KULTURA
Like

Robin Williams(63) znowu zaskoczył i nie żyje.O 20 lat za wcześnie,Robin.

12/08/2014
1111 Wyświetlenia
5 Komentarze
3 minut czytania
Robin Williams(63) znowu zaskoczył i nie żyje.O 20 lat za wcześnie,Robin.

Robin nie żyje,Robin zmarł Robin odszedł podają światowe media.Dlaczego tak wcześnie  Robin chciałeś spotkania z Charlie Chaplinem?Na wszystkich kontynentach,wszyscy czekali na Ciebie i na filmy z Tobą. English: Robin Williams, U.S. actor, at the 2008 BBC World Debate. (Photo credit: Wikipedia Osobiście jestem badrzo dzisiaj zasmucony tak jak w dzień śmierci Charlie Chaplina.Dla mnie i moich 10 dzieci to jest pomimo słonecznej pogody ..smutny dzień ale mam jeszcze dla moich dzieci DVD z Tobą a wtedy mam czas wolny na kawę i internet.Dziękuję.Chciałem złożyć kondolencje twojej Rodzinie gdyż to jest dla Twojej rodziny bardzo smutny i dramatyczny dzień.Jednakże to jest bardzo smutny dzień dla Twoich dzieci i potomków  Zachary’ego,dla Zeldy,Cody’ego.Twoja  Windfall Fundacja zyska. Wiem że Susan,twoja 3 żona jest również […]

0


going somewhere? / “And I love to ride my bike...

going somewhere? / “And I love to ride my bike, which is great aerobics, but also just a great time for me to think, so it’s like this terrific double bill. ~ Robin Williams (Photo credit: Wikipedia)

Robin nie żyje,Robin zmarł Robin odszedł podają światowe media.Dlaczego tak wcześnie  Robin chciałeś spotkania z Charlie Chaplinem?Na wszystkich kontynentach,wszyscy czekali na Ciebie i na filmy z Tobą.

English: Robin Williams, U.S. actor, at the 20...

English: Robin Williams, U.S. actor, at the 2008 BBC World Debate. (Photo credit: Wikipedia

Osobiście jestem badrzo dzisiaj zasmucony tak jak w dzień śmierci Charlie Chaplina.Dla mnie i moich 10 dzieci to jest pomimo słonecznej pogody ..smutny dzień ale mam jeszcze dla moich dzieci DVD z Tobą a wtedy mam czas wolny na kawę i internet.Dziękuję.Chciałem złożyć kondolencje twojej Rodzinie gdyż to jest dla Twojej rodziny bardzo smutny i dramatyczny dzień.Jednakże to jest bardzo smutny dzień dla Twoich dzieci i potomków  Zachary’ego,dla Zeldy,Cody’ego.Twoja  Windfall Fundacja zyska.

Wiem że Susan,twoja 3 żona jest również smutna pomimo że zabezpieczyłeś wszystkich finansowo ale z Twoją decyzją mogłeś poczekać jeszcze 20 lat aby podarować osobiście szczęście i uśmiech a nie tylko DVD z Twoimi genialnymi filmami i rolami.O.K.Rozumiem.To nie jest moja sprawa a tylko Twoja decyzja.

Robin życzę Tobie z całego serca sukcesów w innym świecie a jak znajdziesz czas,to przekazuj informacje ale nie w telegraficznym skrócie.

English: Actor Robin Williams and polish journ...

English: Actor Robin Williams and polish journalist Yola Czaderska-Hayek at 62nd Academy Awards (1990) Polski: Aktor Robin Williams i polska dziennikarka Yola Czaderska-Hayek podczas 62. Ceremonii rozdania Oscarow w 1990 roku. (Photo credit: Wikipedia)

 

Co podają „przyjazne”Media o Tobie?Telepaci czy wróżbici?

