HYDE PARK
Like

PZPR – czyli Polska Zjednoczona Prawica Rzeczypospolitej

17/07/2014
1002 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Skąd wyleciał tam przyleciał, tak najprościej jest skomentować obecne zabiegi licencjonowanej opozycji. Czy prawica może się zjednoczyć. owszem mogłaby, gdybyśmy w Polsce prawicę mieli. Ale my mamy zaledwie owieczkę Magdalenkę sklonowaną z PZPR. Silni, zwarci, gotowi. Takie hasło pamiętamy. „Silni, zwarci i gotowi”, w rzeczywistości przekłada się tak: silni – w gębie, zwarci – w pchaniu się do stanowisk, gotowi – do kompromisu. Przed Konwencją Zjednoczeniową na której doszło do zjednoczenia Prezesa z  byłym wickiem czyli Jackiem Kurskim ( primo voto -ciemny lud to kupi) oraz Arkadiuszem Mularczykiem, Teresą Ceglecką-Zielonka,  Andrzejem Smirnowem i  Piotrem Dudą. Niewiele ale jednak “cuś”. Pan Prezes w swej dobroci  powiedział :„Musimy zdobyć się na wysiłek, musimy iść drogą racjonalną i doprowadzić do powstania wielkiego, zwartego i zdyscyplinowanego (nowa wersja: silni,zwarci,gotowi ) […]

0


Skąd wyleciał tam przyleciał, tak najprościej jest skomentować obecne zabiegi licencjonowanej opozycji. Czy prawica może się zjednoczyć. owszem mogłaby, gdybyśmy w Polsce prawicę mieli. Ale my mamy zaledwie owieczkę Magdalenkę sklonowaną z PZPR.

Silni, zwarci, gotowi. Takie hasło pamiętamy.

„Silni, zwarci i gotowi”, w rzeczywistości przekłada się tak: silni – w gębie, zwarci – w pchaniu się do stanowisk, gotowi – do kompromisu.

Przed Konwencją Zjednoczeniową na której doszło do zjednoczenia Prezesa z  byłym wickiem czyli Jackiem Kurskim ( primo voto -ciemny lud to kupi) oraz Arkadiuszem Mularczykiem, Teresą Ceglecką-Zielonka,  Andrzejem Smirnowem i  Piotrem Dudą. Niewiele ale jednak “cuś”.

Jarosław Kaczyński wita się z Jackiem Kurskim

Pan Prezes w swej dobroci  powiedział :„Musimy zdobyć się na wysiłek, musimy iść drogą racjonalną i doprowadzić do powstania wielkiego, zwartego i zdyscyplinowanego (nowa wersja: silni,zwarci,gotowi ) klubu parlamentarnego. Celem jest nie tylko dojście do władzy, ale także zrealizowanie planu wielkiej przebudowy Polski”. Z takiego stwierdzenia wynika że ważna jest jedynie Partia, a nie Patria. Jak tak dalej pójdzie to cała partia zmieści się w parlamentarnym wielkim, zwartym i zdyscyplinowanym klubie.

     

Foto:  przed remontem i po remoncie.

Znaczy się będziemy remontować pozostałości baraku z obozu socjalistycznego. Wyglada na to że majstrem na tej budowie ma być pan Czarnecki który wieści tak:

grafika

 

Czyli jednak na coś przydała się ekipa Donalda, bowiem przygotowała materiał budowlany. Mówili na ten temat panowie Belka i Sienkiewicz. Stwierdzili że dorobek  jaki pozostał po byłym państwie to “”chuj, dupa ikamieni kupa”. Panowie posilali się wspólnie na “służbowym obiadku z popitką”  aby zbierać siły do pracy na budowie. Okazało się, że to nie pan Zgoda ma budować ale oni mają z tej kupy kamieni  poskładać jakąś całość.

   

Teraz okazuje się, jak mówi pan Czarnecki, że kamienie przydadzą i opozycji. Wygląda na to że dojdzie do wojny o kamienie. Ino tylko trzeba chcieć. Tyle że i z chceniem i umiejętnościami budowania raczej cieniutko. Czy to on szykuje się na szefa ekipy remontowej?

Nie możemy już więcej remontować spleśniałej rudery. Nie powinniśmy też budować na gruzach III Rzeczpospolitej choć należy zburzyć ją razem z fundamentami i wszystko wywieźć na śmietnik historii.

W Polsce musi powstań nowa polityczna i gospodarcza jakość.

Aha ! Przy okazji jednoczy się też reszta kanapowych prawicowych proletariuszy. Łączy się więc pan Ziobro z panem Gowinem i chęcią parowania zapałali natychmiast Oburzeni którzy przestana się burmuszyć na początek na pana policzkodawcę w muszce.

Prawica się jednoczy, mówią nam. Kongresuje już nie w Pałacu Stalina, ale w auli SGGW odbyła się nasiadówka zjednoczeniowa.

Mamy już niestety zjednoczeniowe doświadczenia. W grudniu 1948 roku nie w auli SGGW ale w auli  Politechniki Warszawskiej jednoczyła się przewodnia siła Narodu. Skutki jedności odczuwamy niestety do dzisiaj. Wtedy też połączyli się proletariusze.

Co miałoby powstać teraz? Nowe PZPR – czyli Polska Zjednoczona Prawica Rzeczypospolitej?

Slyszał kto czym ma się różnić Polska Kaczyńskiego od Polski Tuska, poza facjatą Prezia?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816