo credit: Wikipedia)

williamsRobin

English: Comedian and actor Robin Williams per...

English: Comedian and actor Robin Williams performs at the 2008 USO World Gala in Washington, D.C. (Photo credit: Wikipedia)

0

Lipski Marek

FREELANCER.

333 publikacje
134 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758