Robin Williams nie żyje. Znaleziono go w poniedziałek, 11 sierpnia, w rodzinnym domu w północnej Kalifornii. Gwiazdor prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Miał 63 lata. Nie było w Hollywood aktora, który z takim autentyzmem wcielałby się wcześniej w postacie życiowych outsiderów, barwnych ekscentryków i prawdziwych oryginałów.”

Robin Williams and Pam Dawber as Mork and Mindy

Robin Williams and Pam Dawber as Mork and Mindy (Photo credit: Wikipedia)

 

English: Comedian Robin Williams performs at t...

English: Comedian Robin Williams performs at the USO holiday tour show at Camp Victory, Iraq, Dec 13, 2010. U.S. Navy Adm. Mike Mullen, chairman of the Joint Chiefs of Staff and his wife Deborah are hosting the holiday tour featuring Williams along with comedians Lewis Black and Kathleen Madigan Tour de France champion Lance Armstrong and country music artist Kix Brooks, of Brooks and Dunn touring the Central Command area of responsibility. (Photo credit: Wikipedia)

williamsRobin

English: Comedian and actor Robin Williams per...

English: Comedian and actor Robin Williams performs at the 2008 USO World Gala in Washington, D.C. (Photo credit: Wikipedia)

Inne zapisy autora:

0

Lipski Marek
Lipski Marek

FREELANCER.

333 publikacje
134 komentarze
 

 1. Powiesił się z braku szacunku dla siebie. Więc co go tu oplakiwać?

  0
  • Znowu Nathanel żartujesz o wybitnym człowieku,bardzo silnym charakterze,zdyscyplinowanym,pracowitym,który był w trakcie wydania
   księżki,który miał się spotkać z dziećmi za 2 dni,który krótko przed śmiercią
   był na zakupach i który nie miał jak podają media problemów
   z narkotykami.Od kiedy wierzysz w to co media podają?
   _________
   Media jak i policja podaje poszlaki ale nie konkretne dowody.
   Od tego są specjaliści i prawnicy wraz z notariuszem i 3 żoną,
   którzy analizują sytuację.
   _______________
   Robin nie miał zaburzeń czy problemów oprócz
   “wiekowych” problemów jakie ma każdy facet w tym młodym wieku.
   ________________________
   Był szczęśliwy.Jego śmierć jest zagadkowa i tajemnicza….
   To nie było samobójstwo.
   https://twitter.com/robinwilliams

   0
 2. Ćpun, pijak i oszołom antykatolik. I ja mam żałować że juz go nie ma? sam siebie nie żałował tylko sie obwiesił .Służył szatanowi i diabli go wzięli.

  0
 3. Robin miał jako aktor znakomitą pamięć i nie potrzebował suflera na planie czy w teatrze co już wyklucza wpływy alkoholu czy narkotyków.Był żydem i tego nigdy nie ukrywał ale tym nie praktykującym.Miał wielu przyjaciół również aktorów grających w filmach z Robinem,którzy byli i są katolikami czy też są po prostu chrześcijanami.Nawet o buddystach nie wspominam…..
  ____________

  Robin służył swojej rodzinie widzów na wszystkich kontynentach jak i swojej najbliższej.Miał wadę?Tak.Nie był egostą……Pomagał również mniej zamożnym.O jego stwowrzyszeniach czy fundacji specjalnie nie wspominam gdyż to mogą czytelnicy sami sprawdzić w internecie aby uniknąć pieczątki “komunisty” czy “socjalisty”.Bill wraz z żoną tak samo Marek z Facebook również pomagają…
  ______________________
  Robin Williams Helps A Friend
  http://www.celebrityvalues.com/robin_williams.html
  http://fox5sandiego.com/2014/08/11/robin-williams-was-big-part-of-local-sports-foundation/#axzz3ARUgHOmZ
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2722888/Closer-brothers-Robin-Williams-extraordinary-friendship-Christopher-Reeve-penniless-roommates-Hollywood-highs-helping-save-friends-life.html

  0
 4. Avatar Michal C

  Tyś jest wielki katoPolak plując na zmarłą osobę, gówno o niej wiedząc.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816